Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chochelka

Vic08, Niedopieszczony, bratnia, czytaczek, tancerka CO temat roboczy

Polecane posty

od razu dowalilem, jesli maja te 35 to tylko 8 lat starsze ;) zaloze sie ze by to bylo ciekawe doswiadczenie ;) takie jednorazowe ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incognitka
no dobra....ja juz nic nie mówie.....ale rozbawiłes mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje dziekuje, lubie rozbawiac Kobietki ... byle nie rozsmieszac ich do lez bo to juz za duzo :p pora na kolejna kafke ;) D Chochelka dla Ciebie tez bo dzis silnie rabotasz ;) D .. i bez cytryny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorraca - D btw od czego baterie ... Ty tak w pracy ? :D viperek te sprawy ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki bratnia, można na Ciebie liczyć:) pada bateria od ....... telefonu, ja tam wolę żywe viperki hehe, a w pracy to paluszki czasem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to c`ya DOpieszczony 🖐️ do jutra ;) eszz paluszki w pracy no no no ... jeszcze pol h i zonka bedzie krzyczec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm to jest myśł, będziemy Cię w pracy tak podgrzewać, żebyś do kobitki biegl max .nakrecony, wtedy zawsze będzie krzyczała hehehe zwierzak! :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorraca tylko nie takimi ostrymi epitetami, bo zaczne sie z pracy zrywac i do zonki biegac ... wtedy juz sasiedzi na bank nas odwiedza za zaklucanie spokoju :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffffffff nawet nie wiem jak się nazywam :-0 kiedy ja już mogę Was nie ma, bo idziecie do domku ... :-( kawwwwyyyyyyy dożylnie proszę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chochelka - D (dozylnie) .. musialbym sie do Twoich zylek dobrac ...a to juz by bylo niebezpieczne ... naga skora itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vic może mi zaaplikować. Ciebie bratnia to ja bym na odległośc 5 m nie dopuściła do siebie ogierze :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vic co masz na myśli zbereźnico ? :-P czekaj już ja Cię wytarmoszę, za te rude kudełki ;-) żeby Cię sprowokować do tych przeżutów góra-dół ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra zyczcie mi by sie stol w duzym pokoju jeszcze tym razem nie rozpadl, no i by sasiedzi troszke pozniej po pracy wracali ;) do jutra laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratnia 👄 robi się [ usta ] życzę Ci ........................................... .............. nowego stołu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera nie, bo ten jest taki zajebisty, na odpowiedniej wysokosci :D taa... 👄 i jest :classic_cool: :D Wam natomiast zycze sprytnych paluszkow ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chochelko mnie tam juz prowokowac nie trzeba, caly czas mi ta wizja niedopieszczonego o biurku chodzi po glowie, tylko bohaterowie sa inni:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dzieła!!!! ja za 3,5 godz też jakiś stolik rozwalę, nie sama rzecz jasna:P:D sąsiedzi znów na policję zgłoszą o zakłócanie ciszy :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorrrąca przyjadą panowie z patrolu to se zrobicie gangbanga przynajmniej :-P a te pały ..... mmm...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pała:D jest mmm, wiecej nie trzeba hehe ale powaga - raz przyjechali bo sąsiadka mojego kochasia zgłosiła że kogoś bije hehe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, czytałam ;-) dooobre. Ciszej gorrrąca na drugi raz :-D :-D :-D ech jak ja wam zazdroszczę. Ani męża, ani kochanka, ani nawet kochanki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam, zaraz męża, na co ci on? prać sprzątać i gotować byś mu musiała, kochaś lepszy:P mogę Ci mojego pożyczyć, ani ja ani on sie nie pogniewa:D, a pełen odlot gwarantowany:) a może nawet na trójkącik się skusisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Chochelki maz wlasnie znowu wyjechal w delegacyje i sie biedaczka meczy.. ;-) dokladniej zamecza baterie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×