Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Gość be_B
tak jakby teraz nie machały :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz to nie machają bo nie mają miejsca i podobno nie bardzo zdają sobie z tego sprawe że to są ich ręce i nogi i jak im coś macha przed oczkami to sie mogą zdenerwować,,,, ale jak jest to nie wiem, powtarzam tylko co słyszałam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be_B
Lecę powiesić pranie i się położyć, bo mała się tak rozpycha, że strach. Pomyślę nad tym lekarzem i dam znać co wykombinowałam. Nie lubię jak mi się wkłada coś między żebra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, Be_b jak ubranka sobie z miesiac poleza w szafie to nic im sie nie stanie! No chyba ze dzidzia okaze sie uczulona na kurz, w co szczerze watpie ;-) Z tymi bakteriami, to lepiej niektore zostawic w spokoju :-D , bo pozytek tez z nich jest. Dzieci same zaraz po urodzeniu dostaja mase bakterii (na ich skorze dzieje sie biochemiczna rewolucja) , a to wsyzstko po to zeby ich system ochronny sie uaktywnil. Natura juz tak o to zadbala, ze male sobie z tymi bakteriami poradzi. Pomyslcie, ze ludzie rodzili sie i wyrastali nawet wtedy kiedy nie bylo pralek do prania czy proszkow :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jesli chodzi o pranie to ja czytalam, ze warto sprawdzac przed zakupem czy mozna prac w wysokich tem. Pierwsze pranie ma na celu likwidacje jakies (nie pamietam nazwy) substancji szkodliwej ktora material jest pokrywany przy produkcji. Plynu do plukania lepiej nie uzywac, a zmiekczajace dzialanie ma prasowanie. Mam pytanie, duzo pisalyscie o tych majtkach siatkowych dla mam. Sa one konieczne, a jakie wlasciwie maja zadanie? No a jesli chodzi o CEWNIKOWANIE!!!!Czemu myslicie, ze bedziecie je miec???? Pozdrawiam. Milego dnia. Uciekam do szkoly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi majtkami jednorazowego uzytku, to chyba roznie. Pytalam sie wczoraj poloznej czy majtki siatkowe to koniecznosc a ona na to ze calkowicie wystarcza mi zwykle bawelniane- duzo wazniejsze sa ogromnej wielkosci i dlugosci podpaski przez pierwsze dni po porodzie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! Słuchajcie dziewczyny. Jeżeli chodzi o becikowe to istnieje to dla wszystkich rodzących.Ale istnieje jeszcze jedno 1000 zł, dla tych rodzin co dochody nie przekroczą 504 zł na osobę (wliczamy równiez to dziecko co nosiy pod serduszkiem). Do czego dąże?. Aby uzyskać tn drugi tysiączek to trzeba zgłosić siędo swojego urzędu skarbowego , uzyskać tam na dochody za 2004 i 2005 rok . Swoje i męża. I z tym do opieki społecznej. Razem z papierami na pierwsze becikowe . Dzisiaj u mnie chłodniej. Ciśnienie mam chyba dosyc wysokie . 138/71. Jak uważacie? Zawsze było niższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoswiadczona mamka
agatka27 za 2004 i 2005? niewystarczy 2005?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata>> u nas oprócz tych dwóch jest jeszcze trzecie becikowe od miasta krakowa też wynosi 1000zł i jest niezależne od dochodów... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedoswiadczona mamka -tak dochody za 2004 i 2005 rok. Tak bynajmniej jest tutaj u mnie. Z resztą tak mnie poinformował pracownik Opieki Społecznej (znajomy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym drugim becikowym od dochodu zaleznym to jest więcej ceregieli - znalazłam artykuł to pocytuję coby się nie pomylić i błędnie nie informować:) \"Rodziny o dochodach mniejszych niż 504 zł. na osobę lub 583 zł. jeżeli w rodziniejest dziecko niepełnosprawne mają prawo do jednorazowego dodatku za urodzenie dziecka. To także 1 tys zł. na złożenie wnosku w tej sprawie jest 12 miesięcy od narodzin dziecka. Wysokość dochodów (za 2004 r.) musi byc potwierdzona zaświadczeniem z urzedu skarbowego - jeżeli dziecko urodzone jest w roku 2006 to wymagane jest rownież zaświadczenie za rok 2005 ale często nie może być ono wystawione bo zeznanie podatkowe zostało złożone tuż przed upływem wymaganego terminu i urząd skarbowy nie ma jeszcze możłiwości zaświadczenia takiego wystawić.\" Tyle jeden artykuł - kolejny twierdzi, że żeby dostać to drugie becikowe trzeba najpierw przedstawić ze otrzymuje ise świadczenia rodzinne - tzn. zasiłek rodzinny i że on przysługuje. Osoby składające wniosek o zasiłek rodzinny składają jednoczesnie wniosek o jednorazową zapomogę - jeżeli nie otrzymują zasiłku rodzinnego prawdopodobnie nie otrzymają też tego drugiego becikowego. I kolejny cytat: \"becikowe otrzyma każda matka niezaleznie od dochodu. Uboższa ma prawo do zasiłku rodzinnego, może również ubiegać się o dodatek porodowy. Matki, które mają prawo do zasiłku rodzinnego i po 31 grudnia 2005 roku otrzymały decyzję o przyznaniu im dodatku do niego z tytułu urodzenia dziecka otrzymają 1000 zł dodatkowo. Pieniądze te należą się matce lub ojcu labo opiekunowi prawnemu dziecka\" Piszą też o tym że w niektórych gminach (z tego co pisze donn - w krakowie np. ) przysługuje jeszcze dodatkowo becikowe od gminy. I o zasiłku rodzinnym:): Zasiłek rodzinny należy sie na dziecko do 18 roku życia lub jeżeli się uczy do czasu ukończenia nauki ale nie dłużej niż do 21 roku życia. zasiłek rodzinny wynosi 43 zł. na pierwsze i drugie dziecko (ech no i na oc to wystarcza - to już moj komentarz b.)53 na trzecie dziecko i 66 na czwarte ikolejne dziecko Można jeszcze dostac dodatek dla samotnych rodziców (od 170 nie wicej niż 340 na wszystkie dzieci) 250 jeżeli dziecko niepełnosprawne - nie więcej jednak niż 500 zł na wszystkie dizeci. Istnieje również dodatek dla rodzin wielodzietnych (o 50 zł więcej od 30 dziecka) Tyle znalazłam Z tym becikowym zaleznym od dochodu i zasiłku rodzinego to jest też taka dziwna historia, że znaim przyznają prawo do onego to sprawdzają rzeczywista sytuację finansowąr odziny o dodatek się ubiegającą (nie zawsze, nie we wszystkic gminach) i jeżeli ktoś dochód deklarowany i potwiedzony przez US ma niski ale w domu na to nie wygląda to czasem nie przyznają - trzeba isę za tym drugim becikowym nachodzić strasznie ale jeżeli komuś się należy - to chyba warto A co do cewnikowania:) _skąd wiem że je bedę miałą - no bo jeżeli będe miaął cesarkę to to jest niestety obowiązek - jak pprzy większości operacji. Przy naturalnym porodzie oczywiście nie i nie ma się czego obawiac - tam inne rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bernatka130 >>> :) dokładnie tak ta pani prawnik mówiła o tym dodatkowym becikowym że trzeba mieć prawo do tego zasiłku i że można składać do 12mieś, ja słuchałam tylko o tamtych dwóch bo tego dodatkowego i tak nie dostane :D, ach a to zwykłe becikowe to trzeba złożyć wniosek do 3 mieś od urodzenia dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo laseczki ja juz po wizycie lekarskiej i wszystko jak zwykle w porzadku Max lezy !\"grzecznie \"glowka w dol wazy ok 2450gr . Dostalam zastrzyk z przeciwcialami-bolalo i mam za 4 tyg znow sie zglosic na kontrole juz ostatnia przed porodem bo tu opieke przejmuje szpital od 38tyg. Ja ciuszki pralam w 40stopniach no i po prasowaniu w torebki foliowe popakowalam zeby sie znow nie zakurzyly. be_B bolu nie ignoruj zwlaszcza jesli caly czas boli pod zebrami w jednym miejscu. Moja znajoma miala wlasnie takie bole i okazalo sie ze jej synek zaplatal nozke miedzy zebra niestety zauwazono to za pozno i dziecie ze stopka w bok przerosnieta sie urodzilo teraz ma roczek i 6 m-cy gipsu i operacje za soba. Nie chce straszyc ale lepiej dmuchac na zimne Idz do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,!!! W koncu udało mi się cosik napisać, cieżko w tej duchocie w ogóle cokolwiek robic. Ostatnio nie czulam sie najlepiej wiec milczalam jak głaz :) ale teraz juz wszystko nadrabiam. Miałam tydzien przerwu w pracy no ale od poniedzialku powrót... az do 15 lipca i to juz bedzie definitywny koniec, bo nie daje rady 8 godzin przesiedziec przed komputerem. Byc moze wybłakam u prezesa 6 godzinny trub pracy, bo w tym upale na pewno padne predzej czy pozniej, a słyszalam ze w przyszłym tygodniu temperatura moze dojsc do 39 stopni wiec dla nas tragedia. No ale mam nadzieje, ze nie bedzie az tak zle:> Jesli chodzi o pranie to dopiero jestem na poczatku :> uprałam posciel, z ciuszkami jesscze poczekam. Jesli chodzi o rzeczy dla dzidzi, to chyba mam juz wszystko, pisze chyba, bo strasznie sie juz w tym pogubilam :). Wszystko wyjdzie w praniu :) Moja aktualna zmora ..... pekaja mi naczynka krwionosne na nogach, paskudna sprawa.... nie wiem jak mam sobie ztym radzic, ale chyba nic mi nie pomoze :) Staram sie jedynie nie dolowac i smaruje kremem na zmeczone nogi .... no nc ne zanudzam :) i uciekam sprzatac mieszkanko :) całuski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Nów mialam zastój w pisaniu - co zdażyłam nadrobić czytanie to mi czasu brakowalo na napisanie co u mnie ..... Ale w zwiazku z tym, ze w moim zyciu zaszly pozytywne zmiany bede miala teraz wiecej czasu :) Otóż ..... we wtorek UDALO MI SIE OBRONIĆ MAGISTERKĘ JAKO PIERWSZEJ NA ROKU:) Gdyby nie ciaza, dlugo bym jeszcze z tym zwlekala .... ;) Druga pozytywna sprawa - od dzis jestm juz na zwolnieniu i do pracy nie zamierzam wracac az do stycznia 2007 :) - pozniej tez tylko na pol etatu ;) Jesli chodzi o upaly - jesli dacie rade iddcie na basen :) Sama sprawdzilam - pol godziny pluskania sie w zimnej wodzie ochlodzilo mnie na dobre kilka godzin;) No i humor poprawilo - bo okzalalo sie ze w wodzie kondycje mam nie duzo gorsza niz przed ciaza .... a i z niektorymi moglabym sie nawet poscigac ;) Ubranka powoli tez zaczynam prac. Temperatura albo 40 albo 60 stopni - zalezy ile pakuje do pralki - bo u mnie temperatura zalezy tez od wagi ciuchow.... Proszek wybralam Bobas - jest bezzapachowy, niedrogi i dobry - wizir w ktorym pralam do tej pory nasze ciuchy nie dopieral tak dobrze ubrac jak ten :) Plyny do plukania bardzo czesto uczulaja wiec ja nie uzywam. Dziewczyny smarujecie krocza? Nam na szkole rodzenia polozna zalecila w ramach \"integracji\" z mezem ;) zeby smarowali nam je przez 10 min dziennie olejkiem migdalowym do masazu. Ja smaruje - nie zaszkodzi a jak moze pomoc.... Czy ktoras z Was za bóle tuz pod biustem nie spowodowane uciskaniem stanika? Cos mi chyba macica uciska narzady bo czasem az przestaje oddychac tak boli. Buziaki :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KPiotrowicz- gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Mnie tez pod zebrami bolalo, a jak zmienilam biustonosz na wiekszy, przeszlo. Poza tem to wazne, zeby nie bylo fiszbin, bo one tez moga sprawic troche klopotu. Zreszta ja juz od jakiegos czasu nosze tylko biustonosze do karmienia, takie z odpinanymi miseczkami- bawelniane i wygodne ze nie wiem co! A ja dzis kupilam sobie wkladki welniane do biustonosza, z flaneli tez. Te welniane sa swietne, bo absorbuja mleko i jego zapach, a tym samym ochraniaja biustonosz. Uzywanie zas tych welnianych wkladek podczas ciazy, hartuje sutki i piersi! :-) Bede nosic codziennie- wcale nie jest goraco, jak sie obawialam. Jesli chodzi o smarowanie krocza to zaczelam, przy pomocy olejku migdalowego, ale robie to sama i nie codziennie, tylko 3 razy w tyg. Wedlug ulotki dolaczonej do olejku 3 razy w zupelnosci wystarcza!!! Ale bedzie numer jak sie okaze ze smaruje na darmo i ze bedzie cesarskie ciecie... No ale trzeba byc optymista, czy tez dmuchac na zimne- na jedno wychodzi... Dzis przyszla paczka od taty z becikiem do chrztu i pieluszkami :-) Od razu mi sie weselej zrobilo. Skurcze dalej jednak mecza... Narazie. Zmykam. Pozdrawiam Was wsyzstkie i przesylam chlodek z nad Skandynawii ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kpiotrowicz >>>> GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam drogie mamusie i dzidziusie... Stokrotka_26 przepraszam ze nie odpisywałam ale nie było mnie przy kompie,,,jak bym miała mało zajęc prze dporodem to sobie dołozyłam biegania po urzedach,,bo zakładamy z mezem firme i musimy sie wszystkiego dowiedziec bo jesteśmy laikami w tym temacie co do sklepu to juz ci mówie... we wroclawiu jest duzy sklep, to jest jego strona www http://www.babymaxx.pl/ jest dużo wózków mozna pojechać i sie wszystkiego dowiedzieć,,,oprócz wózków jest chyba wszystko,,,,bo sklep jest naprawde wielki, wiec mozna obejzeć dotknąć, powąchać,,,czyli wszystko co potrzebne jest nam do tego aby zrobic udane zakupy... byłam w nim i polecam go trzeba sie kierować na Poznań i zaraz przy wyjeżdzie z Wroclawia po lewej stronioe jest widoczny sklep na pewno go nie przeoczysz Czytałam ze dzidzius w trzecim trymestrze rzadziej sie rusza i mniej aktywnie,,,ale cyba to ie dotyxczy mojego Alusia bo ten to sie ta gimnastykuje ze brzuszek wyglada jak by tańczył:) u mnie po burzy pogoda dzisiaj była znowu upalna za to teraz znowu zanosi sie na burze, a przez te upaly i przez picie chłodnej wody troche mnie gardło boli i kaszel meczy a trudno jest mi teraz kaszleć bo napinam brzuszek,,,ide zrobic sobie mleko z miodem a potem wezme tantum vede bo słyszałam ze pomaga i nie szkodzi w ciaży.. zycze milego wieczorku z muskjacym wiaterkiem:) [ kiss]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, Na poczatek chwila prawdy, wklejam tabelke, ponieważ jestem \"większa\":) miki25........Warszawa...........24............01.08.............0,5kg Lia............Warszawa............??............01.08.............2,0kg livmar........Nysa..................28............01.08............+14kg agata_27.....Słubice..............27............01.08...8,0kg ....SYNEK donn.........Kraków................27...........01.08....10 kg ..córeczka annaa20.....Szczecin..............22...........02.08.. 13kg..CÓRECZKA diann..........Śląskie.............21.............03.08......13kg synek doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ..CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 ...........05.08...7kg.......SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....14kg.....SYNEK Aga.B........KOLOBRZEG..........26............06.08................5kg justyna.....podkarpackie.........29...........08.08.....+7kg...SYNEK plusia.......Szwecja...............30............09.08...14,5kg....SYNEK edusia......Hannover.............32............09.08....4kg...CORCIA? tati78......Twickenham, UK......27...........09.08....+7kg...CORCIA Kati75......Wieden................30...........10.08...+13kg.....Synek katienka.....Kraków.............30...........10.08...+10 kg...CÓRCIA? karamijja..Lódz..................28.............12.08................1kg kasia 30....Rybnik................30............12.08.... +7,5kg.. SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08...+ 10 kg.....SYNEK be_B.........Kraków...............30.............13.08.........CÓRCIA agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...12kg......SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg... CÓRCIA beatrice ....Warszawa............29...........14.08....4kg.....CÓRCIA Kruszyna....malopolska..........30.............15.08...+!!....surprise kpiotrowicz....Warszawa........23..........17.08........7,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25...........17.08......................? ali32..........opolskie............32............17-19.08...+5kg....SYNEK z daleka .....Anglia...............26............19.08.........10kg..SYN! karola24.....Legionowo..........24............19.08............?kg SYNEK! Justynka307...Mikołów...........25............19.08.........11kg SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08...................7kg evvik.......Warszawa............29.............20.08................12kg agusia2......USA.................30..............21.08....................?? ToYaB........Białystok...........28............21(23).08...+7,5kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna.......30............22.08.......?...............? jagna25......Wodzislaw ......25...........23.08.........8kg.............??? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........10kg........? roxelka...... Essex,GB..........27...........18(24).08....12kg...CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......9kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27..............26.08..................5kg Lonta..........Rybnik ............21..............26.08................8,5kg padlinka.......Warszawa.........24..............27.08...........2kg Córka kika27..........Kraków...........28..............27.07......10kg...CÓRKA maggiem.......zachodniopom....27.......... ..28.08......7kg CÓRECZKA bernatka130......Kraków.......29............6.08.........12 kg.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I witajcie ponownie:) Musialam nadrobic zaleglosci w czytaniu i juz jestem:) Kpiotrowicz: GRATULACJE!!!! Niestety przybyly mi kilogramy, ale stwierdzilam, ze nic na sile i nie bede sie przejmowac. Jak juz bedzie dzidzia z nami i zlapie oddech po porodzie to wezme sie ostro za cwiczenia, zlwaszcza, ze bardzo lubie aerobik i przed ciaza czesto w domu cwiczylam. Wiec teraz nie bede sobie psuc humoru. Trudno, hipopotamy tez sa calkiem fajne:) Laski, ja nadal nic nie mam dla dzidziusia:( (Nie liczac jednych, jedynych spioszkow) Naprawde nie mam kiedy nawet pojsc na zakupy. Chyba faktycznie musze poczekac na zakonczenie szkoly rodzenia i wtedy z mezem zaszalejemy za jednym zamachem, innej mozliwosci nie widze, a termin zbliza sie nieublagalnie. Ostatnio zamowilam sobie szlafrok, koszule do porodu, karmienia, gatki itp. przez internet. Jutro ide odebrac paczke i umieram z ciekawosci jak to wszystko wyglada na zywo:) I kiedy ja to wszystko popiore jak juz kupie?????? No nic, nie ma co tragizowac. Do pracy jeszcze chodze, aczkolwiek moze juz tylko do 15 lipca i dam sobie spokoj. Chociaz w pracy dzieki klimatyzacji jest przyjemnie i chlodno, a w domu sie topie... A dzidzius szaleje, wczoraj myslalam, ze mi wyskoczy przez pepek:) To wyginanie sie, rozciaganie jest niesamowite, caly brzuszek chodzi i faluje:) Mi zaczyna dokuczac coraz bardziej kregoslup, ale blizej kosci ogonowej niz barkow:) Widze, ze z tym ustepowaniem jest raczej slabo. Mi jedynie ustepuja w autobusach miejsce, ale tylko kobitki w wieku 30-50 lat, nikt wiecej. O facetach nie ma co marzyc, udaja ze nie widza brzuszka:( Ale podobno tak bylo od zawsze, przynajmniej tak twierdzi moja tesciowa:) Ojej, chyba sie rozpisalam za bardzo, a to nie wszystko co chcialam napisac:( Ok, koncze, bo ktora da rade w ten upal to przeczytac? Zycze Wam chlodu, wiaterku i dobrego humorku. I apeluje nie bojmy sie porodu. Jesli wszystkie bedziemy myslaly pozytywnie, ze porod przebiegnie sprawnie i w miare szybko, a sliczny dzidzius wynagrodzi nam bol, to tak bedzie. Ja w to gleboko wierze. Imię: Ewa Wiek: 29 TC: 32 Termin porodu: 20-08-2006 Miejscowość: Warszawa Waga: +12kg Płeć: Synek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny??? nam jeszcze polozna mowila zeby smarowac owszem krocze olejkiem migdalowym a od 36 tyg.pic herbatke z lisci malin ponoc rozluznia miesni,wiec sobie ja kupie ,poza tym mowila ze mozna chodzic na akupunture ,ktora niby ma skrocic akcje porodu czy przyspieszyc za to tu kasa chorych nie zwraca ale nie jest tak drogo bo 20 min to trwa a kosztuje 12 €,tym razem robie wszystko co mogloby pomoc akcji porodu hahhahahaahah nie tak jak za pierwszym razem ,jestem ciekawa czy to cos pomoze !!!! U nas dzis ochlodzenie i w koncu stopy wrocily do normalnosci , z malenstwem naszym jest to samo jak z waszymi ciagle cos z boku szezcegolnie zawsze z prawego wypycha wyglada to jak na stopki,no i moje pierwsze dziecko ma z tego powodu ubaw,ostanio sie mnie pyta gdzie ma Nelly glowke ,wiec mu powiedzialam ze na samym dole a on na to \"to jak ona na glowie spi???,i jej tak wygodnie???wez poruszaj brzuszekiem i ja przekrec \" hahahahahha mozna sie posmiac,ok ide spac chociaz z tym spaniem to roznie ,w nocy nie moge a w dzien bym spala jak zabita!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wszystkim za gratulacje :):):) Jesli chodzi o ustępowanie miejsc.... ja zawsze wypatruje sobie kogos mlodszego i prosze o ustapienie. jeszcze nie zdazylo mi sie zeby ktos odmówil. W marketach tak samo - po to sa kasy pierszenstwa zeby z nich korzystac. Przepraszam ludzi ktorzy sie upchali do tej kasy, mowie ze korzystam z kasy pierszenstwa i place zawsze jako pierwsza. Nawet jesli wypakuja juz swoje zakupy. czasem ktos sie burzy ale podpuszczam kasjerów zeby uspokoili tlum ;) I powiem Wam ze tych szybkich zakupow najbardziej po ciazy bedzie mi brakowalo :))) Buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be_B
Hej. Na szczęście z moim brzuchem wszystko dobrze. Noc spokojna, nic nie bolało. Więc do lekarza dopiero za tydzień. Jedyna dokuczliwą rzeczą dla mnie był upał, no ale nic na to nie poradzę. Wczoraj zamówiliśmy na allegro pościele, prześcieradła i rożek. W przyszłym tygodniu pewnie dojdą. Nie chce mi się sprzątać........mam lenia..no ale trzeba się wziąć do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!!! nareszcie troche chłodniej :) jutro wybieram sie na zakupy i w związku z tym mam pare pytań: jakie ochraniacz na łóżeczko kupujecie ??? na całe czy na połowe??? i co myślicie o takim przewijaku co sie nakłada na łóżeczko??? i czy do wanienki kupować taki wkład z gąbki żeby sie maluch nie ślizgał??? na wózek sie już chyba zdecydowałam kupie tego deltima voyagera, jest duży łatwo sie będzie nim w zime jeździło najwyżej póżniej kupie jakiś inny i już :) wczoraj uprałam rożek, kocyki, spiwór i kołderke nic sie nie zepsuło :D i zaczęłam już pakować torbe do szpitala a dzisiaj musze sobie iść zrobić zdjęcia bo chyba do końca czerwca jest czas żeby wymienić prawo jazdy.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn mi znajome co urodzily w tym roku mowily, ze lepiej zamiast tej gabki do wanienki wkladac zwykla pieluche tetrowa. Gabka jest dobrym siedliskiem dla bakterii, a pieluche za kazdym razem dasz nowa. Zrobisz jak uwazasz, tylko powtarzam to co slyszalam. Moj brat uzywal tej gabki, a ja mam zamiar dawac pieluchy. Nad przewijakiem sama sie zastanawiam. A w jakim proszku pralas te rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×