Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Witajcie kochane dziewczynki!!!! Bardzo dziękuję za zdjęcia. Plusiu, Roxelka, Lucy WSPANIAŁE ZDJĘCIA. Ja się odwdzięczam i również już wysłałam wszytkim, myslę ,że nikogo nie pominęłam. Mój Szymek wkońcu zaczął raczkować do przodu. A tak to nas męczy cały czas ,żeby go prowadzać. Uciekam , bo jest późno. PA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uaktualniam dane NICK...IMIĘ DZIECKA....M-C..KG/CM-UR...KG/CM AKTUALNE......ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.Agata_27....Szymon........9..........2900/51........94 00gr/72cm..2 2.Annaa20 ......Wiktoria......9..........3150/51.............9050g/? ...3 3.Gorcia_27....Maciej.........9.......2950g/54cm....... 8100/82cm...4 4.Kotunia.....Aleksander.....9.......3050g/54cm......... 10kg/85cm...4 5.Justa29......Patryk..........9.......3470/54cm....... 9400/72cm....4 6.Donn.........Aurora.........9........3190/56cm........ .8400/73cm...4 7.Blondi-ania...Jakub..........9....3460g/59cm........12 ,2 kg/88cm...2 8.Bernatka130......Bruno.....8.......2820/54cm........ 8500/72cm...4 9.Livmar.....Izabelka..........8........3230/53cm...... ...7600/69cm... 10.Justynka307....Igor........8......2800g/50cm........6 560g/63cm... 11.Agula30.......Martyna......8......3060g/55cm........ 8460/?........2 12.Aga2424......Miłosz.........8......3400/57.......... ....9100/........6 13.Moniap31.....Jaś..........8.......3680g/56cm......ok .9000/70cm... 14.Jagna25......Marta..........8.......3040g/56cm....... ..5700/........ 15.Stokrotka_26 Wojtuś.......8......3460/58 cm........1020/76 cm.. 2 16.Edusia……….Nelly............8....... 3540/53cm..........7000/71cm... 17.Kika27......Natalia..........8.....3300/52cm......... ..7800/71cm..2 18.BE_B.......Michaś........8.......4550g/59cm.........9 130g/72cm...2 19.Evvik.........Bartuś........8.......3090/53 cm..........8950/71cm... 20.Maggiem...Marcelek......8........2260/50cm ............9000/76...2 21.Basia_26....Dominika....8......2750g/52cm............ .7570/68cm.. 22.Diann.........Michaś.......8.......3350g/57cm........ ...8kg/70cm... 23.Zuza29.......Pawełek.... .8......3440g/55cm.........8100/74cm...4 24.Roxelka.....Vanessa..... 8......2730g/48cm.......... 6770/74cm...2 25.Doris........Alicja.........8.......3460g/57cm...... ...7600/68cm...2 26.Katienka...Weronika.....8......3300/56cm.........8620 g /72cm...2 27.Agula-kruszyna...Kasia....8.... 2970g/51cm.........8,5 kg/80cm..2 28.Ali32.........Szymon..........8...................... .......6680/66cm... 29.Tati 30.Kati75...Maximilian......8.....4860g/56cm........10880g/75cm....4 31.Joanka...Marcelina........8.......3150g/58cm......... ......4500g... 32.Oliwia13.....Piotr.........8.....3270/59cm........... .7800/72cm...2 33.Plusia....Maximilian........8.......3475g/53cm....... .9080g/71cm... 34.Agulka28....Kacperek.....8...3490g/54cm.........8300 g/71cm....2 35.Kasia 30..Jakub...........8.......4820g/58cm..........8900/...... ..2 36.Kpiotrowicz..Gabrysia....8........4100/58cm........85 00/72cm...2 37.Basia24.....Paulinka.......8.....3400g/56cm....... 9000g/75cm...1 38.ToYaB.........Staś.........7,5......3400g/55cm.....90 00 g/70cm...6 39.marsjanka..Agnieszka.....7......3000g/50cm.......6000 ?............ 40.padlinka.........Emilka......7,5....3260g/59cm...... 7450/68cm....3 41.z daleka A.....Kacperek....7,5....2940g...............8610........... 2 42.ekinio.........Ksenia........7.....3160g/53cm....... 8500g/74....... 43.Lonta.........Beatka......7......4150g/58cm........ ..8700g......... 44.agajacek......Roksana......7......3200g/54cm.......61 40g/68cm... 45.Sierp.06.....Zuzia.........7......3665/56cm.......... .7000g........... 46.Pati85......Oliwia...........7......3200/55cm........ .....?..../..?..... 47. Milka102...Karolinka.....8.......2950/54cm..............?.. ./72....4 No to mamy rekordziste wagowego a jest nim..... moj Max z dumnymi 10880g i kurcze nie widac tego po nim lekarka az dwa razy go wazyla no i wychwalila mi syneczka ze tak pieknie sie rozwija. Duma mnie rozpiera Kolor po przeczytaniu Waszych opinii zostawiam a jak powiedzialam mezowi ze garderobe wymienie to sie za glowe zlapal Stokrotka_26 kciukaski za Wojtusia zeby te wstreciuchy sie wkoncu przebily padlinka ja kilka przypadkow znam a jeden niestety nawet smiertelny.... to jednak nasza osobisa decyzja szczepic czy nie . Ja nie chce miec wyrzutow ze wrazie w.. czegos nie zrobilam Plusiu buuuu z ta alergia ale moz wyrosnie z niej no i milego pobytu w Polsce Oliwia 13 dla Piotrusia zdroweczka Bernardka130 Ty juz nigdy wiecej nas nie zostawiaj i trzym sie mocno i nie poddawaj bedzie dobrze Milka102 szybciutko z dola wychodz taki piekny dzien a Karolince na pewno nic nie jest zobaczysz po wynikach ona na pewno tylko szczuplutka jest( mam nadzieje ze bedzie dobrze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Milka102>>nie martw się na pewno wszystko jest w porządku. Dziewczynki już tak mają ,mojej koleżanki córka wchodzi w jedenasty miesiąc i waży 7600.Karmisz cycusiem jeszcze?, jeśli tak to mała dostaję wszystko czego trzeba. Po świętach majowych ja także wybieram się z Jasiem do lekarza. Martwi mnie ta jego skaza:-( ,dzisiaj zauważyłam, że ma szorstką skórę także na brzuszku. Wkurzam się trochę, bo nie mogę skontrolować co mu moja mama daje.A zauważyłam, że niczego prawie mu nie odmawia.Mówię jej, żeby tego nie robiła, ale jak grochem o ścianę.😠 Bernatko 130>>cieszę się ,że znowu \"będziesz nas sobą męczyć\"- cytuję twoje słowa :-) ;-) Cieszę się ,że mogę Was czytać,🌻😍😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka ja do wyniko0w badan tez bym sie nie przejmowala - wiem na przykladzie gabrysi ze im wiecej probuje ja na cos namowic tym bardziej sie zapiera. Ale okazalo sie ze nie smakuja jej tylko niemowlece potrawy - na kanapki nasze rzuca sie tak, ze nie wiem gdzie przed nia uciekac. Przestalam wiec juz to robic tylko robie kanapke dodatkowo i ona je swoja;) Przestaje sie powoli przejmowac schematem zywienia - nasze dzieci sa juz duze i powoli trzeba je przyzwyczajac do wszystkiego. Moze i Twoja mala zjadlaby cos doroslego?? Bernatka Boze a gdzie Ty pracujeszx?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U nas dziś ciężki dzień, Kubusiowi też próbują przebić się górne jedynki i jest po prostu nie do zniesienia. W dodatku strasznie boli mnie kręgosłup :( Milko nie zamartwiaj się-wyniki oczywiście trzeba zrobić, ale powiem ci na przykładzie mojego starszego syna, że niska waga wcale nie musi swiadczyć o chorobie, czasem to po prostu taka \"uroda\". Maciek waży dziś niecałe 15 kilo(w wieku twojej Karolinki ważył niewiele więcej) a ma 2,5 roku, natomiast Kuba prawie już go dogonił-----> 12,2 kg i 9 miesięcy :O (więc Kati75, chyba Maksio nie jest rekordzistą ;) ). Obaj są zdrowi i nie mają, żadnych oznak złego odżywiania. Są tak różni, że samej nie chce mi się wierzyc, że to rodzeństwo. Plusiu miłego pobytu w Polsce. Bernatko szczerze współczuję ja żyłam tak jak ty od 6 tygodnia życia mojego Maćka i faktycznie człowiekowi nic się już nie chce i wciąż ma wyrzuty sumienia, że za mało czasu poświeca dziecku. Nadrobiłam to dopiero gdy urodził się Kuba, chociaż czas dzieliłam na dwoje to i tak było to więcej niż wcześniej. Szczęście, że teraz mam taki luksus i sama organizuję sobie zajęcia zawodowe-staram się robić wszystko by dzieci były na pierwszym miejscu pomimo pracy, obowiązków domowych i nauki. Wszystko może poczekać tylko nie one. Trzymaj się dzielnie i nie zamartwiaj się, w odpowiednim czasie wszystko nadrobisz :) Co do szczepień, ja się zastanawiam, Maciuś od nastepnego tyugodnia idzie do przedszkola i mam na prawdę dylemat: szczepić czy nie? Nie potrafię wybrnąć z moich wątpliwości. Natomiast z alergią też mam problem. Czy, któraś z was coś wie o tym, żeby długotrwałe podawanie Furaginy mogło wpływać na alergiczność u dziecka? Kuba ostatnio dostał jakiś wyprysków na buzi-podobnych jak Maciuś, a dostaje mleko dla alergików. Mało tego moja instruktorka fitnesu miała ten sam problem z dzieckiem i jej córka dziś jest uczulona na 30 alergenów W Instytucie Matki i Dziecka powiedzieli jej, że to właśnie przez Furaginę. Nie wiem co o tym myśleć, ale chyba zdecyduję się pojechać na konsultacje do Warszawy, bo zaczynam sie bać o Kubę. Tu lekarze tak skąpo obdarzają mnie informacjami, że przestaję im ufac. Nawet o tym, że witaminę C nie wolno podawać równocześnie z Furaginą dowiedziałam sie od pielęgniarki, która też ma chore dziecko, a nie od lekarza prowadzącego :O Załamka, wszystkiego dowiaduję się przypadkowo......... Pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego wypoczynku w tym tygodniu, choćby był przerywany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny witam w ten okropnie zimny dzień, już nie pamietam jak to było w poprzednim tygodniu nie mogłobyć tak teraz kiedy siedzę w domu. Przez te górne jedynki albo ja albo Wotuś oszalejemy, rzuca się biedak na wszystko. Dziś robiłam pierogi ruskie, oczywiście zrobiłam tyle co dla armi wojska bo M je okropnie dużo podobnie jak jego synuś. W czasie gdy ja lepiłam M zajmował się małym efekt tego - 2 nabite guzy na czole oczywiście u małego, wściekłam się okropnie ale jest to efekt rzucania się Wojtusia na wszystko, gdy go swędzi to nawet na ścianę nie rzuca :(. Oczywiście jak już konsumowaliśmy ciężko zrobiony obiad, Wojtuś nie dał o sobie zapomnieć i wsunął 3 pierogi, dziś dałam też mu chlebka z masełkiem wcinał aż miło, ma skazę białkową ale chce zobaczyć bo może już mu przeszła. Pani dr powiedziała że do roku czasu powinna zaniknąć ale zobaczymy, mleka nie chce pić jedynie rano i wieczorem. Milka102 nie przejmuj się małym niejadkiem, mam koleżankę której synuś jest dokładnie w tym samym wieku, waży 6700, jest okrpnie ruchliwym dzieckiem raczkuje na potęgę, z jedzeniem jednak kiepsko, tylko cycuś, butelką pluje na własne oczy widziałam jak nie dał sobie podać nawet herbatki, koleżanka wizieła się na sposób i kupiła mu butelkę z ustnikiem jak w kubkach niepkach i o dziwo teraz zjada z niej kaszkę ale też niewiele, je obiadki słoiczki ale te najmniejsze czyli 120. Znajoma też się bardzo martwiła jego wagą i faktycznie jak przystawię obok niego mojego Wojtka (ponad 10 kg) to wygląda zabawnie. Lekarka z przychodni też wysłała ją na badania - wyniki miał świetne, znajoma jeździ jeszcze prywatnie do Głogowa do dr Czekańskiej, podobno godna polecenia ma kilka specjalizacji dziecięcych, podczas wizyty wykonuje nawet usg i szczegółowo bada dziecko. Może warto się wybrać. Dzieci też często jedzą jak mają refluks przełykowy który w małym stopniu nie daje objawów oprócz właśnie chęci jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja!:-p Muszę się pakować (jutro jedziemy do Łodzi do rodziny męża), ale zamiast tego siedzę przed kompem.Nie mam weny, dzień taki nijaki. Jak tam z pogodą na południu? zapowiada się na lepszą niż u nas.Powiadają , że na południu zawsze cieplej mam nadzieję,że mnie tam nie wywieje. Ciekawe jak Jasio zniesie tą podróż, tak daleko jeszcze się nie wypuszczaliśmy.Ale takiej okazji nie chciałam przepuścić.Teściowa jedzie z nami jako sponsor:-D Boziu jak mi się nie chce💤 ale będe miała do czytania po powrocie, ale niestety tylko do poczytania. Mamy mojej nie będzie już, a tym samym nie znajdę chyba czasu na pisanie. Trzymajcie się ciepło laseczki🖐️Pa Pa😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich! U nas dzisiaj bardzo slonecznie ale niestety jak to w Anglii strasznie wieje. Mojemu 2 dni temu przebila sie gorna jedyneczka to dzisiaj juz troche pospal no i ja tez oczywiscie;) Wszystkim zycze latwego i szybkiego przebijnia. Niejadka zycze apetytu, chorym zdrowka, smutnym usmiechu, i wszystkim duzo sloneczka i milego wypoczynku. Dzisiaj 1, moj synus skonczyl 8 miesiac.Od rana tak sobie mysle i wspominam tamten dzien.Jak dobrze ze to juz za nami, ten bol, strach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bylismy dzisiaj na pikniku i Patryk jezdził na kucyku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja p....... - pamparampampam - ale zimno - słońce świeci a mnie nos odpadł na spacerze - ech majówka karuzele i inne takie tam atrakcje (hehe nie pisze o kiełbachach, gofrach, lodach - no nie pisze bo przecież się odchudzam;) - tzn. oddchudzanie faza 1 - zapisujemy WSZYSTKO co jemy - ale jemy co chcemy - ech mogłabym w tej fazie życ i żyć - pisać mnie nauczyli dawno;) amy w polarach kurtkach i znowu Brunek w wiązanej czapie na głowie - tyle dobrego, że mogłam się przekonać, że wózek nie taki zły jak się z początku wydawało - wycentruje ise koło i bedzie - ale waży 8 kg. i można go pchac po trawie i wykopkach i chodzi aż miło taki on jest: http://www.allegro.pl/item188308333_piekny_trojkolowy_blue_hauck_roadster.html Ha apracuję w księgarni - nie żadna Biedronka czy inne piekło z zachodu - tylko ja jakaś dziwna - no i niewnawidze zmian i bycia.....na końcu;) - przejdzie mi - albo się zwolnie - zmusze męża żeby pojechał za granice na kontrakt i nas zabrał i będę \"żoną komfortową\" - tipsy na 10 cm, obcasy na 12 i te no zolarium w promocji oraz doczepiane włosy (nikogo nie obrażam - wiele razy myślałam nad przedłużaniem włosów - to tak gdyby ktoś miał 10 cm. tipsy i sztukowane włosy - na pewno wygląda łądnie - ja bym nie wyglądała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Kobietki kochane za ciepłe słowa :) Wiecie jak to jest jak coś się dzieje z dzieckiem, to mamusie fiksują. Pocieszam się tym , że Karolinka jest wesoła, nie ma żadnych objawów niedożywienia. A jutro na wyniki. moniap31 tak karmię cycuziem, i chyba szybko nie zrezygnuję w tej sytuacji :) a z Jasiem faktycznie wybierz się do lekarza ta szorstka skórka niepokojąca, napisz co powie. kpiotrowicz z dorosłymi potrawami też próbowałam, chlebek wypluwa, w ogóle wypluwa wszystko co ma stałą konsystencję, dawałam jej danonka, zjadła pół, w zupkach też nie ma różnicy czy to nasza dorosła, czy jej dziecięca, może na początku trochę chętniej otwierra buzie do dorosłej, najlepiej smakowała jej bita śmietana z ciastka siostry :). Ale będe dzielna i będe podsuwała jej różne nowości. Bernatka trzymaj się w tej pracy, początki zawsze ciężkie, ułoży się z czasem. Wiem bo trzy razy zmieniałam pracę, aż osiadłam na stałe:) Kati- popieram kolor włosów fajny, taki z wyrazem ;) zostawić i kupić ciuchy :) A u nas dziś nawet pogoda znośna, byliśmy nawet na majówce takiej z kocami i koszem jedzenia:) Karolinka pooddychała świeżym powietrzem to zjadła 3/4 deserku :). Oglądam jednym okiem nowe Alternatywy4 i kicha straszna. Może się rozkręci. Miłego wieczorka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany aż wstyd przyznać ale ja dziś nigdzie się z małym nie ruszyłam, poszłam sobie po loda do sklepu a przy okazji obadać jak jest na dworze, wróciłam jak sopel lodu. Wojtuś ma mały katarek więc stwierdziłam że nie ryzykuję mimo że znajomi namawiali na festyn majowy. Wogóle na cały dzień siedziałam i jadła, a to pęczek rzodkiewek, po nim pierogi, po nich 2 lody, potem codzienna czekolada na sam koniec znowu pierogi i kogel mogel, ostatnio jak tak jadłam okazało się że w ciąży jestem :) Fajnie że Patryczek pojeździł na koniku, ja sama jeżdżę ale tu gdzie obecnie mieszkam nawet nie wiem czy jest jakaś stadnina. Bernatka130 ale masz zdrowe marzenia :), ja solarium zamieniłam na samoopalacz :), tipsy na zwykły lakier do paznokci :), przedłużanie włosów sama nie wiem ja mam tak gęstą czuprynę że jakbym jeszcze coś dołożyła to ciężko by było, kiedyś robiłam sobie warkoczyki ale w mojej pracy raczej nie byłoby to tolerowane już wyobrażam sobie że wzywa dyrektor i patrzy co mam na głowie:), do fryzjera chodzę okazyjnie najczęściej jednak sama się farbuję bo jestem córką fryzjerki :), moja mama ma kilka salonów fryzjerskich, nauczyłam się paru sztuczek jak tam przesiadywałam, jednak wyprowadziłam się 300 km dalej i jakoś nie mogę przemóc się do tutejszych fryzjerów :( kiedyś będę musiała :( matko ale mi się nic nie chce. Wojtek już śpi, nakarmiony wykąpany pewnie obudzi się o 6.00 no chyba że da pospać do 7.00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) jeszcze nie zdążyłam przeczytać co u was... ale nadrobie.. Auruśka właśnie siedzi w łóżeczku i wykrzykuje :) a raczej stoi bez trzymania i kica :) my zabiegani bo budowa sie zaczeła na całego.. mamy wykopaną piękną dziure :P a dzisiaj zalewamy coś tam... Auruśka łobuz jak niewiem chce żeby ją cały czas prowadzać za rączki.. noi lece bo krzyczy strasznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka102 to normy badań dla niemowląt i starszych dzieci, nie sugeruj się wynikami i wyrzuconymi normami obok bo często komputer z laboratorium wyrzuca normy dla dorsłego, tak było u mnie i przeraziłam się dopiero pediatra powiedziała że to normy dla dorosłego mężczyzny. Masz tu link do stronki http://www.zdrowedziecinstwo.pl/zdrowie_dziecka.php?id=czVtazI0YnAyMjM%3D&news=bjc1bWs5NGJwMjI1Mw%3D%3D&start=8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udało się !!!!!!! teraz dam do stopki spróbuj jeszcze raz, najpierw wybierz suwak i daj kolejny krok, potem wybierz dziecko i kolejny krok, potem datę i daj twórz, następnie skopiuj utorzony link który zaczyna się http:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja tez dodałam suwaczek do stopki życze miłego i ciepłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko dzięki za pomac😘:-) uściśnij ode mnie Wojtusia, powiedz, że to od takiej pani z komputera Ekiniu😘dla Kseni naszej dzisiejszej solenizantki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przeczytałam na bobasach,że mój synek przyszedł na świat 248 dni temu:-D stare konisko, ale chciałabym, żeby miał nadal 2 miesiącei przesypiał 16-18 godz. na dobę:-D;-), ale niestety, albo stety, dobre czasy się skończyli;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko_26 słałam Tobie foty Jasia, ale chyba nie doszły,zapełniona skrzynka czy\" cóś\",a może adres nie aktualny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to udało mi sie przeczytać :) Milka>> Aurora też miewa takie okresy ze jesć nie chce... widze że lepiej jej smakuje takie jedzonko dla większych dzieci :D a n ie dla maluszków.. teraz np nie chce jeść tych kaszek smakowych od 4 miesiąca... ale kupiłam jej kasze manne z bobowity.. i wcina jak niewiem.. a te kaszke sie tylko na wodzie rozrabia i nietrzeba gotować :) kanapeczki też bardzo lubi... :) a dzisiaj jej strasznie smakowały miśkopty, maczane w herbatce.. biszkopt też jej smakował... jak widzi że my coś jemy to tak mlaska że paść można i trzeba jej dać coś żeby też mogła jeść z nami... staram sie powolutku dawać jej kosztować różne jedzonka :) Kati>> rudzielce są super :).. bardzo mi sie podobają nawet sama sie próbowałam zrobić na rudo ale u mnie niewychodzi bo mam zaciemne włosy.. więc tylko refleksy rude miałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diann, bernatka>>> dajcie jakieś przepisy na dania z tego sinlacu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka102>> 😘 dla Twojej pierworodnej,najlepsze życzenia w dniu 7 urodzin Maji🌻, kawał kobity, nie ma to tamto;-)tort upieczony? balony nadmuchane? No właśnie laseczki , dołączam się do prośby Donn na te przepisy z sinlacu, jade do większej \"wiochy\"na pewno zakupie,(u nas ciężko dostać) muszę się napisać(dlatego tak pełno mnie dzisiaj na naszym topiku),za pare godzin wyjeżdzamy.Na to wygląda ,że się już od was uzależniłam.;-):-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniap31 dziekuje 🌻 ja tez chce przepisy na jakieś ciasteczka czy coś, bo Ksen jest na diecie, wróciliśmy od lekarza, bo ostatnio przez 2 dni po 6 kupek mi robiła, i teraz to tylko kleiki mam jadać, z marchewką i jabłka gotowane na parze, kisielek jagodowy, i chrupki kukurydziane, mleko kleikiem zaprawiane i to wszystko, biedna mała dupka odparzona mimo że odrazu pampers zmieniany, Stokrotka, Donn miłao was widzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze tabelka bo mała rośnie jak na drożdzach, i juz sama staje w łóżeczku mimo że ja sie buntowałam, ze zawcześniej ale juz sobie odpuściłam Z daleka anglia, Blondi-ania piszcie coś cześciej Bernatka tak to niestety bywa przy zmianie pracy, aż sie boje co bedzie jak zachce mi sie od mojej wrócić do tam duzo zmian nastąpiło po moim odejściu, a co do doczepianych włosów to ja też chce - a co, sobie i Kseni też bym doczepiła gdyby tylko było do czego :d NICK...IMIĘ DZIECKA....M-C..KG/CM-UR...KG/CM AKTUALNE......ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.Agata_27....Szymon........9..........2900/51........94 00gr/72cm..2 2.Annaa20 ......Wiktoria......9..........3150/51.............9050g/? ...3 3.Gorcia_27....Maciej.........9.......2950g/54cm....... 8100/82cm...4 4.Kotunia.....Aleksander.....9.......3050g/54cm......... 10kg/85cm...4 5.Justa29......Patryk..........9.......3470/54cm....... 9400/72cm....4 6.Donn.........Aurora.........9........3190/56cm........ .8400/73cm...4 7.Blondi-ania...Jakub..........9....3460g/59cm........12 ,2 kg/88cm...2 8.Bernatka130......Bruno.....8.......2820/54cm........ 8500/72cm...4 9.Livmar.....Izabelka..........8........3230/53cm...... ...7600/69cm... 10.Justynka307....Igor........8......2800g/50cm........6 560g/63cm... 11.Agula30.......Martyna......8......3060g/55cm........ 8460/?........2 12.Aga2424......Miłosz.........8......3400/57.......... ....9100/........6 13.Moniap31.....Jaś..........8.......3680g/56cm......ok .9000/70cm... 14.Jagna25......Marta..........8.......3040g/56cm....... ..5700/........ 15.Stokrotka_26 Wojtuś.......8......3460/58 cm........1020/76 cm.. 2 16.Edusia……….Nelly............8....... 3540/53cm..........7000/71cm... 17.Kika27......Natalia..........8.....3300/52cm......... ..7800/71cm..2 18.BE_B.......Michaś........8.......4550g/59cm.........9 130g/72cm...2 19.Evvik.........Bartuś........8.......3090/53 cm..........8950/71cm... 20.Maggiem...Marcelek......8........2260/50cm ............9000/76...2 21.Basia_26....Dominika....8......2750g/52cm............ .7570/68cm.. 22.Diann.........Michaś.......8.......3350g/57cm........ ...8kg/70cm... 23.Zuza29.......Pawełek.... .8......3440g/55cm.........8100/74cm...4 24.Roxelka.....Vanessa..... 8......2730g/48cm.......... 6770/74cm...2 25.Doris........Alicja.........8.......3460g/57cm...... ...7600/68cm...2 26.Katienka...Weronika.....8......3300/56cm.........8620 g /72cm...2 27.Agula-kruszyna...Kasia....8.... 2970g/51cm.........8,5 kg/80cm..2 28.Ali32.........Szymon..........8...................... .......6680/66cm... 29.Tati 30.Kati75...Maximilian......8.....4860g/56cm........1088 0g/75cm....4 31.Joanka...Marcelina........8.......3150g/58cm......... ......4500g... 32.Oliwia13.....Piotr.........8.....3270/59cm........... .7800/72cm...2 33.Plusia....Maximilian........8.......3475g/53cm....... .9080g/71cm... 34.Agulka28....Kacperek.....8...3490g/54cm.........8300 g/71cm....2 35.Kasia 30..Jakub...........8.......4820g/58cm..........8900/...... ..2 36.Kpiotrowicz..Gabrysia....8........4100/58cm........85 00/72cm...2 37.Basia24.....Paulinka.......8.....3400g/56cm....... 9000g/75cm...1 38.ToYaB.........Staś.........7,5......3400g/55cm.....90 00 g/70cm...6 39.marsjanka..Agnieszka.....7......3000g/50cm.......6000 ?............ 40.padlinka.........Emilka......7,5....3260g/59cm...... 7450/68cm....3 41.z daleka A.....Kacperek....7,5....2940g...............8610........... 2 42.ekinio.........Ksenia........7.....3160g/53cm....... 8800g/74....... 43.Lonta.........Beatka......7......4150g/58cm........ ..8700g......... 44.agajacek......Roksana......7......3200g/54cm.......61 40g/68cm... 45.Sierp.06.....Zuzia.........7......3665/56cm.......... .7000g........... 46.Pati85......Oliwia...........7......3200/55cm........ .....?..../..?..... 47. Milka102...Karolinka.....8.......2950/54cm..............?.. ./72....4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×