Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chochelka

Vic08, Niedopieszczony, bratnia, czytaczek, tancerka CO temat roboczy

Polecane posty

Chochliczka jesli to Ty, to juz mi sie dzis nie chce siedziec na polsko-francuskim slowniku online :p ... dobra kawa nie jest zla ... ;) ... dobry sex nie jest zly ... :D ... dobra Kobieta nie jest zla ... ;P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopieszczony : francusko-polski farfadet (Ectaco-Poland) n, rodz. m 1 diablik 2 skrzat 3 chochlik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopieszczony : farfadet (Ectaco-Poland) n, rodz. m 1 diablik 2 skrzat 3 chochlik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chochliczka dora dobra, dobra sciema nie est zla :P jak minal Wam weekend ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorraca - gang bang :p tak powaznie jak widac po postach to nic ;) ale to dlatego ze mnie niebylo :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratnia to sie zdecyduj kto jest glownym perwersem skoro najpierw piszesz ze tu tak grzecznie, bo Ciebie nie bylo:P a potem ze to ja;) primitiv gorące 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viki oks ja tu kroluje wsrod mezczyzn, Ty wsrod Kobiet :P umownie :P niewiem czy na swoje barki brac takie wielki ciezar :p vki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
primitiv->co jest jasne? bratnia-> cos jak krol i krolowa balu:P heh ja tam nie wiem, wolę kooperacje niz dominację, lub dominacje zmienna zwana tez partnerstwem:P no ja tam nie wiem czy ten ciezar taki Ci straszny:P niedopieszczony, chochliczko- tesknie!! 🌻 co tu tak cichutko?? ja wiem ze mam nawal pracy,ale wy tez tacy spokojni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam gorąąąca nie muszę zgadywac wiem ze to za mną tak tesknilas, bo ja za Tobą tez, ale stwierdzilam ze akurat Ty wyczujesz to swoją kocią intuicją ;-) 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosz jak slodko :p czy rozni sie poderwanie Kobiety 35 letniej od 25 ? ;) Kobiety pytanie do Was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że między 25 i 35 latką to już chyba żadna, powinienes zapytać miedzy 15 i 25 lub 15 i 35 latką:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem szczerze ze z mezatkami nie mialem do czynienia na razie ;) ale juz wiem ze raczej bujnego zycia sexualnego nie prowadzi ... wyglada natomiast ze jak najbardziej powinna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ btw cos ten pierwotny temat jakos powoli jest odzyskiwany :P ehy czytaczek [_D [_D [_D [_D [_D [_D [_D kafka dla pijacych ;) Chochliczek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×