Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

annaa20 u mnie zdjecia ok juz:) maz mi pomogł je otworzyc,hehe super wygladacie!!! ja chce chłodek!!!-ktora jeszcze??w sumie to juz nie wiem co jest łatwiej przetrwac -dzien czy noc-przeciez w nocy temp praktycznie nie spada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak nie sraczka to urok ;-) Ulzylo z opuchlizna, to znow zaczela dopiekac zgaga... bo do skurczy juz sie pzryzwyczailam... Poprawiam jeszcze tabelke i apeluje do wszystkich Wy tez uzupelnijcie, bo inaczej wyjdzie na to ze to tylko ja bije rekordy w wadze ciezkiej :-p miki25........Warszawa...........24............01.08.............0,5kg Lia............Warszawa............??............01.08.............2,0kg livmar........Nysa..................28............01.08............+14kg agata_27.....Słubice..............27............01.08...9,0kg ....SYNEK donn.........Kraków................27...........01.08....10 kg ..córeczka annaa20.....Szczecin..............22...........02.08.. 14kg..CÓRECZKA diann..........Śląskie.............21.............03.08......13kg synek doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ..CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 ...........05.08...7kg.......SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....14kg.....SYNEK Aga.B........KOLOBRZEG..........26............06.08................5kg justyna.....podkarpackie.........29...........08.08.....+7kg...SYNEK plusia.......Szwecja...............30............09.08...17kg....SYNEK edusia......Hannover.............32............09.08....4kg...CORCIA? tati78......Twickenham, UK......27...........09.08....+7kg...CORCIA Kati75......Wieden................30...........10.08...+16kg.....Synek katienka.....Kraków.............30...........10.08...+10 kg...CÓRCIA? karamijja..Lódz..................28.............12.08................1kg kasia 30....Rybnik................30............12.08.... +7,5kg.. SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08...+ 10 kg.....SYNEK be_B.........Kraków...............30.............13.08.........CÓRCIA agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...12kg......SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg... CÓRCIA beatrice ....Warszawa............29...........14.08....4kg.....CÓRCIA Kruszyna....malopolska..........30.............15.08...+!!....surprise kpiotrowicz....Warszawa........23..........17.08........7,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25...........17.08......................? ali32..........opolskie............32............17-19.08...+5kg....SYNEK z daleka .....Anglia...............26............19.08.........10kg..SYN! karola24.....Legionowo..........24............19.08............?kg SYNEK! Justynka307...Mikołów...........25............19.08.........11kg SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08...................7kg evvik.......Warszawa............29.............20.08................12kg agusia2......USA.................30..............21.08....................?? ToYaB........Białystok...........28............21(23).08...+7,5kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna.......30............22.08.......?...............? jagna25......Wodzislaw ......25...........23.08.........8kg.............??? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........10kg........? roxelka...... Essex,GB..........27...........18(24).08....12kg...CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......9kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27..............26.08..................5kg Lonta..........Rybnik ............21..............26.08................8,5kg padlinka.......Warszawa.........24..............27.08...........2kg Córka kika27..........Kraków...........28..............27.07......10kg...CÓRKA maggiem.......zachodniopom....27.......... ..28.08......7kg CÓRECZKA bernatka130......Kraków.......29............6.08.........12 kg.........? W duchu ciagle mam nadzieje, ze to jednak te wody ktore zatrzymuja sie w organizmie tyle waza, bo ja to jestem przeciez lekka jak piorko! :-D Spijcie slodko!!!! 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam U mnie wczoraj wieczorem padalo i wial wiatr. Bosko. Pootwieralismy wszystkie okna i wdychalismy te deszczowe powietrze. Nogi mi spuchly wieczorem do takich rozmiarow ze myslalam ze pekna a dzis rano pierwszy raz obudzilam sie bez opuchlizny. Huraa! Dawno nie widzialam swoich normalnych stopek. Mam nadzieje ze to sie nie zmieni i troszke sie nimi naciesze. Dzis jest tez przyjemnie ale juz 22stopnie i bedzie duuuzo wiecej wiec ciesze sie poki moge i chyba pobiegne na zakupy poki jeszcze skwaru nie ma. U mnie dzis dzien dalszej walki z woda czyli caly dzien kartofle. Z ryzem nie bylo problemu ale kartofelkow to ja nie lubie ale czego sie dla siebie nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff Ulżyło - przynajmiej na razie:) Chłodniej. A szanowny małżonek pochylił isę nad moim losem ciężarnej i zakupił mi iwatrak - matko jedyna - toż wiatrak to najcudowniejszy wynalazek pod słońcem, ja sobie leże i dycham a zimne powietrze wieje na mnie. Żyć nie umierać. Choć sa strony tego negatywne. Bo ja leże i dycham spocona a wiaterek zimny - heh no i mam katar po calej nocy nawiewu:) Ale coś za coś. W ogóle noc miałam okropną. Czy wy też macie tak, że trudno wam zasnąć, a jak już zaśniecie to byle głupota was wybudza i nie da isę znowu zasnąć? Myślałam że się zastrzelę. Mam sąsiadkę nadwrażliwą na głośne dźwięki, a ona nad soba ma nadaktywnych lokatorow, którzy imprezowali - ja imprezowania nie słyszę, ale ona ich upomina waląc w rury od centralnego ogrzewania - i to to ja juz słyszę wyraźnie bo niedaleko głowa na łóżku ułożoona - zreszta dźwięk jest donośny. no i ona postanowiła upominać ich dokładnie o 3.25. Zasnełam z trudem o 2 no i o tej 3.25 obudziłam się wściekła i do rana nic. Efekt taki, że chodze wściekła, nie wyspana i nie myślę ciepło o bogu ducha winnej staruszce tylko mam dosyć (hehe jej szczególnie od wczoraj kiedy krzyczała na mnie z balkonu że wyrzucam śmieci do kosza najbliżej wyjścia a przecież wszystkie kosze są puste i należy wyrzucac od ostatniego bo trzeba zapełniac śmietnik równomierni - chyba stałam się okropnie przeczulona bo się o mało nie popłakałam jak tak na mnie wrzeszczała:) No to pomarudziłam:(. Może jak w ciągu dnia złapie godzinkę snu to mi się poprawi. Ha! i jeszcze ze względu, że prawie lipiec postanowiłam sobie kupić kosmetyki dla dziecka a w sobote jedziemy kupić końcówkę rzeczy potrzebnych dla bobasa(materacyk do łóżeczka, wanienkę i przewijak) jak znajdziemy to kupię jeszcze folię ochronną do wózka, ceratki na materacyk pod prześcieradło i takie drobiazgi jak szczoteczka do włosów, nożyczki do paznokci i ine i już wszystko bedzie:)) Nic tylko prać prasowac i czekać na poród:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie brzuchatki! Ja tylko tak szybciutko, bo Milka mi tak po tym brzuchu skacze ze nie usiedze przed kompem za dlugo :-) Odebralam wczoraj wyniki transaminaz watrobowych ------sa naprawde super.......az dziw ze tak te essentiale forte jest skuteczne :-) Jetsem naprawde strasznie zadowolona, bo jesli mam takie dobre wyniki to chyba moge odetchnac..wiem ze dopiero 31 tygodni, jescze 2 miesiaace, wiem, ale nadzieje budzi sie w mym sercu, ze moze jednak uda sie rodzic w domku :-)tak strasznie bym chciala!!!!!!!!! W koncu moj brzuch zaczyna byc porzadnie widoczny, hehe, a apetyt mi dopisuje za dwoch albo trzech nawet...niestety mezowi tez :O obawiam sie ze mi chyba bedzie latwiej sie po porodzie odchudzic niz jemu zrzucic pare kilo..a odchudzanie chlopa to tragedia, hehe Wczoraj wyszlam sobie z domu w butach na plaskim obcasie (wyjatkowo, zwykle chiodze na paru cm.) i nie macie pojcia jak mi nogi spuchly i bolaly strasznie. A wszedzie sie slyszy ze obcasy sa nie zdrowe, szczegolnie dla kobiet w ciazy...dla mnie na odwrot zdecydowanie :-P Moglabym udzielac wywiadu nt. \"Prawdy i mity na temat obcasow w ciązy\" hehehehe Kregoslup dokucza..szczegolnie wieczorami, ale libido sie troche poprawilo przynajmniej..az dziw bierze..z 90 cm. w obwodzie brzucha ze sie czlowiekowi jszcze chce, hehe! Poza tym, trzeba sie nacieszyc poki mozna, tak sobi mysl, bonigdy nie iwadomo jak dlugo bede tym razem dochodzila do siebie po porodzie. No, pomarudzilam troche, to jescze uaktualnie troche tabelke, bo tam mam ciagle 2 kilo nin plus i 24 lata :-) miki25........Warszawa...........24............01.08.............0,5kg Lia............Warszawa............??............01.08.............2,0kg livmar........Nysa..................28............01.08............+14kg agata_27.....Słubice..............27............01.08...9,0kg ....SYNEK donn.........Kraków................27...........01.08....10 kg ..córeczka annaa20.....Szczecin..............22...........02.08.. 14kg..CÓRECZKA diann..........Śląskie.............21.............03.08......13kg synek doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ..CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 ...........05.08...7kg.......SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....14kg.....SYNEK Aga.B........KOLOBRZEG..........26............06.08................5kg justyna.....podkarpackie.........29...........08.08.....+7kg...SYNEK plusia.......Szwecja...............30............09.08...17kg....SYNEK edusia......Hannover.............32............09.08....4kg...CORCIA? tati78......Twickenham, UK......27...........09.08....+7kg...CORCIA Kati75......Wieden................30...........10.08...+16kg.....Synek katienka.....Kraków.............30...........10.08...+10 kg...CÓRCIA? karamijja..Lódz..................28.............12.08................1kg kasia 30....Rybnik................30............12.08.... +7,5kg.. SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08...+ 10 kg.....SYNEK be_B.........Kraków...............30.............13.08.........CÓRCIA agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...12kg......SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg... CÓRCIA beatrice ....Warszawa............29...........14.08....4kg.....CÓRCIA Kruszyna....malopolska..........30.............15.08...+!!....surprise kpiotrowicz....Warszawa........23..........17.08........7,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25...........17.08......................? ali32..........opolskie............32............17-19.08...+5kg....SYNEK z daleka .....Anglia...............26............19.08.........10kg..SYN! karola24.....Legionowo..........24............19.08............?kg SYNEK! Justynka307...Mikołów...........25............19.08.........11kg SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08...................7kg evvik.......Warszawa............29.............20.08................12kg agusia2......USA.................30..............21.08....................?? ToYaB........Białystok...........28............21(23).08...+7,5kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna.......30............22.08.......?...............? jagna25......Wodzislaw ......25...........23.08.........8kg.............??? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........10kg........? roxelka...... Essex,GB..........27...........18(24).08....12kg...CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......9kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27..............26.08..................5kg Lonta..........Rybnik ............21..............26.08................8,5kg padlinka.......Warszawa.........25..............27.08...........3kg Córka kika27..........Kraków...........28..............27.07......10kg...CÓRKA maggiem.......zachodniopom....27.......... ..28.08......7kg CÓRECZKA bernatka130......Kraków.......29............6.08.........12 kg.........? Calusy dla wszystkich!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :-) Kati, to dieta ziemniaczana jest dobra na opuchlizne? Dobrze byloby wiedziec. Juz nie pamietam keidy jadlam kartofle, wieki temu.... Bernatka, odpusc sobie te sasiadke i nastepnym razem wyrzuc smieci gdzie sie tylko podoba z usmiechem na twarzy ;-) Wydaje mi sie ze nie tyle dzwieki Cie wytracaja ze snu, co emocje zwiazane z osobami, ktore sa przyczyna tych halasow... Osobiscie spie jak zabita do samego rana, albo przedpoludnia jak ktos woli :-p i tylko akrobacje Maxa sa w stanie mnie wybudzic (a za oknem jezdza maszyny do strzyzenia trawnikow, koparki i inne) Padlinka, a niech Cie! przybylo Ci AZ KILOGRAM! Gratuluje!!!!! 🌼 Najbardziej sie ciesze ze masz dobre wyniki- oby tak dalej ;-) Smigam do kuchni cos zjesc. Dodam ze chlodnej aury ciag dalszy :-D :-D :-D :-D :-D Buziaczki,pa. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annaa>> a czemu ja nie dostałam zdjęć ?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annaa20 dziekuje za zdjecia - w ciazy Ci pasuje 🌻. Dziewczyny czy Wy tez tak macie, bo ja chcialam dzis zdjac obraczke i nie potrafie! Nie chce zeby mi pozniej krew nie doplywala...Jeszcze 2 tygodne temu umialam ja zdjac -teraz nie. Poczekam az sie zrobi chlodniej (oby) to moze wtedy sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn PRZEPRASZAMMMM!!!! NIe wiem jak ja to zrobiłam ze twojego adresu nie wpisałam jak wysyłałam meila?!!!!Ale ze mnie gapa:)przepraszam.juz sie poprawiłam i własnie wysłałm zdjecia do ciebie:) a tak w ogóle to dzien dobry:) ale dzis pospałam!to pierwsza noc któa przespałam calusieńką od dawien ndawna:)u mnie dzis chłodniej:) wiec moze wybiore sie w odwiedziny do mamy?!teraz czekam na kolezanke,ktora ma zrobic mi pedicure:)nogi spuchniete ale paznokcie poamlowane:)hihih,miłego dnia,buziaków 1002:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonta, u mnie zalezy jak lezy. Czasem nie moge w ogole sciagnac obraczki, a czasem schodzi bez problemow. To te wody co sie odkladaja w organizmie...Nie przejmuj sie, a jak sie boisz, to idz do lazienki spusc zimna wode i namydl porzadnie palec, sprobuj wtedy sciagnac dla swietego spokoju :-) Jak zimna woda nie pomoze, to zaczekaj do nastepnego ranka i twedy znow to samo- powinno sie udac sciagnac obraczke :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,witam i o zdrowko mamusie pytam.....:) ja nie mam-poki co oczywiscie-najmniejszych problemow z opuchlizna-nic a nic-ani dłonie ani stopy,kostki-zero-ale jak to spiewaja- wszystko sie moze zdarzyc..... natomiast powrociły skurcze łydek i kołatanie serducha niekiedy u nas nadal goraco i duszno-minimalnie popadało ale efekt jest gorszy bo wszystko paruje a najgorze sa noce-w ogole sie nie wysypiam:(a w dzien jakos nie umiem sie połozyc... sierp.06 a jak Twoje zdrowko?kontaktowałas sie z lekarzem?odezwij sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia23
Czesc dziewczyny z tego co czytam duzo z Was ma problemy z opuchnietymi nogami,rekami.Mnie sie raz zdarzylo ze spuchly mi dlonie i bardzo szczypialy ze nawet woda z mydlem nie pomogla zeby sciagnac obraczke,ale z nogami jak narazie nie mam problemu.Ja mysle ze tak mi te dlonie spuchly po truskawkach bo sie ich duzo najadlam,ale teraz tez jem z umiarem i nic mi nie ma.MOJA RADA NA OPUCHNIECIA kupcie sobie w aptece wapno i jak wam zaczynaja puchnac to wypijcie szklaneczke(to sie rozpuszcza w szklance wody)MNIE POMOGLO.Nie szkodzi dzidziusiowi bo lekarz mi mowil ze moge pic wapno. Evik,co do szk.rodzenia to moj maz i tak by ze mna nie chodzil bo niestety ma taka prace ze jest teraz na delegacji:( ale co do porodu to chce ze mna rodzic i postara sie tak zeby byl przy mnie.Moze weznie urlop w przyblizonym terminie albo szybko przyjedzie.POZDRAWIAM. imie:Basia wiek:23 TC:33 termin porodu:20.08.2006 miejscowosc:woj.slaskie waga:+14 kg plec:coreczka Paulinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diann
dziewczyny,prosze wyslijcie mi wasze zdjecia z brzusiami,ja tez mialam mnostwo swoich,ale zanim zgralam je na C komp mi sie sknocil i nie mam zednego,chyba,ze pozostaly w pamieci aparatu,pozyczonego zreszta.Moj meil diann@wp.pl . Ja zaczynam jesc jak slon,nie ma chwili zebym nie byla glodna,no i niestety zaczynaja mi sie robic rozstepki a moj kremis sie skonczyl,jak pech to pech!! dzis ide do lekarza,mam nadzieje uslyszec same dobre wiesci,bo to ze Michas rosnie to widac golum okiem,nie wiem jak to moje duze cudo ma sie tamtedy wydostac,wiem,wiem natura:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia23
Diann poslalam Ci zdjecia mojego brzusia .mam nadzieje ze doszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annaa GRATULUJE :) Teraz ty tez masz juz czas na przygotowania do porodu :) Ja wczoraj wróciłam z Gdyni i .... strasznie zaluje ze juz jestw W-wie. Tam wykupilismy sobie pokoje 150 m od morza, przez okno wial nam przyjemny wiaterek .... hmmm :))) Ja chce jeszcze!! Mam nadzieje ze uda nam sie w przyszlym roku wyjechac juz z Gabrysia. Chcialabym pojechac pok koniec wrzesnia na troche do Gracji - mam nadzieje ze ponad roczne dziecko dobrze znosi takie wyjazdy ;) Dziewczyny kupilam sliczne firanki w kubusia puchatka! Na allegro jest duzo taniej niz w sklepie - w dodatku sprzedaja je uszyte na wymiar ;) Sa w rzeczywistosci duzo piekniejsze niz na zdjeciu - przesylam link,moze sie skusicie, bo pieknie zdobia dziecinny pokoj :) http://www.allegro.pl/show_item.php?item=111477663 Buziaki :) Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki25........Warszawa...........24............01.08.............0,5kg Lia............Warszawa............??............01.08.............2,0kg livmar........Nysa..................28............01.08............+16kg agata_27.....Słubice..............27............01.08...9,0kg ....SYNEK donn.........Kraków................27...........01.08....10 kg ..córeczka annaa20.....Szczecin..............22...........02.08.. 14kg..CÓRECZKA diann..........Śląskie.............21.............03.08......13kg synek doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ..CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 ...........05.08...7kg.......SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....14kg.....SYNEK Aga.B........KOLOBRZEG..........26............06.08................5kg justyna.....podkarpackie.........29...........08.08.....+7kg...SYNEK plusia.......Szwecja...............30............09.08...17kg....SYNEK edusia......Hannover.............32............09.08....4kg...CORCIA? tati78......Twickenham, UK......27...........09.08....+7kg...CORCIA Kati75......Wieden................30...........10.08...+16kg.....Synek katienka.....Kraków.............30...........10.08...+10 kg...CÓRCIA? karamijja..Lódz..................28.............12.08................1kg kasia 30....Rybnik................30............12.08.... +7,5kg.. SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08...+ 10 kg.....SYNEK be_B.........Kraków...............30.............13.08.........CÓRCIA agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...12kg......SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg... CÓRCIA beatrice ....Warszawa............29...........14.08....4kg.....CÓRCIA Kruszyna....malopolska..........30.............15.08...+!!....surprise kpiotrowicz....Warszawa........23..........17.08........7,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25...........17.08......................? ali32..........opolskie............32............17-19.08...+5kg....SYNEK z daleka .....Anglia...............26............19.08.........10kg..SYN! karola24.....Legionowo..........24............19.08............?kg SYNEK! Justynka307...Mikołów...........25............19.08.........11kg SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08...................7kg evvik.......Warszawa............29.............20.08................12kg agusia2......USA.................30..............21.08....................?? ToYaB........Białystok...........28............21(23).08...+7,5kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna.......30............22.08.......?...............? jagna25......Wodzislaw ......25...........23.08.........8kg.............??? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........10kg........? roxelka...... Essex,GB..........27...........18(24).08....12kg...CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......9kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27..............26.08..................5kg Lonta..........Rybnik ............21..............26.08................8,5kg padlinka.......Warszawa.........25..............27.08...........3kg Córka kika27..........Kraków...........28..............27.07......10kg...CÓRKA maggiem.......zachodniopom....27.......... ..28.08......7kg CÓRECZKA bernatka130......Kraków.......29............6.08.........12 kg.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! Mam pytanko. Co sądzicie na temat laktatorów? Wiem ,że to fajna sprawa i zamierzam kupić. Tylko niewiem jaki. Chyba jak juz miałabym kupić to z firmy CANPOL. Zobaczcie na dwa takie laktatory. Różnią się przede wszystkim ceną i pompką. TEN DROŻSZY TO JEST NOWY MODEL. http://www.sklepbobas.pl/?cc=&cp=638 to jest ten tańszy http://www.sklepbobas.pl/?cc=&cp=639 a to jest ten droższy. Może miałyście juz do czynienia z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia23
Witam.Nie mam pojecia jaki mam Ci poradzic kupic laktator.Tez bede kupowala ale narazie nie wiem jaki. Dzis bylam na zakupach i kupilam lozeczko(nie drogie)bo za 140zl w komisie ale jak nowe nic nie zniszczone.Do tego kolderke i ochraniacze do lozeczka,kocyk,reczniczek.Fajne sa takie zakupy ale troche kosztowne.Ogladalam tez wozki ale z kupieniem wozka jeszcze poczekam.Z jakiej firmy kupujecie wozek??? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:-) buzka dla was wszystkich:-) laktatory, to te \" urzadzenia\" , ktore sluza do odciagania mleka? ja poczekam chyba troszke, chce byc pewna, ze bede mogla karmic piersia...moja mama nie miala z tym problemu:-) do tego stopnia, ze w szpitalu zgodzila sie karmic inne noworodki, te, ktorych mamusie nie mialy pokarmu:-( dlatego -poczekam u nas na wyspach panuje cudna pogoda:-) roxelko, prawda? nie dokucza mi katar sienny, jest przyjemnie, delikatna bryza...to zmienia sie jednak w weekend... jestem juz po ostatnim egzaminie:-) wysiedzialam dzis 10 godzin na dupci...czuje sie jak nowonarodzona, to tak ja po maturze...zrzucilam z ramion 100 kg:-) :-D teraz mam zaliczenia z francuza...narzekam, ale chyba to lubie... wciaz musze dokupic kilka rzeczy dla siebie i malej...nie wiem czy to jakas moja ulomnosc czy po prostu brak czasu...no nic, grzejcie sie tam ladnie w ogrodku czy nad morzem...jakkolwiek i tak wam zazdroszcze:-) pozdrawiam tati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Co do laktatorów to czytałam na jakims innym forum dla mamuś, że laktatory z gruszką sa nie za dobre, że lepsze takie z rączką. Hmmm w ogóle najlepszy to elektryczny - moja szwagierka takiego używała przy nawale i potem też sobie sporadycznie pomagała, a koleżanka jedzie na elektrycznym laktatorze medeli cały czas bo jej synuś ma jakies problemy z ssaniem -w ięc ona odciąga do butelki i wtedy mu łatwiej - najada się i nie marudzi. znaczy rzecz praktyczna i przydatna. Ja planuje kupić manualny - bo elelktryczne ot strasznie droga impreza - podobają mi się bardzo Aventu Isis. W szkole rodzenie położna mówiła, że najlepsze sa laktatory Medeli - ale pewnie to dla tego, że ten szpital przy którym jest szkoła rodzenia ma z tą firmą kontrakt jakiś podpisany więc reklama wliczona w kontrakt (tak sobie myślę;) Tyle moje zdanie i informacje pozyskane z trzecich rąk:) Hmm próbowałyście sobie kupic coś ludzkiego do ubrania z brzuchem pod nos? od paru dni łażę jak głupia i chcę kupić spódnicę - nie ciążową - zwykła taką cienką przewiewną szmatkę na gumkę, żeby pod brzuchem toto trzymać do innych bluzek - i nic:( cholerka - niemodne spódnice na gumkę czy co? A jak już jest jakaś sensowan to straszna cena a ja się skompa zrobiłam (tzn. skompa jeżeli chodzi o wydawanie na rzeczy dla siebie - bo dla dziecka idzie majątek - sobie odbiję jak dojde do jakiegoś ludzkiego wyglądu:). Zaparłam się i stwierdziłam że znajdę dla siebie sódnicę i bluzke letnią cieniutką odcinana pod biustem - hehe i chodze już tydzień prawie i tylko klnę masakra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie przeczytać wasze wypowiedzi, jeszcze niedawno sama oczekiwałam na swojego maluszka. Od 4 marca jestem szczęsliwą mamą Pauli. Co do laktatorów które przedstawiła Agata_27 to miłam ten tańszy i mi sprawował się bez zarzutu, ale ja ściągałam pokarm tylko jak miałam go za dużo, nie na codzień, do karmienia. A w ogóle to koniecznie musicie mieć laktator, bo jak będziecie mieć nawał pokarmu, albo Wam maluch pospi za dlugo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wszystkim przyszłym mamusiom łatwych i szybkich rozwiązan oraz oczywiście zdrowych maluszków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! W koncu troszke lepsze powietrze... ufff az mi ulzylo hhhe pomimo tego ze wczorajsza ulewa zalala nam piwnice :). Wczoraj byłam u lekarza :) i wszystko w najlepszym porzadku, kolejna wizyta 19.07.2006 no i umawiam sie juz na szpital..... w szoku jestem ze to juz tak blisko. Wczoraj lekarz powiedzial nawet jakie ciuszki spakowac mezowi do szpitala na porod, bo on tez musi ze swoja torba przyjechac heheheh. Jak mu o tym powiedzialam smiał sie do rozpuku, no i w koncu zdecydował, ze bedzie przy porodzie :) Rozpocczelam wielkie pranie, tylko jakos z prasowaniem mi nie wychodzi, bo w tym cieple nie daje rady :> No ale na szczescie do poscieli i pieluszek dostałam od mamy mała maglownie, wiec strasznie mi to pomoze :> pozdrowienia dla wszystkich :) P.S. Kotunia i Anna20 dzieki za fotki :> śliczniutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i male pytanko!!! ktore z imion wybrałybyscie? Jagoda, czu Natalia ja osobiscie jestem za Jagoda... ale tu mam kłopot z meżuciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej !!!! no nareszcie chłodniej, całą noc adało.... Jagna>>> ja jestem za Jagodą, napewno mniej jest Jagódek niż Natalek... u mnie pranie już zrobione, ale z prasowaniem gorzej prasuje po pare rzeczy bo więcej nie daje rady,,, pozatym cały czas mam wrażenie że mam za moło ubranek i że nie będe miała małej w co ubierać, chyba pójde dzisiaj i coś dokupie... postaram sie wysłać dzisiaj jakieś nowe zdjęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda78 miło ze wpadlas i podzielilas sie swoimi spostrzezeniami, niech mala Paula rosnie zdrowo :) u mnie w nocy w koncu przeszla burza i jest duuuzo lepiej. Tak sie stresowalam wczoraj, ze nie sciagne obraczki, a jednak sie udalo! Troche tak glupio chodzic bez, ale kazdy wie ze kobietom w ciazy puchna rece, nogi... Jagna25 mi sie kiedys baaardzo podobalo imie Natalia, ale tyle znajomych dalo tak swoim dziewczynkom na imie, ze ja juz np. tak swojej corki nie nazwie (chociaz nie wiem co bede miala bo gin nie jest wylewny w tym temacie). Oba imiona sa ladne, choc bardziej podoba mi sie Natalia. Wczoraj zabralam sie za pranie i popralam kocyki i pieluchy tetrowe. A co do ubranek to donn mam takie samo przeczucie - ze mam ich za malo i potem bede kombinowac w co dziecko ubrac. Rodzina z tego co sie orientuje zamierza mi jednak jeszcze jakies ciuszki dla dzidzi dac, ale dopiero w sierpniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam zdjęcia do wszystkich więc pisać jakby do kogoś nie dotarły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda78, gratuluje coreczki!!!! 🌼 mi tez sie marzy ze trzymam mojego Maxa na reku.... :-) Jagna, najpierw wydalo mi sie ze Natalia to dobry wybor ale po namysle, widze ze o wiele lepiej Jagodka ;-) Te imie ma w sobie wiecej uroku!!! Pojdz na kompromis z mezem i ustal ze nastepnym razem ;-) on wymysli imie dla rodzenstwa :-D Ja dzis rano bylam wniebowzieta, Max sie przekrecil i wreszcie lezal glowka w dol, godz. byla 5 rano a ja spac z tego pzrejecia nie moglam.... A jak juz zasnelam to snilo mi sie ze dalej sie przekrecal, co mnie zreszta obudzilo, bo on naprawde urzadzal akrobacje. I co? I znow jakos inaczej lezy, niz powinien. Czemu on mi to robi???????? Czemu tak denerwuje swoja mamusie?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusiu super ze Maxiu sie przekrecil i nie martw sie ze jakos dziwnie lezy moj maly tez mi takie wygibasy robi ze czasami mysle ze on w poprzek sie ulozyl. NIe przejmuj sie tylko potwierdz u lekarza przeciez teraz nasze dzidzie maja malutko miejsca i takie salto to nielada wyczyn. Trzymam kciuki. Ja sie wlasnie dowiedzialam ze mam lekko skrocona szyjke macicy i dostalam jakies czopki niby maja pomoc albo zahamowac dalsze skracanie, musze duzo lezec nie schylac sie nie podnosic rak do gory i zadnych zeczy pow.2 kg. Kaleka jestem .Kontrole mam 10.07 i wtedy lekarz okresli czy jest wszystko ok. i moge w wodzie rodzic, czy bedzie to moim marzeniem. Nastawiam sie pozytywnie bo sam gin powiedzial ze to stadium ppoczatkowe i moze sie cofnac pod warunkiem ze slonko nie bedzie napierac, a slonko jak na zlosc pcha mi sie glowa w dol od wczoraj az boli. Dopiero jak biodra do gory podniose to da spokoj. Co do laktatora to u nas mozna w szpitalu wyporzyczyc i jest to najtansza opcja z ktorej zamierzam skorzystac, od kolezanki mam tez reczny ale elektryczny praktyczniejszy KOncze bo moje sloneczko dostalo czkawki i ciezko mi siedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia23
Donn dziekuje za zdjecia.Przesle Ci jeszcze kilka moich jak Ja wygladam a nie moj sam brzusio.No i dziekuje za mejle od innych dziewczyn teraz tez bede mogla im powysylac fotki.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×