Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chochelka

Vic08, Niedopieszczony, bratnia, czytaczek, tancerka CO temat roboczy

Polecane posty

nie wkurwiaj się tak👄 bo znów zjebiesz sobie dzień.no! niedopieszczony gdzieś się podziewał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bratnia wyslalam foto, tez rozmazane, a co :P a Ty nawet go nie zauwazyles:P a takie red jest:P ech faceci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobrze niedopieszczony, a chyba wczoraj cos pisalem ze pewnie masz tyle sexu ze nie dajesz rady do kompa sie doczolgac ;) ok Viki pewnie przegapilem, ide zobaczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no super viki ;) nadal jestes rudaska ? ;) 🌻 rude sa super w lozku ;) nawet te farbowane ;) Chochliczka to teraz tylko Ty pozostalas bez fotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo chochliczek tez jest ruda:P rude super w lozku, kurde nawet qmpel ksiadz mi cos w te klocki mowil.. skad ta fama o nas to ja jestem ciekawa? (nie zaprzeczam ani nie potwierdzam;P) tak nadal jestem ruda foto jest sprzed 2och mcy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo we Francji za Ludwika Świętego kobiety lekkich obyczajów MUSIAŁY się farbować na rudo, dla odróżnienia. A że profesjonalistki - to były lepsze w łóżku. A stereotyp żyje do dzisiaj. nonsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde muszę powiedzieć swojej kobicie żeby się zrobiła na rudo! może coś w tym jest? (i swiat zawiruje) buhahahahaha!!! gorrr.... mmmmmmmmrrrrrrrrrrrrrrr suczko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na świeta robię sie na czekolaadowy brąz, ale może przemyślę ten rudy;) halo! nie am żadnych fotek jeszcze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
primi - reklama nadal mnie wkurwia na maksa, ale już poprawiłam sobie humor - przywieżli nam właśnie do salonu nowego Civica 1,8l 140KM - ostro go przetestowałam - bajka:D wyślę jego Ci fotki:) aha - to dziś Ci pasuje? przyjadę:D😘 szykuj się:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam głowy do tych godzin,tematow,jakichś php pierdolonych. coś pokasowali ale nie wszystko. ten Civic to 140 koników? no to będziesz w 2 godziny. lecę do sklepu po dżonego...pozdro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-wędlinka
lolek to cie zrobil:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HMMM a Ciebie zrobił bury kundel - owczarek sąsiada, jak twoja matka nachyliła się po 1 grosz na szczęście dojrzany na chodniku:) no i ma teraz ciebie - yuppi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze niedopieszczony ;) tylko nie dawaj Chochliczce bo Ci w zamian nie przysle :P Chochliczka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezły tu burdel dziś siostry. że też topowe topiki ściągają te mędy! gorrrąca - no i zadzwoniłem - za 4 grosze mozna nieźle pogadać co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×