Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

UWAGA NA TABLETKI MEIZITANG I LIDA DAI DA HUA!!!!!

Polecane posty

Gość Megi1985S
Polecam Vita.slim@yahoo.com Oryginalne i niedrogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynka255
A ja z czystym sumieniem polecam zakupy u pani martyny Na stronie www.lida-inne.wizytowka.pl kupiłam 1 op lida i 1 op meiz czerwonego czyli kuracja trwała 2 miesiące po Lidzie schudlam 8 kg a po meizi 10 kg czyli 18 kg :) bardzo dobrze się czułam. Nie biorę już tydzień i waga się trzyma są nawet lekkie spadki w dag bardzo polecam i ceny są przystępne tańsze niż u wszystkich POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka_87
a ja właśnie tak się zastanawiam czy zamówić u pani martynki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka_87
mam teraz dylemat pod który adres napisać więc bardzo proszę dziewczyny o rade :) i opinie ... 1) vita.slim@yahoo.com 2)preparaty24@gmail.com bardzo Was proszę o poradę. Czytałam też wiele pozytywnych opinii na temat pani Barbary Boch, ja pisałam do niej wczoraj pod wieczór, odpisałam na dwa maile... a kiedy wysłałam jej wiadomość potwierdzającą mój zakup dwóch opakowań M. zielonego do dnia dzisiejszego nie otrzymałam żadnej wiadomości zwrotnej, więc nie wiem czy mam się spodziewać na dniach paczki czy raczej powinnam szukać innego sprzedawcy. I nie chcę żeby okazało się że zamówienie zostało zrealizowane a ja w między czasie zamówię u innego sprzedawcy... A nie chcę już dłużej czekać i chcę mieć je jak najszybciej !!!! pozdrawiam Was dziewczynki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klupciu
Witam, Od 2dni biorę lide,i muszę powiedziec że jakos kiepsko na mnie działa!!!tz.wczoraj wziełam po sniadaniu ok9rano i było ok nie chciało mi się jesc aż do wieczora :)natomiast dzis łyknełam ok 11 jest godzina 13.40 a mnie chwyta straszny głod:(prosze napiszcie jak działa na Was ile jecie posiłków przy tych tabletkach,bo moja znajoma to mowi że je 1raz dziennie i jej sie nie chce.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka_87
klupciu powiedz od kogo kupiłas tabletki ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klupciu tak działa lida, ja mam tak samo jeden dzień sie nie chce jeść a drugi czuje głód,ale wtedy wystarczy choć jabłko i głod sie zaspakaja.. ja w ogóle na samym początku brania lidy ok 4 dni nie czułam żadnego działania lidy a mam orginalne tabl.,tzn miałam apetyt,opisałam to wyżej cofnij sie do góry:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilonailonka
Ja tez kupowalam u pani martyny i jestem zadowona wprawdzie zjadlam tylko 20 tabletek lida bo reszte odstapilam kolezance ale schudlam 7 kg mysle ze warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klupciu
Witam, Mam tylko nr.tel do pani od której kupiłam lidie poleciłą mi koleżanka która jest bardzo zadowolona jak bedzie ktos chciał to podaje moj e-maila anna.olejniczak1981@wp.pl,mam nadzieje że tak jak piszecie lidia zacznie działać tak jak powinna:)mam jeszcze pytanie czy stosujecie może jakąś specjalna dietę??//ja poprostu mniej jem!!!!no i oczywiscie zero słodyczy i fast foodów :)kiedys brałam meridie,zelixe i wogole na mnie nie działały a kupowałam normalnie na receptę w aptece,jedynie adipex na mnie działał.Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkax26@onet.pl
Zapraszam na moja stronę. Posiadam stare wersje tabletek takich jak Lida meizi zielony i czerwony. Www.lida-inne.wizytowka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka83.
witam wszystkich serdecznie jestem tutaj nowa i jak tak czytam wasze wypowiedzi ze schudłyście nawet do 10kg w miesiąc to mam wrażenie że moja lida na mnie nie działa. biorę ją około 2mies schudłam tylko 5-6kg.napiszcie mi co myślicie o tym czy to ze mną jest może coś nie tak czy z tabletkami? pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, właśnie dziś odebrałam przesyłkę z Lidą od Pani MartynyX26 jeszcze nigdy nie próbowałam tych tabletek. Bardzo się bałam, że kupię podróbę i już się zastanawiam czy nie jest to podróba. Czytałam na forum, że prosze w środku powinien być biały. A moja Lida ma proszek brunatny.Ciekawe czy Pani Martyna sprzedaje oryginały. Dziewczyny czy kupiliście od Pani Martyny z brunatnym proszkiem? Czy efekty były?Proszę o podpowiedź. Z góry dziękuję. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrzkomuufasz
Ja brałam od martynkax26 i tez mialam taki piaskowy ale schudlam 6.5 kg na 26 tabsach. Nie sugerujcie się tym co pisze w sieci że proszek ma być jasny czy ciemny kolor proszku jest nie ważny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Witajcie. Dostawałam setki pytań czy sprzedaje jeszcze te oryginalne tabletki Lida i inne. Na wasze życzenie postaralam się o nie i mam, można zamówić u mnie Lida 85 zł czerwony 130 zł i zielony 85 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Lala222012@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka0109
Witajcie Dziewczyny. Czytałam kilka postów i zdecydowałam się na zakup M czerwonego i Lidy od sprzedawcy, którego tu polecałyście. Dziś otrzymałam przesyłkę. Porównałam dwie kapsułki obu tych środków i są identyczne... Barwa kapsułek, nawet drobne cyferki, które są na nich są identyczne... Czy to nie dziwne??? Lida jest w srebrnych blistrach, natomiast Meizitanc jest w plastikowym pudełku. Mam wrażenie, że zmaiast M dostałam Lidę, tylko w ciut wyższej cenie ;) Kilka lat temu zamawiałam kilka razy Meizitanc zielony i zawsze był w takich blistrach jak teraz Lida. Tyle tylko, że ten pierwszy faktycznie na mnie zadziałał (16kg w 6tyg),natomiast później trafiałam chyba na podróby i zaniechałam zakupów, żeby nie dorabiać oszustów. I teraz co? Znowu jestem nabita w butelkę? Dziewczyny, porównajcie proszę swoje tabletki ( jeśli jeszcze je macie). Jak to jest u Was? Wiem, ze wiele forumowiczek podaje się za klientki a tak naprawdę to sprzedawca robi sobie reklamę... Ja póki co, nie podaję od kogo kupiłam, bo nie chcę robić reklamy ani antyreklamy, bo kto wie, może faktycznie tabletki zaczną działać ;) Mimo, że wyglądają identycznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgosia_bzz
Wiesz z tego co mi tłumaczyła Pani to czerwony jest bardzo podobny do lidy. tylko podobno tej sibutraminy jest wieksza dawka. Tez chcialam skusic sie na czerwony ale odradzono mi skoro lida działa. a z tymi preparatami mowi ze roznie bywa. jedni twierdza ze lida jest najsilniejsza inni ze meizitang i tak w kółko. co osoba to inna opinia :) dlatego najlepiej zanim sie cos kupi lepiej sie poradzic sprzedawcy/osoby ktora ma jakies doswiadczenie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata_sałata
Dziewczyny, to co w końcu działa!!!! muszę schudnąć, chodzę na fitnes dwa razy w tygodniu, do pracy jeżdżę rowerem, staram się jak najczęściej jeździć na rolkach i dupa... Zaledwie 3 kilo mi ubyło!!! potrzebuje mega szybkiego efektu... P.S. Brałam kiedyś meizitang, ale chyba jakąś podróbę, bo ani grama nie schudłam... Jedyne co na mnie działało to zelixa i meridia... no ale teraz dupa, nigdzie tego nie ma... próbowałam z tym sibutalem, ale też mało co mi to dało... zaledwie 4kg... ;/ Brałam jeszcze jakieś spalacze tłuszczu z mega marketu odchudzania . pl.... ale tamte gówna też nie działają!!!! wiem, że najleopsza metoda to nie żreć tak dużo, i staram sie to stosować... ale chce szybko schudnąć!!! szukam dobrego leku/ czy jak to nazwać, który w połączeniu z dietą kopenhadzką dadzą efekt idealny!!! A WIĘC, CO MAM WYBRAĆ?? CO POLECACIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkax26@onet.pl
Chcecie schudnac? Zapraszam do mnie. Mam oryginalne i sprawdzone preparaty. Po miesiącu kuracji chętnie wrócicie po następne opakowanie. Nie przeplacajcie za podrobki. ZAPRASZAM DO MNIE. Www.lida-inne.wizytowka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_gdzie_konsekwencja?
A gdzie konsekwencja Pani Martynko?! Skoro tak natrętnie ogłasza się Pani na tym portalu, to dlaczego nie odbiera Pani telefonu, nie odpowiada na wiadomości czy po prostu jak przystało - nie oddzwania? Niemal codziennie jest jakiś post reklamujący, a później zero kontaktu z Panią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkax26@onet.pl
Na mojej stronie w formie kontaktu dodany jest tylko adres e mail a na każdego maila odpowiadam tak szybko jak to możliwe więc chyba pani mnie z kimś myli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkax26@onet.pl
Na mojej stronie w formie kontaktu dodany jest tylko adres e mail a na każdego maila odpowiadam tak szybko jak to możliwe więc chyba pani mnie z kimś myli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_gdzie_konsekwencja?
Faktycznie!!! Najmocniej Panią przepraszam!!!!!!! Podane adresy strony są po prostu tak podobne do siebie, że pomyliłam Pani osobę z kimś zupełnie niepoważnym :( Jeszcze raz serdecznie przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam od www.extrafigura.ugu.pl Reduce, ale juz go nie ma wiec tym razem pokusze sie o mezitang tylko ten strong version :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madllen_89
ewelinka4141 - a powiedz mi ile go brałaś, tzn. Reduce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkak30
Witam, jestem tu nowa, brałam już te tabletki i jestem zadowolona ale zastanawia mnie tylko jeden fakt czy mają one jakiś zły wpływ na działanie tabletek antykoncepcyjnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azazia
Witam. Również chciałabym się dowiedzieć czy tabletki Lida wpływają na tabletki antykoncepcyjne. Chciałabym je wypróbować, ale obawiam się o zakłócenie ochrony antykoncepcyjnych, macie jakieś doświadczenia związane z tą obawą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agapaczes
Witam. Od 5 lat biore Lide za pierwem schudlam przez 20 dni z 58 na 46, efekt oj jo mo ze 2kg wtedy znowu lida.Teraz biore po 3 na raz i nic waze 50 i nie moge wrocic do 4... Biore lida ale nic nie dziala pewnie kupuje jakies lewe.Tabletki antykoncepcyjne biore 10 lat i lida napewno na tab nie wplywa. Jak byscie mieli jakies napewno orginalne prosze o info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam do sprzedania kilka opakowań meizitangu zielonego soft gel środek oryginalny z laserowymi grawerem. Kupuj bezpiecznie od sprawdzonego sprzedawcy. 120zł plus dodatkowo płatne pobranie meizii@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×