Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Gość diann
Michas wymiotuje i ma biegunke:-(OSZALEJE!!!!!!!!!! Przeciez on jest niewinny!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie w koncu udalo, ze z łaska przyjeli mnie w przychodni. Pawełek w miesiac przybral 1kg :). Zmienilismy mleko na bebilon pepti ze wzgeldu na kolki, no i pepek zaklejony bo maly ma przepukline pepkowa. Dowiedzialam sie tez, ze chlopcy maja czesciej kolki niz dziewczynki. Poza tym mam wszystko anty kolkowe, butle specjalna, krople a chlopak moj o 21 ma skurcze ze hej, ale nie drze sie w nieboglosy tylko zaciska piastki i taki jest biedny maluszek, dzielny chlopak. Zobaczymy co bedzie po tym mleku, powiem tylko ze okropnie smakuje. :) A te wredne baby w rejstracji sie wczoraj ze mna klocily ze jak dziecko zdrowe to po co chce przyjsc to im na koniec powiedzialam ze tak dla jaj. Oki uciekam bo lezy na brzuchu i wzywa pomocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh ta waga, chyba wywale ja z domu........mam podobny problem jak wikszosc, a moze mniejszosc ;) 20kg przybralam w ciazy i niewiele mi z tego zeszlo, spodnie sprzed ciazy ubieram do pol uda buuuuuuuuuuuu, chodze w dresowych albo tych z okresu ciazy, wygladam koszmarnie i nie wiem czym sobie humor poprawic. chcialbym sie juz odchudzac bo wiem ze dam rade bo mam silna wole, ale czy juz moge?? Minal miesiac a to chyba jeszcze za wczesnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diann jak tam Twoj Michas????Zuza29 ja mam podobny problem...spodnie ciazowe,obrzydle dresy i wszystkie ciuchy za male....ja juz sie wzielam ,musze schudnac 16 kg!!!!!jak ja dam rade???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza29 witaj nie jestes sama Ja nie mieszcze sie do rzadnych spodni sprzed ciazy:(wszystkie wciagam do pol uda i dalej ani rusz.Jestem prawie 3 tyg po porodzie mialam w ciazy plus 18 kg ale teraz zostalo mi jeszcze 6kg i te kilogramy nie pozwalaja mi ubrac moich ulubionych rzeczy.Chodze w spodniach ciazowych i zastanawiam sie w czym wystapie na chrzciny a to bedzie 1 pazdziernika czyli juz niedlugo.Chyba bede musiala cos kupic. A jesli chodzi o moje malenstwo to dzis znowu spala od 21 do 6 rana Kochana Kruszynka daje rodzicom sie wyspac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) zuzek>> ja też pani w przychodni zasugerowałam że chyba obie jaja robi, jak mi próbowała wytłumaczyć że nie zapisze mnie dzień wcześneij na szczepienie bo nie i mam dzwonić o 7 rano a nie o 14.. kpiotrowicz>> fajnie że lepiej sie czujesz :) ja Aurorze zakładam czapeczke ale taką nie wiązną Aurora waży już 4700 przez 2 tyg przybrała 700g.. ja nie wiem ile waże bo nie mam wagi w spodnie sie niektóre mieszcze ale brzuch mam dalej....niestety diann>> jak tam Michaś..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn jak chcesz stracic brzuch to nos majtki sciagajace.Ja nosilam w szpitalu pas poporodowy a teraz nosze majty sciagajace i brzusio sie zmniejszyl jaszcze jest troszke widoczny ale nie az tak jak po porodzie .Wyprobuj naprawde skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justa29 - dziekuje bardzo za podpowiedz dotyczaca kąpieli - wczoraj było duuuuuuuuuuużo lepiej!!! :-) aż miło było popatrzeć na tego skarbika, wode do kąpieli mam zawsze ok37 - 38 stopni tak mierze łokciem, chyba niemoge chwalić tak Kseni bo jak tylko coś dobrego napisze lub powiem to od razu staje sie bardziej marudna i cześciej chce jeść, a w dzień oczy ma szroko otwarte i bacznie patrzy na to co robie jak tylko znikam z pola widzenia to zaczyna popłakiwać mi tez zostałą ta czarna linia!!! kiedy ona zniknie - moja siostra nigdy nie miała tego! mimo iż ma trzech chłopaków!!! widze że grono z nas ma ten sam problem z wagą, no i z łakomstwem aż mi ulżyło że niejestem sama pogoda superowa i my po tygodniu juz zostaliśmy przez położna wypedzenie na dwór :) ja zakaładam czpeczke takie j grubości jak po kąpieli i bluze z kapturem, chyba jest ok bo nie jest zbyt spocona, ale za uszkami pojawiaja sie potówki - chyba dlatego że ciągle śpi na boku mam pytanko - kiedy kładziecie dzieciątka na brzuszek? bo ja jeszcze nie próbowałam i nie wiem czy nie zawcześniej na to? mała ma 12 dni pozdrawiam wszystkie szczęśliwe mamusie i wasze bobasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malutka usnela, wiec moge napisac pare slow :-) Spi juz troszke mniej niz do tej pory, ale i tak jest spokojna..i cale szcescie..bo zaczely sie problemy z Gabrysia.Zlala sie w nocy w lozko, marudzi, jest nieposluszna..Tym trudniej jest okazywac jej, ze kochamy ja rownie mocno, mimo ze Emilka jest juz z nami.Ale byc moze to okres przejsciowy..taak sie pocieszam bo od poniedzialku bede sama z obiema...eh..CURA DOMESTICA ze mnie nic dodac nic ujac ;-) Dziewczyny, widze ze wszystkie martwicie sie o swoje figury..ja tez, mimo ze brzuch stracilam od razu prawie, tak ze w biodrowkach juz ostatnio moglam chodzic, ale jem takie ilosci, zapycham sie slodyczami, wlasciewie nie przestaje jesc..i juz widze ze przytylam.Brzuch robi sie coraz bardziej pekaty. To denerwujace, zwazywszy ze mialam dobry start, bo 2 dni po porodzie mialam tylko kilo ponad stan sprzed ciazy(ale malo przytylam, wiec to zaden sukces). Nie wiem kiedy mozna zaczac cwiczyc..juz mnie nosi.poki co stosuje balsamy pseudoodchudzajace---przynajmniej psychicznie czuje sie lepiej, ze niby cos robie w tym kierunku, heheh I garbie sie---piersi mi tak urosly, ze jestem nie przyzwyczajona do tego i na kregoslup to chyba wplywa.zaczynam wspolczuc kobietom po operacjach znacznego powiekszenia biustu.. Basiu, ja zalogowalam sie na stronce bobasy.pl i tam mozna umiescic nawet 200 zdjec!rejestracja krotka a potem tylko umieszczasz linka do strony maluch aw stopce i juz :-) Evvik-----ja mam podobnie, wkurza mnei zamkniecie, paradoksalnie, bo przeciez od 4 lat nie pracuje, a 3-wychowuje dziecko, traz doszlo rugie wiec jescze sobie w diomu posiedze :-/. Poki co nie zabieram sie za zbedne obowiazki, robie tylko to, co trzeba i tak mam wiecej czasu.dzis juz postram sie nawet wyjsc na probe choru, moze te 1,5 godz. mala bez cycka wytrzyma ;-) Kpiotrowicz, rybko...mus to mus...Michal ma skrecona kostke od niedzieli..a kazda kobieta wie, ze facet jak mu cokolwiek dolega to umiera 10 razy bardziej niz trzeba, ehhe.Ale nie jest zle-pokustykal wczoraj do urzedu z Gabi, dzis ja zabral na troche do pracy, wiec mam spokoj przynajmniej, obiadek moglam zrobic, ale masz racje troche za mocno chyba sie wysilam bo znow mnie ciagna blizny..eh..ale jak tu uwazac na siebie, no jak , pytam?! acha, a bywasz Ty jescze na gg czasem? :-P jakby co zaklikaj do mnie. No rozgadalam sie strasznie, splywam ogarmnac w kuchni.. Acha, nie nadazam juz z wyrzucaniem smieci, hehe te pampersy Emio zajmuja zdecydowanie za duzo miejsca :-) acha, napiszcie jescze jakich pampersow uzywacie. ja zaczelam od huggies, ale tych rozowych i mi strasznie przemiekaly, teraz przerzucilam sie na rossmanowskie, i sa super, ani razu nie przesiakly jescze a i kupka nie przeleciala zadna strona. no i tanie sa w miare. ok, buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia >>> dzieki :) do mnie zmotywowałaś bo co prawda mam te majtki ale nie zakładam zbyt często....teraz to sie zmieni... już ubieram :P Aurora też na początku strasznie płakała w kąpieli.. teraz robie jej cieplejszą wode i nie pałacze... albo już sie przyzwczaiła.. w końcu duża już jest... dzisiaj kończy 7 tygodni.. :) padlinka>> my używamy pampersów Pampersa.. i są super jak narazie.. a duże opakowanie 98szt w dużym sklepie niecałe 50zł kosztuje...i starcza gdzieś na 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diann
Zuziu!!! w tym mleku sa ilosci sladowe laktozy,mi na kolki to nic nie dalo,jestsm na prosobee,on nie ma wogole laktozy,wiec uwazaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diann
Michas lepiej a ja znow gorzej.W niedziele chrzciny,buuu,S ponoc chce przyjsc do kosciola a moj tata grozi,ze go pobije jak przyjdzie....wciaz jakis problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wystraaaaszona
Dziewczyny!!! powiedzcie, czy wspolzylyscie juz po urodzeniu dzieci???, bo ja strasznie sie boje (tzn probowalismy z ,ezem, ale wymiekłam... bolało i tak jakbym znowy byla dziewica..... boje sie bolu, jak to u WAS wygm jak to jest) lada????? (rodzilam po raz 1 i nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mamy bioderka z głowy - i przy okazji sa w porządku:))) Ulżyło mi bo przez ostatnich pare dni patrzyłam mu na nóżki i znajdywałam felery - fałdki miał w moich oczach zdecydowanie nierówne - ale okazało się że jestem matka paranoiczka. Na USG mały dał popis - najpierw przy zdejmowaniu pampersa okazało się że choć moment temuzmieniany - usrany jest mój syn po pachy niemal - ok - lekarz wyrozumiały uśmiechnał się - przebrałąm. Jak tylko dotknał bruna głowica - syn mój puścił fontannę moczu - zalał cały rożek i podłożoną pieluchę. Ok - lekarz dalej się uśmiechał - uśmiechał się całe badani mimo, że bruno zlał się jeszcze 2 razy (zimno mu chyba było albo co - bo chyba nie stres;) Za to ja isę stresowałam strasznie - ręce mi latały jakbym dziecka nigdy nie przebierała - z tego stresu zapomniałam mu tyłek posmarować i znim doszliśmy do domu to się troszku zaróżówił - jeszcze nie odparzyła le trzeba wietrzyc i smarować pewnie sudocremem - ech A co do figury i kilogramow - to ja jak chyba wszystkie z tego co czytam - większość ciuchów zatrzymuje się mi na poziomie ud a te obszerniejsze na poziomie bioder. Masakra - na dodatek ja nigdy nie miałam biustu - miseczka a całe życie - a tu mi skoczył do ci ja nie wiem jak się ubrać w górnych rejestrach i we wszystkim wyglądam dosyć kuriozalnie - bo wszystko co pasowało na wysokiego płaskulca nie spisuje się na zwalistym biuściaku :(((( Pieluchy - ja używam pampersów Pampers NEW BORN bo wchłaniają kupke i Bruno nie jest jeszcze zbyt duży więc się w najmniejsze mieści. Ale większe tez kupiłam zawsze na promocji w Rozmanie - ostatnio za JUmbo paka zapłąciłam 36 zl - a podobno najbardziej się opłąci kupowac w Makro - jeżeli ktoś jest z krakowa i ma karte. Diann i jak tam Michaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! Dawno nie odwiedzałam naszego forum, ale poprostu nie mam czasu. Zazdroszczę wszystkim mamą , które śpią po nocach. Tego mi tylko barakuje. Tak po za tym Szymcio jet super. Już gaworzy sobie tzn. oooooo, eeeee uuuuuu, ar ar ra, a czasami to słyszy się coś w rodzaju nieeeeeee, to przeważnie jak płacze. Jutro kończy dwa miesiące. Ma 60 cm, waży 5700 gram. Właśnie dzisiaj byłam złożyć mu wniosek o dowód osobisty.Chcę iść z nim do Niemiec na zakupy.Najzabawniej było jak musiałam iść z nim na zdjęcie. Przeważnie spał, ale jak wracałam ze szczepienia to sie udało ,że Szymcio nie spał. A co do szczepień, o czy zdecydowałyście się na tą skojarzoną? Dzisiaj dałam Szymkowi ciut ciut soczku jabłkowego z HIPPA. Chyba Mu smakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kolki polecam butelki z firmy DR . BROWN . To takie butelki z taką rurką w środku. Polecam!!!! pa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATI- ja też podaje sab simplex, raczej po jedzeniu , a jak podasz w trakcie lub przed jedzeniem to też dobrze. Pomaga Wam? Nam tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata.....mam i butelke browna i sab simplex :)........chyba najlepiej bedzie jak poczekamy az dzieci nam wyrosna :) u mnie jeszcze 2 miesiace i juz bedzie po kolkach ;) chyba :P diann nie bardzo zrozumialam na co mam uwazac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak czytam o tych mlekach. Ja tez zmieniałam , teraz Szymek wcina Humanę plus 1. Rózni sie od zwykłej Humany 1 tym , ze jest bardziej sycąca. Wcina 120 ml. Kupiłam juz większy smoczek i jest dobrze. Kolki to chyba ma żadko. Nawet niewiem czy ma . Dostaje kropelki wieczorem może dlatego nie ma. Lekarz mi mówił mi ze dobre jest tez mleko z Hippa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinko dziekuje za wiadomosci jutro sprobuje t zdjecia zrobic tak jak ty.A teraz zmykam spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rimxtaiv
Kochane DZiewczyny potrzebuje Waszej pomocy Jutro lece samolotem na chrzciny dzidzusia mojej przyjaciolki i troche sie boje lotu.Zazwyczaj pije drinka i jest lepiej ale tym razem mysle ze jestem w 5 dniu ciazy czy majac mdlosci, zmeczenie ale temperaturetylko 36.2 moge byc w ciazy.WIem ze to nie ten temat ale jestem samaw Stanach nie mqam sie kogo spytac o rade a na test ciazowy za wczesnie.Dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc diann współczuje problemów z Michasiem, biedactwo macie pecha :( ale nie martw sie wszystko wróci do normy moje chłopaki spią, Kubus zasnął bez kąpieli bo cały dzień nie spał i chyba miał dość, troszke marudny jest po szczepieniu a pierwszego dnia to budził się nagle z przeraźliwym płaczem-biedactwo przypominal sobie-przy pierwszym ukłuciu to aż zaniósł mi się płaczem :( byłam na kontroli u swojej gin, wszystko ok tylko dostałam tabletki anty (spirali juz nie ufam) nazywaja się Cerrazette ale boję sie je brać głównie z powodu moich skłonności do nadwagi (i tak mam jej z 10 kilo) a co wy w tej sprawie kombinujecie????? po tej ciąży zostało mi 3 kilo (przynajmniej mieszczę sie w wiekszość ciuchów) ale po Maćku zrzuciłam tylko 8 a miałam 18 kilo nadwagi 😭 buuuuu i tak patrzeć na siebie nie mogę, brzuch mam strasznie obcisły apropos brzucha to dziewczyny pamietajcie że jeśli uzywacie pasów lub majtek obciskających to musicie regularnie ćwczyć mięśnie brzucha bo inaczej zwiotczeją i nie bedzie to najladniej wygladać za pare lat aha ta linia na brzuchu tez mi została ale jest tak jasna ze w ciąży jej nie zauważyłam-dziwne bo w pierwszej ciązy nie miałam wogóle dzięki za wszystkie zdjęcia -śliczne są wszystkie dzieci, taki ich urok dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorcia_27
Witajcie ;) Dziewczyny potrzebuję pomocy. Mój Maciek dzisiaj w nocy tak dziwnie charczał przez nosek. Spał przez to bardzo niespokojnie. Do tej pory też bywały takie sytuacje ale wtedy gruszką oczyszczałam nosek i było ok. Ale dzisiejsze zabiegi gruszką nic nie pomagają ;( Nie wiem czy to nie jest jakiś niezyt noska. Ja byłam od wtorku przeziebiona, miałam gorączkę, katar itp. i nie wiem czy teraz mały tego nie załapał. Mierzyłam mu temperature ale jest ok. Czytała że płuczecie noski solą fizjologiczną bądź morską. Napiszcie dokłądnie jak to zrobić. bede wdzięczna za porady. Miłego dnia dla Was mamuśki i dla Waszych bobasków. Lece do małego bo się budzi. Papapa Synek Maciej przyszedl na swiat 24 lipca 2006r. Wazyl 2950 gram i mierzyl 54 cm. http://tickers.baby-gaga.com/t/foxfoxabu20060724_-8_My+child+is.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorcia - kup dowolna wodę morska do zakraplania dla niemowlaków. Zwroc tylko uwage zeby latwo sie dozowala, bo ja kupilam taka co za mocno pryska i Mala troche sie boi. Psikaj do noska 3 razy dziennie. Chyba ze pojawia sie jakas wydzielina z noska -wtedy uciekaj do lekarza. Ale jesli slychac tylko jakby cos zalegalo wystarczy ta woda (wiem bo ja spanikoana bylam juz z tym u pediatry;) ). Podobno u takich maluchow to normalne. Ekino jak najbardziej mozesz ukladac malucha na brzuchu. Mojego kladli juz w szpitalu jak miala 5 dni bo bolal ja brzuszek. Lekarz mowila ze to najlepsza profilaktyka kolki i jesli dziecko lubi, niech lezy, spi jak najdluzej chce. Buziaki!! Ps kolejna noc przespana!! Gabrysia zrobila sobie nawet przerwe miedzy posilkami 5 godzin! Gdyby nie jej tluste faldki i mocny sen balabym sie ze jest glodna ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u nas tez nocka przespana:) co do ukladania na brzuszku to Ekinio mozesz ukladac tylko nie po jedzeniu najlepiej to robic przed jedzeniem.Moja mala czasem spi na brzuszku i jest zadowolona:D Padlinko nie udalo mi sie z tym linkiem ale dalej probuje i sie nie poddaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diann
hej ja tylko na moment.Michas lepiej,ale ide zaraz do lekarza,bo cos blady po tych lekach.Zuziu,ja mialam tak,ze tez przez kolki przeszlam na Bebilon Pepti.Kolki nie minely i okazalo sie,ze w jakims rejestrze mlek jest w nim laktoza a wlasnie ten skladnik wyklucza sie z diety dziecka przy kolkach.Producent nie napisal o niej w skaldzie,byc moze uznal,ze 2,8 to ilosci sladowe.Prosobee jest mlekiem calkowicie bezlaktozowym i dopiero po nim kolka przeszla. Sciskam lasedczki,dziekuje za zainteresowanie.Caluski dla Kseni,Bruna,Kaski,Aureorki,Maxia,Paulinki i calej reszty bobofrutkow naszych:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×