Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

UWAGA NA TABLETKI MEIZITANG I LIDA DAI DA HUA!!!!!

Polecane posty

Gość gość
Jak można opierać odchudzanie na tabletkach. Zamiast ruszyć d**ę łatwiej tabletki, tylko co jak przestaniecie je brać?, wszystko wróci z nawiązką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja odstawiłam i jakoś nie tyję, więc nie zawsze tak jest że wszystko wraca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu Chiński meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu Alli, Term Line, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Adipex NOVOSLIM, ASYSTORSLIM i itp. TO TOKSYCZNE CHIŃSKE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo naprawdę. Ja przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam 16 kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja 177
vanilia_cz Prosiłabym Cie o sprawdzonego sprzedawce Meizitang zielony ta pierwsza wersja . Dzięki z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia_cz
ja pije tylko meizi czerwony i jest w 100% sprowadzany z tybetu bo się postrarałam i dowiedziałam:) następne zamówienie będzie dopiero za 2 miesiące wiec nie pomogę:( aaa i mam już 66 kg czyli równo mniej o 10kg!! Ale jestem z siebie dumna! co do wypowiedzi wczesniej żeby ruszyć tyłki - zgadzam się, ale o tym zaczełam mysleć kiedy już ruszając nim było mi bardzo cieżko, Teraz mam mnóstwo siły i własnie wróciłam z wieczornego biegania, gdzie w styczniu moje mięśnie i stawy cholernie bolały kiedy miały dzwigać więcej o 10 kg!! i mimo że wydolnościowo mogłam biec dalej to niestety mięśnie odmawiały posłuszeństwa:( A poza tym to czemu tu jesteś? cóż się stało, że interesują Cię tabletki na odchudzanie?? Jestem osobą nadzwyczaj aktywną (w pracy i w domu) a mimo wszystko tyłam bo nie miałam czasu na jedzenie i zazwyczaj łapałam za jakieś fast "fudy" na trasie czy zamawiałam do domu bo nie miałam czasu na gotowanie. Słodyczy nie jem wogóle bo nie lubie:) teraz mam więcej energii choć i tak mi doby brakuje:) a co najważniejsze nie chce mi sie jesc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cokediet
Siemka laski, potrzebuje rady. Mieszkam w UK i u mnie w mieście w centrum handlowym jest mały sklepik którzy prowadzą Azjaci (piszę tak bo nie jestem pewna z jakiego kraju dokładnie pochodzą), ten sklepik jest połączony z małym gabinetem lekarskim gdzie robią akupunkturę itd. Mają tam dużo produktów o różnych zastosowaniach, rzucanie palenia, odchudzanie, relaksowanie itd. Widziałam, że mają Lidę i chyba Meizitang. Herbatki, tabletki i chyba nawet balsam do ciała. Myślicie, że moze byc oryginalna? Wydaje mi się, że jak prowadzą sklep i gabinecik to powinna być, szczególnie jeśli sprowadzają oryginały z Tybetu, ale wiecie jak to bywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanilia_cz
a właśnie to największy problem z tą oryginalnością. kupiłam raz z internetu wziełam 1 tabletkę i straciłam 110zł bo niestety nie działa! będąc wredną mogłabym to dalej odsprzedac no, ale nie jestem:) nie mam namiaru w internecie, zamawiam od koleżanki - koleżanki, ale zamówienia będą dopiero za 2 miesiące bo to co było w polsce sie skończyło:( mimo wszystko wole poczekać i kupić coś sprawdzonego niż znów sie naciąć wiec spece od reklamy nie wysilajcie sie!! :) płacę 150zł, ale mam pewność, że to co biorę pomaga, ba! wole zapłacić nawet 300zł, a byc pewną, niż znów wydać 100 i trzymać tabletki w pudełku nie wiedząc co z nimi zrobić:( nawet nie śniłam że po tych tabletkach schudnę, aż tyle a to ci miła niespodzianka:) pozdrawiam i życzę tylko sprawdzonych sprzedawców!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KUpował ktos Meizitang zielony Gel?? Jakie efekty?? Potrzebuje dobrego sprzedawcy bo juz nie wiem od kogo kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja 177
hej mój problem polega na tym że chciałabym schudnąć może nie tak dużo ale jakies 8 kg a niestety nie potrafie sama, kiedyś chudłam od intensywnych ćwiczeń , ograniczenia jedzienia a teraz chyba mój organizm się do tego przyzwyczaił: ćwicze , jem mało i unikam chleba , ziemniaków itd a jednak waga stoi ... dlatego postanowiłam zabrać sie za to z innej str ( tab) moze to bedzie w koncu skuteczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swieżutka
Ja stosuję meizitang żelowy zielony i jest ok polecam gdy masz kilka kg nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje. Musze przemysleć bo łatwo sie mozna naciąć z tego co piszecie. A kupował ktoś od sprzedawcy o mailu calories@vp.pl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Może ma ktoś naprawdę sprawdzonego sprzedawcę bo 2 razy zamawiałam i za każdym razem podróbki ,ze względu ze ma 3 dzieci nie mam na wyrzucanie kasy w błoto. mam 30 lat 156cm i 83 kilo .Proszę o pomoc !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do pani calories to było już multum komentarzy ale niestety większość negatywnych...........z tego co wiem to nie jedyny jej adresik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia282 ja polecam ci xiyouji sama zaczynałam z wagą 84 kg teraz już mam 71 kg :) jesli chcesz się dowiedzieć więcej pisz na e-maila aurelina@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubsa1
cześć dziewczyny:-) ostatnio sporo czytam i czytam no i postanowiłam kupic M czerwony. Kupiłam na www.zielarka24.pl noooo i chyba dałam ciała....Opakowanie - plastikowa butelka na obrazku laseczka i motylek ale nie ma żadnych hologramów ani butelka ani kapsułki, które sa czerwone iii? to podróba? Udzielcie mi wsparcia i jakiejś wiadomości na ten temat. Może ktos tez tam kupował i powie mi, że to nie oszusci i że warto? i że to oryginał? albo ze to kupa. Wtedy nie bede brac, jak mam sie trus to oryginałem:-( Pozdrawiam i licze na odzew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marryJ
a ja właśnie biorę już 3 tygodnie Lidę od Szanownej Pani Basi oczywiście. Schudłam cały 1 (słownie: jeden) kg! Miałam nadzieję, że to przez okres, że to że tamto... d**a. no i nie wiem, czy teraz szukać dalej prawdziwej lidy, czy MEIZITANG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubsa1
cześć:-) a efekty uboczne po dej L masz? czy wszystko normalnie? a jak z apetytem? może L ma za małaa dawke magicznych substancji i na ciebie nie działa?. ja sie juz pogubiłam. Odstawiłam M do szafki i czekam na dobra duszyczke, która mi odpowie co za szajs kupiłam;-). pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Ja zastanawiam sie nad Ania lisowska tylko obawiam sie ze to znowu jakas reklama ale sprzedaje tabsy po 10 sztuk i mysle zeby na początek tylko tyle zamówic najwyzej strace 40 zł a nie 160 jak u Pani bio nova straciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubsa1
Nie mam namiarów na ta osobe i w ogóle to juz zgłupiałam sama co dalej robic. Znasz www.zielarka24.pl? profesjonalna obsługa ale to co sprzedaja to z całym szacunkiem kit aczkolwiek zgodny z opiseem hahah bo MEZITANC to po pierwsze po drugie towar jak na obrazku. Na zdjeciu hologramów nie widac i na zakupionym towarze tez nie normalnie masakra.... juz nie wiem kto ma oryginały kto spamuje reklama eh do bani... Muszę przejść na Dukana i ćwiczenia bo chyba oryginału nie uda mi sie dostać a chce tylko 6kg w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej edziach nie zastanawiaj sie tylko kupuj ja też tam kupuje i jest ok :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubsa1
dodam tylko do poprzedniej wypowiedzi że proszek w czerwonych kapsułkach jest biały początkowo gorzki a potem szczypie w język?;P to w końcu oryginał czy kit? kto mi pomoze rozwikłac zagadke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ! zamówiłam u Pani Lisowskiej na poczatek tylko 10 sztuk zobaczymy czy beda działać pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgorzatka12345
Dziewczyny tak sie glowicie szukacie oryginalow wyszukujecie jakis sprzedawcow a oruginaly ma pani na stronie www.schudnij-szybko.otwarte24.pl kupuje tam juz jakis czas i moge poreczyc glowa ze dzialaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zostaniesz bez głowy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bo tam sprzedają sami oszuści zresztą wszystkim dobrze znani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalna szydera, jeden drugiego oczernia zeby tylko klienta odbić... jest masa naciągaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiri333366
Hej...ja mogę polecić mojego sprzedawce.Zamawiam już jakiś czas i nie zostałam do tej pory oszukana. Ceny też są dość przystępne: 730640357- Pani Aldona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscgosc
kupilam na www.lida-inne.wizytowka.pl To forum jest beznadziejne...polecam wam osobe od ktorej kupuje a wy odrazu z morda na mnie ze sprzedaje !!!! Ludzie zastanowcie sie !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, ja w sumie pokierowalam sie intuicja i zamowilam u calories@vp.pl i jestem mego zadowolona. W ogóle nie mam apetytu, jem tylko dlatego ze mam bardzo wrazliwy zołądek i jak czuje ze mnie zaczyna pobolewac to zajdam cos lekkiego, a tabletke łykam zawsze po lekkim sniadaniu (np. owsianka na wodzie z odrobina mleka i słodziku) i naprawde moge polecić. Mnie sie udało nie wtopić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nienaiwna
Jak tak czytam te wszystkie posty pisane jedną ręką to głowa puchnie. Wszystkie te strony www ze sklepikami to marketing jednej i tej sami pani. A wszystko po to by i tak u niej kupić. Nie kupisz na jednej to kupisz na innej mojej stronie........ A potem piszecie panie że wszędzie podróbki mają. Wszędzie jedna i ta sama pani się reklamuje. A ci co mają dobry towar są gdzie indziej. Od kiedy nie kupuje z polecanych stronek mam wreszcie to czego szukam........ Calories? śmiechu warte jest na co drugiej polecanej stronie..........życzę miłej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×