Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Chochelka

Vic08, Niedopieszczony, bratnia, czytaczek, tancerka CO temat roboczy

Polecane posty

mialam fajna niedziele, cytuje moj wczorajszy opis naGG \"Cwiczylam gwalty, i to w obie strony ;-))) i w dodatku podobalo mi sie to\". zgadnijcie co robilam:-D dodam ze bola mnie miesnie ud ledwo moge chodzic :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedopieszczony, czemu zaraz brrr..? to byly \"cwiczenia\" z partnerem ;-P calkiem niezly koles byl wiec wg mnie bylo przyjemnie:P zgaduj dalej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie dzisiaj wszystko boli - nawet flaki w środku :-P Ja wiedziałam, że dziś powinnam sobie wziąć wózek na 2 kółkach - nawet siedzieć nie mogę ... ;-) vic zaskakujesz mnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedopieszczony niestety bez penetracji jeszcze.. ale w niedziele ma byc powtorka z rozrywki ;-) zobaczymy co sie da zrobic :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz niedopieszczony zabawa polegala na tym zeby do penetracji nie doszlo.. taka gra wstepna podrazniajaca ;-))) trening z obciazeniem.. partnera ;-))) raz ja na gorze.. raz on.. i nawet juz umiem jednym ruchem sprawic by to on byl w jednej chwili na dole.. mowie wam... fajna sprawa:-D za tydzien ma byc cwiczenia 69 i innych pozycji :-D nie moge sie doczekac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dodatku to bylo grupowo.. bylo wiecej takich par :-) mozna bylo sobie popatrzec jak robia to inni :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gangbang to sami panowie i jedna pani - to raczej było sexparty ;-) bratnia ;-) 🖐️ vic - no po prostu ... zaskakujesz :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sobie pomyslalem ze wystarczy Was na jeden dzien z oka \"sposcic\" :D i sie rozejdziecie w swoje strony ;) a przecierz ja czekam na zakonczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo wiecie.. musialam jakos nadrobic te 4mce celibatu:-P nudzilo mi sie w niedziele.. to poszlam z dwoma kolezankami.. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na taki kurs specjalistyczny... koedukacyjny :-D wiecie trzeba uczyc sie noiwych rzeczy ;-) inaczej jest nudno ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie sie domyśliliscie!!!! :-D blisko, akurat to jets ogólny kurs samoobrony z elementami wszystkiego. wspominam stare db czasy kiedy intensywnie trenowałam TKD ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incognitka
dzien dobry ;) ja tylko wpadlam liste podpisac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
victoria08 ... a w jakim miescie trenowałaś TKD, jesli można zapytać ? :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedopieszczony no ale wiesz potem drugi ruch- tym razem Twój i bedziesz u gory, jestem za rownouprawnieniem-urozmaiceniem ;-) no i dziele się wiedzą, nie jestem \"nieużyta\"- moge pokazac, jaki to ruch zebys mogl tez decydowac czy chcesz być u gory czy na dole :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruuk nie powiem w jakim miescie bo jeszcze sie okaze ze się znamy:-D i co wtedy? ja tu takie rzeczy na tym forum piszę:-D z polnocy PL i tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedopieszczony jak mam Ci pokazac, to chodz do mnie ;-) to mozna tylko na żywo.. pokazywać:) albo wcale :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×