Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

UWAGA NA TABLETKI MEIZITANG I LIDA DAI DA HUA!!!!!

Polecane posty

Myśle że jutro powinnaś czuc mniejszy apetyt, ale to pewnie roznie działa na rozne osoby.. Ja ogólnie to od początku(a wczesniej bralam lide) czuje ze mam mniejszy apetyt. I brałam zawsze tak o 11 bo jak wzielam pozniej to w nocy nie mogłam spać. No i przez pierwsze dni bolała mnie głowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toomuch
witajcie dziewczyny, dzisiaj wzielam pierwsza tabletke lidy i jedyne co, to boli mnie glowa. Moje kapsulki nie maja zadnych znaczkow na sobie ani nic, sa ciemno-jasno zielone pol na pol. Co o nich myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettt78
Hej evelajna 1.. Dzieki,że po raz kolejny piszesz do mnie,to miłe. Powiem tak dziwnie się czuję i tak jakoś czuje,że mam krążenie szybsze....co do apetytu to nie mam tak,że zapach doprowadza mnie do szału i muszę zjeśc.. byłam teraz u tesciowej poczęstowała mnie ryżem z pieczonym udkiem i trochę skubnełam ,ale nie jadłam ze smakiem jak kiedyś tylko zjadłam zeby zjesc..oczy bardziej jedza,ale faktem jest,że nie mam wilczego apetytu jak wczesnie...pewnie dzis przez cały dzien zjadłam mniej,zobaczymy wieczorem ,bo mnie zawsze dopadało wieczorem,dzieci spac a ja komputer i podjadanko,a ze w kuchni siedze to do lodówki było blisko :) Nie chce mi się tylko pic jak wszyscy pisza ,zawsze mało piłam ,ale chyba bede sie zmuszac. Ciekawa jestem wieczora i jutra kolejnego 2 dnia.. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia_cz
toomuch to ja brałam takie same z tym że w pudełku z Meizitanc czerwonym niby hehe bo teraz to juz nawet nie wiem co brałam i jak to powinno wyglądać;) anettt nie miałam nigdy żelowych i 36 tabl wiec to co innego niż to co ja biore. mnie nigdy głowa nie bolała, czułam tylko przyspieszone bicie serca ale tylko przez pierwsze kilka dni pózniej było już normalnie z tym że jesc mi sie nie chciało a nawet jak głodna byłam to jadłam tylko troszeczke bo byłam najedzona:) a ile chcesz zrzucić? aa co do tego jedzenia wieczornego/nocnego to też tak robiłam i to była moja największa zmora!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettt78
vanilia_cz hey miło cię poznać. Wisz marzeniem jest moim wrócić do mojej normalnej wagi 65 kg...teraz waże 85kg...w ciąży przytyłam 32kg i już mineły 2 lata i 4 miesiaće a ja po kilku dietach zrzuciłam tyle ile teraz mam i stoję od ponad roku. Masakra jakaś i to podjadanie.. Dziś trochę jadłam może i mniej ale zobacze wieczorem ,pierwsza tabletka dziś za mną wiec to może się rozkręci.. Dzięki za odpowiedz..Pozdrawiam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toomuch moja lida tez tak wyglądała jak twoja, bez napisów, w dwoch odcieniach zieleni.. zjechałam 10 kg.. no ale po 2 miesiacach stosowania juz na mnie nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pulpecik91
vanilia_cz ja mam ten sam co ty mowisz-meizetanc czerw a tabl zielono-seledynowe powiedz poszla waga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia_cz
cholera dziewczyny to może ktoś mnie oszukał i biore lide a nie meizitanc:/ tak czy inaczej te tabletki na mnie działają i to na prawde dobrze:) tylko tyle że wychodzi na to że za lide płacę 145zł a z tego co wiem to jest tańsza tak? ile płacicie za swoją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettt78
Dziewczyny ja biore mezitang czerwony stron sa to tabletki żelowe w kolorze bordo z laserowymi napisami na każdej MSV oznacza to oryginalnośc i tak mam na każdej tabletce... Dziś pierwszy wieczór a ja az tak nie jem,ale ciacho zjadłam i kanapke przed chwila...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewelajna1- a od kogo bralas, jesli mozna wiedziec? i czy mialas jakies skutki uboczne? Bo ja dzisiaj wzielam 2-ga tabletke i czuje sie calkowicie normalnie, wczoraj mnie glowa bolala ale to chyba przez cisnienie, a tak to spie jak suseł, czuje głód itd ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja też mam Meizitang ten czerwony tak jak piszesz z MSV napisem na kapsułkach i wiem że działa. Mam codziennie dreszcze po tym preparacie.Gdyby ktos szukał to polecam numer tel. 690484664 bo tam kupiłam. Nie znam maila ale to wystarczy żeby się dogadać i zamówic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettt78
Ja mam inne działanie i 2 dzień biore ,a zaglądam do lodówki ,troche mniej jem ,ale nia mam jak inne ,że wstręt do jedzenia.. Może to się zmieni za kilka dni...boli troche głowa i tyle w nocy spałam jak suseł i teraz w ciągu dnia usnełam na godzinkę z dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lide kupiłam od Pani Małgosi ( kontakt moge podać na mail) nie chce siac tu zamętu bo różne sa reakcje. A jesli chodzi o reakcje, to zrzuciłam 10 kg przez niecałe 2 miesiące... przez pierwszy tydzień bolała mnie głowa, ale pozniej to minęło, miałam nawet więcej energii, nie chciało mi sie jeść. Ale jak wziełam kapsułke pozniej niż do 12 to w nocy nie mogłam spać. Niestety po niecałych 2 miesiacach przestały na mnie działać, czułam ssanie w żołądku i zaczynało się futrowanie wieczorami, musiałam sie pilnować. Teraz biore hoodie gordoni i jest ok. Waga znowu spad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettt78
Hey.... jak czytam to u każdego inaczej no ja mam Meizitan czerwony i dziś 3 dzień ,nie ukrywam,że wczoraj dostałam okres wię może podjadałam mniej,ale podjadałam pewnie tez hormony zrobiły swoje...za dwa dni przejdzie i zobaczymy.... Śpię jak suseł choć w nocy sie budze,ale to przez dziecko. Sama jestem ciekawa jak to dalej będzie... Pozdrawiam i jestem cały czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem 3 dzien na meizitang czerwonym...czuje sie swietnie...nie czuje glodu wogole!! oczywiscie jem..na sniadnie zazwyczaj otreby jogurt i kawka do tego potem jakis obiad..ale najadam sie po kilku kensach, poprostu wiem ze musze jesc wiec w pewnym sensie sie zmuszam. mam duuuzo do schudniecia bo przy 172cm mam 90kg:( dluga droga przede mna ale mam nadzieje ze mezitang to poczatek ktory pozwoli mi zobaczyc szybki stosunkowo efekt ktory zacheci do dalszej walki. trzymajcie kciuki..bo chce wazyc jak w LO 62-65 kg :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem 3 dzien na meizitang czerwonym...czuje sie swietnie...nie czuje glodu wogole!! oczywiscie jem..na sniadnie zazwyczaj otreby jogurt i kawka do tego potem jakis obiad..ale najadam sie po kilku kensach, poprostu wiem ze musze jesc wiec w pewnym sensie sie zmuszam. mam duuuzo do schudniecia bo przy 172cm mam 90kg:( dluga droga przede mna ale mam nadzieje ze mezitang to poczatek ktory pozwoli mi zobaczyc szybki stosunkowo efekt ktory zacheci do dalszej walki. trzymajcie kciuki..bo chce wazyc jak w LO 62-65 kg :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amnesia2009
witajcie kobietki! czy ktoras z was brala lide czy zi xiu tang od takiego adresu: sylwetkaxxx@gmail.com? trzymajcie się kobietki i powodzenia w odchudzaniu, aha mam 24 lata 84 kg( a ok temu było z 107kg na 75kg;( ...czyli 9 kg mam na plusie wzrost 168cm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stawiam na.....
zi xiu... kupujcie tylko u producenta. Naprawdę. Inaczej kupicie podróby. Zdecydowanie odradzam polskich sprzedawców. Ja trzy razy dałam się oszukać aż w końcu udało mi się namierzyć tę stronę. To producent sprzedaje po prostu. http://www.zixiutangbeepollencapsule.com/ Niestety nie jest tanio, bo przesyłka to wielki koszt. Do mnie tabletki dotarły po dwóch tygodniach. Dziś, po pierwszej dawce mdliło mnie trochę i trudno było jeść. Mimo to, starałam się te kilka malutkich posiłków wcisnąć. Startuję z wagi 70kg. Moja prawidłowa waga, przy grubokostnej budowie i 165cm wzrostu to 58-61kg. Marzę o 61kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinkaseksdziewczynka
Do koleżanki która pisze o zi xiu tang żeby kupować tylko u producenta- po pierwsze to co podałaś to nie jest strona producenta tylko jakiegoś handlarza. Mam oryginalne zi xiu tang i wiem jaka jest oficjalna strona. Ja kupuję od dziewczyny o adresiku k.spokojny@gmail.com i wszystko jest oryginalne. I to nie ściema na każdym opakowaniu (60kaps.) jest zdrapka z kodem oraz adresem do sprawdzania autentyczności. Zeby było pewniejsze że to nie ściema każdy kod jest jednorazowy tzn. nie wykorzystasz go drugi raz czyli nie skopiujesz. Czyli możesz sprawdzić autentyczność tylko 1 raz. Ja to biorę i namówiłam koleżanki z pracy .Jeszcze nikt nie został oszukany. Z tego co wiem to trzeba uważać na mniejsze opakowania bo są podrabiane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie ta strona nie jest stroną producenta tylko jakiegoś hurtownika i na 100% nie będą oryginalne. Ja też kiedyś skusiłam się na zi xiu tang i pierwszy jaki zakupiłam był oryginalny natomiast nastepny okazał sie podróbką i zamiast chudnąć przybierałam na wadze. Teraz jestem na xiyouji i waga leci w dół jestem bardzo zadowolona bo zero skutków ubocznych tylko suchość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Karoliny
przecież to strona producenta jest, nawet fda ją podało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadna z tych stron nie jest oryginalna :-) Na kartonowym pudełku jest podana oficjalna strona i niema nic wspólnego z nazwą preparatu :-) To sprzedawcy sugerują że to oficialna strona ale weźcie pod uwagę że ten producent ma więcej preparatów w ofercie więc czemu miałby ten konkretny umieszczać w adresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinkaseksdziewczynka
Oficialna strona to http://floydnutrition.com , jak widać firma zmieniła ostatnio wygląd swoich produktów ale w sprzedaży wciąż jeszcze jest zi xiut tang z przed kilku miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zi xiu tang jest bardzo dobry pod warunkiem że jest oryginalny a na oryginał jest bardzo ciężko trafić. Trzeba więc zacząc brać coś mniej znanego czego jeszcze nie podrobiono :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bla bla bla123456
ok. mam zi xiu, zdrapałam tę zdrapkę, ale gdzie to wpisać i na której stronie to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyuioplkjhgfdsazxcvbnm
Producent: Guangzhou Zixiutang Biotechnology co. tld Address: 11 Fuli Buliding, Pearl River New town, Guangzhou City, Guangdong Province, China Postal Code: 510500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halinbkaxxx
Hej na naklejce jest malutkimi literkami adres do sprawdzania oryginalności strona w linku mam kilka cyferek. Naklejka jest okrągła? podaję link http://english.t3315.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafafafa
Naklejka powinna być prostokątna a nie okragła ja miałam z okrągłą i zamiast gubic kilogramy, przybierałam na wadze. Pierwsze zi xiu miałam z naklejką prostokątną i spadłam 8 kg w miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×