Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chochelka

Vic08, Niedopieszczony, bratnia, czytaczek, tancerka CO temat roboczy

Polecane posty

Wiecie co dzisiaj zrobiłem? Złapałem za tyłek koleznake z pracy...a Ona mi : \"Wal się na ryj Gnoju!!!\"..ale nerwowoa sie zrobiła dzis. moze ma okres? Poradzicie cos? Przeciez ze mnie taki maczo!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe czytaczek Ty serio nie pisales tego ? ;) ja sobie niewyobrazam klepania po tylku pacjentki z ktora nie mialem do \"czynienia\" :P nie usmiecha mi sie zbieranie plaskaczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwierzaki ;) Chochliczka jeszcze nie masz luzu ? :( to ja sie zbieram ;) 👄 dla Pań, [gorące usta] dla Chochliczki, 🖐️ dla Panów ;) ps. pierwszy dzien kiedy niedopieszczony sie nie pojawil ? ;) moze ma taki sex ze do klawy sie nie moze doczolgac ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorrr👄 kiepucha! czytaczek one takie są (niektóre) za ostro ruszyłes. trzeba byo ja urobić trochę to ona by cię potem łapała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Farfadette
i cisza jak makiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bratnia do stanie Ci się ściemniaczu! dostałeś fotkę i co? Twojej nie widać! laski mają rację, łgarz jesteś i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chochliczka - jak to sie nie liczy ? :) 🌻 Paniom ;) hey primi ;) bosz zaraz mnie zlinczujecie za to zdjecie ;) gorraca,viki juz ide wyslac, ale dzis mam tylko takie jakie na skrzynce znalazlem ;) poza tym: o co tyle krzyku ;) rozumiem gorraca sie moza wsciekac bo mi wyslala swoje, ale pozostale Panie chyba nie ? :P Chochliczka pogadaj z moderka o tych podszywaczach ;) jesli mozesz 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
primi, nie pośmiałam, bo nie mogę otworzyć, w domu obejrzę:) ale liczą się intencje😘 bratnia ja wiem dlaczego mi nie wysłałeś, bo dostałeś tylko zwykłą fotkę, a te fajne co byś chciał ma primi:D i nie odda nikomu hehehe p.s. otwiera wam sie ta wkurwiająca reklama co chwilę??? wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorraca juz wyslalem ;) tylo takie bo jak pisalem wyzej NIE MIALEM CZASU :D zrozumcie to wkoncu ;) gorraca hmmm natomiast nie licze na te \"fajniejsze\" od Ciebie bo wiem ze sie takimi samymi nie bede mogl zrewanzowac ;) (chociarz bym z checia poogladal Twoje, tymbardziej ze Chochliczka juz mnie nie lubi :p i jest klamczucha, obiecala swoje za moje :P ) tak primi sobie mysle ze tym 3 Kobietom to lepiej nie podpadac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę jakieś problemy z fotami? kto komu i za ile? ja mam taką kolekcję,że kopara opada ! niestety dostęp do nich mają tylko niektórzy.(niektóre) buhahahahaha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od wczoraj zgłaszam moderom te pomarańcze ale mają mnie chyba w dupie. no cóż. trudno.ja to olewam - ale wkurwiają mnie chamskie teksty do moich znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walic ich ;) zauwaz tylko ze podszywaja sie glownie pod facetow, wniosek jest jeden - pewnie jacys c`Onanisci :D [_D [_D [_D [_D [_D kafke podano ... ;) Chochliczka, Viki czekam na fotke, moze byc taka niewyrazna jak moja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×