Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

UWAGA NA TABLETKI MEIZITANG I LIDA DAI DA HUA!!!!!

Polecane posty

Gość Halinbkaxxx
Ciekawe co piszesz bo ja po swoje schudłam 8kg w pierwszy miesiąc i 6kg w drugi. Być może to jakieś inne wydanie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie na to: Opakowanie 12 kapsułek. Kod pod okrągłą zdrapką okazał się prawdziwy. I co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiewiorka36
ja szukam też przetestowanego źródła bo potrzebuje kupić tabletki?? co polecacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dostęp do sprawdzonego xiyouji, kilka osób z forum już bierze i są zadowolone. Jeśli chcesz namiar to podaj meila no chyba ze interesują Cie inne tabletki to niestety nie pomogę ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie mi w końcu, ilu jest producentów tych ziółek? Jedne dziewczyny chwalą te, które pakowane są po 60szt. drugie te po 48szt. a jeszcze inne po 12szt. Może jest więcej producentów? Chcę zamówić na stronie, którą podała jedna z forumowiczek (tej zagranicznej). Jak zamówię większą ilość, to wcale nie wychodzą drogo te tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deijzi
Jam xiyouji od osoby o mailu zrzucamykg@tlen.pl i też jest dobrze brałam lidę i mam porównanie w mojej ocenie ten xiyouji jest zdecydowanie mocniejsze bardzo dobrze tłumi apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze o sprawdzone namiary na MEIZITANG czerwony.z góry serdecznie dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettt78
hey mam sprawdzone namiary na meizitang bo własnie biorę 7 dzień...chcesz coś wiecej wiedziec to napisz anettt78@interia.pl. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciuwa
Anetta po ile sprzedajesz te tabsy jaka gwarancja że to nie podróbki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettt78
Witam.. Ja nie sprzedaje sama kupiłam tydzień temu...szukałam na forach,czytałam i znalazłam namiar ,napisałam do tej Pani maila i wysłała mi za pobraniem ze sprawdzeniem zawartości.. Jak na razie jestem zadowolona.Pierwszy raz kupiłam tego typu tabletki,wcześniej oglądałam różne fora i znalazłam stronę gdzie jest pokazane jak powinny wyglądać oryginalne meizitang czerwony gel.36 tabl. I wziełam ze sprawdzeniem zawartości i zgadzało się,potem jeszcze klikałam z ta Panią na mailu,bo chciałam dopytać skąd je sprowadza i czy też brała je itd.. Dlatego ja nie reklamuje sama siedziałam kilka dni zanim doszłąm komu zaufać itd i bałam sie jak diabli bo to nie kosztuje 10 zł,dlatego mogę podac tą osobę jeśli ktoś sobie życzy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Oj dziwnie sie robi tu naprawde;)Troszke mnie nie bylo.Przypomne siebie ja schudlam 10 kg na lidzie,ale postanowilam kupic teraz cos mocniejsego i kupilam hoodie.Bral moze ja ktos z was? Powiem szczerze ze masakryczne sa te tabletki w takim sensie ze bardzo ciezko sie je lyka.Sa duze i maja dziwny zapach.Musialam zrobic jeden dzien przerwy bo strasznie zle sie czulam.Ale dzis juz jest ok. Nie wiem jak z waga bo nie mialam okazji wskoczyc na wage.Moze ktos bral to bylabym wdzieczna jak by ktos podzielil sie doswiadczeniem.mo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupujcie na oglaszamy24, bo tam na 100% oszuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiewiórka36
Anetty78 faktycznie masz sprawdzone źródło??? ja jakiś rok temu tak zamawiałam i straciłam 100 zł - ani kasy ani tabletek:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiewiórka36
gość to gdzie kupować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy któraś z was brała Meizitang strong? Jakie są skutki uboczne bo mnie coś czyści po nich :) dziś jestem po 3 tabletce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu Chiński meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Adipex NOVOSLIM, ASYSTORSLIM i itp. TO TOKSYCZNE CHIŃSKE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę. Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka choroba ?? Biore tego typu tab od jkaiegos roku oczuwiscie z przerwami. Po pierwszej partii schudlam sporo 10 kg teraz biore tylko co jalis czas na utrzymanie wagi a zamawiam caly czas na stronie www.lida-inne.wizytowka.pl i dodam ze jestem zdrowa nic mi nie dolega

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość victoriaa
Witam. Od wczoraj biorę M., nie mam żadnych objawów oprócz lekkiej suchości w ustach. Apetyt taki sam. Obawiam się, że na mnie nie działa. Co mam robić, czy ktoś miał podobny problem, a potem schudł?? proszę o odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eg
Witam ja tak samo zamówiłam meizitang czerwony biore od tygodnia i ani rusz jak bylo tak jest. Pewnie sie dalam wrobic. Macie jakies sprawdzone źródła????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hala13
Zależy czego szukasz ja mam namiar sprawdzony. Wyślij adres e-mail na nr 601619810 to prześle namiar. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ,,Eg " a od kogo masz tabsy? napisz na moj nr gg 47043045 bo mozesz miec od tej samej osoby co kupiłam, na mnie tez nie działaja nic nawet apetytu nie hamują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
A od kiedy to martynka to taka uczciwa reklama super ale mnie rozbawiłaś:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Slodkakotka
Owszem uczciwa i musze wam powiedziec ze chudne po 1 opak schudlam 5,5kg i zamawiam drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia_cz
HEJ!!! Myślałam że nikt tu już nie pisze bo przestałam dostawać meile a tu widze dyskusja;) Też się w takim razie przypomne - M czerwony zaczełam brać 3 maja kiedy to przy wzroście 160cm ważyłam aż 76kg:/ dziś stanęłam na wagę a tu 66,5kg:D czyli prawie 10 kg przez miesiąc z kawałkiem:) mam teraz drugie opakowanie ale biore co kilka dni dla utrzymania wagi, noo i może przydałoby sie jakieś 3-4 kg mniej;) Strasznie się cieszę!!! aaa i pomyślałąm że napiszę bo wszedzie tak straszą... tak się złożyło że 6 maja czyli na początku robiłam całą morfologię i było ok, dziś też robiłam bo miałam badania z pracy i też jest ok:D a, że chemia - hmmm a gdzie jej nie ma??? wiecie co jest w naszych ubraniach?? ostatnio był program o tym czym są barwione i jakie metale się w nich znajdują:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wanilia-cz Prosze o sprawdzonego sprzedawce LIDA .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia_cz
gość niestety nie mam żadnych namiarów, mi załatwia koleżanka przez inną koleżankę;) czy do Lidy ma dostęp to już wogóle nie mam pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.schudnij-szybko.otwarte24.pl
Zapraszam do mnie na strone po oryginalne preparaty od nowego sprawdzonego dostawcy. Schudnij na lato:) Niech wszyscy sie za Toba ogladaja:) ja juz schudlam Ty tez możesz ZAPRASZAM www.schudnij-szybko.otwarte24.pl lub mail schudnij.szybko@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.schudnij-szybko.otwarte24.pl
Zapraszam do mnie na strone po oryginalne preparaty od nowego sprawdzonego dostawcy. Schudnij na lato Niech wszyscy sie za Toba ogladaja ja juz schudlam Ty tez możesz ZAPRASZAM www.schudnij- szybko.otwarte24.pl lub mail schudnij.szybko@poczta.fm WYZEJ POMYLKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hala13
Gość napisz swój emeil to prześlę namiar na lidę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×