Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

dziwczeta ja bym wyslala kolysanke ale nie umiem jak maz wroci moze on potrafi Ja mieszkam w austrii a wiem ze w wielkiej brytanii to tez obowiazuje a do poczytania wiecej na www.PIT.pl ekinio przepraszam tak sie pisze z dzieckiem na reku ale zmywarka dobra rzecz ja mam taka jak ty i tez nie zmywa za dokladnie moj Max siedzi czasem nawet kilka min. ale jak cos z boku zobaczy fika na plecki dzis u nas pierwszy dzien z kubkiem dziubkiem i rewelacja Max sie nie oblewa i wie o co chodzi oczywiscie dziubek silikonowy bo z twardym nie chce zaczynac uciekam bo maly padl i musze cos upichcic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no poslalam wam te meble,poslalam:P oczywiscie w dwoch mailach bo skleroza w pierwszym nie dodalam hahha i dziko szczesliwa jestem,bo mi gabe do przedszkola przyjeli i od poniedzialku pojdzie :D juhuuuuuuuuuu moja emi woli cisze od muzyki,ale gaba slucha wszystkich mozliwych fasolkowych,majkowo-jezowskich,pan-kleksowych piosenek:P jej,emi kaszle strasznie,nie pomagaja jej syropki,a gaba chce sie ze mna bawic,wiec zmykam,moze potem uda sie wiecej napisac buziaki i przepraszam ze tak krotko pisze,poprawie sie,obiecuje,ale po prostu zaganiana jestem ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny na poczatku dziekuje wszystkim za zyczenia z okazji rocznicy wczorajszej i dzisiejszego pol roczku Paulinki:) 🌼Ekinio,Plusia,Bernatka,Kati,Evvik🌼 Wczorajszy dzien sie udal posiedzielismy z dodzicami i rodzenstwem i bylo fajnie od meza dostalam bukiet kwiatow i wybieramy sie do Golebiewskiego na basen jak mi sie skonczy@ bo tak sobie obiecalismy ze na rocznice sobie tam pojedziemy.Jak goscie poszli ostatni przed polnoca to od razu polozylam sie spac a mezus sprzatal:)ale jak przyszedl na gore to wytargal mnie z lozka do 2 pokoju,nie wiedzialam o co mu chodzi no ale wstalam i poscil piosenke na ktorej zesmy sie poznali:) i tak przetanczylismy kilka piosenek i polozylismy sie spac:)Acha wczoraj jeszcze spalilam moj bukiet slubny(zasuszony)bo tak podobmo sie robi. Ekinio nocnik ladny Ja tez zaczne jak Paulinka zacznie sama siadac.Ale mysle tez tak jak Kpiotrowicz lepiej tanszy a czesciej zmieniac Plusia Paulinka tez od sliny co chwila ma jakies krostki ale niczym tego nie robie bo raz sa a raz znikaja. Dzis moj skarb ma pol roczku. Buziaczki i usciski dla wszystkich ktorzy dzis swietuja razem ze man pol roczku swoich pociech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekinio a Ksenia spi w swoim lozeczku czy zabieracie ja do siebie?u nas tez noce tragedia-Patryk je kilkakrotnie-tez jestem zmeczona i chetnie poczytam co Evikk doradzi-Patryka biore do nas i czasami wydaje mi sie ze on przez to sie budzi ze czuje cyca blisko a nie z glodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka - bardzo przepraszam,że nic się nie odezwałam, ale dopiero dziś do Was zaglądam - przez cały weekend mieszkała u mnie siostra ze swoim maluchem - więc nie miałam ani 5 minut wolnego czasu, bo cały czas albo pilnowanie dzieci, albo spacer, albo sprzątanie. A jak raz włączyłam komputer to Kubuś mi go wyłączył:( Te pęcherzyki/nadżerki które opisujesz faktycznie albo alergiczne, albo pieluszkowe zapalenie skóry, a może infekcja wirusowa - trudno bez oglądnięcia odpowiedzieć - ale pewnie lekarz CI dzis wszystko wyjaśni i poradzi co robić na przyszłość. Ekinio- ja widziałam te nocniki w Entliczku-Pętliczku w Krakowie, ale nie patrzyłam jaka cena i nie wiem czy były identyczne - po prostu miały kształt małego sedesu. Jęśli jeszcz jestes zainteresowana to jak tam będę to popatrze. Donn - jakoś wiedziałam,że się jednak na basen nie wybierzesz:-P Idę choć troszkę posprzątać, bo mieszkanie wygląda jakby huragan przez niego przeleciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha,dziewczyny, zastanawiam sie kiedy wyprowadzic emi do swojego pokoju...czy pol roczkutonie za wczesnie?czy bedejaslyszala jak sie obudzi w nocy?nie wiem...napiszcie co o tym myslicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka meble ladne a co do spania w osobnym pokoju to Ja mysle ze jak Paulinka bedzie miala roczek to bedzie spala juz w swoim pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Padlinka - ja też sobie postanowiłam, że w lato bruna wyekspediuje do własnego pokoju - to będzie gdzieś tak w okolicach jego roczku. Hmm tylko mały pokój który będzie jego jest z drzwiami balkonowymi i musimy wymyślec jakieś zabezpieczenie żeby moje sprytne dziecko nie otworzyło balkonu jakimś sposobem - chyba jakaś kratka albo barierka Plusiu - ta broda to jak dziewczyny mówią pewnie śłnienie ii ząbki albo 2 w jednym - pediatra mój mówi, że takie zaczeriwnienia ot nie alergia czasem może być wysypka od ząbkowania - niektóym dzieciom tak się ząbki objawiaja i to już nawet 2 mies. zanim wyjdzie ząb:)) Co do nocniczków - ogladałam wczoraj supernianię - tam byłoco prawda starsze dziecko ale nocnik miał full wypas - tron z fanfarami i światełkiem - hehe nawet isę nie zastanawiam ile takie cudo kosztuje - bratanek męża dostał nocnik jak zaczał sam siadać i to był taki nocnik, który jak się od niego nasikało to grał (takie wie elektrodki miał które po zalaniu przewodziły jakiś łądunek elektryczny jak mniemam (nie znam się na tym - dla mnie grał bo grał:) - strasznie ten nocnik lubił i cieszył się jak głupi jak nasikał :) my dziś po wizyccie u pediatry - wyniki okazały isię w normie - dostaliśmy skierowanie do chirurga żeby zobaczył stulejkę małego. Tym razem obyło się bez bólu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorcia
Witajcie ;) Tak jak przewidywałam noc była trudna. Rano spakowałam małego i pojechaliśmy do naszej Pani dr rodzinnej. Osluchała małego i stwierdziła że wszystko ok. Nie ma żadnych szmerów na oskrzelach czy płucach. Gardełko też czyste. Ząbków stwierdziła że nie widać :d Następnie stwierdziła że skóra małego ładnie wygląda a następnym pytaniem mnie normalnie zwaliła z nóg: czy podaje pani synkowi jakieś danonki jogurty?? No to ja jej na toż że przecież Maciek jest uczulony na mleko krowie i że takie rzeczy wyłączyłam póki co z jadłospisu. Nie rozumiem normalnie postępowania lekarzy. Najpierw przestrzegała żeby nic na krowim mleku małemu nie podawać a teraz pyta czy sprawdzałam na nim czy to faktycznie alergia na to mleko. Mały nadal ma katar i przez to jest bbbbbaaaaaarrrrrrrrdddzzzooo marudny. Pozdrawiam za wszystkie fotki. Dzieciaczki są superowe POZDRAWIAMY 🌻www.szipszop.pl/tickers/15748.gif🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorcia
miało być dziekujemy za wszystkie fotki ale to efekt nie wyspania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doris26 jak byś była w tym sklepie tak przy okazji, to dowiedz sie ile kosztuje taki nocniczek, jak bardzo drogi to kupie pewnie ten który Marsjanka* proponuje, o nim tez myślałam, a grajace tez są fajne, ale wole chyba z klapką Padlinka mebelki super Justa29 właśnie właśnie nie śpi z nami ale jak biore ja do karmienia w nocy to kłade ją do łóżka i zaraz spowrotem odstawiam do łóżeczka, ale zauważyłam że jak płakała to sie patrzyła na łóżko i na Krzyśka, jakby z pytaniem \"czemu taty w łóżku jeszcze niema\", po za tym jak jest głodna to i biore ja na rence to szuka cyca przez bluzke i niema że niedam bo zaczyna krzyczeć, Evvik to co pomożesz nam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekinio a w dzien jak Wam zasypia?sama?czy tez przy piersi? padlinka-czemu ja nie mam zdjec?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!! Bardzo mi się spodobał ten nocnik, do którego linka zapodała Marsjanka. Ja mam problem taki, że moja teściowa kupiła już Michasiowi nocniczek. Ale jest straszny, kto nie wierzy niech spojrzy http://www.allegro.pl/item168009167_nocnik_zwierzak_wyprzedaz_.html Nie wiem co mam zrobić, bo jakoś sobie gorszego kibelka nie wyobrażałam w życiu i sama bym tam nie nasikała :-). Może marudzę, hm no ale jestem w kropce. Czy jakbym kupiła nowy - funkcjonalny nocnik to teściowa się obrazi? :-P Nie lubię dostawać prezentów bez wcześniejszego zapytania o preferencje. To tak jakby ktoś kupił wózek dla dziecka nie interesując się tym jaki się wam spodoba :-D Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze laski Anna,jasne,ze postaram sie pomoc.Nie jestem specem,ale mam zawsze mam slownik:-)5703809 Be-b,gdzie mieszka mama?blisko?Kup inny,albo powiedz grzecznie,ze dostalas od kogos innego.Wiem co to znaczy,bo dostalam daremne krzeselko do karmienia,stoi tylko i zawadza. Padlinka,meble super,duzo sie da do nich dobrac,maja klimatyczny kolor,ale trudno tak pisac na odleglosc.A swoj pokoj moze rzeczywiscie po roku?Zawsze Mala moze przyjsc,bedzie zaradniejsza..lepiej dmuchac na zimne. Dzieki za fotki,Szymek super,inne dzieciaczki tez.Gabcia mine zrobila filmowa wrecz:-) A ja na week wyjezdzam!!I do nie byle gdzie,ale do Kruchej!!Strasznie sie ciesze i tez jestem za spotkaniem na lato,moze Krakow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorcia
ja też jestem jak najbardziej za spotkaniem latem ale może morze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szalona jestesm i pewnie pojade gdzie reszcie bedzie wygodniej;) Krakow uwielbiam:) Padlinka - dawaj te meble - rozeslalas do co 2 osoby?;) Bradzo podoba mi sie nocnik z klapka:) Mecze sie dzis z zebem.... bylam zapisana do dentysty ale przez szpital malej wizyta mi przepadla.... jutro jade - nie bylam ze 4 miesiace i dziwne ze zrobilo sie cos na tyle duzego ze tak boli:( Ekino - Padlinka wieczorem zapije tego zeba ;) Diann - jak Michas w spacerowce? Kupilas mu kurtke? papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam mamy, jak widze to czasu ostatnio mam tylko na czytanie, le za to regularne:) Mój Alek wczoraj przekroczył swój 7 miesiąc zycia:) a ja cały czas mówie ze alus ma pół roczku:):):) jak sie przestawie na 7 mcy to bedzie miał już 8 ale ten czas leci, nienadążam:) co do spotkania to mi jest zupełnie obojętne kiedy i gdzie, byle bym was wszystkie zobaczyła:):):) już nie moge sie doczekać, pomysł z krakowem jest wysmienity,,,,moze tez jest ok,,,,wiec bede tak jak w polskim rządzie tam gdzie bedzie chciała wiekszość,,, ze mna jak z dzieckiem za ręke i w droge, tyle na dzisiaj, alus spi ja ide troche odprężyc sie po cięzkim dniu,,,no i spanko:) miłego odpoczynku zycze oraz słodkiej nocy i :)miłych :)snów:) oczywiście dla naszych skarbów:) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za pisownie i gubienie liter,,,oczywiscie \'\'morze\'\' miałam napisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Be-B - nie wiem czemu piszesz,ze ten nocnik taki straszny, spodziewałam sie duzo gorszego...a ten ma jedną zaletę - jak dziecko siedzi to ma się czego z przodu trzymać:) wiem,ze synek mojej siostry tak lubił (mial jakąś fokę czy cos takiego) i dla chłopców dobry, bo z przodu zabudowany, więc się nic nie zachlapuje. A jesli naprawdę Cię denerwuje i chcesz się go pozbyć to zawieź go do tesciowej i powiedz,że jak Michaś sie uczy sikać to musi mieć dostępny nocniczek tam gdzie często przebywa, a przecież nie będziesz wozila ze Sobą nocnika z domu:) A co do grających nocników - to niektóre dzieci się ich panicznie boją:( Ekinio - będe w tym sklepie we środę to popatrze. Justa, Ekinio - Co do nocnych karmień cycem - to u mnie też koszmar - Ala się wielokrotnie budzi, jak prześpi 3 godziny to jest duży sukces, więc też jestem ciekawa wszelkich sugestii jak to wyeliminować:( Ala w dzień zasypia sama w łóżeczku, na wieczorne spanie również sama w łózeczku (tyle,ze ze smoczkiem). Problem jest tylko i wyłącznie w nocy- smoczka za nic nie weźmie, jak Grzesiek chce ją ponośić to dostaje szału, jak biorę do łózka i próbuje dać smoczek to ryk, jednym słowem tylko cyc i faktycznie piersi mi całe wyjada(choć nie sądzę żeby była taka głodna) to raczej przyzwyczajenie. Sama nie wiem, mam wrażenie,że jest coraz gorzej:( Najgorsze,że nie używam butelki i nawet wody jej nie mam jak w nocy podać, bo z łyżeczki czy kubeczka mi się może zachłysnąć:( Ja biorę ją na karmienie do nas do łózka, ale jak tylko zje(=zaśnie) odnoszę do niej do łózeczka. Czytałam,że w okolicach 6 miesiąca wzrasta zapotrzebowanie u dzieci na tłuszcze nienasycone - bo rozwijają się struktury w mózgu, a w nocnym mleku jest tych tłuszczów więcej i stąd taki bardiej niespokojny okres i więcej karmień w nocy - ale nigdize nie piszą kiedy to ma minąć, a ja już na rzęsach chodzę:( Czekam na wszelkie sugestie🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki:) Agula30 i co powiedział lekarz? Ineska, dlaczego już nie przesiadujesz na Kafe??? Gorcia witaj w słodyczowym poście:) Justa29 gratulacje dla Patryka z okazji dolnej jedyneczki:) Padlinka jeszcze nie obejrzałam zdjęć (mam nadzieję, że do mnie poszły:)). Za to życzę Wam szybkiego powrotu do zdrowia. Edusia, super, że są postępy w usypianiu. Oby tak dalej, będzie dobrze. Kati75, fajnie, że Max potrafi pić z kubeczka niekapka:) Mój łobuziak narazie nie chce. Basia23 to widzę, że rocznica się udała. Tylko to zakończenie, że poszliście spać mi nie pasuje:P. Ekinio, Justa29, Doris26 i inne zainteresowane dziewczyny muszę przyznać, że było dużo łatwiej odstawić Bartka w nocy od piersi niż myślałam. I to jest tak jak wszyscy mówią, wystarczy trochę cierpliwości i konsekwencji:) W każdym razie strasznie się bałam, bo Bartek budził mi się ostatnio 4-5 razy na cyca, a jak mu szybko go nie dałam to po prostu ryczał. Smok nie pomagał, musiał być cyc. Więc dałam Bartkowi na noc gęstawą kaszkę, popił ją jeszcze moim mleczkiem i najedzony był jak bąk. Przygotowałam sobie herbatkę Hippa jabłkową z melisą :P i przygotowałam się psychicznie na nocne wycie. Oczywiście pierwszej nocy był wielki płacz jak nie dostał ulubionego cycusia, ale (chyba po 20 minutach) uspokoiłam go na rękach, potem smok na zmianę z herbatką. Na początku niczego nie chciał, potem wypił herbatkę i ze smokiem usnął mi na rękach. Pierwszej nocy usypianie trwało chyba ze 2 godziny. Potem obudził się jeszcze 2 razy, popił herbatki i usypiał. I z każdą nocą było coraz lepiej. Jeszcze drugiej nocy trochę się buntował, a trzeciej nocy prawie nie płakał, wypił herbatkę i usnął. Teraz budzi się raz w nocy, pije i usypia. Herbatkę robię coraz słabszą, aby w końcu zastąpić ją wodą. Mały w nocy wypija 100-130 ml. Daję mu pić jak już zaczyna kwękać i popłakiwać. Wtedy zaraz po herbatce usypia. Idealnie byłoby gdyby Bartek nie chciał pić w nocy tylko grzecznie usypiał bez cyca, ale tak dobrze narazie nie jest:) Do tej pory było tak, że maluch wieczorem usypiał grzecznie w łóżeczku, a potem jak się budził brałam go do łóżka i przeważnie już w nim zostawał. Dzisiejszą noc spał całą w łóżeczku:) Zobaczymy jak będzie dalej. Jednym słowem dziewczyny próbóujcie. Naprawdę nie jest tak źle. Najgorsze są pierwsze 2-3 dni. Potem maluszek się przyzwyczaja do zmiany i jest ok. I za nic w świecie sie nie poddawajcie. Mi za pierwszym podejściem zabrakło konsekwencji i maluszek to wyczuł. Drugim razem już byłam nieugięta:) A wcześniej byłam przekonana, że nie da się u Bartka wyeliminować nocnego cyca, ale naprawdę się udało. Niby minął dopiero tydzień, ale ja jestem praktycznie wyspana. Moje piersi już się przyzwyczaiły do nocnej abstynecji, a pierwszej nocy myślalam, że mi eksplodują. Wtedy bardzo się ucieszyłam jak Bartek obudził się o 5 rano i dałam mu cycuszka:) Obecnie budzi sie o 6.30-7.00 i wtedy dostaje cycuszka. Rany, ale się rozpisałam. Życzę powodzenia:) Ja też zastanawiam się czy już przenieść małego do swojego pokoju czy jeszcze nie. Czy potem nie będzie mu trudniej zaakceptować zmianę otoczenia? Dobra już nic nie piszę, bo nie wiem czy dacie radę przeczytać te moje wypociny. Miłej nocki. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evvik :-) dziekuje, Justa :-) w dzień różnie czasem przy piersi a czasem sama lub przy herbatce, przy piersi widze jak \"odlatuje\" i to jest milusie, w nocy czasem wystarczy minutka i już śpi Doris:-) ja już dziś zaczełam walczyć z nocnym karmieniem, bo jutro mam w planach wyjść na to piwko z naszymi dziewczynami, narazie obyło sie bez karmienia cycem po kaszce, zjadła jak zwykle 120ml o 19.30 i starczy, o 22 zaczeła płąkać i dostała wode wyżłopała 120ml!!! szok ile ta żaba pije, 20min temu zaczeła popłakiwać i Krzyś wetknoł jej smoka, ciekawe czy ja bede taka wytrała do rana? co do spotkania jestem za i Kraków moze być, bo ostatnio byłam tam w podstawówce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcecie żel nivea za free
Temat: chcecie za darmo zel nivea good-bye cellulite? 22:45 chcecie żel nivea za free dajcie maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcecie żel nivea za free
Temat: chcecie za darmo zel nivea good-bye cellulite? 22:45 chcecie żel nivea za free dajcie maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej patrze i oczom niewierze jestem tu dziś pierwsza noc moze być bez cyca Ksen wytrzymała do 23.30, potem 2 razy sie budziła do 2.30, a dalej film mi sie urwał i niepamietam czy wstawałam do niej czy dopiero o 5 dałąm cyca, póżniej zatykałam buzie o 6 smokiem i o 6.30 tez i takim cudem Ksen wstałao uwaga !!! o 8.48 hura wiec noc koszmarna niebyła, a teraz siedzi w krzesełku i je zabawki, najwyraźniej jej smakują, Agata_27 :-) a ty ile masz lat bo wygladasz na jakieś 20 nie wiecej?? zdjęcia śliczne, i Ty Justa też 20 lat a moze mniej?? dzieciaczki śliczne Kpiotrowicz 😘 Gabi urocza mała dama? ale podobieństwa do was nie widze? czyżby córcia sąsiada hihi śliczna z was rodzinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcecie żel nivea za free :-) jasne ze chcemy ekinio@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy witamy:-) w ten zimny dzien.. ja umieram -boli mnie gardlo i mam katar,ale nie odmowie sobie tego piwka z dziewczynami,jesli nie beda baly sie ZARAZKOW :P no,chyba ze po drodze wyciagne kopyta,hle hłe emi dalej kaszle.od czwartku w sumie..nie wiem czy jak dalej tak bedzie nie isc jeszce raz do lekarza z nia...hmm.. co do zdjec nie wiem czemu nie do wszystkich poszlo.zaladowalam cala liste,ale dostalam pare zwrotow,wiec moze za \"ciezkie\" byly? Kpiotrowicz,słoneczko,ja tobie nie przesle,bo jak przeslalam ekinio, to powiedziala ze juz teraz nie musi mnie odwiedzac, bo meble wiodziala ,ahha, of kors żarcik :P zaczynam sie denerwowac juz tym przedszkolemgabi..czysobie poradzi i takie tam... i chyba moja emi jest jedyna ktora nie przewraca sie jeszce.leniuch taki.na boki jak najbardziej,ale nie idzie dalej...:o co ja sie z nia mam..nodobra,nie z nia,tylko ze swoimi ambicjami nienormalnymi...po prostu gabrysia rozwijalasie owieleszybciej i jakos tak mi sie zdawaloze tutez tak byc powinno...zanim skonczyla 10miesiecy jyz chodzila.tylko ekinio mnie przywoluje do porzadku,zebym nie porownywala tej emilki mojej..ale to TRUDNE JAK DIABLI.:/ DZISW GAZETCE JAKIEJS MAMUSIOWO-DZIDZIUSIOWEJ wyczytalam ze polroczne dzieckomozna juz przenosic spokojnie do pokoju driugiego...hmmmmzagwozdka,ale jakwyzdrowieje chyba sprobuje na noc,dwie,jakbedzie ok, to tak zostanie, ajak nie-wroci do naszego pokoju. be_B---moze tobie sie nocnik nnei podoba,ale nie wykluczone ze Michasiowi przypadnie do gustu,hihi :P dzieci potrafia zaskoczyc;-) o rety,biedna emi----plakac nie moze taka chrypke ma :-( mojemalenstwo...ideja przytulic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ekinio,doris,evvik-ja czarno widze odstawianie Patryka - jak juz pisałam on ani smoczka uspokajajacego ani butli nie wezmie-od poczatku sie nie przyzwyczaił to teraz go juz nie ma sensu przeciez uczyc?to co ja mu dam w nocy?wrrr-niejednokrotnie probowalam podac mu mieszanke ale zawsze bylo blee inną sprawą jest ze ja jestem\"miekka\"i ciezko mi bedzie przetrzymac jego płacz zeby sie nie złamac i nie podac piersi eh-zeby tak sam sie odstawił......marzenie..... a jak u pozostałych mam karmiacych piersia wyglada teraz sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha...ostatno cos zdjec tez nie dostaje za wiele:) poprawiacmi sie,dziewczyny i przysylac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×