Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

ekinio ja lookam:) pogoda dopisuje i dzis prawie caly czas spacerowalismy-na jedno to dobrze ale na drugie.....-zaczynam gotowac z polproduktow-sloiki,torebki,mrozonki..eh-zaczyna mi brakowac czasu a tu jeszcze porzadki przedswiateczne i odpoczac przed kompikiem trzeba...:) ekinio jak zdrowko?lepiej juz?ja tez slodyczami bym sie zajadala a zdrowe jedzenie to bleee Basia26-fajnie ze Dominisi nic nie jest po owocach a na naszym topiku faktycznie cisza kobitki oddzywajcie sie bo nie wierze ze nie czytacie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem:) Zadzwonili do mnie ze zlobka czy zgadzam sie na staz a potem przyjecie do pracy i sie zgodzilam.Od poniedzialku zaczynam jako stazystka prace w zlobeczku a po stazu umowa stala mam nadzieje:) Kurcze ja sie chyba zalamie jak bede musiala mala zostawic z mama.Moja mama sie nia swietnie zajmie ale wiecie jak to jest zawsze sie mysli tz Ja tak mam nie wiem jak Wy ze My to zrobimy najlepiej i Ja juz sie martwie jak to bedzie.I denerwuje mnie to ze Mama nic tylko sciska mala caluje a mnie to denerwuje Ja wiem ze babcie sa od tego i od rozpieszczania ale jakos nie umie sie z tym pogodzic.Czy wy tez tak macie??Czy ja jestem jakas inna??Ja tez tule caluje moja Paulinke ale to Ja a jak ktos inny to mi sie gotuje we mnie.Chyba jestem jakas nienormalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Ja na chwilę, bo padam na twarz. Wczoraj i dziś szalałam z myciem okien i praniem firanek i zasłon. I teraz nieżyję, zwłaszcza, że robiłam to jak mały spał albo sam się w miarę grzecznie bawił. Ale teraz szok jak jest jasno w domku:):):) Zdążyłam przeczytać tylko ostatnią stronę więc jeszcze nie wiem co tam u Was słychać. Widzę, że się pojawił temat słodyczowy. A więc wytrzymałam bez słodyczy 2 tygodnie, a poza tym codziennie coś pałaszuję. Nawet zamiast obiadu. Wiem jestem nienormalna, nadaję się na odwyk i strasznie mi wstyd, że nie dałam rady:(:(:(:(:(: Mam nadzieję, że przynajmniej Gorcia wytrzymala post słodyczowy. Pogoda śliczna i aż chce się spacerować. Bartuś na zmianę ogląda świat i śpi:) Poza tym nie raczkuje, nie umie sam usiąść ale jak go posadzę to ładnie sobie sam siedzi i nadal pełza do tyłu:P. Ząbków wciąż brak:) Buziaczki i dobrej nocki 🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej chyba powinnysmy zmienic nazwe topiku na koszmar wiosennej nocy,wszystkie chyba chodzimy jak zombie,dzieciaczki Nam daja w kosc,ale dzieki temu czuje,ze zyje a moze wlasnie juz nie zyje:-) Co do slodyczowego postu to ja wciaz probuje zrzucic kilogramy,wiec unikam ich.Zamiast czekolady na spacer z Malym do kieszeni zabieram suszone morele,rownie slodkie,polecam:-) Co do pampersow to jak kolezanka pisze,1 na okolo 3 godziny,chyba ze waz strazacki sikajac zahaczy o plecy:-)Plusia zahaczy ,,h,,? od Haka?Help Basiu ciesze sie,ze owoce Domi toleruje:-)oby tak dalej U Nas lepiej ze spacerami ale gorzej z jedzeniem,mam wrazenie,ze on jest ciagle glodny,on by ciagle jadl.Ile moze na jablku dziecko wytrzymac?Z godzinke aby?On chyba woli jesc mniej o czesciej,ale mogl by dac zoladkowi aby dwu godzinne przerwy prawda?Wkurzam sie,ze nie umiem ustalic stalego menu.dzis zrobilam mu kaszke manna na wodzie,wtarlam jablko i troche banana,ale juz po 1,5 kwiczal..masakra Pozdrawiam goraco wszystkie panie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :-D Chlopaki juz w lozku a ja wreszcie mam chwilke tylko dla siebie. Ciagle jestem zdechlak, a najgorszy ten kaszel. I nie tyle mnie to fizycznie wykancza co psychicznie, bo ja szczerze mowiac taki kaszel to mialam chyba z 5 lat temu!!! wrrrrr a wiosna za oknem. Czuje sie jak w wiezieniu! Dzisiejsza nocka byla nieciekawa. Ja nie moglam zasnac przez ten akszel, potem zbudzilam Maxa, a temu fikolki w glowie, o 3:00 w nocy! A J mial wstawac o 5:45 do pracy... ech. Poryczalam sie na koniec z bezsilnosci. Dzien minal spokojniej. Dobrze ze psychika mi nie siada jak Max sie rozryczy. A rozryczy, jak klade na przewijaku,a ja musze to robic bo synek zaczal produkowac kaku z prawdziwego zdarzenia po 3 razy dziennie, tazke nie tylko Xenia potrafi :-P Bernatka, a gdzie Ty, po jakich lakach maz zamiar jezdzic? ;-) Czy Ty juz myslsiz tak przyszlosciowo o urlopie na Mazurach np? Kati75, a do alergologa nie dzowniliscie? Nam dali termin na test alergiczny co mial byc dzis rano, ale anulowalismy, bo jestem chorybzda... Co do nocnych karmien, mi ekspert powiedziala, ze nie ma zmiluj sie, nie dawac cycka, tylko pohustac do snu, kolysanki nucic itp, u mnie sprawdza sie smoczek z reguly... Kpiotrowicz, super! wreszcie cos pozytywnego o mezach na naszym topiku ;-) tyle u nas tych kryzysow malzenskich bylo...A a propos kawki, jaka pijesz, pochwal sie :-) Basia_26 tez juz wspominalam J o tym ze czas obnizyc lozeczko, ale wiadomo zawsze ma cos pilniejsezgo... My uzywamy pieluszek szwedzkiej marki LIBERO bez dodatkow substancji nawilzajacych. Jestem bardzo zadowolona. A zmieniamy ok 7 na dzien. http://libero.se/Pages/Products/ProductCategory.aspx?id=6707 Basia24, Paulinka uwielbia kuchnie mamusi, a jak ma apetyt to i szybciej wyzdrowieje!!! Gratulacje! Super z tym stazem, brawo! Hi, hi... Basia jest zazdrosna o swoja mame! Nie martw sie!!!🌼 🌼 🌼 Justa29, jak ja zadzroszcze ze bylas na dworze.... ja kaszle i prycham jak jakis stary przedwojenny motor :-P Evvik, o matko... okna, firanki..... Starcza Ci sil na to wsyzstko? Podziwiam wwsyztskie Was, ktore sa 100%gospodyniami domowymi bo ja nigdy taka nie bede :-( Na pocieszenie Ci powiem Evvik, ze Twoje slodycze przynajmniej w czesci zostaly juz dawno spalone podczas robienia porzadkow ;-) Ekinio, jak raczka? Jak sie czujesz? Roxelka, 🌼 Vanessa ma faktycznie apetyt! ja na pzremian gotuje a na przemian przemycam hippy :-) Ale poniewaz zawsze serwuje jedzonko na talerzu, wiec Maly sie nie kapnal ;-) Diann :-), hi, hi... HHHHHHH oczywiscie :-D Kurcze, Wasze dzieciaczki rzeczywiscie maja niezwykly apetyt! Slowo daje. Ja to chyba przedobrzylam bo caluski dzionek sadzalam w kzreselku Maxia zeby nakarmic tym tamtym, to sie na koniec pozwracal mi 2 razy troszke... ale jak on sie wygina w przod za zabawkami! To co ja mam robic... Zmykam. Kaszel mnie morduje i zyc mi nie daje. pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. u mnie po staremu.Ekinio kazala mi sie czasem zameldowac wiec sie melduje. dziewczynki od 20.00 spia i mam spokoj,cale szczescie.aha,zaleze do tych szcesciar,ktore sie ostatnio wysypiaja.emi usypai o 20.00 ,budzi sie dopiero kolo 3.00 na karmienia i do rana spi.a jak m.zabierze g. do przedszkola-to tez moze sobie jesczetroche pospac. dzis do 10.30 :) basia,my uzywamu pieluch rossmanowskich.dla nas super i niezbyt drogie. buzka!ide w kime:) pozdrowianie dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem umowrodwana -wczoraj z placzem dzwonilam do Darka ze nie daje sobie rady:( Mala ciagle plakala,w nocy co chwile krzyczala - bola ja te paskudne dziasla. I niby to rozumiem ale juz po prostu nie mam sily.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kpiotrowicz rozumiem cie ja mam to samo czasami caly dzien na rekach bo Maxa boli a on 10kg wazy wczoraj juz beczalam zero pomocy i nikt mnie nie rozumie tylko ciagle slysze masz czas to to masz czas to zalatw tamto a ja k...wa nie mam czasu dla siebie no i znow dol mam aaaa juz nie bede marudzic bo malemu wysypka zeszla ale jak wroci to do alergologa pojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) musze nadrobić pisanie bo z czytaniem jest ok :P Evvik>> Bartuś jest cudny.. Ekinio>> Ksenia modelką ędzie jak nic :D.. ale z niej strojnisia Roxelka>> Vanessa słodziutka... a jak ty super wyglądasz ... Basia 24 >> troche po czasie ale wszystkiego najlepszego :).. i gratuluje pracy... Plusia>> fajnie że znowu piszesz... a powiedz mi jaką tą rybe Maxowi dajesz.. no i spadam bo Aurora sie wkurza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Moje dziecię się zbuntowało i malutko pije mleka i w ogóle płynów. Nie wiem o co chodzi? Jedynie deserek i zupkę zjada, a reszta jest ble. Kurczę, a przecież powinien sporo pić. Teraz jest coraz cieplej, a on nie chce. Może smok z butelki go drażni czy co. Mój R na szczęście mało marudził jak postanowiłam zakończyć karmienie. Co prawda chciał abym jeszcze poczekała tydzień, ale ten tydzień mógłby trwać nieskończoność:) Ekinio a może Ty chodzisz na dwór tuż po umyciu i wysuszeniu włosów? I stąd te ciągłe infekcje? Zdrowiej szybciutko 🌻. Justa29 jak się sprawuje nowa spacerówka? A przy tej pogodzie to ja też z gotowaniem idę na łatwiznę:) Maggiem 5 godzin na dworze, wow. My jeszcze tyle nie byliśmy, ale pogoda super i coraz więcej czasu spędzamy na dworku:) Plusia zdrówka dla Ciebie. Mam nadzieję, że już jest lepiej:) A co do porządków to musiałam. Nie mogłam już patrzeć na czarne okna, brrr. Agnese34 jak fajnie, że Lenka tyle mówi. Mój leniuch nadal nic:( Donn, ale Ci było fajnie z tymi dziadkami:) Z daleka Anglia już pewnie w Polsce. Miłego pobytu i rodzinnych świąt:) Basia24 jak Paulinka? Gratuluję stażu i trzymam kciuki za pracę. A co do babć itp. to ja też nie lubię jak mi dziecko całują. Jestem jakaś zaborcza czy co? Ekinio Ksenia super i jaka mała strojnisia:) Roxelka bardzo podoba mi się zdjęcie Vanessy z misiem, zwłaszcza po obróbce Plusi:). Co do zdjęć Bartusia to chyba na zdjęciach po prostu wychodzi jakiś większy:P Chociaż ja jestem z nim na co dzień to i tak jestem mało obiektywna:) Bernatka130 jak tam twoje gotowanie? Kati75 współczuję Ci z tymi nockami. Mam nadzieję, że wkrótce to się poprawi. Trzymaj się:) Kpiotrowicz tylko pozazdrościć męża. A ja też chcę na aquaaerobik, buuuuuuuu... I życzę Ci odpoczynku i snu. Basia_26 super, że Dominika może jeść owocki. Diann to widzę, że Twój mały Michaś jest małym żarłoczkiem:P. Padlinka a tak bez musu to nie chcesz do nas zaglądać???? Donn Aurora słodka:) A wiecie, że ja też noszę okulary? Tzn. nosiłam, narazie aż tak bardzo ich niepotrzebuję. Jedynie jak jest ciemno to się przydają, a tak to znajomi wiedzą, że jestem ślepa i wołają z daleka Cześć, bo ja widzę tylko z bliska:P:P:P Hmmm... Ale Bartuś mnie jeszcze w okularach nie widział. Muszę przeprowadzić eksperyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszce zmieniam tabelke bo moje dziecie już 9 miesiąc zaczeło.. :) NICK...IMIĘ DZIECKA...M-C..KG/CM-UR....KG/CM AKTUALNE...ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.agata_27....Szymon.........8..........2900/51......... 8500G/72cm... 2.annaa20 ......Wiktoria......8..........3150/51.............9050g/? ...2 3.gorcia_27....Maciej.........8.......2950g/54cm....... 7100/80cm...1 4.Kotunia.....Aleksander.....8.......3050g/54cm.......95 00g/83cm...2 5.justa29......Patryk..........8.......3470/54cm........ 9400/72cm....3 6.Donn.........Aurora.........8......3190/56cm.......... .7600/72cm...2 7.Blondi-ania...Jakub..........8....3460g/59cm.........1 0070g/84cm..2 8.Bernatka130......Bruno.....8.......2820/54cm.........8 100/68cm...2 9.Livmar.....Izabelka..........7........3230/53cm...... ...7600/69cm... 10.Justynka307....Igor........7......2800g/50cm........6 560g/63cm... 11.Agula30.......Martyna......7......3060g/55cm........ 8460/?........2 12.Aga2424......Miłosz.........7......3400/57.......... ....9100/........6 13.Jagna25......Marta..........7.......3040g/56cm....... ..5700/........ 14.Stokrotka_26 Wojtuś.......7......3460/58 cm........9120/..........2 15.edusia……….Nelly............7......3 ,540/53cm..........7000/71cm... 16.Kika27......Natalia..........7.....3300/52cm......... ..7000/67cm... 17.BE_B.......Michaś........7.......4550g/59cm........9 130g/72cm...2 18.Evvik.........Bartuś........7.......3090/53 cm..........8280/69cm... 19.Maggiem...Marcelek......7........2260/50cm ............9000/76..2 20.Basia_26....Dominika....7......2750g/52cm...........7 300/68cm.. 22.Diann.........Michaś.......7.......3350g/57cm........ ...8kg/70cm... 22.zuza29.......Pawełek.... .7......3440g/55cm........7,5kg/70cm...2 23.Roxelka.....Vanessa..... 7......2730g/48cm.......... 6770/74cm...2 24.Doris........Alicja.........7.......3460g/57cm...... ...7150/68cm...2 25.Katienka...Weronika.....7......300/56cm........7810g /67,5cm...2 26.agula-kruszyna...Kasia....7...... 2970g/51cm.........8 kg/68cm... 27.ali32.........Szymon..........7...................... ....6680/66cm... 28.Tati 29.Kati75...Maximilian......7....4860g/56cm...........1 050g/73cm... 30.joanka...Marcelina........7.......3150g/58cm......... .......4500g... 31.Oliwia13.....Piotr.........7.....3270/59cm......... .6 965g/69cm... 32.Plusia....Maximilian........7.......3475g/53cm....... .9080g/71cm... 33.agulka28....Kacperek.....7...3490g/54cm..........8300 g/71cm...2 34.Kasia 30..Jakub............7......4820g/58cm.......8200/ok 74 cm 35.Kpiotrowicz..Gabrysia....7........4100/58cm.......... .7900/67cm 36.Basia23.....Paulinka.......7.....3400g/56cm....... ..8300g/74cm... 37.ToYaB.........Staś.........7......3400g/55cm........8 500 g/70cm...3 38.marsjanka..Agnieszka.....7......3000g/50cm.......6000 ?............ 39.padlinka.........Emilka......7....3260g/59cm...... 7450/68cm....2 40.z daleka A.....Kacperek....6......2940g...............7890........... 2 41.ekinio.........Ksenia........7.....3160g/53cm....... 7600g/70....... 42.Lonta.........Beatka......6......4150g/58cm........ ..8700g......... 43.agajacek......Roksana......6......3200g/54cm.......61 40g/68cm... 44.Sierp.06.....Zuzia.........6......3665/56cm.......... .7000g........... 44.Pati85......Oliwia........7......3200/55cm........... .?..../..?.....2 Aurora znowu nie chce jeść mleka... z piciem to różnie bywa ale też nie pije za dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis caLUSKA NOC NIE SPALAM. Max mial goraczke i nie mogl spac. horror... od 2:00 do 5:30 nie zmruzylam oka, a potem tez spal tylko 20 min :( teraz placze, a w domu zadnych lekarstw... Jbierze prysznic i do pracy. zostane sama, koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evvik, to nie tak, ze nie chce...po prostu troche dola lapie, to wszystko, a ze ostatnio czuje sie troche slabsza psychicznie to staram sie jakos to wszystko kontrolowac, nie jestem masochistka, jakby nie bylo..bo wsumie jedna rzecz to wiedza ze dzieci sie nie porownuje a druga niepokoj o to czy rozwija sie dobrze i czy wszystko ok.latwiej mi jak niezaglebiam siewto zbytnio :P zreszta i tak nigdy nic nie wnosze do dyskusji, bo jakos nie umiem z pasją gadac o obiadkach, pampersach,chorobach i szczepieniach,co nie znaczy ze sa to tematy zupelnie mi obce ;) hihih.ale jak widzisz zagladam :) buziaki kpiotrowicz----moja tez sie drze ostatnio, i tez nie mam cierpliwosci, zzwlaszcza jak maz idzie na latwizne i karze mi cyca malej wsadzac :O zaliczam wnerwa... plusia------3m sie. moze max zmeczony noca usnie zaraz?mam nadzieje ze to nic powaznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka!! jak to nic nie wnosisz?a kto doradzal spacerowki CONECO jak pytalam?:)posluchalam sie Ciebie i kupilam-i wozio ok-pierwszy spacer byl \"dziwny\"bo roznica w prowadzeniu wozka na pompowanych duzych kolach a na malych plastikach jest -ale jestem baaaardzo zadowolona- i Patryk tez-a to najwazniejsze Plusia-moze Maxio zabkuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka widze ze znow musimy sie spotkac:) Plusia radze kupic leki przeciwgoraczkowe bo jak mocno wzrosnie to moze byc grozne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn dla Aurorki 🌻❤️🌻🌻🌻❤️🌻 Plusia trzymaj się. Może to faktycznie ząbki u Maxia. Padlinka rozumiem. Nie denerwuj się. Może pokaż małej jak powinna się przewracać. Ja jak się denerwowałam to zawołaliśmy rehabilitantkę, pokazała nam ćwiczenie i nie minęło parę dni i Bartuś się turlał. A z tą dyskusją to przestań. Ja też piszę pierdoły i pewnie macie mnie czasami dość, ale co tam, i tak się będę pojawiać:P. Buziaki i życzę miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evvik>> biore przykład z ciebie i myje okna :) i zmieniam firanki.. póki Aurora śpi :) Kati>> czy ja też bym mogła zobaczyć twoje obrazy?? padlinka>> !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxelka moze podrzucusz nam jakies propozycie zabaw?? Ja tez jest na bakier z zabawami z tak malym dzieciem.... Plusia jak Max? Buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Plusia 🌻 trzymaj sie dzielnie, i koniecznie zrób zaopatrzenie w czopki przeciwbólowe, przeciwgorączkowe lub jakiś syrop na gorączkę Kpiortowicz 😘 słońce moje dużo cierpliwości, dziecko do 3 roku życia zapamientuje najwiecej, chyba niechcesz by zapamiętało zmeczoną mamusie?? Kasiu i podaj Gabi koniecznie nurofen jak płacze przez to ząbkowanie nam tak zalecała pediatra, po co ma sie biedna meczyć, traktuj go jeko lek przeciwbólowy a nie przeciwgorączkowy Padlinka😘😘😘😘😘 dziekuje że sie odezwałaś, pisz, pisz, pisz!!!!! z nami bedzie ci leżej, Justa🌻 , Evvik🌻 dziś sie lepiej czuje, a co do mycia głowy to co dzień myje, juz od kilku lat, i wcześniej niechorowałam, Basia24 🌻 no i prosze mamy stazystkę HURA, poprosimy o relacje z żłobka, bo w końcu niektóre z dziewczyn oddają tam swoje maluszki, Roxelka 🌻 Vannesa śliczna, to zdjęcie z misiem supcio, a Ty wygladasz rewelacyjnie, i też poprosze pomysły na zabawy, fajnie ze sie cześciej odzywasz Diann:-) ale ty wytrwała jesteś w tych antysłodyczowych postanowieniach podziwiam, u mnie nic w barku nie poleży dłużej niż do wieczora ;-) Bernatka130 :-) morfologi nierobiłam leniuch ze mnie, a skoro juz czuje sie lepiej to sobie darowałam kucie Donn🌻 Aurusia super tylko pozazdrościć tak szybko sie rozwija, Kati 🌻 trzymaj sie dzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia_26 jak ja Ci zazdroszcze że Dominiczka siedzi, nasza w łóżeczku to tylko sie przewraca, i jak Dominika ma duuuuuuuuużo włosów, Aurusia też, Emi, Aluś a moja łysa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekinio--bo Ksen jest blondyneczka i wloskow po prostu nie widac :) emi tez nie jest za włochata:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio do pojemnika na mocz(nieuzywany oczywiscie)wrzucilam garstke fasoli-Patryk cieszyl jak z malo ktorej zabawki generalnie on uwielbia wszelkiego rodzaju \"plastiki\"-pluszaki sa blee a lyzeczka to moze sie i godzine bawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze A KU KU- szczegolnie z Tatusiem -Patryk ładnie smieje wtedy Roxelka u nas bardzo podobnie z tymi zabawami-ale dzieki za spisanie tego wszystkiego:) jednak jak jestesmy \"skazani\"tylko na siebie przez caly dzien to wydaje mi sie ze Patryk jest znuzony mamusia-bo jak przyjdzie Tatus to wydaje takie okrzyki radosci ze hej:)ale to chyba dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxelka dziekuje za zabawy które ty świtnie opisałaś, u nas z te z pieluszką jest teraz na topie, śpiewanie oczywiście - tylko niewiem czy dobrze że ja śpiewam bo mi słoń na ucho nadepnął i oby dziecko słuch miało w tate, ale ona sie cieszy uwielbia \"puszka okruszka\" śpiewa po swojemu, to samo \"czarne jagódki\", u nas na topie jest jaka to melodia - z tatą zawsze ogladam, a jeśli chodzi o butelki i wrzucanie tam różnych rzeczy to musze popróbować, bo Ksen ma swoje ulubione zabawki ale czasem woli pobawić sie rajstopkami, buciakami, kocykiem, opakowaniem po chusteczkach nawilżanych (to wręcz uwielbia) czy zwykłą reklamówką, jeszcze niunia uwielbia jak ją łaskocze noskiem po brzuszku Justa u nas na widok Krzyśka Ksen wyje z radości bo on ją nosi na rekach! do tego jak zbliża sie 17.30 to ona juz wie że zaraz tata bedzie i zaczyna mi marudzić, jak K zobaczy to zamienia sie w aniołka, mała spryciula Padlinka no dobra niech Ci bedzie ;p blondi w mamei łysa tez w mame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Maxiem jzu trsozke lepiej, najgorsza goraczka minela, ale ciagle ma 37\'C Ale najbardziej mnie wkurzylo ze J sie nie pofatygowal po jakies lekarstwa do apteki ani nie zostal z nami w domu, kiedy tego potrzebujemy :-( :-( :-( Udalo mi sie zdrzemnac kolejne 2 godfz, a to w sumie ostatniej doby 4,5, wiec przezyje.... Sciskam Was wsyzstkie. -neptyk plusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekino-Gabi nie zapamieta ciagle nieszczeslwej mamy bo takiej nie ma. Za to ma mame prawdziwa - zla jak jest zla, usmiechnieta jak jest szczesliwa i zmeczona jak jest zmeczona. I tak nie ukryje emocji a nie bede sie do niej smiac w glos przez zeby jak w oczach mam zle - z tego na pewno bylyby gorsze konsekwencje..... Padlinka - zgadzam sie z Twoja koncepcja lysowatosci;) Roxelka dzieki:) Plusia tak sie zastanawiamn jak to jest .... moze potrzeba wiecej stanowczosci?? Ja w takiej sytuacji sciagnelabym swojego z konca miasta zeby tylko przywiozl te leki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kpiotrowicz, moja stanowczosc rano na nic sie zdala. Ani prsoby ani grozby. Pieklilam sie jak diabli i wrzeszczalam z desperacji ale ten pracoholik tylko jedno ma w glowie, mam ochote go ukarac. Nie dostanie w tym roku nic na urodziny. Pewni jego to ani ziebi ani grzeje, ale dla mnie znaczy wiele, wiec jak mu nic nie podaruje to bede miala poczucie wyrownania rachunkow. Jestem taka zla na niego ze nie wiem co!!!! Powiedzialam ze dziecko z powodu goraczki wcale nie spalo i zeby zalatwil czopki przeciwgoraczkowe, to najpierw mowi TAK, a potem leci do i-netu i mowi ze za duzo skutkow ubocznych, czy ktos sobie zdaje sprawe w ogoel jak ja mam przerabane z tym naukowcem? nie szlag trafial, bo moim zdaniem, jak dziecko nie zasnie, to jego sysyem odpornosciowy tez siadzie i nie bedzie w stanie sie obronic, ale jego najwyrazniej nie rsuza fakt, ze ja chora przez pol nocy lulalam Maxa do snu bez rezultatow, bo jak tylko sie dziwgalam zeby odlozyc go do lozka, ten od razu wlaczal syrene, zupelnie jakby mial wmontowany czujnik... J nosil Maxa w nocy przez 45 min. wiec zdrzemnelam sie pzrez pol godz. ale obudzil mnie wlasnie wrzask syna. J przyszedl wreczyl mi Maxa i sam sie dalej polozyl, bo on przeciez musi do pracy . Juz ja wsyzstko mojej psycholog opowiem, suchej nitki na nim nie zostawie, za takie WSPARCIE, jakie mi on dzisiaj serwuje. Slow nie znajduje na jego zachwoanie. Sorki, ze tak truje, ale troche mi lzej jak sie wygadam. Ide sie zdrzemnac. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×