Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myslaca

UWAGA NA TABLETKI MEIZITANG I LIDA DAI DA HUA!!!!!

Polecane posty

Gość saan227
dzieki... i nawzajem powodzenia.. :) pisz o efektach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kat5
A ja bralam Lide i zadnych skutkow ubocznych za to 11 kg mniej :)) i jakos jeszcze zyje nic mi nie jest i ciesze sie dobrym zdrowiem :)) Polecam jesli ktos ma problemy ze schudnieciem bo na mnie zadne diety i cwiczenia nie dzialaly :)) a LIda Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saan227
11 kg po jednym op.?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna850608
Do kompletnie zdolowana! Jesli tak bardzo zalezy ci na schudnieciu to rusz 4 litery i zacznij cwiczyc a jesli chodzi o lide to nie bierz kobieto tego gówna ja myslalam ze po tym umre a ty chcesz brac wiecej!!jak juz tak bardzo ci zalezy zeby brac cos na schudniecie to zalatw sobie ADIPEX recard po tym chociz czujesz sie dobrze a ja w 2 tyg schudlam 4 kilo tylko ze ciezko je dostac wiec musisz sobie poradzic.Ale zacznij chociaz biegac to nie wstyd albo kup sobie plyte aerobik i cwicz codziennie i rob brzuszki daje ci miesiac i scudziesz w cholere :) 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość see_stars
a to ciekawe co piszecie o Chińskich pigułkach zawierających sibutraminę sibutramina jest środkiem legalnym w Polsce, zawiera ją Meridia i Zelixa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość see_stars
kochani! ja odchudzałam się jakiś czas temu meridią, zelixą a nawet adi....;) - wszystkie leki przepisywał mi mój lekarz, bo bezskutecznie walczyłam z otyłością po ciążach owszem schudłam dzięki pigułkom, i byc może nie udało by mi się bez nich, bo miałam ogromne problemy z opanowaniem apetytu; ale ! - nie da się łykać pigułek bez przerwy, ogranizm się przyzwyczaja, nie ma już takiego efektu, łatwo psychicznie się uzależnić - bo jak się pojawia (a się pojawia po odstawieniu pigułek) jojo to od razu człowiek myśli - załatwię pigułki i o problemie - nie obejrzysz się i one cię zniewolą odrzuciłam pigułki - zmieniłam dietę na wegańską i czuję się wolna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulenka9
witam! niewiem jak wy to robicie że chudniecie bo na mnie nie działa żadna dieta ani żadne tabletki a brałam chyba już wszystkie między innymi meridię, zelixę, lidę, mezitang i nic nawet aerobik nic nie pomaga nie schudłam nawet 2 kg totalna załamka chyba została mi metoda chirurgiczna ale na to mnie nie stać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erin.
see_stars Odnosnie sibutraminy w tajwanskich specyfikach. Zajrzyj sobie w pierwszy link pt "Falszowanie srodkow leczniczych:sibutramina" i przeczytaj. To rzetelny raport. Na pewno ta pochodna amfetaminy jest wspomagana innymi wymyslnymi substancjami ale nie mozna zaprzeczyc, ze jest obecna. http://www.google.pl/search?q=sibutramina+szukalski&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erin.
aaa buszuje po tylu watkach i czytam dzis tyle artykulow, ze zle odczytalam intencje Twojego postu:) wybacz, dopiero po drugim przeczytaniu sie zorientowalam co mialas na mysli.... Ale mam nadzieje, ze artykul i tak kogos zainteresuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasda
Drogie Panie, Pare lat temu znajomy trafil do kardiologa przez Meizitang. Mlody czlowiek. Ale oczywiscie schudl... Mozna sie zastanowic czy zdrowie jest tego warte. Poczytajcie prosze zanim zaczniecie stosowac. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3153426 To po niemiecku: http://www.ngo-online.de/ganze_nachricht.php?Nr=11562 ale mozna tez skorzystac z translatora na googlach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzjąca się
Witam, używałam wielu prpduktów "przyspieszających odchudzanie" niestety albo nie działały, albo miałam skutki uboczne (dodam, iż mam problemy zdrowotne). Z wielkim sceptyzmem- jak wielu, podeszłam do tych tabletek, lecz skusił mnie widok koleżanki, jak również jaj potwierdzenie, iż niema żadnych skutków ubocznych. Po namyśle kupiłąm produkt w sklepie zielarskim, no i ...... stosuje dwa miesiące, schudłam 9 kg, teraz muszę zrobić 1 m-c przerwy (tak mi przekazano w sklepie) . Dość, że schudłam, to jeszcze niemam żadnych skutków ubocznych. Mam jednak świadość, iż ten produkt, jak również wiele innych preparatów, nie dla wszystkich przyniosą taki sam skutek jak u mnie. Jestem zadowolona, patrząc na fakt, iż wiele lat mi się to nie udawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blubel
Siema! Czytam powoli sobie ten watek i krew mnie zalewa! Ale wy jesteście głupi!! Ruszcie te swoje obtłuszczone dupska i idźcie na spacer, pobiegajcie, idźcie na siłownię. Pakowanie w siebie chemii, chińskich ziół i innych syfów nic nie da, bo i tak będzie efekt jo-jo. Każde tablety mają jakieś skutki uboczne. Nie zdziwcie się jak po pewnym czasie będziecie mieć rozwalona watrobę, trzustkę, żołądek itp. Wtedy dopiero pójdziecie po rozum do głowy i zrozumiecie jaką wartość ma zdrowie. Schudnąć mozna dzięki racjonalnej diecie i systematycznemu ruchowi fizycznemu. Wiem, bo mnie samej mi się udało. A podejście do życia, że będziecie żreć hamburgery, leżeć przed TV i pakować w siebie takie gówno jest żałosne... Idźcie po rozum do głowy i szanujcie co dała wam natura i doceńcie jaką wartością jest zdrowie, nie skracajcie życia na własne życzenie, bo nie warto ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorgul21
Zjadłam trzy tabletki, i tak jak ktoś napisał, cieszę się że żyję. Nie jadła i nie spałam przez ok 20 dni, ostatnich 10ciu dni nie pamiętam..trafiłam do dobrego lekarza dzięki czemu przeżyłam ostatni tydzień jak normalny już człowiek, który śpi, je i myśli. To był horror, jakaś bezsenna anoreksja. Nigdy więcej! choć to były pierwsze w życiu tabletki na odchudzanie. POWODZENIA DLA ODWAŻNYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorgul21
dostałam do nich ulotkę, nazywają się LI DA. mam resztę i obiecałam sobie, że sprawdzę co to było... ten biały proszek. HALO mi zrobił ogromne, fizycznie i psychiczni, jeszcze raz dużo zdrowia eksperymentatorom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zelka21
witam,ja brałam zelixe w zeszlym roku,od lipca do lutego tego roku schudlam 14kg.z racji tego ze zostala wycofana kupilam lide,dzis wzięłam pierwszą tabletke,nie wiem jak sie czuje,jakos inaczej,ale to moze tez przez pogode,narazie chyba nic sie nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anaaaaaaaaa
Zaczęłam brać meizitag czerwony od wczoraj - objawy to na początku trochę szybsze bicie serca i cheć picia. Zasnełam normalnie, dzis drugi dzień - bżadnych objawów. Nie chce mi sie jeść co normalnie było wyczynem niemożliwym:), choć w żołądku czuję jakieś burczenie;) Mam duzo energii itp Na razie jest wiec ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek9992922
Witam czy ktos wie jak odróznic meizitang orginalny od podrobki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam. biore lide od tygodnia, do tego jem trzy rególarne posiłki składające sie z owoców, warzyw, ryzu, ryb. martwie sie bo schiudłam tylko 2 kg, mam normalnie apetyt jak miałam, nie mam ani uczsucia goroaca, ani podwyzszonego cisniena ani pragnienia- czuje sie normalnie jak przed braniem L. Czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hei biore juz lide 9dni i .. NIC masakra!! pije 3lwody i jem malutko a jednak nie chudne. czuje sie dobrze a nawet lepiej niz normalnie! pomóżcie! jak wygladaja orginalne kapsułki lida i opakowanie?? mze biore podroby hmy.. nie weiem ja kupilam lide w aptece zielarskiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pe.cha
DO ZELKA21 i ANAAAAAAA Dziewczyny i jakie u was są efekty?? Minął już miesiąc. Czy wasze tabletki były oryginalne? Pytam się, bo zastanawiam się nad kupnem lidy albo mezintacu czerwonego dla mojego narzeczonego, który chce pozbyć się nadwagi (waży 130 kg przy 186cm wzrostu). Na forach często czytam opinie, że obecny mezintac/mezintag i lida nie przynoszą już takich rezultatów jak kilka lat temu. Chciałabym się dowiedzieć czy stało się to regułą i faktycznie tak jest, czy może jednak zdarzają się w dalszym ciągu takie niesamowite spadki wagi jak sprzed kilku lat u forumowiczek kafeterii, gubiły po 10-12kg w ciągu miesiąca!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedziaczki
Ja jestem w trakcie kuracji meizitangiem zielonym , na początku suchość w ustach i nic innegi ale odpowiednia ilość płynów zrobiła swoje. Czuje się bardzo dobrze. Brałam jedną tabletkę dziennie rano przez 2 tygodnie a po tym czasie jedną co drugi dzień lub jak mi się przypomniało to co trzeci. Jem owoce, gotowane warzywa (w tym okresie kto nie je fasoliki kalafiora bobu itp) zupy na obiad odrzuciłam ziemniaki i pieczywo. Czasami pozwalam sobie na loda lub jednego cheeseburgera w mc donalds Kuracja trwa już miesiąc schudłam już 7,5 kg. Nie mogę powiedziec ze polecam bo to sprawa każdego z osobna ale ja kupię sobie drugie opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemaaa
ja w zeszlym roku bralam Zelixe (to samo co meridia) i schudlam 15 kilo..po operacji piersi przytylam z 6 kilo jak nie więcej ale to przez niemożność ruszania się. Postanowilam znowu się odchudzic i kupilam Miaozi,zaczęłam jeść, jakoś szału nie było, suchość w ustach mierna ale za to samopoczucie psychiczne zniszczone. Coś okropnego,czułam się jak samobójczyni jesienną porą :). W końcu zaprzestalam ich brać, leżą w szufladce w razie czego. Jak się czujecie psychicznie? Narazie schudlam z 5 kilo ale biegam i cwiczę i l-karnitynę ssię ;). Muszę powiedzieć,że odchudzanie z ćwiczeniami o wiele lepsze daje efekty niż bez. Ciało ladnie wygląda,jest napięte,bez celulitu i wiszącej skórki. Trzeba się tylko przemóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poddaje się. Jest tyle sprzecznych opinii dot. tego leku, ze juz naprawde nie wiem w co wierzyc. Kiedys sama stosowalam je przez jakis czas, czulam sie naprawde zle i poza oslabieniem wynikajacym z przeglodzenia niewiele mi przyszlo. Natomiast moja mama i przyjaciolki stosowaly, zadzialalo swietnie, ciesza sie do dzis dobra figura i nie bylo zadnych efektow ubocznych. Moze to po prostu kwestia wydolnosci watroby? Pomimo ciaglych diet i cwiczen naprawde ciezko jest mi zgubic wage i szukam jakichs dobrych suplementow diety (a nie czegos co jedzenie moze zastapic). Jakies sugestie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka1329
witam was.wszyscy mamy tu jakis problem ten sam. powiem wam moja historie w totalnym skruOcie. ZANIM ZASZŁM W CIAZY NOSIŁAM ROZMIAR 38,36 WZROST 160 WAGA 50,55 W CZASIE CIAZY 40 KG.WIECEJ PRZY PIERWSZEJ SZŁAM DO PORODU Z WAGA 98KG.3LATA POZNIEJ Z MEZEM CHCELISMY DRUGIE DZIECKO. Z 60KG PRZY ZAJSCIU W CIAZY Z DRUGIEM DZIDZIUSIEM,DO PORODU WARZYŁAM 110KA I JUZ NIE BYŁO TAKIE SZYBIE SPADANIE Z WAGI. PO 6MIESIACACH PO PORODZIE WAZYŁAM 98KG PŁAKAŁAM W TESKO W PRZEBIERALNI BO MIAŁAM LAT24 I TAKA WAGA MASAKRAAAAAAA.AEROBIC POMOGŁ 5KG W 1 MIESIAC SCHUDŁAM iiiiiiiiiiiii.........JESTEM PO 4LATACH OD OSTATNIEJ CIAZY. WSZYSTKO ZAWODZI NAWER 1200 DIETA KALORII KIEDYS POMAGAŁA.W STYCZNIU POSZŁAM DO LEKARZA MERIDIA POMOGŁA PRZEZ DWA MIESIACE 6 KG SCHUDŁAM I CO DALEJJJJJJ.... ZADNYCH SKUTKOW UBOCZNYCH ORGANIZM JEST TAK SLNY ZE OD KAZDEJ TABLETKI SIE BRONI ZOSTAŁA LIDIA CZY POMOZE !!!!! JESLI NIE I TAK UMIERAM ZBYT MŁODO TYM BARDZIEJ ZE ZAWSZE MUSIAŁAM PILNOWAC WOGI ...... A CO NAJ GORSZE TO NIE JESTEM OSOBA CO CO MIESIAC CHODZI DO LEKARZA I NIE MAM NA TO OCHOTY.. I CO DALEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasek25
witam ja brałam meridie 3lata temu i schudłam 17kg w 3 miesiace. teraz M nie mozna kupić w aptece wiec załatwiłam sobie L biore już trzeci dzien i żyję. apetytu nie mam ale staram sie jesc chociaz śniadanie żeby nie brac L nadczo.suchosc w ustach jest piję dużo wody i jedyny defekt to to że sie strasznie pocę ale tylko chwilami po za tym ok oby tak dalej i kilogramów oby mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasek25
dziś 4 dzień z L. CZUJĘ SIĘ OK. piję dużo jem bardzo mało i już kilo mniej . od jutra zaczynam dietę mayo . piszą że pomaga moja kuzynka bardzo schudła na tej diecie, mam nadzieje ze mi tez sie uda. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasek25
będę pisała postępy w moim odchudzaniu chodz widze ze dawno tu nikt nie zaglądał . waga początkowa 85 dziś 84 cel 1 - 65 cel 2 - 60(w co wątpię że mi się uda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasek25
7 dzień waga 82,700 nadal walcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubasek25
ja po siedmniu dniach odstawiłam bo żle się czułam ale byłam chora i dlatego.przez te 7 dni schudłam 3kg ale po odstawieniu wruciło te 3kg . teraz biore kilka dni ale narazie nic moze z pół kilo ale nie załamuje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki!:) Ja juz zamowilam w piatek lide ale jeszcze czekam na przesylke mam nadzieje ze do konca tyg mi przyjdzie bo juz sie nie moge doczekac:D naczytalam sie duzo o tych tabletkach..jest duzo za i przeciw ale ja jednak sie skusze;p moja kolezanka brala lide i w 2 dwa miesiace schudla 20 kg! wiem ze nie na kazdego tak dobrze dziala ale ja bym chciala sprubowac tylko nie jestem pewna co do efektu jo-jo;/ jesli ktoras z was stosowala lide jakis czas temu PROSZE napiszcie cos o efekcie jo-jo czy jest czy go nie ma po lidzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×