Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chochelka

Vic08, Niedopieszczony, bratnia, czytaczek, tancerka CO temat roboczy

Polecane posty

Gość vredna_suka
my suki, musimy się wspierać Primitiv - albo on jest cały czas na kacu i dlatego nadpobudliwy albo się mylisz a ja mam rację - on rucha chyba wszystko co ma dziurę :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimne suczatko - to ja mam problemy ? ;) mowiac brzydko : leje na Twoje posty dotyczace mnie CIEPLYM moczem. to moja ostatnia odezwa na twe marne wypociny. primi - niewiem czemu ludzie sa tacy sfrustrowani :D moze jakies urazy z dziecinstwa, moze nuda ? ;) moze impotencja :P gorraca 🌻 alez dzis sie wylenie ;) nic mi sie niechce :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vredna_suka
A mnie nie chce i dlatego muszę sie do niego przypierdalać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vredna_suka
chyba bym wolała żeby mnie bury kundel pokrył niż on - blllleeeeee nie wiadomo gdzie go moczył ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vredna suczko to samo tyczy sie Ciebie co i zimnej :) niestety zawiode Cie i napisze ze nie \"rucham\" wszystkiego co na drzewo nie spiernicza ;) Kobieta musi po prostu miec cos w sobie ;) byc ladna inteligentna i zadbana ;) to sie chyba nazywa Kobieta z klasa ;) i nie \"rucham\" ich tylko sie z nimi kocham ;) nie wspominajac ze wcale tak duzo tych Kobiet nie ma ;) zadowolona ? :D do nieodezwania :P gorraca z checia je zignoruje bo to juz nawet zabawne nie jest ;) jeszcze tylko moderke napuszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ludzie..bozesz co tu sie dzieje???? bratnia nie nerwujsia:P troszke racji ma wredne aczkolwiek sposob podania nieciekawy;P goraca👄 primi👄 niedopieszczony👄👄👄 chochliczka👄👄👄👄👄👄!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki juz \"lecem czytac z wywieszonym ozorem\" :P dzieki za buziaczki 👄 Maniaczka hehe dobre 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[_D [_D [_D [_D [_D - jak ktos chce ;) ja umieram, fak napil by sie jakiegos bro ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej maniaczka, dlaczego masz dola ??? powinnas porozmawiac teraz z moim kumplem, jak wracam z fajki z nim to mnie brzuch od brechania boli ;) a on nic nie robi tylko pierdoli 3 po 3 ;) oks tak na szybko rzuc na to okiem :D http://wiadomosci.onet.pl/1207495,69,1,0,120,686,item.h tml http://wiadomosci.onet.pl/1205726,69,1,0,120,686,item.html Maniaczka 🌻🌻🌻 do not worry, be happy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratnia Ty chyba dzis pocieszycielem zranionych duszyczek zostaniesz;) taki \"grzeczny\" perwersyjny topik byl tu kiedys.. a teraz same \"chleje\", zonaci kochankowie, gang bangi, wredne suki.. ;-) ech zycie:-D ale i tak Was lubię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre bratnia , ciekawe jakie będą mieli miny kiedy już wylądują hehehe , doła mam bo mi się pierniczy wszystko od jakiegoś czasu , lepiej do pracy się zabiore to na myślenie nie będzie czasu dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh jakos nie w sosie jestem na sex dzis :( chyba pojde do lekarza, bo to do mnie niepodobne :P Chochliczka 👄 Viki moze Ty mnie \"rozchujasz\" ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bratnia niestety dzis na mnie nie licz.. praca na fulla :-O mozesz sobie zrobic db sam w toalecie, albo popros zonke ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viki hehe chce ale nie mozna zbyt czesto bo to jeszcze jakis romansik wyjdzie a tego nie chce ;) jest okazja jest sex, nic na sile ;) tylko ciezko sie opanowac, chodzi strasznie wyzywajaco ubrana, nosi kruciutkie spodnice, ukazujace jej naprawde zajebiste nozki, bluzeczki opiete z dekoltem oczywiscie ... kreci tyleczkiem i mruczy mi do ucha ;) czasami mam taka ochote zamknac drzwi na klucz, zrzucic papiery z biurka na podloge, popchnac ja na biurko, zadrzec jej spodnice, zsunac na bok majteczki (o ile ma :D ) i wypieprzyc pozadnie od tylu ... ale co poradzic jak za scianami inni pracuja a cicho by nie bylo .... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm....bratnia... jak zaczęłam pracę to też tak jednego kumpla kusiłam i kusiłam, aż w końcu mi się dostało za swoje:D, dokładnie w ten sposób jak mówisz, bo akurat było już po godzinach prawie i tylko my zostaliśmy o czym nie wiedziałam, a on owszem:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie dziwie sie, watpie czy bym sie powstrzymal jak by nikogo poza nami nie bylo ;) taki goracy tyleczek ... trzeba by troszke ugasic jego pragnienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale takiej okazji jak dotąd nie masz więc wszystko sie na chęciach kończy, u nas też tak było, kusiłam bezczelnie i czułam się bezkarna wiedząc, że nic mi nie zrobi bo są inni, więc pomyśl jakie było moje zdziwienie, gdy z nienacka mi się jednak dostało, bo się zorientował że jesteśmy sami! a ja - adrenalina na maxa - bałam się, że ktoś wejdzie bo nie wiedziałam, że wszyscy już poszli do domu ( ja wychodzę ostatnia bo mam klucze od firmy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D gorraca pewnie niezly odlot mialas ... szybko doszliscie ? ;) ok chyba wyzdrowialem bo zaczynam myslec o sexie :P albo Ty mnie uzdrowilas, albo uzdrowil mnie kumpel, podeslal link do fajnej dupci ;) hmm, moze to jednak \"ta\" kolezanka .. byla niedawno u mnie ... niestety nic nie moglismy zrobic :( padla za to propozycja spotkania w sobotke ! ;) musze poszukac jakiegos motelu w sasiednim miescie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh bratnia czy szybko, 1 raz dość szybko i gwałtownie:D, ale jak widząc mój niepokój wyszeptał, że jesteśmy sami, to po przerwie na papieroska jeszcze z dobrą godzinkę harcowaliśmy;);D tylko ochrona dziwnie na nas patrzyła jak po godzinach wychodziliśmy z firmy w rewelacyjnych nastrojach i z wypiekami, na bank skumali:P niestety miesiąc póżniej kolega sie zwolnił i wybył na 2 koniec Polski ze swoją kobitką heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratnia sobotka hmmm do dzieła:D! może jak pomyślisz co ja i z kim:D będe też wtedy robić ( właśnie, gdzie on jest?:P) to się może zmobilizujesz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe to niebylem ja :P ehh znowu przyszla .. masz racje, Ona robi to SPECJALNIE :D ...dostala za to zajebistego klapsa w tylek .. hehe to sie chyba molestowanie nazywa :D hmm moze by ja tak nastraszyc ? ;) cholera kusi mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×