Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chochelka

Vic08, Niedopieszczony, bratnia, czytaczek, tancerka CO temat roboczy

Polecane posty

primitiv - ok strzelam dalej ... SGGW Wawa ? ;) wesole jest zycie staruszka :p lubie ten stan, nakrecony zbyt duza iloscia kafki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buracy
sggw - taaaak tam uczą buraki ogławiać fachowo i orać wgłębnie, co zwiększa plonowanie buraków. w sam raz na dzisiejsze czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedopieszczony: ogórek marchewka kiełbaska świeca dezodorant papieros w ustach reka w rękawiczce primi - heja? heyah nie umie opowiadać bajek hehe ale specjalnie dla Ciebie bajka o czarownicy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włoskie lody śmietankowe topiące sie w 30 st upale i ściekające z kącików ust podczas lizania mmmmm :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok primi teraz definitywny test- cos Ci mowi imie W I O L K A ? :D miecz w pochwie dopieszczony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie Krawat......tylko mi tunie wyjezdzaj z naszym mulatem krajowym :o, bo mi od razu apetyt odbiera, a przed sniadanikem jestem :P Choc własciwie...moze to by byla niezla dietka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pene nie rozdawaj już herbaty z prądem, towarzystwo sie popiło i śpiewa!!!!! primi wyluzuj, można inaczej spożytkowac energię.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorrrąca a jak ja mam na imię bo normalnie we łbie mi się miesza buhahahahaha!!! tomasz? buhahahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ni chuja Tomasz hehe!!! dobrze wiem wiec jak masz na imię i jestem pewna na 200% , że nie Tomasz bratnia Twoja teoria spiskowa legła w gruzach:D:P kombinuj dalej Sherlocku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cuz zajalem sie czyms innym niz myslenie o sexie, wiec warto bylo potropic :D Chochliczka : za to ze JESTES 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorraca mieliscie juz bara bara w rl ? ;) Chochliczka - to przez Ciebie jestem ziwerzem, nakrecasz mnie na maxa ;) [jest jakas ikonka sexu ?] :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Świeży powiew
doniesie się karlusom na grubie, że chopa chcesz zdradzić, Chochla!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale kusisz wszyscy widzą...
doniesie się i tak... Jorguś, Hanek i Alojz zrobią co trzeba. i jaja na tacę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×