Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chochelka

Vic08, Niedopieszczony, bratnia, czytaczek, tancerka CO temat roboczy

Polecane posty

🖐️ ja kaca nie mam ale mnie suszy :-D czerwone winko z herbatką zimową jest the best - prawie jak grzaniec :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatka zimowa ? a co to takiego ? ;) u mnie kaca brak, nic mnie nie suszy, za to jestem caaaly zrelaxowany i wypoczety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
primitiv - czesto pijesz, chyba czesciej ode mnie nawet :p mily poczatek dnia, malo dzis pracki wiec sie poobijam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratnia gdybyś czytał w skupieniu wszystkie nasze posty, a nie tylko 4 ostatnie, to byś wiedział co to herbatka zimowa. :-D Primi jak główka - boli ? ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CHochelka w przeciwienstwie do Ciebie ja wczoraj pilnie pracowalem ;) no prawie pilnie, bo mi ten stol pod koniec roboty chodzil po glowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ primitiv a znasz możliwości nowoczesnej medycyny??? zażyj APAP:P albo daj to Ci pomasuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeejka wszystkim:-D a ja wczoraj baloowalam..bylam najpierw na tancach na kursie a potem bylam dancing queen of the sex na parkiecie haha. jedynego kaca jakiego moglabym miec to moralnego, bo nie moge chwilowo pic alkoholu :-O ale jakos tak nie brakuje mi zbytnio, tylko czasami :-D sorki gorrrąca ze Was zostawilam wczoraj, wybaczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratnia mogłes nadrobić zaległości rano :-D Ja też wczoraj baaaardzo ciężko pracowałam - zobacz mam tylko 4 czy 5 wpisów :-) Pene ty nie masuj primi tylko mi na maila odpowiedz 😠 Primi ibuprom sobie zapodaj. Znam conajmniej jeszcze jedną osobę którą dziś kurewnie łeb napierdala :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chochelko:) grudzień się zaczął... niedługo święta...przyjdzie Mikołaj:D nie smuć się👄 sprawdź pocztę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie imprezowicze!!! jeeeezu z knajpy o 4 zlądowałam, jeszcze tequillą ode mnie czuć, kaca dużego nie mam, bo do rana jeszcze dużo ruchu było:D:P, ale spać mi się chce okrutnie!!! hehe meksykańskie klimaty na zimowe wieczory - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze gorrąca! ja wczoraj po całości! balu! chochliczek + gorrąca - może małe seks party co? ale bym dziś pojechał jeeeeeeeeeeezu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×