Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

UWAGA NA TABLETKI MEIZITANG I LIDA DAI DA HUA!!!!!

Polecane posty

Gość jak najszybciej
Witam, Dolaczam do tematu. Rowniez poszukuje oryginalnych tabletek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak najszybciej
i jeszcze mam jedno pytanie, jak waze 73 przy wzrosicie 163 to ktory specyfik powinnam brac? Czerwony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxelka
gdzies tu przewija sie o sibutalu, dziewczyny macie jakies doswiadczenia, kurcze musze spróbować bo słyszałam ze rewelacja ewentualnie bede wdzieczna za opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miska-mala202
Ja też polecam stronę www.lida-inne.wizytowka.pl. Kupiłam meizitang czerwony spadlo mi z wagi 10 kg w miesiąc. Czułam się też dobrze przez tydzień miałam skutki ale ustąpiły i waga spadła aha i co najważniejsze jadłam normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadi24
Ok dziewczyny,pochudłyście po 10-15kg.A co się dzieje po odstawieniu?Czy któraś z was jest już może dłuższy czas po kuracji?Czy systematycznie dalej bierzecie te proszki?. Boję się że jak schudnę i odstawię to znowu przytyję.Ja potrzebuję tylko jakieś 5 kg zrzucić więc jedno opakowanie powinno starczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miskamala202
Nie biorę dopiero tydzień więc się nie wypowiem o jojo ale waga się trzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadi24
Niestety jeszcze nie,dopiero w przyszłym tygodniu będę miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Oryginalna Lida od producenta lala222012@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anazowizo
więc... prosze podać namiary osób u których zamawiacie... i ufacie ... potrzebuje tych tabletek...ale nie chce zostac oszukana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka11
podaje wam dokładną strone www exstrafigura.ugu.pl.sa orginalne lidy tam nie zamawiałam tylko meizitang strong version sa w takiej zielonej butelce z taka pania kapsułki sa zielone jakby zelowe i laserem na nich jest napisane MSV sa silniejsze od lidy moge jeszcze podac numer tel534858885 jak wejdziecie na tabletki lida i mezitang to tez .sie ogłaszaja a ponatto maja swoja strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biore od extrafigury reduce i działa, jak reszta to nie wiem, dostałam nawet od niego 5 kapsułek MSV na spróbowanie ale nie chce mieszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anazowizo
ehhh więc zamawiam:) ... w razie czego bedzie na Was:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelinalat35
Ja zamawiam na www.lida-inne.wizytowka.pl jest duży wybór Lida meizitang i inne ładnie po nich chudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala222012@interia.pl
Zi xiu tang lida meizitang

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadi24
No dziewczyny ja już mam.Dziś wzięłam pierwszą tabletkę,trochę mam gorzko w buzi i faktycznie nie chce się jeść.Zobaczymy jak będzie jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Www.lida-inne.wizytowka.pl
Witam wszystkie panie :) postanowiłam tu zagladnac i napisać coś nie co o sobie. Otóż jestem Martyna posiadam dobry takich dostęp do tabletek takich jak Lida Meizitang zielony czerwony oraz soft gel również Zi xiu tang nowość maozi oraz white i green tea. Są to wszystkie oryginalne za granicy. Możliwa wysyłka za pobraniem a nawet sprawdzeniem zawartości. Wysyłki są z polski. Chętne zapraszam na moja stronę www.lida-inne.wizytowka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA NA Lala222012@interia.pl (LIDOWICZKA)!!!!!!!!!!!!!!!!! Lidowiczka jest niekompetentnym sprzedawcą!! Ma bałagan ,nie wie co do kogo ma wysłać, miesz się w odpowiedziach na maile!! porażka! Na dostawe trzeba czekać nawet miesiąc!! NIE KUPUJCIE U NIEJ !!!!!! SAME PROBLEMY!!! jestem z innego forum, ale ostrzegam wszystkich ,gdzie sie pojawiła!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka11
zgadzam sie ja tez sie zraziłam prosiłam o opakowanie z homogramem a dostałam z czerwonym znaczkiem twierdzac ze to to samo a pozatym nie zbyt chetnie odpowiada na meile trudno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadi24
I jak efekty u Was?Mnie ubyło 2 kg.Nie mam żadnych efektów ubocznych opisywanych na forum.Może deczko mnie suszy,ale żadnego kołatania serca,bólu głowy czy bezsenności.Dziś zażyłam piątą tabletkę.W sobotę miałam imprezkę więc trochę mi się pojadło,w niedzielę poprawiny i o dziwo nic mi nie przybyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia 115
Ja jestem zadowolona z vita.slim@yahoo.com Biorę od nich zielony meizitang i jest mega :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kidzia26
Witam,jest ktos na tym forum???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kidzia26
2,5 roku temu stosowałam zelixe,przez ok 2 miesiace zjechałam z wagi prawie 12 kilo.niestety byl efekt jojo i to z nawiazka i tak naprawde nawet nie wiem kiedy nadrobilam te kilogramy.w zeszlym roku kupial adipexmzero rezultatu no moze jakies 2 kg,ale bez wiekszych efektow,ogolnie jeszce wczesniej probowalam zelixy ale juz na mnie nie dzialala,teraz nosze sie zamierem zakupienia preparatu lida,jak myslicie jakie mam szanse,/ze zadzialaja na mnie te tabletki,czy w ogole warto sie w to bawic,dodam jeszcze ze teraz mam naprawde sporo do zgubienie przy wzroscie 168cm waze 78 kg i czuje sie naprawde okropnie. Prosze o opinie,pomoc,chcialabym znalezc tu kogos z kim bede mogla wymieniac sie spostrzezeniami na lidzie,powiem wam jeszcze,ze nigdy nie mialam zadnych problemow po stosowaniu zelixy,wszystko bylo ok,wyniki dobre,bylam pozniej w ciazy dziecko tez urodzilo sie zdrowe,takze naprawde wszystko dla ludzi tylko z glowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka11
witam ja tez stosowałam kiedys zelixe byla super schudłam i co najwazniejsze nie czułam głodu,i cena była fajna szkoda ze wycofali ze sprzedaży.Ale prawda jest taka ze po przestaniu brania tabletek waga leci do gory i tak samo bedzie z lida czy innymi oczywiscie jak sie nie zmieni diety .tez brałam lide 2op przy pierwszym schudłam 7kg a przy drugim juz nie organizm sie przyzwyczaja i juz nie działa pozniej zakupiłam mezitang i tez na poczatku nie chciało mi sie jejsc a po 2 tygodniach jadłam normalnie i niewiem czemu tak krótko działają ale dam sobie jeszcze jedna szanse po 3 tyg przerwy zamowiłam znowu lide własnie czekam na przesyłke ale wziełam ta zielona wersje inna niz przedtem i zobaczymy chciałabym jeszcze 6kg zrzucic to jest moje marzenie ale powiem ze ciezko jest bo naprawde kazdy organizm reaguje inaczej i jednemu słuzy to a innemu moja kolezanka po lidzie schudła tylko 3 kg a po mezitagu 8kg no cóz tak to juz jest .Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anazowizo
ja meizintag, mama lida. zero efektu. nie zmniejszyło apetytu, suchość to moze się pojawiła 3 razy. nie czuje żadnej energii... stosujemy po 2 tygodnie. masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mogę pomoc
Ja brałam meizitang zielony po miesiącu schudlam 8kg teraz mam przerwę i czekam na drugie opakowanie kupiłam u martynkax26@onet.pl. jeśli chcecie brać drugie lub kolejne opakowanie zróbcie 2 tyg przerwy wtedy będzie działało dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madllen89
Sadi 24 proszę o namiar na Twojego sprzedawcę :) Z góry dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kidzia26
Kupowal moze ktos lide u barbary bocha adres email dieta1@interia.pl ja u niej zamowilam czekam na przesylke zapewniala ze ma oryginalne tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kidzia26
czekoladka 11 daj znac od kogo zamawialas lide i czy t sprawdzone zrodlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×