Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

UWAGA NA TABLETKI MEIZITANG I LIDA DAI DA HUA!!!!!

Polecane posty

Gość jolapolkowice
Monia napisz na k.spokojny@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomciopaluch
Jasionko, to prawda, wogole juz nie ma tu po co zagladac...Ktos napisal ze strefa g...a wykupila sobie reklame w kafeterii. Zauwazyles, ze te watki tabletkowe prawie juz wymarly? Ze nie ma tu juz niemalze zadnych wpisow od klientek ?A jak sie tylko jakis pojawi, to od razu temat jest zakrzyczany przez te naganiaczki?Bo tylko diler ma prawo tu pisac , a nie zwyczajny czlowiek!...Zawsze lubilam kafeterie, ale przestaje mi sie podobac.I te niekonczace sie pseudodyskusje (czyt. monologi) pisane przez strefe g...a z roznych nickow...Wiem na pewno: u nich nie kupie.I jeszcze ten plugawy jezyk , jakim sie posluguje , gdy chce uciszyc kogos kto probuje sie tu wypowiedziec. Moze faktycznie maja wylacznosc w kafeterii???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolatka
Ty tutaj nie siej zametu. Najlepsze tabletki na odchudzanie sa ze strefy grubasa. Dziewczyny pisaly , ze mozna na nich schudnac 17 kg w dwa dni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samzar
Ale fajowo, a podasz namiar na taka strefe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolatka
Oj, podawalam juz przez poprzednie 15 stron z rzedu...Nie to ze jestem konsultantka, bo ja na przyklad jem tabletki na pierwsze , drugie i trzecie sniadanie. Sa bardzo smaczne. Kupuje je zawsze na strefie grubasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolatka
Tzn, nie ja podawalam, tylko zachwycone klientki. Jakos mi sie tak napisalo. To pewnie przez to ze te tabletki tak mocno dzialaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F. kolo konskich
Dziewczyny, a nie wiecie gdzie mozna kupic jakies dobre tabletki na odchudzanie, bo ja tu jestem pierwszy raz na tej stronie i nie wiem o co chodzi. Ale w zeszlym tygodniu, to kupilam takie oryginalne tabletki . Kupilam je ze strefy jakiejstam. nie paMIETAM NAZWY. Juz mi sie skonczyly, byly bardzo skuteczne, ale nie pamietam nazwy tej strefy, bo bym jeszcze dokupila. Wam tez sie tak chce po nich pic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarrrownica
Jak skuteczne to kupilas na pewno w strefie grubasa. Ja moje dzieci karmie tylko tymi tabletkami. Maja po nich wiele energii i pozbywaja sie toksyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiabasia
Do F kolo konskich. Tak , bardzo che sie po ich pic. Ale trzeba pamietac, zeby nie kupowac tej czeskiej , bo ona moze ci zaszkodzic. Polecam wyborowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F. kolo konskich
Dzieki dziewczyny za szczere porady. Dzieki wam bede juz zawsze kupowala w strefie grubasa. A jak ktos kupi gdzie indziej to, to , to...no nie wiem co. Ale dobrze napisalam , co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny a ja wiem czemu ona lubi tak dyskutować sama ze sobą , i mówić w liczbie mnogiej ona nie jest taka wredna tylko ktoś jej sprzedał nie te zioła co trzeba . Kupiła ziele ale te na lepszy humor i ma odjazd jak ta lala..... Czymaj się jesteśmy z tobą i strefa grubasa też heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć , mówisz że ona pali i jest na fali :-)..... Dziewczyny morał jest prosty skoro komuś tak bardzo zależy aby było głośno i źle o strefie grubasa to pewnie muszą mieć naprawdę dobre preparaty .Jak by to była kaszana to nikt na ta stronę uwagi nie zwrócił. Rozmawiałam z dziewczynami na blogu ale poza kafeterią i wszystkie co pokupiły tam widzą efekty. Z tą stroną jest jak z fajna dziewczyną dużo się o takiej mówi .Chłopaki się zachwycają a inne laski rzucają mięsem gdy taką widzą........ :-) to takie porównanie. A na brzydulę ( patrz badziewie) nikt uwagi nie zwróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasisia
tak ja tez biore te ze strefy i dzieki temu moj syn lepiej sie uczy. JEZU LUDZIE. JEBAC TO za przeproszeniem. JESLI MA KILOGRAMY DO ZRZUCENIE TO NIECH ONA MOZE ZIOLA NIE PALI BO PODOBNO PO TYN GASTROO JEST HAHAH. a schudlam 3kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikunia
A ja juz nie wiem, czy zamowic ze strefy grubasa czy z extrafigury? Czy moge poprosic obecne tu konsultantki o pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do F. kolo konskich czy Twoj nick ma cos wspolnego z miastem konskie czy tylko tak sobie napisalas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F. kolo konskich
Do monia....Jezdze tam na wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudaagata
co jest z tę strefą grubasa ???? bo przeglądam temat i stronką i jakiś wałem mi wychodzi z tego .Ktoś się reklamuję jako apteka 24h tylko z wysyłką i sprzedaje leki bez recepty,dobrze zrozumiałem???Nie ma na to prawa i policji?? Tak można ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasisia
tak dobrze zrozumiales rudaagata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do F. kolo konskich tak tylko zapytałam bo ja jestem z konskich :) jak masz jakas zaufana strone to daj znac bo jak siedze na tym forum to juz mam pokrecone w głowie ale przynajmniej mam sie z czego posmiac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikunia
A ty gdzie kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasisia
JAK TAM WASZE WYNIKI W ODCHUDZANIU DZIEWCZYNY?! i jak samopoczucie ogólnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś szuka uczciwego dostawcy to ja z koleżanką kupujemy na stronie jednej firmy z Warszawy . Szkoda że tylko wysyłka ale firma ok. Strona ma adres http://apteka.c0.pl/ myślę że warto :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolatka
Tak, to jest swietna strona. Tez maja te same modelki i teksty jak w http://naszawaga.c0.pl/ , ktora jest strona strefy grubasa ( tam u samej gory wam sie wyswietli). wiec i produkty sa rzecz jasna po prostu pyszne.Sa to oczywiscie dwie rozne firmy, jedna ma napisane Warszawa, a druga Koszalin. To tylko przypadkowa zbieznosc identycznych zdjec i tekstow reklamowych. Zarowno ja, moja babcia , a nawet wujek brata mojego serdecznego przyjaciela z kursu wykroju artystycznego, no wszyscy , po prostu uwielbiamy te apteke!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudaagata
jak już tak bardzo jesteście zdesperowane na te wszystkie psychostymulanty to piszcie do mnie załatwię wam takie tablety ,że żadna takich nie brała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kołatka widać że to chyba ty produkujesz te szambo . Z tymi fotami to każdy dobrze wie ze w necie każdy bierze i kopiuje od drugiego. Chcesz nam wmówić że telefony stacjonarne się kupuje jak komórkę na kartę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikunia
Nie wiem, ale chyba zostane fanka rudej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość www.lida-inne.wizytowka.pl
sprawdzone srodki sprowadzane osobiscie z chin bez posrednikow LIDA, MEIZITANG ZIELONY I MEIZITANG CZERWONY. martynkax26@onet.pl lub www.lida-inne.wizytowka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×