Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

plusia>> ja też sie cieszylam ze slońce, to teraz leje jak nie wiem co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziewczyny dzięki za komplementy, nie spodziewałam się :) Ten szkrab na zdjęciu to mój synuś-ma 16 miesięcy, teraz czekamy na braciszka :) a propos albumu to ja kupiłam normalny tylko w misie, żeby było widać, że to dziecięcy, ale nie mam tam wszystkich zdjęć-wszystkie za to na kompie-mam fioła na punkcie robienia synusiowi zdjęć, z resztą jak chcecie zobaczyć to w mojej stopce jest link do maciusiolandii-to tylko niewielki ułamek tego co mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki25........Warszawa...........24............01.08.............0,5kg Lia............Warszawa............??............01.08.............2,0kg livmar........Nysa..................28............01.08............10,5kg agata_27.....Slubice..............27............01.08...5,5kg ....SYNEK donn.........Kraków................27...........01.08..7,8 kg ..coreczka annaa20.....Szczecin..............22...........02.08.. 12kg..CÓRECZKA doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ..CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 ...........05.08...7kg.......SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....14kg.....SYNEK Aga.B........KOLOBRZEG..........26............06.08................5kg insomnia....??......................24.............07.08...............0kg justyna.....podkarpackie.........29...........08.08.....+7kg...SYNEK plusia.......Szwecja...............30............09.08....11kg....SYNEK edusia......Hannover.............32............09.08....4kg...CORCIA? tati78......Twickenham, UK......27...........09.08....+7kg...CORCIA Kati75......Wieden................30...........10.08...+11kg.....Synek katienka.....Kraków.............30...........10.08...+10 kg...CÓRCIA? karamijja..Lódz..................28.............12.08................1kg kasia 30....Rybnik................30............12.08.......+4kg.. SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08....+7kg.....SYNEK agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...10kg......SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg... CÓRCIA beatrice ....Warszawa............29...........14.08....4kg.....CÓRCIA Kruszyna....malopolska..........30.............15.08...............+8kg madelain.....J.Góra..............29.............16.08.................0kg kpiotrowicz....Warszawa........23..........17.08........7,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25...........17.08......................? ali32..........opolskie............32............17-19.08...+5kg....SYNEK z daleka .....Anglia...............26............19.08..........7kg..SYN! karola24.....Legionowo..........24............19.08............?kg SYNEK! Justynka307...Mikołów...........25............19.08.........11kg SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08...................7kg evvik.......Warszawa............29.............20.08................8,5kg agusia2......USA.................30..............21.08....................?? ToYaB........Białystok...........28............21(23).08...+7,5kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna.......30............22.08.......?...............? jagna25......Wodzislaw ......25...........23.08.........3kg.............? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........10kg........? roxelka...... Essex,GB..........27...........18(24).08....12kg...CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......5kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27..............26.08..................5kg Lonta..........Rybnik ............21..............26.08................8,5kg padlinka.......Warszawa.........24..............27.08................1,5kg kika27..........Kraków...........28..............27.07......10kg...CÓRKA maggiem.......zachodniopom....27.......... ..28.08......7kg CÓRECZKA ekinio........Warszawa.........28.............29.08........6kg..coreczka Hej dziewczyny! Ja już też jestem po studniówce - do porodu pozostało 98 dni ;o) Skorygowałam nieco moją wagę w tabelce, bo na ostatniej wizycie u lekarza okazało się, że ważę 57 kg, więc przytyłam jak do tej pory 7,5 kg. Cóż, moja domowa waga po prostu dodaje nieco kilogramów ;o) Wczoraj byłam na słynnej glukozie. Przeokropnie słodka, ale czego się nie robi dla dzieciaczka ;O) Wyniki odbiorę w poniedziałek. Któraś z Was pytała o ciśnienie (chyba evvik?) - ja mam od początku ciąży dość niskie - 110/60, 100/50. Nie piję kawy (od pół roku dokładnie 3 filiżanki). Moje maleństwo też wypycha kończyny i pupcię na wszelkie możliwe sposoby. Odczuwam to tym mocniej, że jestem dość szczupłą osobą. Ale to strasznie przyjemne ;o) teraz jestem na trzydniowym urlopie - wzięłam go, żeby się ciutkę podleczyć z zapchanego nosa. To nic przyjemnego siedzieć w pracy i ciągle smarkać ;o) A w poniedziałek już wracam do boju :o) na kolejną wizytę do lekarza idę 5 czerwca, a ok 12.06 zrobię kolejne usg i mam nadzieję, że tym razem w 100% pani doktor potwierdzi płeć. Niby mam urodzić synka, a jednak ciągle wstrzymuję się np. z kupowaniem ciuszków i np. albumu do wklejania fotek i uzupełniania ;o) Żeby nie zapeszyć hihi ;o) We wtorek idę pierwszy raz do szkoły rodzenia. W moim mieście jest ona darmowa dla ciężarnej, a opłaca ją miasto. Będę miała 2 lub 3 razy w tygodniu gimnastykę a potem jeszcze 6 razy wykłady, na które pójdę z mężem i dodatkowo w lipcu kilka spotkań przygotowujących do porodu rodzinnego. Może podczytują nas jakieś dziewczyny, które rodziły w Białymstoku na Warszawskiej? Odezwijcie się, miałabym trochę pytań o poród w tym szpitalu... Pozdrawiam Was wszystkie ciepło :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sierp i z daleka anglia - odpowiem w sprawie alergii bo jestem na bierzaco ;) Wapno można pić, nie wolno brać tylko żadnych antyhistaminowych leków. Jeśli męczy katar albo oczy mozna przyjmować krople (zapytajcie lekarza jakie). Sierp jeśli chodzi o pokarmy to moze byc tak, ze w ciazy reaguje sie bardziej niz przed. Jesli zauwazasz, ze po ogol\\rkach jest gorzej to je odstwa. Mnie lekarz nastraszyl, ze jesli nie odstawie to moze sie pojawic nawet opuchlizna na ustach. Zwroc uwage na owoce pestkowe (jabkla przede wszystkim) czy i po nich nie jest gorzej. Jesli tak - po prostu je odstaw. Mozna je piec i gotowac- wtedy nie uczulaja. Ja bardzo reaguje tez na surowa marchewke, a po kontakcie z surowym ziemniakiem wysypuje mi rece . To uroki uczulenia na brzoze ;) A teraz musze Wam sie pochwalic :) Po pierwsze nasza Gabrysia (juz na 1000000 % dziewczynka) wazy 900 gram i jest zdrowiusienka. A po drugie - mamy juz dla niej wozek :) Udalo nam sie znalezc na allegro uzywanego Deltima Voyagera w ladnym bezowym kolorze i wczoraj pojechalismy go odebrac. na razie stoi na srodku pokoju i nie moge sie na niego napatrzec;) Uważam ze jest super jesli chodzi o amortyzacje dla malucha :) buziaki gorace z warszawy :) Ps. Mam tydzien zwolnienia a za 3 tyg ide juz \"na stale\". Wreszcie poodpoczywam :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moją stopkę coś zjadło, czy jak? hmmm, ciekawe czy teraz się pojawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roxelka >> a jakie ubranka kupujesz, bo ja mam na rzaie spiochy body pojace i kaftany i zastanawiam sie co jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blondi ania-przesylam ci fotki:-) buziaki tati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu czy twoj mail to maciusiolandia@bobasy.pl czy maciousiolandia.bobasy.pl ? jesli nic sie nie wyslalo, wysle jeszcze raz po fryzjerze:-) papapapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati*
Hey. Ja tez mam termin na sierpien:-) I juz nie moge sie doczekac. Najprawdopodobniej w moim brzuszku zamieszkuje maly chlopiec Konradzik:-) Wybieram sie na usg trojwymiarowe i troche sie obawiam bo nie wiem na czym ono dokladnie polega i czy jest w pelni bezpieczne dla mojego maluszka. Jesli ktos byl to prosze o jakies informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich. dawno sie nie odzywałam ale czytam na bieżąco. dopisuje do tabelki kolejne kilogramy. Lonta napisz mi gdzie będziesz rodzić? w orzepowicach? ja sie ostatnio tyle o tym szpitalu złego nasłuchałamiki25........Warszawa...........24............01.08.............0,5kg Lia............Warszawa............??............01.08.............2,0kg livmar........Nysa..................28............01.08............10,5kg agata_27.....Slubice..............27............01.08...5,5kg ....SYNEK donn.........Kraków................27...........01.08..7,8 kg ..coreczka annaa20.....Szczecin..............22...........02.08.. 12kg..CÓRECZKA doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ..CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 ...........05.08...7kg.......SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....14kg.....SYNEK Aga.B........KOLOBRZEG..........26............06.08................5kg insomnia....??......................24.............07.08...............0kg justyna.....podkarpackie.........29...........08.08.....+7kg...SYNEK plusia.......Szwecja...............30............09.08....11kg....SYNEK edusia......Hannover.............32............09.08....4kg...CORCIA? tati78......Twickenham, UK......27...........09.08....+7kg...CORCIA Kati75......Wieden................30...........10.08...+11kg.....Synek katienka.....Kraków.............30...........10.08...+10 kg...CÓRCIA? karamijja..Lódz..................28.............12.08................1kg kasia 30....Rybnik................30............12.08.... +7,5kg.. SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08....+7kg.....SYNEK agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...10kg......SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg... CÓRCIA beatrice ....Warszawa............29...........14.08....4kg.....CÓRCIA Kruszyna....malopolska..........30.............15.08...............+8kg madelain.....J.Góra..............29.............16.08.................0kg kpiotrowicz....Warszawa........23..........17.08........7,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25...........17.08......................? ali32..........opolskie............32............17-19.08...+5kg....SYNEK z daleka .....Anglia...............26............19.08..........7kg..SYN! karola24.....Legionowo..........24............19.08............?kg SYNEK! Justynka307...Mikołów...........25............19.08.........11kg SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08...................7kg evvik.......Warszawa............29.............20.08................8,5kg agusia2......USA.................30..............21.08....................?? ToYaB........Białystok...........28............21(23).08...+7,5kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna.......30............22.08.......?...............? jagna25......Wodzislaw ......25...........23.08.........3kg.............? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........10kg........? roxelka...... Essex,GB..........27...........18(24).08....12kg...CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......5kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27..............26.08..................5kg Lonta..........Rybnik ............21..............26.08................8,5kg padlinka.......Warszawa.........24..............27.08................1,5kg kika27..........Kraków...........28..............27.07......10kg...CÓRKA maggiem.......zachodniopom....27.......... ..28.08......7kg CÓRECZKA ekinio........Warszawa.........28.............29.08........6kg..coreczka m że wykluczyłam go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko na sekunde- szybka relacja-własnie wrociłam od lekarza i musze isc cos zjesc w koncu bo wczesniej jakos nie dałam rady-ze stresu chyba synek wazy 1630!!i poki co jest ułozony posladkowo-jak ie nie przekreci to czeka mnie cesarka-mam podkładac poduszke pod pupe jak leze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jestem tu dzis pierwsza? no w koncu sobota. Kasia 30, tak bede rodzic w orzepowicach. Moja sasiadka rodzila tam w marcu i nie ma zlych wspomnien. Mi niektorzy tez zle mowia o tamtej porodowce, ale nie sa to osoby, ktore tam rodzily. To jesli nie w orzepowicach to gdzie chcesz isc do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kpiotrowicz, ciesze sie razem z Toba 🌼, teraz kiedy juz wiesz na pewno, mozesz zaszalec z zakupami na rozowo! :-) 🌼 Pamietam, jak jeszcze nie znalam plci maluszka, poszlam do sklepu kupic body i trzymajac w reku i rozowe i blekitne, uwazalam niebieskie za ladniejsze, choc w duchu mialam nadzieje, ze bedzie coreczka. Potem sie okazalo ze to Max.... Ale ubranka kupuje nie tylkow niebieskich barwach. Bananowo-kremowy, bialy, bezowy sa jak najbardziej ok. Unikam tylko ciemnych, bo tam jest wiecej chemicznych farbnikow, a to dziecku niepotrzebne. Najwazniejsze jednak, zeby ubranka najblizej ciala byly z jasnej bawelny i zeby nie bylo na nich naklejek (np takich Disneyowych), naklejki tego typu zawieraja bardzo niebezpieczne ftalaty DINP oraz DIDP. Istnieje dokument EU zakazujacy stosowania tych zwiazkow w produktach, ktore dzieci moglyby potencjalnie wsadzic sobie do buzi. Greenpeace, ktore w tamtym roku zbadalo w swoich laboratoriach koszulki z nadrukiem ze sklepow H&M stwierdzilo, ze obecne w produkcie chemikalia znaleziono rowniez we krwi ciezarnych kobiet oraz w pepowinach. Badane koszulki zawieraly rowniez slady olowiu. Ftalaty sa niebezpieczne, bo zaklocaja prace hormonow. Dodam, ze naszywane aplikacje z materialu sa jak najbardziej ok. Zauwazylam ze straszny spioch sie ze mnie zrobil 😴 , ostatnio sypiam nawet do 10 godz. ale kiedy mam sie wysypiac jesli nie teraz? Potem bedzie dzidzia i juz po spokoju... ;-) Sadzac pos erii kopniakow jakie mi sie dostaja codziennie bedzie to dosc ruchliwe stworzenie ten moj Max :-) Zycze wam pieknej soboty, u mnie pogoda jest bardzo zmienna w tej chwili i sama nie wiem czy wychodzic na dwor na spacer... Buzka.pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wogole nie umiem spac........wieczorem problem z zasypianiem, a rano o 6 juz sie krece i zmuszam do lezenia..................... oj jak czytam te wsyztskie posty.......tyle juz macie nakupowane :)) ja dopiero bylam w sklepie poogladac, ale jeszcze nic nie kupilam:))......... w srode jade do krakowa na usg 4d...........oh jakies mam obawy nie wiem dlaczego........co wykarza badania i wogole, czy wszystko w porzadku.......... bierzecie procz kwasu foliowego ( ja akurat feminatal) jeszcze cos?? ja caly czas luteine...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia29, ja biore jeszcze kwasy tluszczowe Omega 3, ktore sa wazne dla rozwoju mozgu i narzadu wzroku maluszka. Naukowcy stwierdzili rowniez, ze te kwasy obecne sa w mleku matki- to dlatego tak dobrze karmic piersia. Kwasy omega 3 znalezc mozna miedzy innymi w tlustych rybach, ale ja ani miesa ani ryb specjalnie nie jadam, wiec przyjmuje codziennie Omega 3 w kapsulkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, moje maleństwo też kopie niemiłosiernie od kilku dni. Czasem aż syczę z bólu. Czy to normalne? ;) Brzusio mnie boli, chyba właśnie teraz najintensywniej rośnie. W przyszłym tygodniu zacznę 7-my miesiąc, do końca jeszcze troszkę i martwię się, że kopniaczki będą jeszcze silniejsze. No nic, może jakoś wytrzymam. Dzieciątko siłę ma chyba po tatusiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieczynki:-) jak tam u was z pogoda? u mnie brzydko ze hej...i nawet zimno...coz, nie spodziewam sie niczego dobrego po brytyjskiej pogodzie, ale tego juz za wiele:-) jutro czeka mnie baby shower:-) straaaaaaaaaaaaaasznie sie ciesze, bo wiem ze bedzie wiele kobiet, wiem tez ze moje malenstwo dostanie mase rzeczy:-) wstrzymalam sie z kupnem spioszkow itp, wybieramy sie jednak na zakupy w czerwcu, wozeczek juz przyszedl, mam nadzieje ze moja mala bedzie sie w nim czula komfortowo:-) mysle, ze te ostatnie miesiace ciazy dadza mi popalic...bola mnie plecy, ciezej mi sie wstaje z lozka, a dzis rano zaczela mi leciec krew z nosa tak, ze trzeba bylo zmienic posciel!!! trwalo to sekundy, ale bylo tak nagle i intensywne, ze sie przestraszylam... te ostatnie miesiace beda rowniez pelne zalatwiania masy spraw, poczawszy od czwartku-slub:-) tylko w urzedzie stanu cywilnego, ale strasznie to przezywam...pozniej koniecznie musze zmienic nazwisko, wiec znowu prawnicy...kolejna rzecza bedzie podpisanie umowy o kupnie domu...to jeszcze nie koniec, bo bedziemy musieli znalezc lokatorow, troche ten dom odswiezyc...ale na szczescie ja nie bede w tym brac udzialu, przynajmniej tak czynnie jak moj przyszly malzonek, ja powinnam sie wylegiwac w ogrodku:-) marzenia scietej glowy przy tej pogodzie:-( hmmmmm....czytam wasze posty i widze ze mamy podobne spostrzezenia, obawy , plany...dziewczyny juz za miesiecy kilka poznamy swoje pociechy!!!!:-) :-) :-) az mi sie buzia smieje:-) aha, mam pytanie, czy w polsce trzeba ukladac swoj plan porodu? ja musze sie zabrac za swoj, chce urodzic jak najbardziej naturalnie , najlepiej w wodzie i nie na lezaco!!! wiem, ze wiekszosc z tych planow nie urzeczywistnia sie ze wzgledu na nieprzewidywalnosc sytuacji, musze jednak to miec ze soba dla poloznej...no nic napiszcie, jak to wyglada w polsce:-) wiecie-chyba uciekam, pozdrawiam was goraco, na prawde goraco:-) do jutra:-) papapa tati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nati witamy :-) o 3d niestety nie wiem za dużo, bo nie byłam, ale badanie jest bezpieczne dla dziecka. justa gratulacje :-) Duży ten twój synuś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nati* ........ja tez mam termin na usg 4d w srode........juz nie moge sie doczekac, ale z drugiej strony jakos sie boje tego wszytskiego..... badanie jest dopochwowe i calkiem bezpieczne........poszukaj w necie o tym usg pelno tego........zobaczysz rysy twarzy swojego dzieciatka i jego ruchy i moze jak ziewa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa29, moim zdaniem za wczesnie na rozstrzyganie, czy cesarka czy nie, zlwaszcza ze czytalam, ze dziecko moze jeszcze sie ulozyc jak trzeba do 36 tyg. ciazy. Niech sobie bryka i wypina pupcie w jaka strone chce ;-) poki co. Ja co rano sprawdzam brzuszek i czuje ze dzieciatko moje znow inaczej lezy- efekt nocnych akrobacji, wiec narazie nie zamierzam sie przejmowac i zachecam do tego samego. Zamartwianie sie powoduje obumieranie komorek mozgowych, wiec naprawde nie warto :-) Jak Wam minela niedziela? Buziaki,pa. 👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie - Ale się rozpisałyście:) aż miło! Ja calutki dzien spedzilam na swiezym powietrzu - bylo super!!! Agata - 24-28tc to okresy największej aktywności maleństwa - więc super, że czujesz te ruchy mocniej i częściej świadczy to o dobrym stanie dziecka:) U mnie już 29tc a mała i tak mi daje popalic - ostatnio mam problemy,żeby przez nią zasnąc - najbardziej lubie jak ona sie przekreca cała:) Z krwawienim z nosa - jest dokładnie tak jak Lonta napisała - w ciąży wielu kobietom się to zdaża, a ze względu na rozrzedzenie krwi i na zwiększoną jej objętośc krwawienie jest intensywniejsze, a naczynka krwionośne nadwyrężone. Krwawienia z nosa mogą też wskazywac na podwyższone ciśnienie tętnicze - ale to pewnie Wasi lekarze mają pod kontrolą, więc nie sądzę żeby to było powodem. Donn - na tego hemoroida możesz spokojnie stosowac leki, ktore wymieniła Marsjanka - ja też słyszałam, ze Aesculan najskuteczniejszy. Justa - absolutnie za wczesnie na rozmyslanie nad ulozeniem dziecka - do 34 tyg. ciazy dziecko sie kilkakrotnie obraca w ciagu dnia!!! Moja malutka na ostatnim USG tez miala ulozenie posladkowe, ale przeciez jeszcze ma tyle czasu zeby sie obrocic, ze sie tym w ogole nie martwie:) poszukaj w internecie - na tym etapie bardzo wiele dzieci jest niepoobracanych a przed porodem 95% jest polozonych prawidlowo, wiec male szanse, ze sie nie obroca. Tati - nie wiem jak w prywatnych szpitalach, ale w panstwowych oczywiscie nie ma mozliwosci ukladania wlasnego planu porodu - raczej jest on dosc standardowy - jesli jest mozliwosc to polozne staraja sie go jak najaktywniej prowadzic, czyli chodzenie, skakanie na pilce, przysiady, czeste zmiany pozycji - przy wypieraniu raczej juz tylko lezenie wchodzi w rachube:( No chyba, ze ktos dodatkowo za porod w wodzie zaplaci - to moze ma jakis wplyw na przebieg porodu:( Niestety takie sa realia w Polsce:( Spijcie Wszystkie dobrze, do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Dzięki Doris za odpowiedz. Tak tez wyczytałam, też bardzo lubię jak sie przekręca , albo coś tam wypchnie. Super uczucie. Dziewczyny , krew też mi czasem leci z nosa, gdzieś tak wyczytałam, że to tak może być. Kręgosłup mnie boli często, stopy też.Ale to co , nagrodę za to mam jak sie położe i zobaczę jak mój synek przekręca mi się w brzuszku. Na początku czerwca jadę na wielkie zakupy. Poprostu nie mogę się doczekać. Wiecie ,że ostatnio nie mogłam znaleźć naszego forum na liście. Nie wiem dlaczego. Życzę Wam miłych snów. PA PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki doris za odp. na moje pytanie:-) mysle ze porod w wodzie jest tam jakas opcja, ale wiem dobrze, ze roznie to z tym planowaniem moze byc...prawda? fajnie ze moglas spedzic troche czasu na swiezym powietrzu:-) u nas padalo, wiec nici ze spaceru... mialam dzis moje male party:-) zostalam obdarowana pieknymi ciuszkami dla malej:-) moja siostra wpadla na swietny pomysl:-) juz wiem co potrzebuje i w jakich ilosciach:-) mam nadzieje, ze dziewczyny zachowaly rachunki:-) przeciez zamiast oliwii moge miec oliwera:-) te malenstwa tak szybko rosna:-) az szkoda bedzie mi odkladac te pieknosci do szafy...na pozniej:-) no nic kochane-zaczynamy kolejny tydzien, zycze wiec malo pracy, a duzo odpoczy nku:-) pozdrowionka tati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczeta Ja juz po urlopie na szczescie!!! Nie nalezal do udanych. Na dziendobry uslyszalam ze jestem gruba i jeszcze baaardzo przytyje a ja caly czas sadzilam ze bardzo ladnie w ciazy wygladam. Do tego biadolenie bo maz schudl 5kg a mial nadwage ze biedny to z 10kg schudl. Wrozenie co bede miec wszyscy mowia ze dziewczynke Ha Ha. Pogoda byla marna a moj slubny nie pomyslal nawet zeby choc troche czasu spedzic tylko ze mna nawet na spacer zabral siostre do towarzystwa. Niestety nie wypoczelam i ciesze sie ze juz jestem spowrotem mam problem z uporaniem sie z lekka depresja,ale to minie. Juz przestaje marudzic! Najpiekniejsze bylo badanie 3D i 4D. Zrekompensowalo mi wszystko. Bardzo goraco polecam. Mam 25min filmu i piekne zdjecia Moj Max ma usteczka po tacie i zadarty nosek i takie super minki robi!!! Cudo Wazy 1400g i ma 296mm obwod glowki. Mam duzo wod plodowych gorna granice. Czy ktoras z was wie co to znaczy? Tata nie wszedl na badanie a jak ogladal film to nie zauwazyl jak lekarz myszka obrysowal ksztalt jajeczek wszyscy stwierdzili ze to chyba ucho!!! Maz juz wie ze znam plec najpierw probowal mnie lapac za slowka a jak powiedzialam ze mu po prostu powiem to dal mi spokoj. Wersja dla rodziny dalej nie wiemy Ciii! Justa 29 moj synek jest ulozony glowa do gory i to nie jest problem bo lekarz stwierdzil ze niektore dzieci to i dwa dni przed porodem moga sie obrocic wiec glowa do gory. Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze prosba podajcie mi stronke gdzie mozna zdjecie wkleic tochetnie sie syneczkiem pochwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w poniedzialkowy poranek! Ja w sumie zawsze sie ciesze ze minal juz weekend..Bardzo kocham mojego meza, ale jak jest ze mna w domu zwykle dziala mi na nerwy..Poza tym, wsciekam sie, ze mam tyle planow jak mozna spedzic wolne dni a zawse konczy sie o tak samo---sobota u tesciowej, niedziela u rodzicow..do znudzenia.. Wczoraj znow uslyszalam ze mam brzuch za maly jakis, ale ja tam sie z tego w sumie ciesze...lzej mi sie poruszac, w wiekszzosc ubran sie mieszcze itd, nawet w spodnie biodrowki sprzed ciazy. Mysle ze juz niedlugo wprawdzie, ale dobre i to ;-) O rety, dzis 22 maja juz..jescze trzy miesiace i tydzien a przypada termin mojego porodu..hm.... A tak wogole to zla sie robie, bo zaczyna mnie wszystko naprawde swedziec..mam nadzieje ze to kwestia albo przesuszenia skory albo nerwy, bo tak panicznie boje sie zeby znow nie powtorzyla sie historia z ta cholestaza, ze moge sie drapac zwyczajnie nerwowo...mam nadzieje ze jest to tego kwestia..Modle sie zeby moje strachy okazaly sie bezpodstawne..bo zwyczajnie nie wiem jak maz by sobie poradzil, gdybym musiala isc do szpitala...co zrobilby z gabrysia..eh...miejmy nadzieje ze niepotrzebnie sie denerwuje.. :-( Dzidzia ruchliwa..jak zawsze :-) wczoraj wieczorem to ją nawet za piete prawie zlapalam (hehe pewnie bardziej w mojej wyobrazni, ale co tam i tak fajnie bylo) Strasznie Wam zazdroszcze tych wrazen z usg 3, 4D... Mnie niestety nie stac na ta przyjemnosc..a tak bym chciala..ale co tam, jeszcze 3 miesiace i zobacze mojego malucha na zywo, heeh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki!!! Mi wszyscy mówią że będzie chłopak, bo ładnie wyglądam... ??? a nie wiem co to mam za znaczenie ??? to mila bym strasznie wyglądać żeby było widać że dziewczyna??? pozatym mam brzuch taki jak babki do porodu.... !!!! także nie ma co sie przejmować takim gadaniem, ja delikatnie mówiąc mam to gdzieś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka ale ci fajnie ze miescisz sie w dawne spodenki. ja w sumie tez bum sie miescila tylko ze sie nie dosune w miejscu gdzie zaczyna sie brzuszek. moja zuzia tez strasznie ruchliwa. wczoraj to az sie sama smialam bo jak lezalam na plecach wieczorem to tak strasznie brzuch mi falowal. to takie fajne a zarazem dziwne uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałyśmy kiedyś że dobrze by sie było powymieniać kontaktami, ale jakoś nam nie wyszło, więc może teraz sie uda... podaje moje gg 4558642, żeby nie trzeba było na forum podawać swoich maili :) kto ma ochote sie powymieniac to niech do mnie napisze poda swoje gg i maila, ja z tego zrobie liste i porozsyłam do chętnych :P będziemy sie mogły zdjęciami powymieniać... co wy na to ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×