Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chochelka

Vic08, Niedopieszczony, bratnia, czytaczek, tancerka CO temat roboczy

Polecane posty

primi będę, wiesz, że znów przyjadę...i zostanę dłużej niż teraz. chcę Cię znów poczuć, Twoje dłonie, usta na moim drżącym ciele...Twojego twardego, gorącego... pulsującego we mnie... mmmm chcę jeszcze, bez końca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chochliczka o tak na faja beze mnie ? :P dobra postaram sie wyszperac swoje jakies zdjecie, ale to w domku ;) i nie swiruj mi tu ze Ty sie wstydzisz :D [_D jak ktos ma ochote ;) gorraca, primitiv - no cuz, ludzie(?) zazdroszcza ze inni sie kochaja .. czy tez bzykaja, tudziez pieprza, dowolne skreslic :P Chochliczka 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podrabiajcie do oporu! gorrrąca a ja czuję twój smak i zapach ciągle... i twój drżący język na moim... mmmmmmmmm.chodzę dziś nieprzytomny normalnie........👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratnia-olewam ich ale dzięki! w końcu ktoś mnie podrabia-to takie budujące.👄 dla nie podszywaczy.gorrrąca ale mnie nakręcasz jezu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratnia... myślałam, że nic (nikt;)) nie jest mnie w stanie zaskoczyć, ale tego co sie stało nie da nazwać w żaden sposób... to było jak... gaszenie pożaru ...bezyną... mmmmm primi jeszcze!!! trzymaj mocno i nie przestawaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłodna i głodna 25
Chochla, ale ten: pRRRRimitiv o froncie wyzwolenia własności intelektualnej BYŁ MÓJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sobie zrobie reklame kosztem primitiv`a i napisze: warto sie spotykac w RL z goracymi facetami ! :P teraz czekam na oferty :P Chochliczka jak mnie podnieca Twoja wladza na forum ;) hehe 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no Chochliczek!!!👄 jesteś naprawdę duża... na ogół mnie kasowali a tu taki prezent! gorrrąca mamy chyba zwolenników... mmmmmmmmmmmmmmmmmm myślę wciąż o tej nocy i o twojej demonicznej energii...szalony,dziki,namiętny a jednocześnie delikatny seks... pragnę znów i do bólu jak wczoraj mmmmrrrr. kocico!!!👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe kto ma lyknac ten lyknie ... to bylo do Ynteligentnych, pieknych Kobiet ktore szukaja malej przygody ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe kto ma lyknac ten lyknie ... to bylo do Ynteligentnych, pieknych Kobiet ktore szukaja malej przygody ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
primi... dzikość, namiętność, władza, siła, magnetyzm, energia, czułość, dotyk, smak, zapach, rozkosz, rozkosz rozkosz....ta mieszanka.... mmmm... upajasz mnie Sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe chyba nie choc nigdy na taka nietrafilem .. no moze poza pewna gotycka Kobieta, ale tam sie to krecilo raczej przy \"sado\" bo zawsze cholernie wszedzie podrapany lazilem :P czekam na ta fotke 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chochla, dalej babo wysyłaj mu tą fotę 😘 !!!, dalej już pójdzie gładko i będzie wam zajebiście, może nawet zaszyjemy się gdzieś w czwórkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proste, proste, widział mnie, a jesteś podobna, wiec prawie jakby Cię już widział:D śmiało!!! p.s. a mi wyślesz? miau....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
primi, wiesz, że teraz będzie 7 nocy, a nie jedna... działam już w tym kierunku i plan nabiera b.realnych kształtów:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oł maj gat .... siedem ! nocy .. orgiii .. ja pierdole !! :D :D :D nie no rozbrajacie mnie ;) gratuluje mozliwosci takiego spotkania, mi by bylo ciezko .. a tak bym chcial ;) Chochliczko czekam mocno, nie daj sie prosic :P jutro masz moja fotke ;) gorraca jak chcesz tez bedziesz miala , gdy ja otrzymam od Ciebie inna niz z randek ;) Chochliczka 👄 .. [kąśnięcie w szyjke] ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera albo jestem przepracowany, albo nie rozumiem why z otwartej w twarz :P do jutra ;) Chochliczka 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 nocy - jezu czy ty jesteś córką diabła? jeżeli nawet to podziękuję mu! a potem znów się będziemy to robić-do utraty tchu i przytomności!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze mi gorrrąco a już myslę co będzie niedługo... mmmmm.pamiętasz co mówiłaś nad ranem... czekam...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam:D i pamiętam jak mruczalam, szeptałam jak bardzo pragnę całować, ssać, lizać Cię cm po cm.... jak pragnę czuć Twoje dłonie na piersiach, pośladkach... usta na swoich ustach, sutkach i coraz niżej... Twojego wyprężonego.. mmmm... w mojej rozpalonej ciasnej, spragnionej szparce, ustach.... matko obłęd! idę sobie zrobić dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×