Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość vanilka..

on ma żonę....

Polecane posty

Gość Szary Swit
Vanilka, nie przejmuj sie. Kiedys te wszystkie madrale trafi nieszczesliwa milosc i ciekawa jestem, czy beda do nich docieraly argumenty typu : nie wypada,nie mozna blablabla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha obserwatorka
skoro tak kochasz to dlaczego jesteś z innym?? dlaczego go krzywdzisz i się nim asekurujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli ma się rozum i nie
kieruje się tylko własnym egoizmem, to docieraja argumenty typu: nie wypada, nie można :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanilka idz poczytac sobie
kiedy bedziesz jego zona...i ktos nazwie to co on Ci przyzekal swistkiem papieru, staniesz po drugiej stronie bariery i inaczej zaczniesz to nazywac...niestety Vanilka, dzisiaj potrafie sie przyznac ze kierowal mna przede wszystkim egoizm...oh, nie zrozum mnie zle, nie dopadla mnie szara rzeczywistosc, nie jestem taka mloda, dopadly mnie realia tego co komus zrobilam, zeby mnie bylo dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na marginesie...
Wiesz vanilko, jestem w IDENTYCZNEJ sytuacji. Ale obecnie jestem na etapie walki z tym uczuciem. Nie chce juz wiecej czekac, nigdy zreszta nie robilam sobie nadziei. Tak naprawde wszystlko zalezy od niego i jesli do tej pory nie podjal zadnych krokow, to juz tego nie zrobi. A Twoje zycie ucieka dzien za dniem. Niestety ja tez nie mam cudownego sposoby na "odkochanie sie". Ale ciagle szukam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może do ciebie dotrą argument
jak cię twój facet zdradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego jestem z tamtym?? bo to mój najlepszy przyjaciel.Nie oszukuję go.On wie,że jest ktoś inny. W tym momencie jesteśmy w tzw.luźnym związku.Obojgu to nam odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co obrzydzać
? kochanek sam odejdzie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tam przede wszystkim nie tylko mówimy o obrzydzaniu, tylko sobie doradzamy a nie obrzydzamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczę,zobaczę.zaraz jego zobaczę. Miałyście mi go obrzydzić,a teraz przez was jeszcze bardziej za nim tęsknię!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cicha obserwatorka
jak widzę podjełaś już decyzję !po co więc siedzisz tu i piszesz??pewno chcesz zagłuszyć resztki wyrzutów sumienia, w życiu różnie się układa nie licz jednak ,że ktoś pochwali coś co jest sprzeczne z ogólnie przyjętymi zasadami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe czy on tęskni też tak
za tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dlaczego nadal jest z żoną
a nie z tobą? dlaczego jeszcze nie wziął rozwodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już pisałam,ja nie inicjuję naszych spotkań.czekam na jego inicjatywę.Zawsze. Żegnam was już i mimo wszystko dziękuję za rozmowe. Interesująca doprawdy... Wiele rzeczy można się o sobie dowiedzieć. pozdrawiam was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alez Vanilka nie chce
tego widziec, pewnie czuje sie nie tak bo napisala tego post-a, ale prawdzie w oczy nie chce jeszcze zajrzec, z drugiej strony ja rozumiem, te motylki w brzuchu potrafia przyslonic nawet najmadrzejszemu rozum;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba się kierowac rozumem a
nie tylko dupą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobranoc Vanilka
i do zobaczenia na temacie "zostawil mnie i wrocil do zony" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szary swit
Ludzie, nie czarujmy sie - istnieje milosc bez malzenstwa, ale takze malzenstwo bez milosci. Tylko raz jestesmy na tym swiecie i jesli nawet po slubie okaze sie, ze potrafimy pokochac kogos jeszcze glebiej i mocniej, to mysle, ze powinno sie wkykorzystac cos takiego jak rozwod, a nie spedzic zycia przy boku niewlasciwej osoby. Egoizm? Jak najbardziej! Ale i tak jestem za!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szary Swit wszystko
super fajnie brzmi jak jestesmy po tej stronie "egoisty" kiedy role sie odwracaja zaczynamy inaczej spiewac...wiec nie wiem czy az tak warto, a prawda jest ze rozwod mozna wziazc, oczywiscie, teraz i pozniej...nie ma recepty na udany zwiazek, tylko rany, nie po trupach, mozna to zupelnie inaczej zalatwic, tylko opsss...to juz inaczej smakuje i z zaczarowania robi sie rozczarowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego każdej kochance życzę
aby ją ktoś zdradził :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś tu złotą myśl napisał
Codziennie przy kolacji powtarzajcie waszym cudownym mężom tę złotą myśl przysłaną tu przez jedną z forumowiczek; trzeba się kierowac rozumem a nie tylko dupą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czemu życzysz tego
tylko kochankom a nie zdradzającym mężom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×