Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

no nareszcie mi sie udalo wyspac...... maggiem>> gratuluje coreczki......... 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ekinio>> witamy !!! INESKA>> ja mam termin na 01.08, to jeszcze mozemy razem rodzic :D, a i powodzenia u dentysty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ineska - witamy i cieszymy sie, ze do nas zagladnelas! Ale widzac planowany termin Twojego porodu to wcale nie jest takie pewne czy ktores z sierpnioweczek Cie nie wyprzedza - zwlaszcza te z poczatku:) -zobaczymy:) Np miedzy Toba a mna jest tylko tydzien roznicy...tez bede miala coreczke, no chyba,ze sprawi psikusa i okaze sie jednak samczykiem. Jak najszybszej wizyty u stomatologa i jak najmniej bolesnej - chyba nikt nie lubi tam chodzic:( Super masz blog! Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mausie i brzuszki:) Własnie wróciłam od lekarza!!! i na szczescie wszystko jest dobrze i nie potrzebnie sie martwiłam, ze mam odczyn moczu zasadwoy.bo lekarz powiedziła ze tak sie zdaza w ciazy i u mnie nie jest to nic nie pokojącego!a co do moich twardnieni brzuszka to tez wszytko gra i nie sa one złe:) Wszystko dzięki Bogu dobrze:)jestem szczesliwa! Jedynym minusem sa kolejne kilogramy:( lekarez stwierdził ze mam o 3-2 kg za duzo,ale obiecałam ograniczyc , a najlepiej w ogóle nie jesc lodów i innych słodkosci:)oby sie udało!!! Inesko zaglądałam kiedyś na twojego bloga:)bo tez jestem ze Szczecina:) i moze tez urodze w lipcu?! miłego wieczorku trzymajcie sie cieplutko buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich ponownie po cięzkim dniu,,,jak rano wyszłam to przed chwilka wróciłam,,,tyle rzeczy do załatwienia ze dnia brakuje, chyba mnie dopiro dzidzius wystopuje:) ale do sierpnia to na wysokich obrotach. Mam pytanie do Doris... odebralam wyniki badań i zaniepokoiło mnie ze w badaniu moczu pojawił sie wynik krwinek czerwonych św. 2-4 wpw... czy cs takiego nie moge sie doszukać czy jest to normalne czy cos nie tak bo nie mam pojecia czy krwinki czerwone w moczu to cos co powinno tam byc czy raczej nie??? prosze rozwiej moje watpliwości jutro ide do lekarza,,,ale juz teraz czuje niedosyt informacji.... wynik po obciążeniu glukoza mam 104,4 wiec chyba z tego co czytałam wczesnie to w pozadku...ale jestem zupełnym laikiem w wynikach badań i tylko ty mozesz mnie oswiecić:):):) PRZY WYNIKU WBC MAM + CZYLI WYDAJE MI SIE ZE JEST TO NORMA PODWYŻSZONA (11,3) CZY TO COS NIEPRAWIDŁOWEGO?? wydaje mi sie ze to coś z kwinkami białymi ale nieznajomość tematy wpedza mnie w mały niepokój ... jutro na badaniu u pani doktor dowiem sie wszsytkiego bo nie lubie tkwic wnieswiadomosci ale do jutrzejszej wizyty to zostało mi 20 h a to dla mnie ddużo pozdrawiam was wszystkie i ide zajadać arbuza:) bo w końcu mam jakąś zachcianke:) buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotunia - mozesz sie zupelnie nie martwic:) erytrocyty(krwinki czerwone) w moczu u kobiet moga byc 0-5w polu widzenia (św - czyli swieze - to oznacza,ze pochodza z dolnych drog moczowych czyli pecherza lub cewki moczowej , a nie z nerek - wtedy sa wylugowane - ale tak czy tak masz ich ilosc w normie!!!!!) Glukoza po obciazeniu 50g po godzinie - norma 70-140, wiec masz idealna:) wbc=leukocyty - w ciazy norma do 15tys (normalnie do 10tys-dlatego zaznaczono Ci plusik(ze niby podwyzszona ilosc) - laboratorium nie wie, ze jestes w ciazy i odnosi sie do norm dla wszystkich) Czyli te wyniki co opisalas sa bez zastrzezen i mozesz ze spokojem isc do lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris jestes lekiem na całe zło:) co bym bez ciebie zrobiła:) bardzo ci dziękuje,,,jestem już spokojna Tomasz jest szczęśliwy ze wszystko z wynikami ok a i pewnie dzidziuś sie cieszy ze mama sie nie stresuje :):):)i moze sobie tam spokojnie baraszkować w brzuszku::) jeszcze raz dziękujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Buziaki,,,spokojnego wieczorku zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotunia - ciesze sie, ze moglam pomoc:) Dla Waszej calej trojki rowniez spokojnej nocki:) A swoja droga ja tu chyba dzisiaj jakis dyzur mam - dawno sie tak nie udzielalam - ale to dlatego, ze pracuje przy komputerze caly dzien i co chwilke robie przerwy i zagladam na kareterie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki25........Warszawa...........24............01.08.............0,5kg Lia............Warszawa............??............01.08.............2,0kg livmar........Nysa..................28............01.08............10,5kg agata_27.....Slubice..............27............01.08...5,5kg ....SYNEK donn.........Kraków................27...........01.08..7,8 kg ..coreczka annaa20.....Szczecin..............22...........02.08.. 12kg..CÓRECZKA doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ..CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 ...........05.08...7kg.......SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....14kg......SYNEK Aga.B........KO£OBRZEG..........26............06.08................5kg insomnia....??......................24.............07.08...............0kg justyna.....podkarpackie.........29...........08.08.....+7kg...SYNEK plusia.......Szwecja...............30............09.08....10kg....SYNEK edusia......Hannover.............32............09.08....4kg...CORCIA? tati78......Twickenham, UK......27...........09.08....+7kg...CORCIA Kati75......Wieden................30...........10.08...+11kg.....Synek katienka.....Kraków.............30............10.08.......+7 kg.......????? karamijja..£ódz..................28.............12.08.................1kg kasia 30....Rybnik................30............12.08.......+4kg.. SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08....+3kg.....SYNEK agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...10kg...... SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg... CÓRCIA beatrice ....Warszawa............29...........14.08....4kg.....CÓRCIA Kruszyna....malopolska..........30.............15.08...............+8kg madelain.....J.Góra..............29.............16.08.................0kg kpiotrowicz....Warszawa........23..........17.08........7,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25...........17.08......................? ali32..........opolskie............32............17-19.08...+5kg....SYNEK z daleka .....Anglia...............26............19.08...................5kg karola24.....Legionowo..........24............19.08............?kg SYNEK! Justynka307...Mikołów...........25............19.08.........11kg SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08...................7kg agusia2......USA.................30..............21.08....................?? ToYaB........Bia³ystok...........28............21(23).08...+10 kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna.......30............22.08.......?...............? jagna25......Wodzis³aw ¦l......25...........23.08.........3kg.........? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........10kg........? roxelka...... Essex,GB..........27...........18(24).08....10,5kg CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......5kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27..............26.08..................5kg Lonta..........Rybnik ............21..............26.08................8,5kg padlinka.......Warszawa.........24..............27.08................1,5kg kika27..........Kraków...........28..............27.07......10kg...CÓRKA maggiem.......zachodniopom....27..............29.08.................5kg Zapomniałam wpisać moich zbędnych kilogramków:)hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamusie i malenstwa. U nas pogoda okropna, caly dzien pada deszcz. Tati wniosek o tax credit juz zlozylismy. Mam jeszcze pare pytan, jestes tu juz dlugo, wiec wiele spraw juz poznalas. To jest twoje pierwsze dziecko? Jak tam u ciebie z badaniami? Ja jestem pod opieka szpitala i jestem zadowolona, martwi mnie jedynie ze nie mialam ani razu badania ginekologicznego, nie mialam tez proby glukozy o ktorej pisza dziewczyny. Nie widzilam sie tez ani razu z moja polozna. A jak tam u ciebie? Slyszalam tez ze w Angli nie szczepia noworodkow i dzieci tak jak w Polsce. Pozdrawiam wszystkich goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo dzewczeta Na jakis czas musze sie pozegnac .wyjezdzam jutro raniutko do Polski na tydzien urlopu i nie wiem czy uda mi sie jakas kafejke nawiedzic. Z mezem bedzie trudno Na pewno po powrocie sie odezwe. Zycze Wam zdrowka i waszym pociechom tez Pozdrawiam i do nastepnego razu Trzymajcie sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:-) ciesze sie ze zdrowko mimo wszystko u was ok:-) ja rowniez jestem po badaniu w szpitalu, ,mala ma sie dobrze:-) do z daleka anglia:-) to nasze pierwsze dzieciatko:-) wiesz, ja rowniez nie mialam zadnego badania gin, co mi wcale nie przeszkadza:-) nie wiem, nie piszesz w ktorymjestes tyg, ale powinnas miec juz za soba dwa usg, poza tym co dwa tyg powinnas miec wizyty u lekarza rodzinnego oraz poloznej-tam pobiera sie krew i oddaje mocz, a to wszystko spr sie na miejscu, no moze nie krew:-) anglicy to bardzo ostrozni ludzie:-) :-) :-) nie uwazaja ze musisz miec kilku usg, poniewza jesli nie jest to koniecznoscia, nie powinno sie go wykonywac...wiem ze sa podzielone opinie na ten temat, ale rowniez nie przeszkadza mi to, ze mialam robione 2 usg, atk dlugo jak polozna podotyka dziecko, pomierzy brzuszek-jestem zadowlona, wyniki mam dobre...nie wiem dlaczego nie robi sie tu badania na glukoze, tak? moze to po prostu inny kraj, ktory ma swoje przepisy i zasady w slubie zdrowia, musza sie czyms kierowac:-) na szczescie -pomysl ze za nic nie jusimy tu palcic, dziecko do 16 roku zycia ma WSZYSTKIE leki za darmo, dentysci przyjmuja nas rowniez za darmo w czasie ciazy jak i rok po urodzeniu dziecka, a teraz wszytskie leki mamy na sluzbe zdrowia, wiec jest ok.Porozmawiaj jednak ze swoim lekarzem, uwazam ze ktos powinien cie badac od czasu do czasu:-) wierz mi, jesli byloby z toba cos nie tak zaraz by do ciebie zadzwonili:-) :-) :-) daj znac jak ci poszlo:-) buziaki:-) tati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Ja tez mam termin na sierpien, dokladnie na 20. Bede musiala sobie nadrobic zaleglosci w czytaniu tyle juz napisalyscie... Postaram sie czesto tu zagladac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maggiem, gratuluje coreczki! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 A dla naszej Doris kochanej: ❤️ ❤️ ❤️ - czytalam Cie dzisiaj caly dzien, choc dopiero teraz wpadam na slowko przed snem i musze powiedziec ze dyzurowalas dzis w kafeterii na calego! To co robisz jest fantastyczne, Doris! :-) Wszystkich innych goraco pozdrawiam i zycze slonka, bo cos nam sie pogoda psuje od kilku dni. Slodkich snow, Skarby, 😴 pa. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki bardzo serdecznie. Mam takie pytanie, czy nalezy poinformowac dyrektora ze ide na zwolnienie do konca ciazy a jesli tak to kiedy?? Mam pracowac do konca tego miesiaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Napisalam tylko, ze mam termin na 20 sierpnia, ale moze napisze cos wiecej. To moja pierwsza ciaza i oboje z mezem bardzo sie cieszymy. I ma byc u nas chlopczyk, fajnie. Powoli moj brzuszek jest coraz wiekszy i zaczynam odczuwac, ze mam brzuch:) Chodze sobie do pracy, bo bardzo lubie to co robie i chyba umarlabym z nudow w domu, chociaz to jest pewnie kwestia przyzwyczajenia. Lubie jak dzidzius sie wierci, poniewaz to bardzo fajne uczucie. Nie mam jeszcze nic dla dzidzi, ale chyba kolo lipca zaczne cos kupowac. W sobote zaczynamy z mezem chodzic do szkoly rodzenia. Jestem bardzo ciekawa jak bedzie i czy bedzie sie nam podobalo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sierp.06, nie wiem jak jest wg polskiego prawa pracy itd, ale wydaje mi sie ze zrobisz dobrze jesli poinformujesz dyrektora jak najszybciej, Tu w Szwecji o takich decyzjach szef musi wiedziec 2 miesiace naprzod. A wszystko po to, zeby praca przebiegala bez zgrzytow i zeby pracodawcy udalo sie zatrudnic na czas wikariat, czyli zastepstwo :-) Moze dziewczyny Ci jeszcze cos doradza 🌼 Evvik! Gratuluje syneczka 🌼 🌼 🌼 i witam na forum w imieniu nas wsyzstkich! Czy masz juz wybrane imie? A gdzie mieszkasz? Napisz cos wiecej o sobie ;-) Mi znow przybylo kilogramow...To juz 11 kilogram na koncie! A wsyzstko przez te lody w polewie czekoladowej i spagetti! No ale przynajmnie malenstwo ma energie do akrobacji ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie po kolejnej masakrycznej dla mnie nocy..usnelam chyba dopiero kolo 4 rano, cala zaryczana z bolu tak mnie te cholerne zatoki bolaly (i zby..brrrrr)..obudzilam sie kolo 9 wiec zabyt pozno zeby isc po ten cholerny numerek do przychodni..kolejny dzien to samo..nie moge po przespanych zaledwie 2-3 godzinach dymac do kolejki po numerek a potem juz sie czlowiek nie dostanie..Mam widmo kolejnego bolesnego dnia...mam nadzzieje ze ta noc bedzie lepsza troche chociaz...i oby nie mialo to wplywu na dzidziusia... :-( Aaa, dziewczeta, moze macie jako\\is pomysl zeby nawilzyc lub natluscic skore na piersiach..smaruje ciagle i wszystkim co popadnie..od kremow na rozstepy, po balsamy nawilzajace, oliwka tez oczywisci, a skora na persiach dalej sucha jak wior...nie wiem, na brzuchu mam jako-tako nawilzona ale ten biust...niedlugo bedzie mi sie ta skor luszczyc chyba.wrrrrrrrrr jak nie urok to sraczka... Sorry za moje marudzenie...ale \"ten typ tak ma\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dopisuje kolejne kilo do tabelki :-) miki25........Warszawa...........24............01.08.............0,5kg Lia............Warszawa............??............01.08.............2,0kg livmar........Nysa..................28............01.08............10,5kg agata_27.....Slubice..............27............01.08...5,5kg ....SYNEK donn.........Kraków................27...........01.08..7,8 kg ..coreczka annaa20.....Szczecin..............22...........02.08.. 12kg..CÓRECZKA doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ..CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 ...........05.08...7kg.......SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....14kg.....SYNEK Aga.B........KO£OBRZEG..........26............06.08................5kg insomnia....??......................24.............07.08...............0kg justyna.....podkarpackie.........29...........08.08.....+7kg...SYNEK plusia.......Szwecja...............30............09.08....11kg....SYNEK edusia......Hannover.............32............09.08....4kg...CORCIA? tati78......Twickenham, UK......27...........09.08....+7kg...CORCIA Kati75......Wieden................30...........10.08...+11kg.....Synek katienka.....Kraków.............30............10.08.......+7 kg....????? karamijja..£ódz..................28.............12.08................1kg kasia 30....Rybnik................30............12.08.......+4kg.. SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08....+3kg.....SYNEK agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...10kg......SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg... CÓRCIA beatrice ....Warszawa............29...........14.08....4kg.....CÓRCIA Kruszyna....malopolska..........30.............15.08...............+8kg madelain.....J.Góra..............29.............16.08.................0kg kpiotrowicz....Warszawa........23..........17.08........7,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25...........17.08......................? ali32..........opolskie............32............17-19.08...+5kg....SYNEK z daleka .....Anglia...............26............19.08...................5kg karola24.....Legionowo..........24............19.08............?kg SYNEK! Justynka307...Mikołów...........25............19.08.........11kg SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08...................7kg agusia2......USA.................30..............21.08....................?? ToYaB........Bialystok...........28............21(23).08...+10 kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna.......30............22.08.......?...............? jagna25......Wodzislaw ......25...........23.08.........3kg.............? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........10kg........? roxelka...... Essex,GB..........27...........18(24).08....10,5kg CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......5kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27..............26.08..................5kg Lonta..........Rybnik ............21..............26.08................8,5kg padlinka.......Warszawa.........24..............27.08................1,5kg kika27..........Kraków...........28..............27.07......10kg...CÓRKA maggiem.......zachodniopom....27..............29.08.................5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna Padlinka! A moze Ty pojdz do prywatnego lekarza? Moze tam nie trzeba wstawac o 6:00 rano? Z tego co piszesz, to tylko sie meczysz, a lepiej zebys dostala jakies leki i wyszla z tej choroby jak najszybciej!!! Zajrzyj do ksiazki telefonicznej i zadzwon do prywatnego lekarza. Zycze zdrowka i mocno Cie sciskam.pa. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, Kochane! Dziekuje bardzo za wasze wsparcie..Cos bede musiala wymyslec.. Eh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sierpniuweczki... witaj evvik!!!!!! padlinka>> jak tak zle sie czujesz to moze idz prywatnie do lekarza tam sie nie czeka....... zbyt dlugo, bo wszelkie stany zapalne nie sa chyba zbyt dobre, albo zastosuj jakies domowe sposoby mi pomagaly np inhalacje z rumianku, i cieple oklady ( termofor na czulko).... wlasnie sie wybieram so fryzjera na kolejna maske na te moje nieszczesne wlosy....zobaczymy co z tego wyjdzie.. w jakich rozmiarach kupujecie ubranka do szpitala?? bo nie mam pewnosci czy 56 czy 62 wiec wczoraj kupilam komplety w obu tych rozmiarach.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki25........Warszawa...........24......01.08.......0,5kg Lia............Warszawa............??......01.08.......2,0kg livmar........Nysa..................28......01.08......10,5kg agata_27.....Slubice..............27......01.08.......5,5kg .........SYNEK donn.........Kraków...............27......01.08.......7,8 kg .....coreczka annaa20.....Szczecin.............22......02.08..... 12kg.......CÓRECZKA doris26......Kraków...............26......04.08......10,5kg .......CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 .....05.08........7kg............SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic.........30......05.08......14kg............SYNEK Aga.B........KO£OBRZEG..........26......06.08.........5kg insomnia....??.......................24......07.08.........0kg justyna.....podkarpackie........29......08.08.......+7kg...........SYNEK plusia.......Szwecja...............30.......09.08......11kg...........SYNEK edusia......Hannover.............32.......09.08.......4kg.........CORCIA? tati78......Twickenham, UK.....27.......09.08......+7kg..........CORCIA Kati75......Wieden................30.......10.08.....+11kg...........Synek katienka.....Kraków..............30.......10.08......+7 kg.............????? karamijja..£ódz...................28.......12.08........1kg kasia 30....Rybnik.................30......12.08.......+4kg.. ........SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26......12.08.......+3kg...........SYNEK agulka28....Bielsko-Biala.........28......14.08.......10kg...........SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30.......14.08......+3kg......... CÓRCIA beatrice ....Warszawa...........29......14.08........4kg..........CÓRCIA Kruszyna....malopolska...........30......15.08.......+8kg madelain.....J.Góra................29......16.08........0kg kpiotrowicz....Warszawa........23......17.08......7,5kg.........CÓRCIA jolla80........Warszawa...........25......17.08.........? ali32..........opolskie..............32..17-19.08......+5kg............SYNEK z daleka .....Anglia................26.......19.08.......5kg karola24.....Legionowo..........24.......19.08........?kg ..........SYNEK! Justynka307...Mikołów..........25........19.08.....11kg ..........SYNEK? joanka.......Szczecin.............25.......20.08.......7kg agusia2......USA...................30........21.08.......?? ToYaB........Bialystok............28...21(23).08.....10 kg...........SYNEK zuza29.......opolszczyzna......30........22.08.........?...................? jagna25......Wodzislaw .........25........23.08.......3kg..................? marsjanka*...ok. Katowic.......27........24.08......10kg.................? roxelka...... Essex,GB...........27....18(24).08....10,5kg .......CORCIA Kotunia........Legnica...........27.........25.08........5kg .........SYNEK sierp.06.......podkarp...........24.........25.08........6kg.........CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27........26.08.........5kg Lonta..........Rybnik ............21.........26.08......8,5kg padlinka.......Warszawa........24.........27.08......1,5kg kika27..........Kraków...........28.........27.07.......10kg........CÓRKA maggiem.......zachodniopom...27.........29.08........5kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn-----z mojego doswiadczenia wynika, ze rozmiar 56 zwykle (o ile w ogole!0 jest noszony tylko pare dni po porodzie, no chyba ze dzidzia urodzi sie malenka..Moja Gabrysia urodzila sie 54 cm. i w tych ciuszkach na 56 (jak doszedl pampers jescze) ledwo-ledwo sie miescila, wiec juz kolejnego dnia po porodzie zakladalam jej 62, rekawki troche podwijalam najwyzej prezz pierwsze pare dni :-P, podobna sytuacje miala moja siostra i kilkoro kolezanek..do szpitala tez lepeij na wszelki wypadek zabrac tez wiekszy rozmiar :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka >> moze biuscik masz nie suchy tylko odwodniony??? i trzeba jakis balsam do odwodnionej, albo sprobuj balsam do skory bardzo bardzo suchej... maja cos takiego chyba z garniera i vichy.....bo skoro oliwka nie pomaga to nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka >>> buzka !!! 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 ,w takim razie kupuje juz tylko 62

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn, ja mam ciuszki w rozmiarze 50 i w 56. Jak tylko trzymam je w reku to wymiekam od razu, wtedy mysle tylko o moim synku... 🌼 Mam pytanie do Was. Czy ktoras z Was, ktore rodza po raz pierwszy zauwazyla u siebie siare? Ponocto to calkiem normalne zjawisko juz w 7 miesiacu, ale u mnie NIC, kompletne zero i zaczynam sie zastanawiac zcy to w ogole mozliwe, ze z piersi pocieknie mi mleko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Donn! sprobuje jakiegos nowego balsamu..mam nadzieje ze pomoze ;-) Aha, w kwestii ciuszkow jeszcze: zorientuje sie jak duze dzieci sie rodzily w Waszej rodzinie. Bo moze okazac sie ze Aurorka urodzi sie np 52cm i rozmiar na 56 bedzie jak znalazl, ehhehehehehe, ale zamotalam, co? Hehehehe, sorry, wybacz ;-) Buziak👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plusia! No co ty! Niektorym cieknie dopiero po porodzie, a w szpitalu na patologii lezalam z taka co w 6-m miesiacu musiala wkladki nosic juz laktacyjne te\\ak jej sie lalo..hehe, u mnie akurat pare kropelek da sie wycisnac ;-) od okolo miesiaca, ale to nic takiego, sprawa indywidualna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×