Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

hej!! annaa>> ja kruszyna :D ??? to czekaj aż aktualne zdjęcia zobaczysz !!! wysyłam jeszcze pare nowych fotek, tu jeż jestem z brzuszkiem.... tati>>> dzięki za zdjęcia, fajniutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po długiej przerwie. Zajęta remontami i gośćmi nie miałam czasu nawet czytać. Ostatnio próbuję nadrobić zaległości. U lekarza byłam w poniedziałek, z tygodniowym opóźnieniem. Było tylko 2 ginekologów do wyboru. Wszystko poszło sprawnie i bez problemów jak nigdy. Lekarz stwierdził, że szyjka nie za długa - zapomniałam zapytać co to znaczy. Nie wiem, czy dobrze, czy źle. Od tego dnia biorę magnez (na skurcze mięśni) rano oraz Clotrimazolum tab. na noc. Dziecko rozpycha się jak dzikie, a ponoć miało się uspokoić w 3 trymestrze. Fajne uczucie, ale czasem zbyt bolesne. Poza tym puchną mi nogi wieczorem jak za dużo pochodzę. Mąż ciągle gra całymi dniami, nie kłądzie się ze mną spać, tylko jak już dawno śpię. Budzi mnie wtedy i jestem znowu zła.Często płaczę z tego powodu w łóżku iż muszę wiecznie zasypiać sama. Mam wrażenie jak by go w ogóle nie obchodziło, że jestem w ciąży, bo tak samo się ciągle zachowuje. I to ja mam go nie denerwować, a powinno być odwrotnie. Przykre. Remontu już prawie koniec. W sumie trwa już miesiąc. Same wykończenia zostały, ale długo się ciągną. Kafelki położone 1,5 tygodnia temu (13 maja). Fajną mamy łazieneczkę, aż się nie chce z niej wychodzić. W niedzielę miałam przeprawę z goleniem nóg, co było również powodem opóźnienia wizyty u ginekologa. Głupie, ale wstyd z takimi włosami iść do lekarza. Nie wiem, jak wy, ale u mnie to wielki problem, by ogolić nogi. Mąż musi mi pomagać. Właśnie dostałam truskawki od ciotki. Super. Jakiś tydzień temu babcia mi kupiła. Wszyscy mnie dożywiają. A ja nie mam problemów z jedzeniem ;). Dobrze, gdy przynoszą to co lubię, a jak nie, to problem. Ktoś to wszystko musi zjadać. Mąż mi wtedy pomaga, ale nie zawsze. Jemu rośnie brzuch razem ze mną. Później będziemy musieli się oboje odchudzać. Pozdrawiam wszystkich. Jak doczytam wszystko to dołączę się do bieżącego wątku. Na razie jestem na 104 stronie. Jeszcze 8 przede mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z daleka Anglia tak jak mówisz wózka jeszcze nie testowałam :) zapłaciłam 680zł no i zdjęć faktycznie ja tez nigdzie nie znalazłam ( a szukałam jak juz mialam kupiony wozek) Jak go kupowalam to sprzedawczyni mowila ze pierwszy raz je maja. Moze dlatego w internecie jeszcze go nie ma. A powiem Ci ze najpierw tez model Julia chcialam kupic :) ale on mial zawieszenie na sprezynach i wzielam ten, bo jest na pasach.Kolor czerwono-kremowy. Gdzies mam jego zdjecie jak znajde to posle. Dzieki za wszystkie fotki. Fajne z Was dziewczyny! Obiecuje ze odesle swoje tylko narazie nie mam aparatu w domu, a tam mialam zdjęcia :( Tati78 no to jutro same pozytywne emocje Cie czekają :) ja 20 sierpnia tego roku bede miec 1 rocznice i kto wie moze nasze malenstwo zrobi nam prezent ;) Sier.06 ja mam termin dzien za Toba i tez w tym tygodniu pokazala mi sie ta brazowa linia. Dzis zaczynam 7 miesiac - ale ten czas zlecial. Pozdrawiam wszystkie mamusie i ich malenstwa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamunie-sliczne zreszta:-) lonta- dzieki:-) czy ja mam twoj adres mailowy? spisalam ich tyle ze nie wiem czy tobie rowniez wyslalam? donn-fajnie ze zdjecia doszly, niektore skrzynki sa po prostu za male:-) koniecznie doslij te z brzuszkiem:-) livmar- nie wiem czy doslalam ci zdjecia??:-) aniu20- to samo pytanie do ciebie-nie mam chyba twojego adresu, jesli jest na stronie poszukam wstecz:-) matko jesli kogos pominelam, o jeszcze jagna25? pozdrawiam was oooooooooooooooogromnie:-) buziaki:-) tati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wszystkim za zdjęcia :-) Jak to miło zobaczyć, jak wyglądacie :-) Justa nie wiem co się stało, ale wysyłałam do Ciebie zdjęcia 2 razy i poszło. Nie wiem może jakiś błąd poczty. agula kruszyna do Ciebie zdjęcia poszły przed chwilą, sierp.06 już zaraz fotki wysyłam na twój adres :-) Dobra wiadomość! po próbie glukozy 75 cukier wyszedł w normie! :-) Bardzo się cieszę :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja musze sie chyba upomniec bo widzialam was tylko dwie:) zresztą ...piekne zdjęcia widziałam,,,ale ze uwielbiam oglądać piękne zdjęcia to chce JESZCZE,,,,,drogie mamy to mój mail: agula08@wp.pl czekam z niecierpliwoscia,,, Tati78 wyobrazam sobie co czujesz...ja slub mam za 8 dni, biore konkordatowy, wiec stres u mnie jest bliski zenitu, ale za tydzień i 1 dzień bede juz po ,,, co to jest tydzien stresu, przede mna jeszcze 3 miesiace wyczekiwania,,,na naszego szkraba:) Myslami bede z wami :):):) macie jeszcze jednego gościa do kameralnego grona na slub:) musze zobaczyc jak to jest::):) pozdrawiam goraco ,,ciebie babelka i \'\'przyszłego\'\' męża Buziaki dla wszystkich mam,,,czekam,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dostałam tylko od Kati i 1!od Donn-czekam..............justa_77@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny zdjęcia wysłałam do wszystkich ale coś mi powracało i nie wiem czy do wszystkich doszło.... kto nie dostał niech krzyczy... oliwia>> a mi wysłałaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale super z nas mamuski i dzieciaczki tez beda piekne(po mamach):)ja probuje wyslac ale cos mi poczta nawala i wystepuja bledy:(sama nie dam sobie z tym rady musze czekac na sasiada jak wroci ze studiow to mi popatrzy co nawyrabialam.ale obiecuje wyslac jak mi sie uda:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulka 28
Hello Dziewczęta:-) wysłałm zdjęcia do: jagna25, tati78, doris26, lonta, oliwia13, padlinka, kati75, agula-kruszyna, annaa20, sierp.26,kotunia zapomniałam się podpisać w mailu jak będzie coś aktualnego to Wam oczywiście wyślę, a na razie tylko ze slubu całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn wysłałam :-) wczoraj pisałaś, że dostałaś :-) Ja Twoje zdjęcie też mam tylko nie umiem sobie zapisać zdjęć z poczty na komputer :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oliwia>> myślałam że jakieś nowe :) agulka28>> a mi to co?? masz mojego maila bo wczoraj ci wysłałam zdjecia, dzisiaj też ....nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulka oliwia justa kruszyna padlinaka Lonta do was chyba nie doszło , albo macie za małe skrzynki albo zapchane...bo mi wróciło że rozmiar skrzynki przekroczony... dajcie znać czy macie najwyżej spróbuje pojedyńczy wysłać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje wszytskim za fotki........ poza tym wczoraj byłam na usg 3/4d w krakowie............polecam wszystkim przyszlym mama.....cos superowego....40min filmiku i fotek waszej pociechy..........troche juz w poznym tygodniu bylam to zrobic, ale i tak sie oplacalo...........malenstwo nie chcialo sie dobrze ustawic do zdjecia i w sumie mam tylko jedno 3d wyszlo fajowo........oczywiscie zagoscilo na pulpicie :)) dzieciatko bede miala zdrowe, wszytsko jest ok, a tak bardzo sie balam........lekrz zalecil cesarke ze wzgledu na moje lata i ze 1 dziecko..........to lepsze dla dziecka niz rodzenie silami natury, chyba sie zdecyduje, ale jeszcze przemysle to wszytsko, potrzebuje czasu........chce jechac tez tam rodzic......naprawde szpital godny polecenia..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzka>> super że tak piszesz!!! ja jeszcze nie oglądałam szpitala, ale do 07.06 już nie daleko... też sobie chce zrobić to usg 3 i 4 d , tylko nie wiem czy np w 32 tyg ma to jeszcze sens... jak myślicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, lekarz Ci na to odpowie, ale u mnie dzieciatko przylega buzka do brzucha i duzo ruszalismy brzuch zeby wogole sie chcialo chociaz na chwilke usmiechnac do mamy;) polykalo wody plodowe i ziewalo, zbudzilismy je ze snu :) dodam jeszcze ze do najmniejszych nie nalezy....1,2 kg :) ehh jak sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za zdjecia . obiecuje tez wam powysylac w poniedzialek. teraz zmykam. dp poniedzialku pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki dziekuje za zdjecia to teraz jakbysmy sie z widzenia znaly U mnie piekna pogoda i bylam na spacerku z mezem. Ja nie wiem skad u mnie tyle energii. siedze przed kompem a malzonek padl!! I kto tu jest w ciazy! Mam nadzieje ze u Was wszystko w porzadku Plusia co u Ciebie dawno Cie nie bylo? Tati78 trzymam kciuki i Wszystkiego co najlepsze na Nowej Drodze Zycia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że będzie mniejsze. Ale cóż, dobre i takie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie może jak usunąć bądź zmienić tam zdjęcie? Dodałam, ale teraz mam problem, bo chcę zmniejszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam na myśli stronę ImageShack. Z wózków to zamówię Tako http://lontypetry.pl/allegro/tako/julia%20mala/DSCN4917%27.jpg Ciągle widuję je na mieście i widziałam w sklepie. Podobają mi się i mają dobrą markę oraz przystępną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja tez chce Wasze zdjecia! Adres mailowy powinien byc pod moim nickiem :-) U mnie wsyzstko prawie ok.... tylko w tym tyg. dal o sobie znac bol pod pacha i wyczulam jakis guzek, a teraz za nic w swiecie nie moge sie zmusic do pojscia do lekarza, bo sie tak cholernie boje. Powiedzialam mezowi, ten probowal wymusic na mnie jutrzejsza wizyte w przychodni, ale poniewaz jedziemy z przyjaciolmi do Kopenhagi, nie chce psuc sobie humoru na caly dzien. No wiec torturuje sie teraz sama psychicznie najgorszymi scenariuszami. Mam nadzieje, ze to nic powaznego, no ale boli troszke (a zwlaszcza jak sie tego dotkne) i jest wielkosci polowy kciuka.... :-( Pozdrawiam wszystkie mamuski! 🌼 A tym co wychodza za maz mnoswto slonca i radosci! 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulka 28
Dziewczyny zaraz mnie tu coś trafi wysyłam Wam maile ze zdjęciami, a raczej próbuję i nic nie wychodzi bo wszystko wraca z informacją, że nie otrzymano!!! Będę tu jeszce coś tworzyć. miłego weekendziku:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati75 jeszcze raz dzieki za zdjecia! Dzidzia jest piekna! Agulka28, a do mnie probowalas wyslac? Czekam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plusia>> a ode mnie ci doszło???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! dziekuje wszytskim dziewczynkom za zdjęcia:)ja wałasnie czekam na moja przyjacióke która tez jest w 30 tygodniu ciąży i przyjechałan na troszke z Berlina!tak dawno sie nie widziałysmy,ze juz nie moge sie doczekac kiedy ją zobacze:)a jutro mam usg 3d:) huraaaaa!!!!!! życze miłego wieczoru buziaki dla dzidziusiów!!!cmok cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn! Serdeczne dzieki! Bardzo mi sie Twoje zdjecia spodobaly, nie mowiac juz o bluzeczce w zielone paski (jest super) i tej z motylkiem ;-) Nie wiem jak wygladalas przed ciaza, ale sliczna z Ciebie mama :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×