Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

UWAGA NA TABLETKI MEIZITANG I LIDA DAI DA HUA!!!!!

Polecane posty

Gość izucha74
chciałabym 15 kg zrzucić!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka 31
Witam wszystkie dziewczyny :) jestem tu nowa i mam pytanie do ewelinki 11- czy jesteś pewna ze ten sprzedawca ma oryginalne tabletki lida i meitzitang czerwony? Pytam ponieważ zamierzam kupić mezi czerw ale w 200%oryginał bo już się naciełam na podróbę ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka 31
upss ,przepraszam do ewelinki 4141

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIDE ma, ale nie wiem czy to oryginał. Meizi czerwony tez ma, ale tez ci nie potwierdze czy to oryginał. Ja biore, a raczej brałam Reduce i działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka 31
a może powiedzcie mi jak powinny wyglądać meizitang czerwony-opakowanie,tabletka i jej zawartość kolor itd będę wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka 31
ewelinka 4141 a co teraz bierzesz? a może doszłaś do zadowalającej cię wagi i nie bierzesz już żadnych tabletek ? :) ja dwa lata temu zaczęłam brać lidę i efekty były naprawdę zdumiewające schudłam prawie 10kg w przeciągu 1miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka 31
ewelinka 4141 dzieki za odpowiedz, właśnie porównuje lidę i meizitang czerwony ponieważ mam oby dwa specyfiki więc: meizitang czerwony wygląda jak lida kapsułka jest ciemnozielona i jasno zielona, na kapsułce jest chińska łódeczka i jakiś numer seryjny a w środku jest proszek koloru białego eh zapewne jakiś do pieczenia a nie substancja odchudzająca !!! opakowanie tak jak opisałaś, nalepka czerwono-pomarańczowa babka +motylek hehehe . Gówno jakieś mi gościu przysłał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaaaaaaaaaa
kotka 31 - a zamawialas na tej stronie 'extrafigura'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co najciekawsze to właśnie napisałam sms-a do pana którego poleca grazyna i jak zapytałam o oryginalny meizitang czerwony uprzedzając go o fakcie że podrbkę już zdążyłam kupić to mi podziękował i kazał szukać dalej!! pewnie następny oszust ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolka, czy na stronie extrafigura kupię oryginał???? bo tak szczerze to już zaczęłam wątpić w uczciwość ludzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka 31 ja brałam reduce, ale mam teraz przerwe bo musze isc sobie porobic badania, bo ostatnio cos kiepsko sie czułam i odstawiłam tabletki. do zaowalającej mnie wagi jeszcze nie doszłam, ale spokojnie mam czas do wrzesnia, bo wtedy mam wesele i musze sie zmiescic w jakas kiecke :) po miesiacu na Reduce schudłam ponad 8 kg, teraz juz 10,7 za mną. startowałam z 102,7 teraz na dzien dzisiejszy waze 92 rowne. ja kupowałam od tego goscia z extrafigura, odbierałam osobiscie. ale innym znajomym wysyłał i wszystko wporzadku, w kopercie tabletki a nie mydło :) dostałam od niego nawet na sprobowanie 5 tabletek meizi czerwonego, ale nie chciałam mieszać i lezą w szafce. te opakowania ktore on ma sa pokazane tam na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaaaaaaaaaa
kotka31 - pisalam juz na ten temat we wczesniejszym poscie na tym forum :) ja właśnie kupiłam u tego Pana meizitang zielony i odebrałam go osobiście w Krakowie, facet podjechał w umówione miejsce. Ja też szukałam po forach, ogloszeniach itp ale nie chciałam ryzykować płacąc przez poczte więc szukałam osoby która sprzedaje meizitang z mojego miasta. Sprzedaje on oryginalne tabletki bo po meizitangu schudłam, owszem. Sprawdzalam przy odbiorze (pokazal mi przykladowy blister z opakowania) czy są to podroby, bo jestem obeznana w tym temacie i okazaly sie oryginalne :) więc jak chcesz kupić to śmiało. I od razu uprzedzam że nie reklamuje tego gościa, tylko z "dobrego serca" polecam bo wiem że na internecie roi się od oszustów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie tak jak karolka pisze. ja tez nie chciałam ryzykować ze zostane zrobiona w bambuko i szukałam sprzedawcy z mojej okolicy. umówiłam sie i podjechał w umówione miejsce. miałam kupowac od niego meizi czerwony ale powiedział ze ma zamiennik meridii to wziełam.troszke drozszy ale mysle ze warto było. i dokładnie tak jak karolka nie reklamuje pana, tylko polecam bo przezemnie sprawdzony, a jak mamy sprawdzone zródło to dlaczego masz nie skorzystac :) a w sieci pełno oszustów ktorzy sprzedaja prodróby albo przysyłają mydło... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę dzięki dziewczyny za te info bardzo mi się przydały:) zaraz zamówę i napiszę wam jaki towar dostałam i jak działa przede wszystkim :):) . Ja jestem z dolnegośląska z małego miasta i nie mam takiej możliwości żeby osobiście odebrać taki towar , obejrzeć go ,pomacać hehe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uliq85
Dziś dzień bez tabletki. Zero głodu. zjadłam jabłko i serek wiejski- do serka się zmusiłam. Chyba nadszedł u mnie upragniony etap zmuszania się do jedzenia. Chyba faktycznie mezi czerwony jest dla mnie za mocny-sprzedawca tak sugerował. Będę je brała co drugi dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izucha74
karolka czy tylko w samym Krakowie jest możliwość odbioru osobiście????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uliq85
serek był od pana sprzedawcy gratis, powiedział że to jest najlepszy środek odchódzajoący zjadłam co do okruszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że żal tu komuś poślady ściska. dziś dzień z mezi, zarzyłam ok godz temu póki co ( odpókać) wszystko oke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
POLECAM ORYGINALNA LIDE SPROWADZANA OD PRODUCENTA NOWA DOSTAWA TANIO!!! ORAZ ZI XIU TANG ROWNIEŻ W KONKURENCYJNEJ NISKIEJ CENIE POLECAM. LALA222012@INTERIA.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
POLECAM ORYGINALNA LIDE SPROWADZANA OD PRODUCENTA NOWA DOSTAWA TANIO!!! ORAZ ZI XIU TANG ROWNIEŻ W KONKURENCYJNEJ NISKIEJ CENIE POLECAM. LALA222012@INTERIA.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
POLECAM ORYGINALNA LIDE SPROWADZANA OD PRODUCENTA NOWA DOSTAWA TANIO!!! ORAZ ZI XIU TANG ROWNIEŻ W KONKURENCYJNEJ NISKIEJ CENIE POLECAM. LALA222012@INTERIA.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pseudopseudo
Lidowiczka skoncz bo czuc na kilometr ze te twoje tabletki to fejki. Sama promujesz to gowno pod innymi nickami w postaci "kupujacych" . Zeruj na kims innym bo gdybys miala oryginaly to mialabys stale klientki a nie musialabys sie oglaszac co chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Boli cie że się ogłaszam? Wyobraź sobie że mam stale klientki ale Zawsze mogę mieć więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitpink
Hej :) Dzisiaj drugi dzień przyjmowania LIDA. Wszystko ok, nie chce mi się jeść tylko pić, jest mi gorąco i mam mnóstwo energii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka1234
Witam wszystkich...zamówiłam Lidę, czekam na dostawę, będę na bieżąco komentować mam nadzieję postępujący ubytek kg :) których mam do pozbycia się minimum 10 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu chudnac:(
Witam wszystkie Panie...tak tak walcze z tymi samymi wiatrakami co wy:)miło wiedzic ze nie tylko ja walcze z tymi wiatrakami:)czy ktoras z pan brala ten caly m... czerwony?bo wlasnie lida na mnie nie dziala kompletnie..suchosc w ustach byla ale glod rowniez i niezgrzesze jesli powiem ze wiekszy...:(wiec chcialam sie doinforomwac o tym czerwonym czy ktos bral i moze ktos bral rowniez lide zeby miec porownanie barzo prosze o pomoc...sukcesow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×