Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

onnea

SEX w czasie ciazy

Polecane posty

Postanowilam zalozyc ten temat bo sama zauwazylam u siebie mniejsze zainteresowanie sexem nic jeszcze przed ciaza. Jak juz cala akcja jest w trakcie to juz ok :), ale zeby zaczac to juz na stowke NIE, a jak maz zaczyna to zawsze sie ociagam. Nie wiem co sie ze mna dzieje, bo zawsze mialam na to ochote a teraz przez te mdlosci nie chce mi sie nic. WIem wiem, ze sex jest bardzo wazny bo sprawia za partnerzy sa ze soba blisko no i inne ble ble ble. A jak to z Wami jest dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia154
czesc w ktorym m-cu ciazy jestes.Ja pamietam ze do 4 m-ca nic mi sie nie chcialo a pozniej bylo super.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz leci mi dziesiaty tydzien... wiec jeszcze nawet nie w trzecim miesiacu. Mam nadzieje ze ze mna bedzie tak jak z Toba bo mnie to troche podlamuje.. i mojego meza tez (moze nawet bardziej niz mnie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do 8 miałam ochote non stop a później też tylko siły już nie te,brzuszek mi przeszkadzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuchol
chciałaś powiedzieć, bo brzuszki to mają śliczne młode, gibkie, zwinne kobiety :) ale bęben nie bedzie trwał wiecznie, głowa do góry - zostanie tylko wiszaca skóra, ale ją mozna w spodnie wcisnąc, nie ma sie czym martwic :):) bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do brzuchola
ale z Ciebie debil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia24
witam .Jestem w 9 m-cu i jeszcze 2 dni temu kochalam sie z moim mezem.Nic nie boli,wszystko jest ok.nie jest polecana podobno pozycja tradycyjna bo do macicy nie doplywa prawidlowo krew.wiec jesli nie ma zadnych przeciwwskazan to zachecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem w 5tym m-cu
i seks to ...nic na co czekam... Kompletnie mnie to nie bawi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 30 tc i mam taki temperametn ze szok!!współczuje mojemu LoV!!takie słoniątko jak sie do niego dopadnie ehh biedak :D:D:D:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komu jeszcze
przeszla ochota ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jestem w 13 tygodniu i musze powiedziec ze po 10 tygodniu przeszly mi mdlosci wiec stalam sie znowu otwarta na propozycje :) ale ciagle to nie to samo dla mnie ... Mam nadzieje ze to sie szybko zmieni bo zaczyna mnie to juz powoli draznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jestem w 13 tygodniu i musze powiedziec ze po 10 tygodniu przeszly mi mdlosci wiec stalam sie znowu otwarta na propozycje :) ale ciagle to nie to samo dla mnie ... Mam nadzieje ze to sie szybko zmieni bo zaczyna mnie to juz powoli draznic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pamiętam jak to było ze mną.Ja nie miałam bardzo długo ochoty na sex,właściwie to całą ciążę.Szkoda mi było mojego męża,ale dzielnie to znosił,za to teraz mogę o każdej porze dnia i nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez tak mam
jestem w 12 tyg, jeszcze 2 dni i zacznie sie 13 tydzien....a ja ciagle mam mdlosci....bóle brzucha czasem....nic mi sie nie chce....caly czas siedze w domu...i juz mi sie wszystkiego odechciewa!! mam lezace l4 i to chyba dlatego...biedny moj maz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem w 5tym m-cu
i nadal nic sie nie zmienilo... do tego doszla grzybica i wogole nie mam juz ochoty na to :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 8 tygodniu i też kompletnie nie mam ochoty, tak jak autorka napisała, jak moje kochanie zacznie i bardzo tego to chce to jakoś to później jest, ale bez większego entuzjazmu z mojej strony:( dodam że przed ciążą to chyba miałam większy temperament od mojego Kochania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×