Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chochelka

Vic08, Niedopieszczony, bratnia, czytaczek, tancerka CO temat roboczy

Polecane posty

hehe toć ja tylko tak wirtualnie ... :p ps. Chochliczka daj mejla :p mejla i zdjecie bo spac nie bede mogl :p :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maruś Jorguś
widza, że mosz rozflitowany... ino pamientej, jak Cie zobacza z zagłębiokiem, to nogi z rzyci powyrywom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos te gorolskie chopoki zazdrosne o swe babki :p jak to ktos \"mundry\" powiedzial : \" .... babka nie mydlo, nie wymydli sie\" :p to byla wersja light :D dobra 3ba w pracy nadgonic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorraca - nie dalas namiarow na siebie to szpieguje i DOCHODZE :p maszci 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
primi hmmmm zobaczymy, inna opcja niż zwykle, bo na emigracji, ale jak zawsze goraca:) bratnia nie osłabiaj namiary są tylko trzeba je wyszpiegować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam perwersy jedne:P tesknilam za Wami, ja mam taki zapier.. ze zapominam jak sie nazywam.. a taki facet mi spac nie daje ostatnio wiec chodze jak lunatyczka:-D ech.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chochliczko alez nie ma za co byc 👄 chyba sie z Wami do poniedzialku juz pozegnam ;) 👄 dla Pan, 🖐️ dla facetow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecierz to tak trendy specjalnie te \"u\" i \"ur\" :p ciezko mi Was opuscic :P Chochliczko 👄 nie zapomnij o mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratria
Codziennie wczesnym popołudniem,przebieram się w stroj batmana kupiony w biedronce oraz dziurawe rajstopy mojej babci,przewieszam przez szyje lorgnon mojego dziadka,po czym z zachowaniem szczególnej ostrożności,cicho i niepostrzezenie niczym oddzialy marines,wykradam się z wynajmowanego mieszkania w bloku,by za chwile odważnie i dostojnie niczym przestraszny struś pobiec do pobliskiego parku celem odświeżającej kąpieli w fontannie.Kiedy już skoncze,leze przyczajony w gestej trawie niczym mlody gepard czyham na moja ofiare.Gdy tylko ujrze przez lorgnon mojego dziadka,babcie wracajaca z zakupow,wyskakuje zwinnie z gestej trawy porastającej park,i z rykiem chorego pterodaktyla rzucam się na ofiare,by czym przedzej wyrywac jej torbe pelna słoneczniku i parowek z biedronki.Nastepnie szybko,bezszelestnie i nie zauważony przez nikogo wracam do mojego lokum w bloku by w spokoju posilic się moim lupem i zawisnąć do gory nogami na balkonie,po czym oddac si

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorrrąca i tak poprawilam bylo gf zamiast girlfriend:-D no jest poprawne tylko moze lekko slangowo ;-) dobra powiem prawde- bo ja taka niepoprawna lubie byc:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się kórtularnie zrobiło jezu! a ja tylko danke i orajt... prymityw ze mnie kórde! siet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie ałwiderzejn , do zobaczenia,baj baj,da swidanija!!! się óczyć troche zaczne bo straszny siet. nie kumam jak ta żaba u lekarza! trzymajta się kobity👄 i facety młego łikiendu rzyczę i wielu łorgazmów na zawołanie! buhahahaha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chochelka 👄 i juz mnie nie ma ! ;) ps. prawdopodobnie na sylwka bede w zakopanem ;) faire ses adieux ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość La Farfadette
Bon jour niedopieszczony, salut bratnia ;-) ładny mam nowy nick ?? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×