Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emiraty arabskie

CZY KTOS SIE INTERESUJE ZATRUDNIENIEM W ZJEDNOCZONYCH EMIRATACH ARABSKICH?

Polecane posty

Gość emiraty arabskie

...dubaj -emiraty arabskie to raj na ziemi...czytam wszedzie w gazetach ze duzo ludzi potrzebuja do pracy...zastanawiam sie czy nie szukac tam pracy,studiuje jeszcze ale moze warto by bylo wyslac swoje cv do jakiegos "banku cv" ?..czy ktos sie tym tematem interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem za tym
ja mysle zeby tam wyjechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hapetka
O tak, o ile jesteś kobietą, to rzeczywiście raj na ziemi :D. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem za
tak jestem kobieta,ale widze ze ty jestes obojniakiem ktory sie niczym nie interesuje,lepiej poczytaj o emiratach i o pracy Tam!! a nie o zyciu kobiet!!... nie jade poslubic araba,bo meza juz mam,ale jedziemy zeby tam pracowac,a to zupelnie jest co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szwagier dostał prace w ZEA, wytrzymał 2,5 miesiaca - ponoć oszukiwali go strasznie, zwabili super warukami (zapewnili wszystko na umowie), a na miejscu okazało się, że jednya spełnioną \"obietnicą\" była ciężka praca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byle do soboty
emiraty nie sa typowym islamskim krajem, europejczyk czy europejka spokojnie sobie tam poradzi, firma w ktorej pracuje moj ojciec miesci sie w emiratach i mysle ze jesli bede miala okazje to ja tez wyjade tam do pracy pozdrawiam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze...
i tu sie zgadzam z przedmowczynia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byla hapetka
jestem za--->wlasnie Tobie radzilabym poczytac troszke na temat kraju, w ktorym chcesz życ. Nie da sie tylko pracowac, będziesz tam musiala zyc. Wsrod tamtejszych, w tamtejszej kulturze. Przeczytaj o prawach wyborczych, a wlasciwie o ich braku względem kobiet. Przeczytaj o prawie jazdy. Przeczytaj zanim na dobre utoniesz z glowa w chmurach. Ale przeciez latwiej nie wiedząc podstawowych rzeczy wyzywac tych troszkę rozsądniejszych osobliwie od obojnaków ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie ogladaliscie wiadomosci juz dawno czy co? Nie slyszeliscie o tej Sussanne Osthoff ktora uprowadzili ?Araby,Turki i te wszystkie kraje to jedno gowno !Czy jestes mezatka czy nie to oni itak zrobia z toba co beda chcieli jak sie iom zachce to cie ozenia juz z jakims smierdzacym Arabem a jak sie im zachce cie upowadzic i sprzedac to cie uprowadza i sprzedadza,nie zapomnijcie ze kobiety tam maja tyle co nic do powiedzenia bo taka maja kulture.Wy chyba za malo do czynienia mieliscie z tymi smierdzeielami .A facet o blad wlosach jest dla nich rownoznaczny z kobieta ,oni nie uznaja takich mezczyzn :o Powodzenia w piekle na ziemi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duze zapotrzebowanie do pracy ...buhahah :) to ciekawe czemu ich tak pelno w Europie i w Ameryce :) Wszyscy mowia ze jak Turcja wedzie do UE to bedzie drugi Istanbul w Niemczech .o a nie mowiac juz o tych walnietych Arabach co tutaj zyja w Eiropie,wierzcie mi wszystki kraje ich maja po wyzej dziurek w nosie jak ktos miszeka w bloku na pierwszysm pietrze a pod nim na parterze jakis Turas lub Arab to sie mowi -mieszkam na bombie :o bo nigdy nie wiadomo gdzie te palanty tym razem maja zamiar bombe podlozyc ..ehh ludzie cieszcie sie ze te mulaty jeszcze Polski nie opanowaly ,wtedy byscie dopiero wiedzieli co oni znacza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem za...
piszcie sobie co chcecie,troche mnie to smieszy,nie jade kibli sprzatac,tylko na stanowsko kierownicze,wiec bez glupich tekstow typu uprowadza i zabija,bo to jest smieszne,emiraty to nie typowy irak,coraz wiecej europejczykow sie tam gromadzi,gdzie wy sie ludzie urodziliscie? to raczej chyba wy malo czytacie!troche wyobrazni ,ale w te druga strone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinakow
Kogo pelno w Europie i Ameryce???? Ludzi ze zjednoczonych Emiratow Arabskich???????? No nie musisz tak jawnie demaskowac swojej niewiedzy na forum......... Pelno to jest Algirczykow, Tunezyjczykow, Marokanczykow, Libanczykow, Libijczykow itp. (zreszta tak samo jak Polakow, wiec nie ma co sie czuc lepszym). A tych ze Zjednoczonym Emiratow Arabskich to mozesz znalezc np. w willach na High Street Kensington i we wszystkich pieciogwiazdkowych hotelach......... Nastepnym razem zorientuj sie w temacie zanim cos napiszesz..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to powodzenia
tak szybko jak tam wyjedziesz tak szybko wrocisz ...a z reszta bedzie jednego glupiego Polaka mniej ...jedz jedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem za...
ktos jeden normalny sie znalazl na tym forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci szczerze
moja kuzynka tam pracuje.ma wybudowany dom.tluste auto i konto peka w szwach. ale to czym zarabia te pieniadze,zostawiam dla siebie. tak czy siak sie oplaca.majac meza,robiac to za darmo,czasami sie zastanawiam czy naprawde nie jest czasami lepiuej ,,zgrzeszyc,, ale majac pewnosc finansowa.malo tego: urlopy,wycieczki,kosmetyki,wszytko,wszystko co chce to ma! atylko rok biznesu! atyle kasy! jak bym byla sama bez namyslu bym pojechala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci szczerze
faceci czysci.........bez oczekiwan,normalny seks.a malo tego - ta kuzynka to jedna z tych co startowala do miss polonia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem za...
no i dobrze ze tak ma dziewczyna,nie musi przez cale zycie tego robic,napewno jej tam bula niezle,bo faceci sa bogaci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chetnie nawiaze kontakt z dziewczynami ktore juz sa lub planuja wyjazd do dubaju, piszcie ewuska18@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztanowiec
jestem za---> ty na kierowniczy? chyba w supermarkecie z takim stylem wypowiedzi i zerowa wiedzą o świecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem za...
kasztanowiec-wypowiadam sie jak mi sie podoba:-) napewno takiego stylu wypowiedzi nie bede uzywac w pracy;-p,nie musisz ssie o to martwic:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgwalcna przez Araba
Kto nie zna arabow to nie wie co to jest za smierdzace gowno co nie zna wiewrnosci a przemoc to jedyna sila jaka moze zmuic ich do dzialania ale najczesciej to oni jej uzyaja wobec Ciebie!!!Przezylam sama zalamanie przez araba to jest gowno przez duze G!!!!! Przemoc, pierdzielenie glupot i szpan to potrafia!!!I cokolwiek obiecaja okazuje sie ze to bylo bloto!!!To sa nie ludzie to sa PIJAWY ktore proboja zwojowac swiat przemoca a jak juz wypija z ciebie sok to przerzuca sie do nastepnej aby wyssac z niej!!!I poza tym dialaja zorganizowani!! Zawsze znajda jakiegos pierdzielonego brata zeby czynic zlo!!!pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W Emiratach jest raj na Ziemi
Tyle, że dla Emiratczyków. Mają oni gigantyczne dochody, darmowe mieszkania, a przy tym nawet nie muszą pracować. Są oni obywatelami - najwyższą grupą społeczną w kraju - i stanowią 19% społeczeństwa. Zdobycie obywatelstwa emirackiego jest praktycznie niemożliwe. Niżej w hierarchii stoją "permanent residents" - ludzie z innych krajów, bez obywatelstwa, którzy jednak mieszkają w Emiratach i żyją tam na niezłych warunkach (choć i tak znacznie gorzej niż obywatele) - są to zwykle przedsiębiorcy, lekarze, itp. To oni właśnie pracują w tym kraju na ważnych stanowiskach wymagających dużej wiedzy. Najniżej w hierarchii stoją kontraktowcy - zwykli niewykwalifikowani pracownicy, płaci się im grosze, po kilka USD dziennie za pracę na budowie - na przykład. Są to najczęściej Hindusi i Pakistańczycy. Przyjeżdżają do Emiratów tylko na określony czas, potem muszą wyjechać. Nikt nie respektuje ich praw, giną z powodu nieprzestrzegania przepisów BHP w ich miejscach pracy; kobiety tak pracujące mają podobnie: jedna Filipinka została zgwałcona, w samoobronie zabiła pracodawcę-gwałciciela. Początkowo skazano ją na śmierć, po międzynarodowej fali protestów karę zmieniono na bodajże 100 batów i ileś tam lat więzienia. Tam jest dobrze, ale tylko obywatelom i ewentualnie rezydentom (nie wszystkim rezydentom). Inni mają przerąbane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aka_beata
Z mezem tez chcielibysmy tam pojechac do pracy. Na razie szukamy bez zadnego efektu, wiec jezeli ktos ma jakies kontakty, bylabym wdzieczna. beatkak@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość womanontheway
A ja wlasnie tam jadę, ale w celach turystycznych, sama na 10 dni Sama wiza bedzie mnie kosztowała 600 zł, zdzierstwo! myslalam, takze o studiach w emiaratach ale to w przyszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kirjagos
witam,poszukuje jakis kontaktow w spr,pracy w dubaju,planuje jechac tam na 14dniowy urlop w kwietniu i zostac tam na stale,macie namiary na polakow mieszkajacych tam na miejscu,piscie na blogu lub na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×