Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

UWAGA NA TABLETKI MEIZITANG I LIDA DAI DA HUA!!!!!

Polecane posty

Gość sadi24
Lidę załatwiła mi koleżanka od znajomej,sama od niej brała i schudła 6 kg w 2 tygodnie.Na początku mnie suszyło a teraz już nic.Efekty niby są ważyłam się dzisiaj i pokazało 58,8 a zaczynałam 2 tygodnie temu z 62,5kg.Nie wiem czy to lida czy to że się pilnuję bardziej z jedzeniem.Powiem wam że lepsze efekty osiągnęłam z dietą dukana tylko tamta była trochę bardziej czasochłonna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadi24
A jeśli chodzi o kawę to pewnie chodzi o to że i lida i kawa podnoszą ciśnienie i w połączeniu ze sobą mogą wzmocnić skutki uboczne np.kołatanie serca(tak mi się wydaje).Ja nie mam problemów z ciśnieniem ale itak ograniczam kawę za to piwko czasami wypiję wieczorem chociaż już nie smakuje tak jak przed lidą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madllen89
Ja jestem nisko ciśnieniowcem więc DN się nie boję. Kurcze... trza pomóc tabletką :P Idę ćwiczyć brzuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadi24
No dzisiejsza pogoda bardziej sprzyja leżeniu przed telewizorem z paczką czipsów niż odchudzaniu :/ Ja z córką póki co zajadamy się ogórkami ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kidzia26
Cześć dziewuszki!!!Wzięłam dzisiaj 1 tabletkę,napewno są oryginalne bo mam suchość w ustach chce mi się pić cały czas,głodu zbytnio nie czuje,w pracy rano zjadłam mala sucha bułke,przepilam małym kubusiem,o 10 wzielam tabletke,czulam sie jak po amfetaminie normalnie i w sumie mam takie napady ze sie tak czuje co jakis czas,wrocilam do domu o 16 zjadlam serek wiejski i kromke chleba-mała bo nie mialam ochoty na obiad,przyszla kolezanka wypilam pol kawy z mlekiem i jedno ptasie mleczko zjadlam,powiem ze w ogole nie jestem glodna,tylko mam tak ze jakby mi ktos postawil to bym zjadla ale nie musze,mam nadzieje ze beda dzialac te tabletki na poczatek chcialabym chociaz 5kg schudnac juz bede czula sie lepiej,dajcie znac co u was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sadi24
Hej a macie na opakowaniu opis tylko po chińsku czy i też po angielsku?Bo ja mam tak i tak.A na którymś forum obiło mi się o uszy że na oryginale to tylko chińszczyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam i po angielsku i po chińsku, na opakowaniu jest też hologram i z tyłu czerwony znaczek, tabletki w dwoch odcieniach zieleni, w srodku jasny proszek , srebrne blistry a na nich fioletowe kółka srebrne kwiatki ( ale one sa ciezko widoczne) i taki niby niebieski statek z chinskimi znaczkami. a i na kazdej kapsułce numer. Mysle, ze sa oryginalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam identyczne.I jak czujesz coś?Bo mnie już nawet nie suszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kidzia26
Ja tez mam takie.Mysle ze caly czas nie bedzie nas suszylo,jak bralam zelixe na poczatku mialam te objawy,pozniej chyba organizm sie przyzwyczail ,jadlam nawet normalnie,pilam sporo pepsi bo od tego nie moge sie odzwyczaic (choc dzis nie mialam jej w ustach,nawet kropelki) a i tak schudlam,wiec mysle ze to jest kwestia tego ze organizm sie przyzwyczaja poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj strasznie suszy, pije 3 litry wody dziennie, a suszy od pierwszej tabletki, dzisiaj wziełam 5, drugiego dnia strasznie bolała mnie głowa, a wieczorami strasznie mi zimno. czekam do 7 dnia i bede sie wazyć :) A u Ciebie jak tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kidzia26
ale widzisz po sobie zejest cie mniej,wkoncu po 5 tabletkach juz powinno sie cos ruszyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze powiem, ze widze :) mam mniejszy brzuch ( po ciazy -cesarce mi został) i twarz jakby szczuplejsza...Naawet kolezanka to dzisiaj zauwazyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kidzia26
ja tez mam wlasnie problem z brzuchem,tez po cesarce,dzisiaj wzielam 2 tabletke juz mnie tak nie suszy i nie mam takich ojawow jak wczoraj ale jesc mi sie na szczescie nei chce,zobaczymy co bedzie dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny... studiuję Wasze wypowiedzi jedna po drugiej - ale jak wiadomo każdy organizm jest inny. Ważę 106 kg przy wzroście 165 cm. Przytyłam przez ostatnie pol roku ponad 20 kilogramów i nie mogę sobie poradzić. Zamówiłam meizitang strong version (firma2012) sprawdziłam wg wskazówek na necie - są oryginalne. Wzięłam dziś drugą tabletkę - nie czuję niczego poza bólem głowy. Apetyt taki sam, żadnej suchości, bezsenności itp. Boję się, że na mnie nie działają. Powiedzcie proszę czy mam się czym martwić?? To moja ostatnia deska ratunku. Myślicie że zaczną działać za kilka dni??? A może mam tak rozregulowany organizm milionem diet i chuśtawką na wadze że potrzebuję więcej czasu??? Jakie są wasze doświadczenia??? Proszę o wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kidzia26
kurcze,ciezko powiedziec,no wiesz nie powinnas sie sugerowac po jednej czy dwoch tabletkach,musisz odczekac troche,na mnie dzis tez juz tak nie dziala bo od godz.14 chodze glodna,zjadlam nawet 1 grzeska bo sie nie powstrzymalam,teraz zrobie jakas kanapke.wszystkie mamy jeden cel schudnac,wiadomo tak jak mowisz kazdy organizm jest inny i naprawde ciezko tak odpowiedziec na twoje pytanie,ale zawsze myslalam ze im wiecej do zrzucenia tym te tabletki dzialaja szybciej i skuteczniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też chyba zaraz dymnę po jakieś wafle bo nie wyrabiam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dziewczyny, ja dzis wziełam 6 tabletkę, dalej duzo pije, a od wczoraj tak mnie trzesie z zimna, ze szok, nawet nos mam zimny, niewiem czy to przeziebienie czy skutki uboczne dzis nie wytrzymałam i stanełam na wadze i.... z 70 kg dzis 67,4 :) Czy jest całkiem fajnie 2,6 kg !!!!!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to gratulacje tak trzymaj.Ja wsunęłam dziś pół paczki familijnych,ale to przez tą cholerną pogodę :( .A i też mi było zimno zwłaszcza w ręce,grzałam sobie pod ciepłą wodą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka11
hej dziewczyny u mnie dzis 4 tabletka suchosc jest staram sie pic duzo wody ale juz nie moge patrzec na wode i pozwoliłam sobie na jedzenie arbuza jest smaczny zawiera duzo wody i jest niskokaloryczny .Głowa przestała mnie bolec ale pierwsze 2 dni to masakra . Ale widze ze brzuszek spada teraz jestem przed okresem i wczoraj pozwoliłam sobie na princesse tak mnie kusiła ze musialam ja zjejsc a tak pozatym to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka11
gosialm,ja tez bralam mezitang ten co ty i na mnie tez nie działał nic nie czułam i jadłam tak samo na mnie lepiej działa lida a mówia ze jest słabsza wszystko zalezy od organizmu sprobuj lide na drugi raz i zobaczysz ja tez testowałam rozne specyfiki i lida jest najlepsza jak dla mnie.powodzenia pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka11
sadi mi tez jest zimno szczegolnie wieczorami rece i nogi mam jak lody leze pod kocykiem bo jest mi tak zimno i niewiem czy to po tabletkach czy sie przeziebiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli jednak to uczucie zimna to skutek uboczny, ktos wczesniej pisał, zeby pic ciepłe napoje (wode) bo to kwestia krążęnia. Ja dzis 8 tabletka- dalej suszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy090987
Witam potrzebuje schudnąć 20kg,nie wiem które tabletki kupić,może coś polecicie?? brałam kiedyś zelixe- świetne- teraz już ich nie ma :( pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekoladka11 msv nadal nie dziala a to juz 5 dni. Owszem - bolala glowa 2 dni, kolejne 2 bylo mi baaardzo zimno (nadal jest) ale apetyt zupelnie sie nie zmienil. Tak jak mowisz wyprobuje lide kolejnym razem, ale skoncze to opakowanie zeby miec pewnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kidzia26
hej!na mnie tez chyba nie dzialaja te tabletki,niby jakies minimalne objawy mam ale jem normalnie i waga stoi w miejscu,kurcze szkoda bo to bzla moja ostatnia deska ratunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , ja także postanowiłam spróbować meizitang zielony. Dzisiaj jestem po drugiej tabletce, nie czuje się najlepiej z tą suchością w ustach, poza tym mam spowolnione reakcje, mogłabym cały dzień leżeć. Powiedzice, czy to normalne objawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, poczytałam sobie Wasze wypowiedzi i widzę, że przerobiłyście już praktycznie wszystko. Ja kiedyś brałam Lindaxę ale jak wiadomo już nie ma, szkoda. Teraz przymierzam się do zakupu Meizitangu Czerwonego, czy któraś z Was ma już z tym doświadczenie i dobre źródło ? Jaka w ogóle jest zawartość subitraminy w tych tabsach? Proszę o POMOC!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak tak trujcie sie dalej
nawet nie wiecie co w tych tabsach jest i bierzecie oczekujac cudow, troche silnej woli, to nie tabletki was odchudza tylko jak bedziecie mniej jesc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynkax26@onet.pl
Oryginalne sprawdzone w dobrej cenie szybka wysyłka z możliwością sprawdzenia zawartości: Lida, meizitang zielony, meizitang soft gel strong, meizitang czerwony, miaozi, greem tea, white tea. zapraszam na stronę www.lida-inne.wizytowka.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×