Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Mi bardzo podoba sie imie JAGODA :) Sama sie nad nim zastanawialam ;) Jesli chodzi o laktatory wiele kolezanek polecalo mi MEDELE - i taki zamierzam kupic. Medela mini electric. Nowe sa b. drogie - ok 250 zl, wiec kupie uzywany. Mysle ze bede z niego czesto korzystala, poniewaz nie wyobrazam sobie nie wychodzenie bez dziecka z domu przez pierwsze kilka mieseicy tylko dlatego ze bedzie glodne :) jestem za tym, zeby ulatwiac sobie zycie i jesli mozna pokarm odciagnac i dac maluchowi z butli to dlaczego nie :) Wazne jestprzeciez to ze to moje mleko, a polozna mowila ze laktacje mozna utrzymac jesli odciaga sie pokarm 5 razy dziennie :) jutro malujemy pokoik w barwy kubusia puchatka :) Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Przyłączam się do Was. Oczekujemy z mężem małego chłopczyka, który wg wyliczeń lekarza ma przyjsc na świat około 6 sierpnia. Troche się przestraszyłam, bo widzę, że większość z Was ma już ciuszki , pieluszk, kocyki a nawet zasłonki w misie - ja jeszcze totalnie nic nie mam. No a nawet co do imienia nie ma pewności - ach muszę się w końcu za to zabrać. Dziwne, ale w ciąży przytyłam tylko 1 kilogram, ale lekarz mówi że lepiej mniej niż za dużo. Dziecko rośnie więc chyba poprostu czerpie zapasy z mojego sadełka ;-) Czy któraś z Was cierpi może na bóle stawów w czasie ciąży???? Ja już kolejną noc nie mogę spać z bólu. Bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be_B
Dziewczyny. Jestem z Wami od niedawna, ale bardzo bym prosiła o przesłanie zdjątek Waszych brzuszków. Mój mail: beatka@web4.us, będę bardzo wdzięczna. donn>> czy podczas zajęć w szkole rodzenia było dużo ćwiczeń oddechowych, basen itp? Muszę się nastawić psychicznie bo w poniedziałek idziemy po raz pierwszy :-) margott111>>witam serdecznie!!! Napisz skąd jesteś i ile masz lat. Od dzisiaj możesz się z nami wymieniać swoimi opiniami i obawami. Myślę, ze razem damy radę wszystkie. Zachęcam więc do pisania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
be_B Niestety nie mam jeszcze zadnego zdjątka brzucha, ale muszę sobie jakieś na pamiątkę zrobić. Jestem z Poznania i tu zamierzam urodzić małego misia. Od kilkunastu dni siedze w domku bo upały mnie poprostu zabijają. Dziś idę do gina, bo jeśli potrwaja te bóle stawowe to chyba pozostaje mi w najbliższym miesiącu spędzić noce na spacerach po mieszkaniu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia23
CZSE be_B ZARAZ DOSTANIESZ ODE MNIE ZDJECIA ,JESLI MASZ JAKIES SWOJE TO PROSZE PRZESLIJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia23
MARGOT111 POSTARAJ SIE ZNALEZC ODPOWIEDNIA POZYCJE W KTOREJ SIE CZUJESZ JAK SIEDZISZ CZY LEZYSZ.A JAK SPACERKI CI POMAGAJA NO TO NIC CI NIE POZOSTALO TYLKO SPACEROWAC.ALE MYSLE ZE POWINNAS O TYCH BOLACH POWIEDZIEC LEKARZOWI ON PEWNIE COS NA TO PORADZI.TRZYMAJ SIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia23
W KTOREJ SIE CZUJESZ NAJLEPIEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety tylko kiedy chodzę to ból łagodnieje lub zanika. Gdy tylko położę się na boku lub plecach od razu mnie rwą nadgarstki, łokcie i barki.Prawdopodobnnie jest to jakiś ucisk. Nie wyobrażam sobie jednak spedzać noce bez snu, zreszta w dzień jest podobnie. Mam nadzieję, że dziś lekarz coś mi doradzi, specjalnie wczoraj porobiłam sobie badania krwi i moczu - są idealne. Dzis mam jeszcze zajęcia w szkole rodzenia z kąpieli noworodka. Ciekawe jak mój mąż się spisze :-) Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia23
jA CALY CZAS ZASTANAWIAM SIE NAD SZKOLA RODZENIA I NIE WIM CZY SIE ZAPISAC BO SLYSZALAM ZE TO PODCZAS PORODU WCALE SIE NIE PRZYDAJE.A Z NOWORODKIEM I WOGOLE MALYM DZIECKIEM POTRAFIE SIE ZAJAC BO SKONCZYLAM STUDIUM MEDYCZNE JAKO OPIEKUNKA DZIECIECA I TAM WSZYSTKIEGO SIE NAUCZYLAM,KAPAC KARMIC ITD.POTEM MIALAM PRAKTYKE W SZPITALU NA NOWORODKACH I W ZLOBKACH WIEC MYSLE ZE PORADZE SOBIE TEZ Z MOIM MALENSTWEM.BUZKA.PORADZ MI CZY MAM SIE ZAPISAC DO SZKOLY RODZENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be_B
Basiu dziękuję bardzo za zdjęcia. Jesteś chudziutka :-). Zazdroszczę. Niestety narazie nie mam swoich aktualnych, ale mam nadzieję, że wkrótce to się zmieni, bo chcę zrobić sobie kilka zanim urodzę. Wtedy na pewno Ci prześlę. Ja zaczynam chodzić do szkoły rodzenia od poniedziałku. Zapisaliśmy się, bo zawsze można mieć jakieś wyobrażenie po nich co mnie będzie czekało. Choć może lepiej nie wiedzieć :-). Nie mogę polecić ani odradzić, bo jeszcze nie wiem co mnie tam czeka. Ale Basiu może jeśli masz np, możliwość bezpłatnego uczestniczeniach w takich zajęciach to warto. Przecież wiedzy nigdy za wiele. Ja też spaceruję prawie tylko po mieszkaniu, bo bardzo źle znosze upały. Jutro idę do gina i zobaczę nasze maleństwo, dowiem się też czy ma zamiar wyjść w najbliższym czasie, czy jeszcze poczekać :-D Imię: Beata Wiek: 22 TC: 34 Termin porodu: 13.08.2006 Miejscowość: Kraków Płeć: córeczka Maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia23
NO TAKA CHUDZIUTKA TO JA NIE JESTEM.WSZYSCY MI MOWIA ZE MAM TYLKO BRZUSZEK ALE TE 14 KG GDZIES MUSI BYC CO PRZYTYLAM HEHE.POSZLO MI W NOGI I TYLEK:(POTEM BEDZIE CIEZKO TO ZRZUCIC ALE SIE JAKOS TYM NIE MARTWIE.A O TEJ SZKOLE POMYSLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kwestii szkoły rodzenia. Myślę, że to zależy od szkoły - opinie sa różne. Ja przede wszystkim chciałam, aby osłuchał się mój mąż i w razie potrzeby w trakcie porodu pomógł mi oddychać lub zrelaksować sie. Moja szkoła rodzenia to cześć teoretycznej (wykład) oraz gimnastyka dla ciężarnych. Na zajęciach ruchowych rozciąga się różne grupy mięśni, ale przede wszystkim te co uczestniczą w porodzie. Podczas ćwiczeń uczymy się oddychać, a wszystko kończy się relaksem, który ponoc jest przydatny w trakcie przerw w skurczach. Na zajęciach teoretycznych poznajemy przebieg porodu, połogu, plusy i minusy znieczulenia w trakcie porodu, pozyskujemy informacje dla tatusiów uczestniczących w porodzie, o pielęgnacji noworodka, o \"parametrach\" jakie sa brane w ocenie noworodka po porodzie, o naturalnym karmieniu i problemach z tym występujących itp. Ogólnie dla mnie mogłoby to być troszkę bardziej skumulowane i odbywać się w ramach jednego miesiąca, ale rzeczywiście można skonsultować swoją wiedzę z połozną lub neonatologiem zapraszanym na zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:) Basiu 23 i Donn dzięueje za śliczne zdjęcia!!!!!! U mnie dzis nadal chłodno:)słonko sie schowało za chmurkami wiec postanowiłam spedzic troszke czasu na gotowaniu:)własnie ugotowałam pyszna zupke serkowo porkową z mięskiem mielonym - może nie brzmi zbyt apetycznie ale jest pysznaaaa ( to według przepisu mojej mamci). Tesciowa własnie wyszorowała wanienke dla swojej pierworodnej wnusi:) A ja postanowiłam upiec jeszce ciasto z truskawkami:)mniam mniam. Ale sie dzis chwale;) hihihhi. Roxelko Tobie równiez dziekuje za zdjecia,pieknie wygladasz,widze, ze ciąza ci słuzy:) No nic zycze Wam milusiego dnia buziaków 102 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nową mame :) be_B >>ćwiczenia oddechowe były basenu nie było.. w poniedziałek będiesz mieć tylko zwiedzanie szpiala i wykłady ... ćwiczenia powidzą wam kiedy chodzi sie w sumie 2 razy w tygodniu... moim zdaniem było warto bo nawet jeśli sobie wszystko zapomne to i tak czuje sie bardziej oswojona ze wszystkim i spokojniejsza... Basia >> jak ty wszystko wiesz o opiece i wogóle to chyba możesz sobie szkołe podarować :) Roxelka>> super wyglądasz na tym zdjęci i ta woda........... :D właśnie wróciłam z zakupów dokupiłam jeszcze 2 pary śpioszków 3 kaftaniki 2 body na ramiączkach i podusie :).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annaa>> daj przepis na ciasto z truskawek.... bo właśnie myśle cały czas o takim ale zrobić nie umniem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki25........Warszawa...........24............01.08.............0,5kg Lia............Warszawa............??............01.08.............2,0kg livmar........Nysa..................28............01.08............+16kg agata_27.....Słubice..............27............01.08...9,0kg ....SYNEK donn.........Kraków................27...........01.08....10 kg ..córeczka annaa20.....Szczecin..............22...........02.08.. 14kg..CÓRECZKA diann..........Śląskie.............21.............03.08......13kg synek doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ..CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 ...........05.08...7kg.......SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....14kg.....SYNEK Aga.B........KOLOBRZEG..........26............06.08................5kg justyna.....podkarpackie.........29...........08.08.....+7kg...SYNEK plusia.......Szwecja...............30............09.08...17kg....SYNEK edusia......Hannover.............32............09.08....4kg...CORCIA? tati78......Twickenham, UK......27...........09.08....+7kg...CORCIA Kati75......Wieden................30...........10.08...+16kg.....Synek katienka.....Kraków.............30...........10.08...+10 kg...CÓRCIA? karamijja..Lódz..................28.............12.08................1kg kasia 30....Rybnik................30............12.08.... +7,5kg.. SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08...+ 10 kg.....SYNEK be_B.........Kraków...............30.............13.08.........CÓRCIA agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...12kg......SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg... CÓRCIA beatrice ....Warszawa............29...........14.08....4kg.....CÓRCIA Kruszyna....malopolska..........30.............15.08...+!!....surprise kpiotrowicz....Warszawa........23..........17.08........7,5kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25...........17.08......................? ali32..........opolskie............32............17-19.08...+5kg....SYNEK z daleka .....Anglia...............26............19.08.........10kg..SYN! karola24.....Legionowo..........24............19.08............?kg SYNEK! Justynka307...Mikołów...........25............19.08.........11kg SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08...................7kg evvik.......Warszawa............29.............20.08................12kg agusia2......USA.................30..............21.08....................?? ToYaB........Białystok...........28............21(23).08...+7,5kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna.......30............22.08.......?...............? jagna25......Wodzislaw ......25...........23.08.........8kg.............??? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........10kg........? roxelka...... Essex,GB..........27...........18(24).08....17kg...CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......9kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27..............26.08..................5kg Lonta..........Rybnik ............21..............26.08................8,5kg padlinka.......Warszawa.........25..............27.08...........3kg Córka kika27..........Kraków...........28..............27.07......10kg...CÓRKA maggiem.......zachodniopom....27.......... ..28.08......7kg CÓRECZKA bernatka130......Kraków.......29............6.08.........12 kg.........? ekinio..........Warszawa.......28...........29.08.........9,5...córeczka Witam wszystkie mamusie! dawno mnie nie było i teraz nadrabiam wszystkie zaległości czytam co sie u was działo itd, dopisałam sie do tabelki bo ktos mnie zjadł:) ja juz jestem po obronie i nareszcie nie musze sie i córci stresować szkołą, bo dwa dni przed obrona prawie wogóle sie nie kręciłą tylko jak mój mąż dotykał brzuszka to tak delikatnie czułam ruchy, ale dzis nadrabia za tamte dni pozdrawiam i zycze chłodnego lata, tzn - takiego jak dzis bez upału pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miki25........Warszawa...........24............01.08.............0,5kg Lia............Warszawa............??............01.08.............2,0kg livmar........Nysa..................28............01.08............+16kg agata_27.....Słubice..............27............01.08...9,0kg ....SYNEK donn.........Kraków................27...........01.08....10 kg ..córeczka annaa20.....Szczecin..............22...........02.08.. 14kg..CÓRECZKA diann..........Śląskie.............21.............03.08......13kg synek doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ..CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 ...........05.08...7kg.......SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....14kg.....SYNEK Aga.B........KOLOBRZEG..........26............06.08................5kg justyna.....podkarpackie.........29...........08.08.....+7kg...SYNEK plusia.......Szwecja...............30............09.08...17kg....SYNEK edusia......Hannover.............32............09.08....4kg...CORCIA? tati78......Twickenham, UK......27...........09.08....+7kg...CORCIA Kati75......Wieden................30...........10.08...+16kg.....Synek katienka.....Kraków.............30...........10.08...+10 kg...CÓRCIA? karamijja..Lódz..................28.............12.08................1kg kasia 30....Rybnik................30............12.08.... +7,5kg.. SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08...+ 10 kg.....SYNEK be_B.........Kraków...............30.............13.08.........CÓRCIA agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...12kg......SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg... CÓRCIA beatrice ....Warszawa............29...........14.08....4kg.....CÓRCIA Kruszyna....malopolska..........30.............15.08...+!!....surprise kpiotrowicz....Warszawa........23..........17.08........12kg..CÓRCIA :) jolla80........Warszawa..........25...........17.08......................? ali32..........opolskie............32............17-19.08...+5kg....SYNEK z daleka .....Anglia...............26............19.08.........10kg..SYN! karola24.....Legionowo..........24............19.08............?kg SYNEK! Justynka307...Mikołów...........25............19.08.........11kg SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08...................7kg evvik.......Warszawa............29.............20.08................12kg agusia2......USA.................30..............21.08....................?? ToYaB........Białystok...........28............21(23).08...+7,5kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna.......30............22.08.......?...............? jagna25......Wodzislaw ......25...........23.08.........8kg.............??? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........10kg........? roxelka...... Essex,GB..........27...........18(24).08....17kg...CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......9kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27..............26.08..................5kg Lonta..........Rybnik ............21..............26.08................8,5kg padlinka.......Warszawa.........25..............27.08...........3kg Córka kika27..........Kraków...........28..............27.07......10kg...CÓRKA maggiem.......zachodniopom....27.......... ..28.08......7kg CÓRECZKA bernatka130......Kraków.......29............6.08.........12 kg.........? ekinio..........Warszawa.......28...........29.08.........9,5...córeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Muszę się pochwalić :) właśnie wróciłam z zakupów i kupiliśmy łóżeczko ,materac i przewijak :) szczerze mówiąc to prawie się popłakałam jak Arek powiedział że on dziś nie ma czasu ze mną pojechać ,ale widząc moją minę odpuścił i pojechaliśmy. Właściwie to miałam już wszystko wybrane i zamówione ,trzeba było tylko odebrać ,co zajeło nam 15 min. Wieczorem ,albo już jutro rano zajmę się skręcaniem :) nie powiem ,sprawi mi to ogromną radość. Co do reszty zakupów ,to już praktycznie wszystko mamy ,jeszcze tylko fotelik do auta ,no i do gdańska po wózek ,ale to za tydzień. Przy okazji ,nie wiecie gdzie w gdańsku można kupić te gatki poporodowe? U mnie są ,ale tylko jednorazowe ,jak pytam o wielorazowe to się na mnie głupio gapią i pytają czy są takie. Przy okazji witam nową mamusię :) Margott111 ,ja również odczówam dotkliwy ból stawów ,zwłaszcza bioder ,lekarz powiedział że nic nie da się z tym zrobić ,tak już musi być ,ale pani farmaceutka poleciła mi maść borowinową , jest całkowicie naturalna więc nie może zaszkodzić dzidziusiowi i polecam ,mi pomaga. A czy mogła bym i ja prosić o wasze fotki :) ?? miło by było was poznać z twarzy :) ja mam kilka swoich z okresu ciąży ,ale niestety ,aktualnych brak :( może niedługo nadrobię ,tylko trzeba jeszcze się szarpnąć na cyfrę.... mój adres agnieszkasiejak@o2.pl z góry dzięki :) ps. listę adresów również poproszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość be_B
donn>> dziękuję bardzo za zdjęcia. Jak się spotkamy w szpitalu to Cię teraz poznam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
be_B >>> podeślij jakieś swoje żebym też cie mogła poznać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech a czy ja też moge prosić o zdjęcia? Tak bym pooglądałą człowieków - w domu to jeno męża oglądam (hihi nie mówię mu tego ale sam po mału zaczyna wyglądac jakby i on był w ciąży;) Mój mail puszczyk@o2.pl. Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DONN O TO PRZEPIS: pól kilo dowolnych owoców,kostka KASI,szklanka cukru,2 jajka,szkalnka mleka,2 szklanki mąki,2 łyzeczki proszku do pieczenia,troszke masełka do natłuszcenia blachy,bułka tarta też do posypania blachy. Przygotować owoce (np truskawki na pól,śliwki bez pestek itd.) Nagrzać piekarnik do 175 stopni bLACHĘ WYSMAROWĆ MASŁEM I POSYPAĆ BUŁKA TARTĄ Masło zmiksować (lub utrzeć) zcukrem na pulchna masę Wciąz ucierając(miksując)dodać 2 żółtka i kolejne składniki Białka ubic na sztywno i delikatnie zmieszać z masą(już nie miksując)najlepiej deliktanie wymieszać łyżką. Wlać masę do wczesniej przygotowanej foremki,równomiernie ja rozprowadzić i na wierzch ułozyć ciasno owoce. KONIEC!!!!! Jeśłi macie ochotę na wiecej przepisów na wakacyjne ciasta to poloecam lipcówy numer miesięcznika DZIECKO, ten przepis własnie z tamtąd wziełam:) pozdrawiam i zycze udanych wypieków,buziaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam gdzie napisałam masło zmuksowac...to chodzi mi oczywiscie o KASIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ze mnie specjalista...zapomniałam o tym ze piec do 40 minut!SKLEROZA mi sie odezwała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laskeczki:-) wasze zdjecia uswiadamiaja mi jakie jestesmy juz wielkie:-) :-D dziekuje serdecznie za wszystkie fotki:-D dzisiaj bylam u poloznej:-) straaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasznie mi ta wizyta pomogla rozwiac wszelkie obawy i smutki....:-D pani polozna pochwalila mnie za zdrowy tryb zycia, ktory odzwirciedla sie w wynikach krwi, podotykala mnie i potwierdzila , ze mala ma juz glowke na dole:-) brzusio mierzy tyle ile powinien , co do centymetra:-) bylam troche zmartwiona przez kilka dni, poniewaz \"ludzie\" mowia mi ze mimo duzego brzucha, nic nie przytylam...balam sie ze to moze miec wplyw na malucha i standardowo urzadzilam sobie dzien narzekania:-) teraz wiem, ze moja filigranowa budowa nie pozwala mi wygladac jak slon:-D dzis pieke tort czekoladowy:-) mniam...jutro bedziemy sie delektowac nim w pracy:-) wszystkie ciezarowki:-)!!!! jak niewiele potrzeba do szczescia, prawda? buziloki dziewczyny!!!! tati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia23
MAM DLA WAS DZIEWCZYNY PROSBE MACIE MOZE MEJLA DO JUSTYNKA307 ONA JEST W TABELI ALE NIE MA JEJ W TABELI Z MEJLAMI.BARDZO PRPSZE O NAPISANIE JEJ MEJLA JAK KTORAS MA.DOPIERO TERAZ ZAUWAZYLAM ZE ONA JEST Z MIKOLOWA A JA MIESZKAM NIEDALEKO ONA MA TERMIN NA 19 SIERPNIA A JA NA 20SIERPNIA WIEC PEWNIE SPOTKAMY SIE W SZPITALU W MIKOLOWIE.CHCIALAM Z NIA ZAMIENIC KILKA SLOW Z GORY DZIEKUJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia23
JUSTYNKA 307 ODEZWIJ SIE !!!!!!!!! JA JESTEM Z WYR I MAM TERMIN NA 20 SIERPNIA TO DZIEN PO TOBIE.PEWNIE SIE SPOTKAMY W SZPITALU.MAM PYTANKO GDZIE CHODZISZ DO LEKARZA?MOZE SIE JUZ SPOTKALYSMY KIEDYS HMMMMM???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia23
miki25........Warszawa...........24............01.08.............0,5kg Lia............Warszawa............??............01.08.............2,0kg livmar........Nysa..................28............01.08............+16kg agata_27.....Słubice..............27............01.08...9,0kg ....SYNEK donn.........Kraków................27...........01.08....10 kg ..córeczka annaa20.....Szczecin..............22...........02.08.. 14kg..CÓRECZKA diann..........Śląskie.............21.............03.08......13kg synek doris26......Kraków................26...........04.08..10,5kg ..CÓRCIA blondi23.....Elbl±g.................23 ...........05.08...7kg.......SYNEK Elmirka76...ok.Wadowic..........30...........05.08....14kg.....SYNEK Aga.B........KOLOBRZEG..........26............06.08................5kg justyna.....podkarpackie.........29...........08.08.....+7kg...SYNEK plusia.......Szwecja...............30............09.08...17kg....SYNEK edusia......Hannover.............32............09.08....4kg...CORCIA? tati78......Twickenham, UK......27...........09.08....+7kg...CORCIA Kati75......Wieden................30...........10.08...+16kg.....Synek katienka.....Kraków.............30...........10.08...+10 kg...CÓRCIA? karamijja..Lódz..................28.............12.08................1kg kasia 30....Rybnik................30............12.08.... +7,5kg.. SYNEK Stokrotka _26......Lubin.........26............12.08...+ 10 kg.....SYNEK be_B.........Kraków...............30.............13.08.........CÓRCIA agulka28....Bielsko-Biala........28.............14.08...12kg......SYNEK Agula 30.....zachodniopom......30............14.08....+3kg... CÓRCIA beatrice ....Warszawa............29...........14.08....4kg.....CÓRCIA Kruszyna....malopolska..........30.............15.08...+!!....surprise kpiotrowicz....Warszawa........23..........17.08........12kg..CÓRCIA jolla80........Warszawa..........25...........17.08......................? ali32..........opolskie............32............17-19.08...+5kg....SYNEK z daleka .....Anglia...............26............19.08.........10kg..SYN! karola24.....Legionowo..........24............19.08............?kg SYNEK! Justynka307...Mikołów...........25............19.08.........11kg SYNEK? joanka.......Szczecin............25.............20.08...................7kg evvik.......Warszawa............29.............20.08................12kg agusia2......USA.................30..............21.08....................?? ToYaB........Białystok...........28............21(23).08...+7,5kg..SYNEK zuza29.......opolszczyzna.......30............22.08.......?...............? jagna25......Wodzislaw ......25...........23.08.........8kg.............??? marsjanka*...ok. Katowic.......27.............24.08.........10kg........? roxelka...... Essex,GB..........27...........18(24).08....17kg...CORCIA Kotunia........Legnica............27.............25.08.......9kg ....SYNEK sierp.06.......podkarp............24.............25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27..............26.08..................5kg Lonta..........Rybnik ............21..............26.08................8,5kg padlinka.......Warszawa.........25..............27.08...........3kg Córka kika27..........Kraków...........28..............27.07......10kg...CÓRKA maggiem.......zachodniopom....27.......... ..28.08......7kg CÓRECZKA bernatka130......Kraków.......29............6.08.........12 kg.........? ekinio..........Warszawa.......28...........29.08.........9,5...córeczka Basia23.........Wyry.............23............20.08......14kg..coreczka DODALAM SIE DO LISTY:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×