Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vanilka..

on ma żonę....

Polecane posty

czyli naprawdę tylko ze mnie jest taki przypał?? Każda z was żyje w udanym związku ,po bożemu?? Żadnej to się nie przytrafiło?? smutne to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprecyzuj
"to NIE MASZ PRAWA włazic w ich życie z buciorami!" A bez buciorów może? :D Kretyńskie powiedzenie a jedna z drugą jak papugi je powtarzają. Poza tym - ona nie wchodzi w ich życie tylko zostaje tam wnoszona na rękach przez cudownego mężusia, takiego jak twój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W woli ścisłości-nie zamierzam wchodzic \"z buciorami\" w ich życie. Nie mam zamiaru .Chcę stworzyć coś ,co jest tylko moje i jego. Jeśli on zostanie z tamtą-to ok. Jesli postanowi,że chce być ze mną to to będzie NASZE życie.moje i jego. Nie jej,jego i moje.Nigdy nie zniżę się do poziomu kobiet,które szantażem próbują zatrzymać przy sobie faceta.Ja go nie namawiam na spotkanie,nie dzwonię sama do niego.On jest inacjatorem.A ja?? Ja go kocham,więc się na to godzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilka idz poczytac sobie
sa pewne zasady...jezeli np zabijesz czlowieka to pojdziesz siedziec...przed sadem nie zapytasz innych " a co Wy tak wszyscy po Bozemu zyjecie"? Trzymajac sie pewnych zasad przede wszystkim mamy emocjonalny spokoj...wiare w lepsze jutro...Vanilka to juz Twoja sprawa jak postapisz, przyslwowie "swoje szczescia nie zbudujesz na czyims nieszczesciu" nie wzielo sie z niczego...moze to i dobra szkola dla Ciebie bedzie jak wroci do Ciebie jak boomerang, chociazby w formie wyrzutow sumienia, lub zameczania sie myslami co Twoj luby teraz robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sprecyzuj
nie mam mężusia:p a jak suka nie da, pies nie weźmie :p sama się pcha, gdzie nie trzeba :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko nie zbudujesz
szczęścia na cudzym nieszczęściu ale krzywda wyrządzona innym wróci do ciebie! co zasiejesz, to zbierzesz!!!!!!!!!!! Teraz cię to śmieszy ale z czasem pożałujesz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha obserwatorka
teraz masz wątpliwości, a za jakiś czas gdy minie pierwsze zauroczenie przyjdą i wyrzuty sumienia - czy dla takiego ,,skarba" warte było to wszystko, poza tym i ludzie będą ci długo pamiętać, a osamotnienie tylko pogrąży wasz związek- przyjdą wzajemne żale a on mimowolnie zacznie cię porównywać z pierwszą a nawet jak nie będzie tak robić ty ciągle będziesz go o to podejrzewać-męczarnia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylisz sie obserwatorko
takie nie mają wyrzutów sumienia! facet zdradzi z nią żonę a potem .....wróci na łono rodziny ! bo ona bedzie tylko zabawką, niczym więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejna zdzira na forum
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do tematu- wiem,ze to co robię jest niemoralne. Niemoralne bo kocham go tak bardzo,że to aż boli. Niemoralne,bo czekam i myślę o nim,kiedy jest z żoną. niemoralne,bo nie wyobrażam sobie już zycia bez niego. Tak-jestem niemoralna.i baardzo zakochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i bardzo naiwna
jeśli nawet zostawi dla ciebie żonę(w co watpię) to też nie łudź się,że nigdy nie zostawi ciebie dla innej-młodszej, ładniejszej.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc może wy sobie teraz poużywajcie na forum,moje wy bardzo moralne rozmówczynie,a ja się już zbieram,bo wychodzę. Gdyby jesnak któraś z was była w podobnej sytuacji jak ja,to niech się odezwie. bo przez chwilę poczułam się jak Marsjanka. A swoją drogą to ciekawe ,jak szybko można skreślić człowieka nazywając go zdzirą ,szmatą i jeszcze tam jakoś. I za co?? pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprecyzuj
"kolejna zdzira na forum" Ładny nick sobie wybrałaś :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie nick tylko do vanilki
:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo takie jak ty nie zasługują
na szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmiech mnie ogarnął
A DZIEWCZE SIĘ WYSTRASZYŁO I UCIEKŁO HEH PRZECIEŻ LICZYŁA , ŻE JEJ POWIEMY, ŻE TO CO PRZEŻYWA JEST ,,TAKIE PIĘKNE I WYJĄTKOWE"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i takie dojrzałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo pchasz sięgdzie nie trzeba
pilnuj swojego chłopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie liczyłam na to.I nie uciekam.Dalsza rozmowa z wami nie ma chyba sensu.Możecie wieszać na mnie psy,ale co dalej?? mam się poczuć gorszym człowiekiem?? nie sądzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mylisz miłość z zakochaniem
to nie to samo! :o i nie pisz,że go kochasz, bo to żałosne i infantylne :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie patrz na
przezwiska ale wyłów coś spomiędzy nich i zastanów się !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie poczujesz się gorszym
człowiekiem a im nie o to chodzi :o takie jak ty nie mają sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Infantylne powiadzasz?? Hmmm,no dobrze więc.co więc dla ciebie jest miłością,jeśli nie uważasz mojego uczucia za wystarczająco miarodajne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile ty go dziewczyno znasz
co o nim wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak łatwo jest oceniać innych.Po kilku zdanich,słowach. Tak naprawdę jednak trzeba wniknąć troszkę głębiej ,żeby móc oceniać. nie zawsze wszystko musi być czarne albo białe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilka idz poczytac sobie
nie uwazam tego co pisze za prawienie Ci moralow...zebys znala moja sytuacje...tak, dla mnie facet sie rozwiodl, ja zostawilam meza, milosc z internetu, prawdziwa...mamy ze soba dziecko, kazde z nas dziecko z innego zwiazku...i wiesz, jest milosc oczywiscie, ale teraz nas oboje dopada to co wyrzadzilismy naszym eks partnerom...pisze bo wiem co Ciebie bedzie czekac...do tego nie wiadomo ze on sie rozwiedzie z zona dla Ciebie, tego nikt nie wie... Tak samo reagowalam na slowa przeciwne mojemu mysleniu, gdybym miala to jeszcze raz zrobic...pewnie ze bym zrobila, ale zupelnie inaczej, przede wszystkim rozwiodlabym sie z mezem....a pozniej zaczela zwiazek z nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×