Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łomżanka

ŁOMŻA-JAKI GINEKOLOG? JEST KTOŚ Z ŁOMŻY?

Polecane posty

Gość narnijka_
Moją ciążę prowadziła dr Załęska. Bardzo fajna lekarka, kompetentna, z własnym usg w prywatnym gabinecie, a to raczej ważne. Z tego, co wiem, dr Karlikowska i dr Mazewska nie mają usg. Wielu znajomym ciążę prowadził dr Zaręba - wszystkie bardzo go chwaliły. Jedna koleżanka chodziła do dr Pękały - była zachwycona, ja zresztą też, gdy widziałam jego opiekę nad nią w szpitalu (problemy, gdy była w ciąży). Dodam, że chodziła do niego do poradni, bo nie miała pieniędzy na wizyty prywatne. Z moich obserwacji - wspaniały lekarz. Choć nie wiem,czy jeszcze pracuje w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ta doktor zaleska to gdzie przyjmuje na ks. janusza??? bo ja na poczatku trafilam do piskorskiej, pozniej chyba wlasnie do zaleskiej a teraz do sciany sie przenioslam. bo dzieki piskorskiej stracilam prace, a ta druga nie za bardzo sie mna interesowala bylam u niej raz i nawet nie powiedziala mi jakie mam zrobic badania. po co ladowac kase w kogos kto ma cie gdzies??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa.81
ost bylam u Skretka pierwszy raz.I ostatni.Byl bardzo niedelikatny,bolalo jak cholera.Az podskoczylam na fotelu.Z sexu tego dnia nici ;) bylam prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa.81
ze wszystkich u których bylam najlepiej wspominam Sciane.Choc rózne sa o nim opinie.Czy ktos wie czy on przyjmuje prywatnie? Niestety nie moge juz chodzic panstwowo.Jesli nie to moze spróbuje Zarebe tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliszja84
ja polecam dr Pijagina przyjmuje na Polowej. Jak lerzałam w szpitalu 2 razy przychodził codziennie sprawdzał wyniki i nie moge na niego narzekac. USG miałam robione na kazdej wizycie. Sprawdzał czy wszytsko jest dobrze z dzidziusiem czy ma wszytsko wykształcone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dudus
Ja chodziłam i do Skrętka i do doktor Malinowskiej,raz byłam u Głuszkowskiej jej nie polecam,najgorzej że każdy lekarz na tą samą chorobę mówi co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylkam
skrętka nie polecam jest małomówny, niewiele mozna sie dowiedzieć. piskorska prowadziła moją ciążę ale z drugą ciążą poszłam do doktora Sokoła, przyjmuje na makoweij w ramach funduszu. jestem zadowolona od razu zlecił komplet badań zaprosił na badanie przezierności karkowej(co w poprzedniej ciąży zostało zupełnie zaniedbane i zignorowane) i w gabinecie ma dobrej klasy sprzęt usg, jest delikatny przy badaniach tłumaczy co robi i skrupulatnie odpowiada na pytania a przyszła mama bardzo dużo ma pytań i wątpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetkaks
Witam! ja sama dzięki forum trafiłam do dra Zaremby, dlatego chcę teraz innym dziewczynom go polecić. Na początku wydawało mi się, że jeśli jakiś lekarz ma SAME pozytywne opinie, to coś jets nie tak... Ale w tym przypadku potwierdzam w 100%, że dr Zaremba jest kompetentnym i podmiotowo podchodzącym do pacjentek lekarzem. Polecaam go gorąco. Jedyny mankament dla mieszkanek łomży jest to, że dr nie pracuje w szpitalu łomżyńskim. ja zdecydowałam się na poród w Wysokim Mazowiecku, gdzie dr pracuje i nie żałuję. Polecam również! Zupełnie inaczej niż u nas, co praedwa osobiście nie miałąm "przyjemności" leżeć w Łomży, ale ostatnio rodziły tu moje dwie siostry i koleżanka, żadna z nich nie miała miłych doświadczeń. ja w Wyskim wręcz przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetkaks
A! i jeśli chodzi o Skrętka, bo chodziłam do niego (prywatnie), nie polecam! ostatni raz byłam u niego gdy zaszłam w ciążę. Słowa, które od niego usłyszałąm były satysfakcjonujące: "ciąża jest i ciąża jest żywa". dodam, że gdyby była to moja piąta ciąża, może by mi wystarczyło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Udzielałam się na tym forum ponad 2 lata temu, kiedy szukałam lekarza do prowadzenia ciąży, po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii zdecydowałam się na Zarembę, ale nie byłam z niego zadowolona. Może i miły, może i sympatyczny, ale niewiele poza tym. Nie zlecał wielu podstawowych badań (choć oczywiście nic go to by nie kosztowało, skoro gabinet prywatny i pacjentka sama płaci za badania), robił wielkie problemy z wypisaniem zwolnienia w czasie ciąży, a już 2 tygodnie przed terminem porodu zupełnie odmówił wypisania zwolnienia (nie tylko mi, ale także moim koleżankom) z tekstem, żebym sobie poszła wcześniej na macierzyński! Czasem rzucał jakieś niemiłe, złośliwe komentarze. Zero zainteresowania przed porodem, odmówił zrobienia usg, mimo, że go o to prosiłam i z tego względu nie wiedziałam jak duże jest dziecko i czy mam się spodziewać porodu naturalnego czy cc. Zero zainteresowania po porodzie - ani razu nie zaszedł i się nie spytał chociaż czy wszystko ok. Stanowczo nie tego spodziewam się po lekarzu prywatnym, któremu płacę za wizyty! Dodam też, że same wizyty w czasie ciąży były strasznie krótkie i takie "na odwal". Do tego dr Zaremba mówi strasznie niewyraźnie i trudno go zrozumieć, a przez telefon to już w ogóle prawie niemożliwe! Podsumowując: więcej z jego usług nie skorzystam! Jak na razie chodzę do dr Głębickiego na Makową na NFZ i jestem zadowolona. Widzę też pozytywne opinie o dr Sokole, więc może kiedyś i do niego się wybiorę. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rodziłam w styczniu w łomży. Przez cała ciąże chodziłam do Dr Mazewskiej . Kobieta miła symaptyczna zlecająca wszystkie badania. Równolegle z wizytami u niej chodziłam też państwowo na Makową do dr Kwiecińskiej czy coś podobnego. Ta pani w 3 miesiącu chciała mi dać antybiotyki!!!!! na bakterie w moczu. Dr Mazewska zleciła natomiast zrobienie posiewu i żadnych bakterii nie wykryto!!. Bakterie były w moczu ze złego pobierania próbek a nie z zapalenia. Zresztą przy porodzie dr Mazewska to było moje zbawienie, gdybynie ona kazano by mi rodzić naturalnie ( szyjka trzymała, 8 cm rozwarcia) a ona zarządziła cesarkę. Z obserwacji koleżanek moge polecić: dr Sokół -pracuje w Łomzy na oddziale, jest młody, przystojny;), najczęsciej szyje po porodzie ale ma bardzo mało do powiedzenia w szpitalu. Dr Pijagin bardzo w porządku, interesuje się swoimi pacjentkami, tez pracuje w szpitalu. Dr Poppe gbur, ordynator, fanatyk rodzenia naturalnego. Jak ja już urodziłam ,kazała rodzić dziewczynie pierwsze dziecko o wadze ponad 5 kg!!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomalek
Ktoś sie wypowiadał na forum, że nie polecacie Oleszczuka.... my z żoną do niego jeździmy i wydaje się bardzo sympatyczny i rzeczowy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsydghy
Co do Oleszczuka - nie wiem, nigdy u niego nie byłam, ale słyszałam z dobrego źródła, że jest w porządku, kompetentny i w ogóle, jedyny minus to taki, że w łomżyńskim szpitalu za nim nie przepadają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka84
czesc!! czy ma ktoś może jakiś kontakt to dr. Mazewskiej lub dr. Zaremby??? mam jakis telefon do dr. Zaremby ale zupełnie nikt nie odpowiada. i jeszcze jedno pytanie, czy długo trzeba czekac na wizyte do dr. Mazewskiej???i ile bierze za wizytę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam będę wdzięczna za pomoc W październiku miałam zabieg łyżeczkowania obumarłej ciązy w 9 tygodniu..... terezz znowu na teście wyszły dwie kreseczki i w związku z tym proszę o kontakty do lekarzy, którzy zajmują się takimi właśnie ciążami (drugiego poronienia chyba nie przeżyje) proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać nikt nie odpowiedział koleżance.. Ewiczka i do kogo w końcu trafiłaś? Ja się wciąż zastanawiam którego z naszych lekarzy wybrać i nie umiem nic postanowić :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia4
Ja z pierwszą ciąża chodziłam do dr Zdanowicza na Wyszyńskiego i wszystko było ok, chociaż lekarz ten jest bardzo małomówny i trzeba "z niego wszystko wyciągac". Teraz jestem w kolejnej ciąży i zastanawiam się czy nie zmienic lekarza, gdyż boli mnie brzuch no i ZdanowicZ po usg powiedział że wszystko jest ok, ale jeszcze wolałabym się upewnic u innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju123
haloo.chce odswiezyc temat. jestem w ciazy i zastanawiam sie nad wyborem lekarza . myslalam o dr Załęskiej lub o Pękale. oboje mają same pozytywne opinie. utarło się jednak, że faceci lepsi są. nie wiem kogo wybrać. byłam już na kilku wizytach u Załęskiej i kobieta budzi moje zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Chciałabym odświeżyć temat i zapytać się, który ginekolog w łomży jest najlepszy pod względem leczenia chorób kobiecych. Mam torbiele, które ciągle powracają, muszę też dodać, że staramy się już ponad rok o dzidzię i nic z tego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr. Tomasz Sokół - naprawdę polecam tego lekarza, jest specjalistą, bardzo mi pomógł podczas ciąży. Strona jego gabinetu: http://sokoltomasz.pl/ tutaj znajdziecie więcej informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli, ktoras z Pan chcialaby skorzystac z uslug lekarza Skretka i byc milo przyjeta to prosze miec dlugie nogi, brak celulitysu{ byc atrkcyjna, piekna} wtedy ten pan bedzie mily i delikatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojjj, bez przesady. chodziłam do dr Skrętka i nigdy by mi do głowy nie przyszło, że ładne kobiety miałby traktować lepiej itp. Ja gwiazdą Playboya nie jestem, ale zawsze był miły i uśmiechnięty, może nie przesadnie, ale zupełnie normalnie. Nie wiem skąd te wszystkie negatywne komentarze o nim - prowadziłam u niego ciążę na NFZ, z komplikacjami, więc co najmniej kilkanaście razy w ciąży byłam u niego na wizycie i zawsze był w porządku. O wiele lepszy niż inny znany ginekolog, do którego wcześniej chodziłam prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam dr Malinowskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam uwagę odnośnie Skrętka, potrafi popatrzeć na kobietę z dużym zainteresowaniem a nawet pospacerować za nią poza gabinetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×