Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

miki25............Warszawa.............24................01.08.........0,5 Lia.................Warszawa............??.................01.08....(!)..2,0 livmar...............Nysa.................28................01.08...... ..8,5 agata_27..........Słubice........... 27.................01.08....5kg SYNEK annaa20...........Szczecin.............22.............02.08..........8kg doris26.............Kraków..............26..............04.08..6,0 CÓRCIA blondi23............Elbląg................23 ...............05.08...5, SYNEK Elmirka76.......ok.Wadowic...........30.............05.08....+6,5 SYNEK donn..............Kraków............27...........05.08........3.5 coreczka Aga.B............KOŁOBRZEG.......... 26.............. 06.08..............5 insomnia.............??...................24................07.08.........0,0 justyna......podkarpackie...........29.................08.08.....+5 SYNEk plusia.............Szwecja............30.................09.08...8kg SYNEK edusia..........Hannover.............32.............09.08.......4,CORCIA? karamijja...........Łódź................28................12.08..........1,0 kasia 30.............Rybnik.............30............12.08........+4 SYNEK Stokrotka _26......Lubin...............26...........12.08......+2kg SYNEK agulka28............Bielsko-Biała........28............14.08... 8 kg synek Agula 30.........zachodniopom.........30.............14.08....+3 CÓRCIA beatrice ........Warszawa............29............14.08.......4kgCÓRCIA Kruszyna.........małopolska...........30.................15.08........+8kg madelain.............J.Góra..............29................16.08.........0,0 kpiotrowicz......Warszawa.........23............17.08.......4,00 CÓRCIA jolla80...............Warszawa........25.................17.08.............? ali32.................opolskie............32.............17-19.08...........+5kg z daleka ..........Anglia................26..................19.08........3kg karola24...........Legionowo........24............19.08........?kg SYNEK! joanka...............Szczecin...........25...............20.08..........7kg agusia2................USA................30..................21.08........?? ToYaB................Białystok...........27........21(23).08...+5 kg SYNEK jagna25...........Wodzisław Śl.........25.................23.08........3,0 marsjanka*........ok. Katowic.........27..................24.08........2,0 roxelka.............Essex,GB............27...............25.08..........7,0 Kotunia.............Legnica..............27..........25.08.......4kg SYNEK sierp.06.........podkarp................23........25.08.........+3 kg corka oliwia13............pomorskie..........7................26.08..........5 kg Lonta..................Rybnik ............21.............26.08.........6,5kg padlinka............Warszawa...........24.................27.08......0,5kg kika27...............Kraków..............28................27.07....... 5 kg maggiem........zachodniopom..........27............. ..29.08.. ..... 5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki25............Warszawa.............24................01.08.........0,5 Lia.................Warszawa............??.................01.08....(!)..2,0 livmar...............Nysa.................28................01.08...... ..8,5 agata_27..........Słubice........... 27.................01.08....5kg SYNEK annaa20...........Szczecin.............22.............02.08..........8kg doris26.............Kraków..............26..............04.08..6,0 CÓRCIA blondi23............Elbląg................23 ...............05.08...5, SYNEK Elmirka76.......ok.Wadowic...........30.............05.08....+6,5 SYNEK donn..............Kraków............27...........05.08........3.5 coreczka Aga.B............KOŁOBRZEG.......... 26.............. 06.08..............5 insomnia.............??...................24................07.08.........0,0 justyna......podkarpackie...........29.................08.08.....+5 SYNEk plusia.............Szwecja............30.................09.08...8kg SYNEK edusia..........Hannover.............32.............09.08.......4,CORCIA? tati78..........Twickenham, UK.....27............09.08......+7dziewczynka karamijja...........Łódź................28................12.08..........1,0 kasia 30.............Rybnik.............30............12.08........+4 SYNEK Stokrotka _26......Lubin...............26...........12.08......+2kg SYNEK agulka28............Bielsko-Biała........28............14.08... 8 kg synek Agula 30.........zachodniopom.........30.............14.08....+3 CÓRCIA beatrice ........Warszawa............29............14.08.......4kgCÓRCIA Kruszyna.........małopolska...........30.................15.08........+8kg madelain.............J.Góra..............29................16.08.........0,0 kpiotrowicz......Warszawa.........23............17.08.......4,00 CÓRCIA jolla80...............Warszawa........25.................17.08.............? ali32.................opolskie............32.............17-19.08.........+5kg z daleka ..........Anglia................26..................19.08........3kg karola24...........Legionowo........24............19.08........?kg SYNEK! joanka...............Szczecin...........25...............20.08..........7kg agusia2................USA................30..................21.08........?? ToYaB................Białystok...........27........21(23).08...+5 kg SYNEK jagna25...........Wodzisław Śl.........25.................23.08........3,0 marsjanka*........ok. Katowic.........27..................24.08........2,0 roxelka.............Essex,GB............27...............25.08..........7,0 Kotunia.............Legnica..............27..........25.08.......4kg SYNEK sierp.06.........podkarp................23........25.08.........+3 kg corka oliwia13............pomorskie..........7................26.08..........5 kg Lonta..................Rybnik ............21.............26.08.........6,5kg padlinka............Warszawa...........24.................27.08......0,5kg kika27...............Kraków..............28................27.07....... 5 kg maggiem........zachodniopom..........27............. ..29.08.. ..... 5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie. Całe świeta siedziałam w domku, nie miałam gości , ani ja nie byłam w gościach. Obiadki takie jak zawsze , a czuje sie objedzona na maxa, no i mam zgagę do niemożliwości. Wogóle źle się czuje . Powiedzcie mi u mnie 25 tc , mam bóle w dolnej części brzucha, czuję się chwilami jakby napinał mi sie brzuch. Słyszałam , że tak może być , że te bóle mogą teraz wystąpić ponownie tak jak w 4 miesiącu ciąży.Plecy mnie bolą. A jeżeli chodzi o wypryski , to ja mam na twarzy (bardziej plamki)od początku ciąży. Życzę miłych snów kochane dziewczynki. Pa Pa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam poświątecznie :-) agatko ja jestem w 22 tyg i też mnie boli podbrzusze + czasem twardnieje (szczególnie w nocy) Dostałam od koleżanki książkę:\"W oczekiwaniu na dziecko\" (polecam, jest świetna). Jest tam napisane że i w 5 i 6 miesiącu możemy odczuwać bóle podbrzusza, jest to związane z rozciąganiem się wiązadeł i jeżeli nie towarzyszą temu inne objawy typu: wysoka temperatura, wyjątkowo obfite upławy, zawroty głowy, omdlenia i tym podobne to takie bóle brzucha nie są grożne. Podczas ostatniej wizyty u lekarza, doktor pytał tylko czy nie mam jakiś bóli szarpiących, widocznie to może być niepokojące. Moje maleństwo coraz mocniej daje o sobie znać, szczególnie rano i wieczorem, no i momentami kopniaczki są tak mocne, że już mało przyjemne. A kopanie w żeberka i w wątrobę dopiero przede mną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie mamusie i maluszki!!! u mnie tez juz po swietach ....ale sobie odpoczelam.... a dzisiaj do lekarza no....mam nadzieje ze wszystko dobrze bo zawsze sie stresuje przed wizyta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc 🖐️ kochane dziewczynki! Sloneczko swieci a mi humorek srednio dopisuje, bo... budze sie w nocy z powodu skurczy. Probowalam wypic magnez, ale nie wiele pomoglo. Mam nadzieje, ze nastepna nocke bed spala spokojnie. Czy Was tez lapia skurcze? No i musze do pracy na 12:00 i tak az do 20:30 :-( Zycze Wam milego dnia,pa. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kati75
Czesc dziewczyny! Ja tez rodze w Sierpniu niestety lub Na szczescie nie w Polsce. Ciaze przechodze swietnie A co do was to plusiu magnez pomoze ale 3razy dziennie po jakichs 3 dniach do tego klac nogi do gory albo niech partner Ci je wieczorem masuje pomaga tez moczenie w cieplej wodzie. jedz tez banany to naturalny magnez ten najlepszy! Pozdrawiam wszystkie ciezarne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:-) oliwia:-) tez mam ta ksiazke, jest fajna, odpowiada na wiele pytan i lagodzi nastroje...przynajmniej te moje -czy ze mna wszystko w porzadku?:-) u mnie po swietach i to b szybko:-( tu zawsze jest inaczej...mimo ze staram sie jak moge, nie ma tej wszechogarniajacej swiatecznej atmosfery...no , ale juz po... dzisiaj ogladalam wozeczki, wiem juz czego nie kupie:-) to ulatwia mi polowanie:-) powiedzcie mi czy w polsce lekarze mierza brzuchy, tzn dlugosc , nie szerokosc w pasie? tutaj to dosyc wazne, dlatego tez spanikowalam, ide do lekarza w piatek, pewnie sie dowiem wiecej, ale czy u nas to sie praktykuje? buziaki tati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn i co lekarz powiedzial? Kati75 dzieki za rade! 🌼 w takim razie bede brala magnez regularnie, a banany to wcinam codziennie, wyglada tylko na to ze zapotrzebowanie na magnez sie zwiekszylo ;-) Kati, a kiedy dokladnie rodzisz i gdzie? Zrob sobie stopke i odwiedzaj nas kiedy tylko mozesz, im wiecej nas tym razniej i weselej :-) Tati78, tez zastanwiam sie jak w Polsce, bo w Szwecji mierzenie brzuchow tez sie praktykuje a potem sie robi schematy i wg nich odczytuje sie czy ciaza rozwija sie prawidlowo, mozna wykryc w ten sposob wielowodzie czy cos w tym stylu (tzn jak za duzo wod plodowych- co jest wada). Nie wiem jak Ty ale ja bylam do tej pory na jednej wizycie u swojej poloznej (wtedy pobrano probki krwi i moczu itd) a takze na jednym jedynym badaniu USG. Moje regularne wizyty u poloznej zaczna sie od 28 kwietnia, czyli od 26tyg ciazy i potem beda sie odbywac juz co 2 tyg, a na koniec ciazy nawet co tydzien. Tak to wyglada w Szwecji :-) To bardzo wygodny system- przynajmniej z mojego punktu widzenia :-) :-) Jestem padnieta po pracy, bylo pare pyskatych klientow i myslalam ze szlag mnie trafi, ale dopoki nikt na mnie nie najechal wozkiem jest ok! Aha, mowilam po czym sie poznaje w butiku ze juz wiosna? Sprzedaz kondomow wzrasta o 200% ;-) Trzymajcie sie male milczki (cos sie bowiem nie odzywacie ostatnio) 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie po swietach. ja dopiero dzis wrocilam do pracy. Swieta minęly spokojnie. Doszlismy z mezem do kompromisu. Moja Zuzia tez juz niezle koprawie caly dzien jest w ruchu. robi tylko godzinne przerwy a tak to caly czas sie wierci i mam zajecie bo obserwuje jak moj brzuszek faluje. Wyprobowalismy z mezem zabawe z mala. Jak czuje ze nie spi to stukamy jej palcem w brzuch a ona nam strasznie mocno odkopuje tak ze az brzuch sie uwypukla. Ale mamy wtedy radoche. A jesli chodzi o brzuch to ja tez chwilami mam taki twardy , ciezki i napiety ale po jakims czasie wraca do normy wiec nie wiem, moze tak ma byc. Pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kati75
Czesc dziewczyny! kolejny piekny dzien z rosnacym brzusiem i kopiacym skarbem. Plusiu rodze 10sierpnia w Wiedniu gdzie juz troche lat mieszkam. Tu szpitale sa boskie nie wszystkie ale ten gdzie ja bede rodzic. Pokoiki dwuosobowe milutka obsluga i bardziej to przypomina hotel niz szpital. Jest to szpital panstwowy. Stupki nie umiem zrobic moze ktos mi podpowie jak? Mam tez link ale nie umiem go wkleic a teraz biegne do pracy Pozdrawiam sierpniowe brzuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! Mam pytanko. Czy wasze maluszki kopią Was w nocy? To znaczy ok 3.00-4.00. Mnie kopał dzisiaj nie samowicie. Nie mogłam usnąc , a na dodatek miałam przytłaczające myśli. O pracy oczywiście. Wczoraj znów mnie wkurzyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry 🖐️ Agatka, u mnie budzenie sie o 3:00 czy o 04:00 w nocy to juz norma, a w brzuchu mam istne tornado-ot chocby tak jak dzis ;-)Malenstwo urzadza sobie pewnie skoki cyrkowe i chodzenie po linie (pepowinie) a ja tylko przewracam sie z boku na bok i dziekuje Bogu, ze nie mam na rano do pracy :-) Kati, skopiuj jedna z naszych stopek a potem kliknij na \"preferencje\", tam mozna zarezerwowac swoj nick, a takze utworzyc stopke. I jak juz tam wejdziesz to w najnizszym pustym okienku wklej stopke, a potem juz tylko uzupelnij ja we wlasne dane :-) Nie jestem najlepsza tlumaczka, wiec zajrzyj pare stron wczesniej na naszym forum, dziewczyny swietnie wyjasnily innym co i jak po kolei robic ;-) Czy juz wiesz co Wam sie urodzi? Coreczka, czy synek? Jak wyglada chodzenie z wizyta do lekarzy w Austri? Czy tam sie cos placi? W Szwecji placi sie za opieke medyczna slone pieniazki z wyjatkiem wlasnie podczas ciazy- taka prorodzinna polityka ;-) panswto chyba wie ze sam babelek, to juz wydatki rzedu milionow... Ledwie sie zciagnelam z lozka, a to wsyzstko przez pogode, bo dzis znow chyba pokropi wiosenny deszczyk. Nie wiem jak u Was ale tu tylko +10\'C choc czuje sie jakby bylo +13\'C A jak cieplo jest u Was? Caluski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz mierzy mi od ostatnich dwóch wizyt brzuch tzn od spojenia łonowego w górę (określa wysokość dna macicy). Byłam wczoraj u niego i robił usg, ale nie dowiedziałam się jeszcze płci dziecka. No i w 21 tyg dzidzius wazy 450g. Jak wczoraj czekałam w kolejce do lekarza do mały tak się rozkopał jak jeszcze nigdy (w nocy mnie nie budzi). Śliczna pogoda się zrobiła - słoneczko i troche grzeje. Święta były fajne no ale czas leci i szybko minęły. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny !!!! witam nowa mamuskie 🌻 juz pisze jak bylo u lekarza... no wiec na 100% bedzie dziewczynka !!!!! wazy juz 730 g inne wymiary to: BPD -6.26 FL - 4.37 AC - 19.4 HC - 22.1 pozatym wszystko wyglada dobrze.... :) za to w nocy prawie wogole sie nie wystpalam zlapal mnie straszny skorcz w prawa noge i od 3: 40 juz nie wiedzialam co mam ze soba zrobic... malutka tez szalala w nocy zamiast spac..... i juz od rana kopala tak ze caly brzuch mi skakal.... no i jeszcze mniej radosna wiadomosc znowu przybylo mi 2 kg przez 3 tyg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam kg a i jeszcze wyjasnienie tych wymiarow co kiedys napisala Doris, bo mi sie juz oczywiscie zapomnialo co znacza te wszystkie literki BPD - wymiar dwuciemieniowy - czyli srednica glowki FL - dlugosc kosci udowej AC- obwod brzuszka HC -obwod glowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn-gratuluje coreczki i super ze wszystko ok!!! ja mam wizyte w piatek i rowniez mam nadzieje usłyszec same pozytywne info ale zawsze ide z dusza na ramieniu..... pozdrowienia dla wszystkich mamus:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kiedy zaczynacie kompletowac wyprawke??? bo ja jeszcze nic nie mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn ja juz zaczelam ale na razie robie to bardzo powoli. z ciuszkami sie na razie nie bede spieszyc bo mam duzo dostac wiec nie wiem co mi bedzie potrzebne. gratuluje dziewczynki. masz juz wymyslone dla niej imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierp 06 >> napisz co juz kupilas... a imie mam juz wymyslone : Aurora :) jest nawet wpisane w stopce......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O FAKTYCZNIE, PRZEOCZYLAM. 2 kaftaniki, 2 czapeczki, 2 body, kocyk, sukieneczke, 2 pary skarpeteczek i chyba na razie tyle. teraz mam zamiar kupowa kosmetyki dla zuzi tylko nie wiem z jakiej firmy sa dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosmetyki to kupie chyba NIVEA narazie je wyprobowuje na sobie :) i jest jeszcze cos co sie nazywa olliatum czy jakos tak to taka emulsja co sie ja dolewa do kapieli i nie trzeba juz mydelka ani oliwki takze nie bylo by to takie zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie kupujcie za dużo kosmetyków zanim się dzicko nie urodzi, ja kupiłam dużo a moja córka okazało się jest uczulona na kosmetyki Nivea :( Zresztą radzę nie kupowac rzeczy które się na początek nie przydadzą. Np ja kupiłam termometr w smoczku i go nie uzywam bo mała smoczków nie toleruje, niepotrzebny wydatek tylko był Pozdrawiam Was serdecznie, ja rodziłam tez w sierpniu tylko w 2005r.Córka urodziła się dwa tyg. przed terminem. Dobrze więc mieć torbę do szpitala gotową miesiąc przed :) Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skye >> napisz co kupic na poczatek z tymi kosmetykami to tez slyszalam ze wlasnie tak bywa, wiec chyba kupie to olliatum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały po oliwce Nivea dostał takiej pokrzywy, że nie wiedziałam co mam zrobić i to po jednym posmarowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×