Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

UWAGA NA TABLETKI MEIZITANG I LIDA DAI DA HUA!!!!!

Polecane posty

Gość Lidowiczka
Oryginalna Lida polecam lala222012@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka1234
Lida dotarła...ale już na starcie coś nie tak, wyjmuje jedna tabletkę i jest pęknięta - w środku brunatnożółty proszek...nie wiem czy tak ma to wyglądać, zobaczę czy to coś działa...będę pisać. jak wszystkie takie rozwalone to masakra...nie wiem czy to przez formę zapakowania u kuriera czy takie sprzedają ludziom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te
rozwalicie sobie wątrobę jedząc te tabletki one wpływają i na wątrobę i na trzustkę i na serce i nawet na hormony... oj, kobiety, ale kombinujecie... żal mi Was ale jesteście dorosłe i róbcie, jak uważacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneett0909
Zgadza się każdy jest dorosły... Te tabletki nie są zagrożeniem, jeżeli stosujesz je z głową! To jest jasne, że trafisz do szpitala jeśli będziesz się obżerać tylko tabletkami i nie spożywać innych normalnych posiłków! Ja stosuję lidę od kilku lat, cały czas od tego samego dostawcy. Mam już sprawdzoną. Robię sobie taką kurację raz w roku. Oczywiście też ćwiczę, jem dużo owoców, warzyw. Ogólnie dbam o siebie. Uważam, że lida jest dużym pomocnikiem w odchudzaniu, jednak trzeba ją stosować z umiarem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iloveme
hej, skąd bierzesz lide? bo ja szukam jakiegoś sprawdzonego źródła.. wczesniej zamówiłam brałam tydzien i zero rezultatów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Tydzień nie wystarczy aby były rezultaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka1234
Do "grazyna" kupiłam Lidę tam gdzie Ty. Jestem zawiedziona jak na razie, pierwsza tabletka póki co była rozwalona...następna to samo - pęknięta, a dziś to już w ogóle - rozrywam ten blister a tam miazga: proszek i pokruszone opakowanie zielone po tabletce...sprawdziłam całą partie co dostałam i 12 na 30 jest rozwalone!!! tak nie powinno być - wątpię by kurier to uszkodził, bo przesyłka była dobrze zabezpieczona - kwestia tego co zostało wysłane od nich...! a kwestia proszku...podobno ma być jak kawa z mlekiem - mój wygląda jak ciemno-żółto-brunatne coś...także już nie wiem kto gdzie mówi prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
No widzicie jak wam polecają ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może jesteś Lidowiczką. powtarzam..z moimi tabletkami wszystko ok było ....działają super ..nie wiem dlaczego Twoje przyszły rozwalone..może napisz do sprzedawcy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiuyuy
te tableki to ciński syf produkują je w brudzie i sprzedaja na czarnym rynku same nie wiecie, co w nich jest bo na etykiecie prawdy nie piszą a potem się dziwią, że mają problemy ze zdrowiem:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka1234
nie rozumiem dlaczego każdy kto źle się wypowie na temat jednego czy drugiego sprzedawcy z tego forum od razu jest brany za jakiegoś podżegacza...co raz bardziej mam wrażenie, że jest właśnie wręcz przeciwnie, i p.grazyna stanowi tu konkurencje dla p.Lidowiczki i dlatego tak zachwala kogoś innego... nie wnikam, po prostu po tym co otrzymałam, mam wrażenie, że nie ma co chyba liczyć tu na wiarygodne wypowiedzi... tak z innej bajki - dziś postanowiłam otworzyć tabletkę która wg 'wymacania' jest cała...no i oczywiście nie jest ... jest popękana i podziurawiona...także mam wrażeniem, że z 12 zepsutych zaraz zrobi mi się 30... a propo napisałam do sprzedawcy i milczy...także chyba trafiłam w jego czuły punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobie81
MAJKA, JA BYM REKLAMOWAŁA, POROBIŁA ZDJĘCIA , WYSŁAŁA FACETOWI I ZAPOWIEDZIAŁA TAKĄ reklamę w necie, ze szok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidowiczko,,
do ciebie dziewczyny tez maja pewne zastrzezenia:(więc sie tak nie ciesz czyims nieszczęściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka1234
tak to by było najrozsądniej tylko zastanawiam się co to da...zmieni konto, nazwę i dalej będzie sprzedawać. w dzisiejszych czasach zero skrupułów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka- bez komentarza poczytaj moje wypowiedzi wcześniej.... nie zmuszałam Cię..każdy ponosi ryzyko kupując te nielegalne tabletki..przykro mi że czujesz się oszukana..ja mówię prawdę..kupiłam juz 3 razy i zawsze jest ok..a co najlepsze..efekty pierwszego miesiąca były super. także bez urazy ..ale ja na pewno kupie tam znowu..mam nadzieje że sie nie przewiozę tak jak Ty a chudniesz chociaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka1234
Grażyna - nie mam do Ciebie pretensji, nikt nikogo do niczego tutaj nie zmusza, czytałam wszystkie wcześniejsze wypowiedzi by właśnie się nie nadziać. Twoje były najwiarygodniejsze dlatego tam zakupiłam i napisałam do Ciebie, ale oczywiste, że pretensje to do sprzedawczyni, u której zakupiłam. co do chudnięcia to biorę je 4dni i generalnie czuję skutki, mam jakieś napady gorąca, trochę tez kręci się w głowie i generalnie odczuwam masakryczną suchość w ustach non stop. Waga trochę spadła ale 4 dni i weekendowy tryb życia to za mało by powiedzieć czy przez tabletki czy przez zaganiany weekend. ubył mi 1kg, ale póki co nie wiem czy przez silna wole czy te specyfiki... na razie to generalnie jestem wściekła bo otrzymałam to w takiej formie że nie wiadomo jak to przyjmować...chyba jak papkę na łyżeczce z płynem...tylko że to ma okropny smak generalnie... a najważniejsze, że nie na tym rzecz polega bym wydawał kasę na tabletki i zamiast spokojnie łykać - muszę się zastanawiać co z tym fantem zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidowiczka
Ja się nie cieszę czyimś nieszczęściem moje tab przynajmniej są całe ... a to jak działają na każdy organizm inaczej nie jestem w stanie przewidzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana86
Witam wszystkie dziewczyny. Lide biorę już tydzień i nie mam żadnych efektów, tzn. skutki uboczne odczuwam, szczególnie suchość w ustach, ale waga stoi w miejscu. Proszę napiszcie mi, czy to jest normalne, czy waga poleci w dół, a może to nie działa i lepiej dać sobie spokój. Dodam tylko, że lide kupiłam od lidowiczki :(:(:( Czy ktoś miał podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tina 2007
HEJ dziewczyny !! ja też chcę się odchudzić !! kiedyś brałam zelixe i było ok oczywiście tzn skutki uboczne były w normie , ale cóż wycofali tak więc PROSZĘ O NAMIARY NA ZAKUP LIDA LUB MEIZITANG !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka1234
tak...udało mi się trafić na jedna całą tabletkę i chciałam poinformować, że kapsułka nie ma nawet żadnych numerków, obejrzałam dokładnie opakowanie od Lidy jakie otrzymałam - hologram tez się nie zgadza. Porażka, póki co nie polecam w ogóle zakupu u 'calineczki'!!! nie twierdze, ze inni maja oryginały, podejrzewam, że ta sama ściema. zobaczę co z waga będzie, póki co stoi a objawy dyskomfortu przyjmowania tego specyfiku chyba mi mijają, także eh...no ale zobaczę bo to póki co 6 dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tina 2007
Dziewczyna w tej chwili przebywam UK dziś odwiedziłam sklep zielarski Chinski pan polecił mi tabletki XIUZI Slimming capsule czy któraś z was słyszała o takich tabletkach ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_Gdańsk
Witajcie Kobitki :) Jestem po dwóch ciążach praktycznie rok po roku. Moje młodsze dziecko obecnie ma 1,5 roku. Walczę z kg... Był Dukan, jest dietka i obecnie choć inna. Chodzę na aerobik... A tu coraz wolniej kg spadają. W tym momencie mam 164 cm wzrostu i 74 kg!!! Czytałam o tych cud tabletkach jak: lida czy sibutal... Znalazłam sprzedawce Sibutalu, który wydaje się być uczciwy bo proponuje opłatę za pobraniem i ze sprawdzeniem zawartości. Któraś z Was brała SIBUTAL? napiszcie błagam (!) jak samopoczucie podczas zażywania i efekty... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biorę tabletki lida dai dai hua 2 dzień, skutki uboczne podobne co do wcześniej napisanych.. byłam dziś u ginekologa - zabronił ich spożywania, bo mogą obniżyć działanie antykoncepcji. ale nie zamierzam ich odstawić. kupiłam za 100 zł, kapsułki zielone jasno-ciemno. moim zdaniem będzie dobrze, bo w ogóle nie chce mi się jeść. jeśli ktoś bardzo martwi się o własne zdrowie to nie powinien ich brać... ja jestem zdesperowana więc się poświęcę:P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tina 2007
Do koleżanki powyżej ;-) zgadzam się z Tobą jak ktoś ma jakieś obawy o stan zdrowia to niech nie bierze !!! ja już kiedyś brałam takie tabletki ale do tego trzeba jeśc jak na diecie Zdrowo -zielono i do czasu osiągnięcia zamierzonej wagi !! i tyle biore xiuzi i zamówilam lide !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.a
Tina 2007, gdzie kupiłaś ZI XI TANG? Jakie masz efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K.a
Tina...a już widzę, ty z US :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tina 2007
tak ja jestem Obecnie w UK te tabletki można zamówić prze internet co prawda z China ale ja kupilam te w sklepie ale następne możę zamówie przez neta bo taniej http://www.drshuxu.com/ tu jest link jak i co co prawda w języku angielskim ale od czego mamy tłumacza google:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarjancza
strach się bać. a jak ktoś pomyli te nazwy? toż to nawet nei wiadomo, czy to nie końskie hormony. jakoś mi to wszystko pobrzmieawa urabn legends...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mario31
Witam serdecznie, czy ktoś jest zainteresowany tabletkami LidaDaiDaiHua ? Oryginalne z apteki wraz z rachunkiem. 2208Mariusz@gmail.com Proszę śmiało pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiakasia0523
Ha ha ha z apteki ciekawe od kiedy Lida jest sprzedawana w aptece ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×