Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

gorcia WOW gratulacje!ale wiadomosc z samego rana -supcio!!sciskam Was mocno!yuppi-ale fajnie ja drugiego dziecka nie planuje ale teraz z sentymentem patrze na kobiety w ciazy i chyba z taka odrobina zazdrosci-takie dziwne uczucie-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorcia 😘😘😘😘😘😘 bedzie dobrze, trzymamy kciuki, i zrób sobie jeszcze jeden test, bo ja tak miałam z Ksenią, że pierwszy był taki niepewny a drugi wyraźny, moja sąsiadeczka jest w ciązy w 18 tyg i niemogę sie na nią napatrzeć, głaszcze i głaszcze jej maleństwo, i ciut ciut jej zazdroszcze, bo ja na drugie jeszcze musze poczekać, aż Ksenia skończy roczek co do tyłozgięcia macicy to nic niesłyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki, Pogoda okropna, bleee.... Nic mi się nie chce, ale jakie wiadomości z samego rana. Wow. Gorcia gratuluję i jesteśmy z Tobą. Ja narazie nie planuję dzidzi, czekam aż Bartolini podrośnie:) Basia_26 nie martw się, wkrótce Dominisi wyskoczą zębacze:) Bartulo ma jeden malutki, a nawet jak nie miał robiłam mu zupki takie zmiksowane nie na papkę i mięsko drobniutko kroiłam. No i jakoś to wcinał:) Były czasami dni, że się krztusił, ale ogólnie mimo braku zębaczy ładnie sobie radził. Aha i Gratulujemy wszystkim 9-miesięczniakom 🌻. Bartulo też wczoraj skończył 9 miechów:P. Donn Aurorka jest słodka. No i jaka duża. Nic dziwnego, że woli sobie tuptać zamiast jeździć w wózku:) A Nelcia też słodziutka. Śliczne są te nasze dzieciaczki. Edusia co do \"pozbierania się\" to musi jeszcze dużo czasu upłynąć. Nigdy nie myślałam, że rodzice odejdą prawie w jednym czasie... Są dni lepsze i gorsze, ale nie będę Was zasmucać. Jakoś sobie radzę. U nas Bartulo kaszle i ma czerwone gardziołko. Siedzimy w domu, aby się nie dorobić bardziej. Na szczęście temperaturki nie ma. Za to mnie coś gardło boli i ch******e mi zimno. Mój R też coś słabiutki. Mam nadzieję, że nie będą trzy chorowitki w domu. Wszystkim życzę zdrówka i miłedo dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorcia gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ❤️ to masz maleństwo pod serduszkiem ale super, :) :) :) A ja byłam z Lolinką u neurologa ma wiotkie mięśnie choć rozwija się zgodnie z normąwiekową to dla usprawnienia ma rehabilitację , ale termin za pół roku śmiechu warte :( wieczorkiem może napiszę więcej, szukam prywatnej rehabilitantki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na chwilkę tylko Górcia nie bój się wszystko będzie dobrze-między moim Maćkiem i Kubą jest rok i 7 miesięcy różnicy(Maciuś urodzony 30 grudnia 2004) i na prawdę nie jest to tragedia. Też pracowałam i jeszcze studiowałam na 1 roku, ale wszystko udało się pogodzic. Nie ukrywam, że na początku jest ciężko, bo starsze dziecko jest zazdrosne, ale moje chłopaki teraz bardzo się kochają i jeden za drugim tęskni. Ja płakałam nad testem ciążowym, bo jeszcze w małżeństwie mi się waliło, ale wszystko się jakoś ułożyło i dziś kocham Kubusia nad życie-nie wyobrazam sobie życia bez niego, a wierz mi różne myśli mnie nachodziły na początku ciąży. W razie czego pisz gg7958518 Tak nawiasem to ja w niedzielę też test robiłam,ale na szczęście negatywny-@ nadal nie dostałam choć karmiłam Kubę do 6 miesięcy, hormony też mam w normie, ale może to przez odchudzanie. Przekażcie ode mnie Życzenia zdrowia dla Doris 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Gorcia GRATULACJE:))))))) Basia jak mala nie chche jesc zup to zacznij robic jej drugie dania - ryz z pulprtami i marchewka gotowana na przyklad. To tez przeciez mozna zmiksowac albo zgniesc widelcem a na pewno chetniej to zje. Ja juz niedlugo tez zaczne robic drugie dania -watpie jednak zebym byla wzorowa mama i gotowala i jedno i drugie;) teraz i tak jestem pod wrazeniem swoich zdolnosci kulinarnych :) gotuje jednak tylko gabrysi i jej koledze - nam robi Darek;) Evvik trzymajcie sie:) Padlinka napisz jak Emi na tym samochodzie sobie radzi?? Donn Ty to sie masz z ta swoja córa:) Gratuluje spacerków:) No i wykopalisk;) Ktoras z was pytala o wozki - ja mam ten z dwoma uchwytami zamiast jednej raczki i dzis wybralabym inny - cieko prowadzi sie dziecko na reku i wozek druga mogac zlapac tylko jeden uchwyt;) D. juz nie chodzi do pracy ale znalazl sobie jakies szkolenia dotowane z unii i tyle go mam w domu;) Ja od lipca powinna wrocic na caly etAT ALE STRAAASZNIE SIE Z TYM OCIAGAM;) Oszalalam na punkcie Gabrysi - jest nam ze soba tak dobrze ze nie chce wracac do pracy:) D mowi jednak ze z polowki mojej pensji nie wyzyjemy i pewnie ma racje;) Ekino gotuje tylko zupki jarzynowe:) Buziaki gorace:))) Aaaaa - bylo jeszcze pytanie odnoscie godzin karmienia - u nas jest tak: 6- mleko z kaszka, 10 - deser, 12 - obiad, 16- kasza owocowa albo manna, 19.30 - mleko z kasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia_26 >> buziaki dla Dominisi 🌻 naszej solenizantki Gorcia>>> gratulacje:-D wszystko się ułoży nie martw się. Tyłozgięcie macicy-nie mam bladego pojęcia, pierwszy raz to słyszę. Evvik>> 😘 spóźniony dla synusia.życzę zdrówka w Twoim domostwie Mój szczyt lenistwa--- wczorajszy zakup gaci wyszczuplających pozdro!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorcia > ja mam tyłozgięcie macicy, nie martw się to nic strasznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorica🌼 gratuluję!!!!!!!! Diann dzięuje za odp w sprawie spacerówki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorcia- przyjmij ode mnie gratulacje a tyłozgięciem się nie martw. nie jest to nic groźnego i ma to co 4 kobieta. Ja o tyłozgięciu u siebie wiem od pierwszej wizyty u ginekologa, a więc od bardzo, bardzo dawna. U Ciebie być może po porodzie się ono pojawiło, bo ponoć tak może sie zdarzyć. W każdym razie ciąży to nie szkodzi, bo w tym czasie macica i tak się prostuje. Tak mi tłumaczyła to moja lekarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I może napiszę Wam, co u nas. Lenka tydzień temu skończyła 9 miesięcy. Od kilku dni ma 2 górne ząbki, a więc w sumie jest ich 4. Panna mi rośnie, do jedzenia jest kochane dziecko, bo je wszystko. Dziś zjadła zupę, którą uszykowałam jej na dwa dni. Na razie cały czas na kolanach \"pająk\" chodzi i specjalnie się nie rwie do chodzenia na nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Donn-dzięki za zdjęcia i gratulacje ząbka. Mój Szymek ma narazie dwa.Powolutku. Na zdjęciach widziałam jak prowadzacie Aurorke.Mój Szymon tez nam nie daje spokoju. Cały czas go trzeba prowadzać. Teraz ma też inną zabawę. Tam gdzie tylko może to otwiera szuflady i bawi się garnkami. Gorcia-gratulacje.!!!! Słuchajcie !!!! Od 21 maja zaczynam nową pracę. Nie wracam do starej pracy, a wogóle nie myślałam ,że gdziekolwiek pójde do pracy. Wiecie jak to z tymi godzinami. Od 10-18. A tu mi dzisiaj zaproponowano w biurze rachunkowym. Jestem taka szczęśliwa. Mam nie normowany czas pracy, lepiej nie mogło mi się przytrafić.Do pracy będę miała dosłownie kilka kroków. Chciałam Wam wysłać ostatnio zdjęcia , ale coś mi błąd wyskakuje, ale postaram się to naprawić. Teraz muszę się zająć Szymonem , bo daje tacie w kość Pozdrawiam Was i Wasze kruszynki!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata_27 ponawiam pytanie z jakiej firmy i jaki model macie spacerowki bo mi sie podobala jak ogladalam zdjecia Gorcia super jakbys byla w ciazy dzieci odchowiesz i bedziesz mialas fajnie a takie maluchy to razem sie lubia bawic i sa bardzo za soba.Moja kumpela ma 1 roznicy i dzieci super sa.Fakt ze na poczatku ciezko bo to malenstwo i jeszcze niecaly 2 latek tez potrzebuje Twojej pomocy ale wierze w Ciebie ze dasz sobie rade. Donn buziaki na ten 6 zabek dla Aurory my dopiero pierwszy mamy Basia26 Paula zjada z nami obiadki rosolek z makaronem makaronem sie nie zadlawi bo kroje na kawaleczki albo ziemniaczki z sosem mniam mniam.Daje tez skorke z chleba i wiesz jak wcina pomimo tego ze nie ma zabkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocia - wow!!!:) Koniecznie daj znać po USG, a tyłozgięcie - hihi kiedyś dawno mi gin tłumaczył że może to utrudnić zajście w ciąże - hehe srutu tutu majtki z drutu - jak widać;) oj - mały daje popalić więc se dzisIAJ NIE POPISZE ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia24 - kochana my mamy z GRACO \"QUATRO DE LUXE\" . Jestem zadowolona. Nawet dam Ci stronkę z której zamawiałam. I możesz spokojnie zamówić. Dostaniesz wózeczek napewno w ciągu 2 dni. W wielkim kartonie. My płaciliśmy 839 zł. Teraz są inne kolory , ładniejsze i po 899 zł. Polecam!!!!. Nie szukaj po sklepach bo tam zapłacisz drożej.www.e-graco.pl/. Wejdz w wózki uniwersalne .PA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu wózek fajnie kłada się jedną ręką. Nie jest mały, ale tez nie duży. Ma zegarek i termometr . Także widzę jaka jest temp na dworze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! gorcia jestem w szoku!!!W sumie to tez bym chciala, ale za bardzo sie boje. Zawsze marzylam i jak jeszcze nie zdawalam sobie sprawy ile takie malenstwo wymaga czasu i sily to sobie planowalam ze bede miala rok po roku. Moja siostra jest starsza o 1,5 i jestesmy przyjaciolkami. Podobny wiek, problemy...super sprawa. Pewnie teraz sie martwisz, ale bedzie dobrze. Gdybym tylko miala troche odwagi to szybko bym do Ciebie dolaczyla. No ktora bedzie nastepna? Dziekuje za zdjecia.Vanessa wyglada jak ksiezniczka. Basiu juz wysylam zdjecia. Moj synus ma 4 zabka:) Zmykam do lozka, bo juz oczy mam prawie zamkniete. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorcia GRATULACJE daj znac czy napewno!!! Brawa za zabeczki i za chodzenie i za inne osiagniecia dzieciaczkow Roxelka Vanessa jak ksiezniczka wyglada piekna synowa mi chowasz Maximilian skupia sie ostatnio na mowieniu wiec mamy wszystko mama dada tata baba daj ojej i inne smieszne slowa a buziaczek mu sie nie zamyka. Acha os dwoch dni podciaga sie w lozeczku do stania nop i ogolnie to wszedzie stoi wiec nie mam za bardzo czasu na cos innego. U mnie wynikow ciag dalszy i lekarz nie wie co mi jest zamierza mnie do hematologa wyslac bo te moje since i rany sa dziwne a ja powiem wam jedno ide dzis do apteki i nakupuje witamin i w nosie mam bieganie po lekarzach musze tylko poczytac co potrzebuje na lamiace paznokcie i siniaki Moj malzonek przeszedl wczoraj samego siebie ja usypialam malego a on zrobli mi kapiel kupil ferrero nalal szampana do kieliszka i zapalil swiece mmmmmmm ...... bosko mi bylo a dzis rano takiego pieknego sms-a dostalam . Warto bylo toczyc boje o szczescie teraz mam spowrotem mojego meza. dzis pada a ja do psychologa musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ale beznadziejna pogoda nam sie zrobiła... ja chce ciepełko... wczoraj cały dzień w domu ... myślałam że oszaleja z Auruśką tak jej sie nudziło i popołudniu poszliśmy na krótki spacerek.... bardzo krótki bo lać zaczeło a my bez wózka i bez parasola :D Aurora uparcie ćwiczy chodzenie i jest coraz odważniejsza :) a i z krzesełka do karmienia wychodzi !!!! prawie że :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evvik dzięki za zdjęcia, fajne włoski ma Twój syneczek. Kchane ja też chcę dostawać wszystkie zdjęcia, piszecie o maluszkach a ja ich nie widzę :( Milka102@gmail.com agnese34 4 ząbki to super:) i troszkę zazdroszczę malucha, który je wszystko:) agata_27 gratuluję pracy i pwodzenia, życzę miłych koleżanek:) basia24 ja też polecam Graco, ja mam spacerówkę nie pamiętam nazwy, ale jestem zadowolona bardzo i też kupowaliśmy przez internet więc polecam :) Roxelka ja nie mam zdjęć:( a teściami się nie przejmuj, choć wiem że to przykro. ale tyle osób macie do kochania małego szkrabka :) kolejna spionizowana istotka -gratuluję :) Kati75 oj bidulo masz się z tymi wynikami, ale dbaj o siebie, bo masz mieć duuuuużo siły do pokazywania Swiata synkowi:)a witaminki nie zaszkodą. Super, że z mężusiem już ok :), życzę wielu takich wieczorków i poranków u mnie też pada:( A ja szybciutko co u nas. Wczoraj nabiegałam się z Karolinką do lekarzy, okulista dał skierowanie na sondowanie oczka do Wrocławia, dzwoniłam ale na fundusz miejsc nie ma tylko prywatnie, mamy termin na 1 czerwcza -200 zł ten prezent na dzień dzdiecka kosztuje :). Byłam też u neurologa i pani powiedziała, że Lola rozwija się zgodnie z normą wiekową, ale ma słabsze napięcie mięśniowe, więc ze 2 rechabilitacje i też oczywiście prywatnie 50 zł jeden zabieg, już mam namiary i w sobotę ruszamy. Dostałam także skierowanie na USG główki (28 maja) na szczęście już w szpitalu:), a tak żeby sprawdzić profilaktycznie. I mój rodzinny lekarz ma dać skierowanie na poziom wapnia, fosforu, hormonów tarczycy i coś tam jeszcze. Podobało mi się, że pani doktor tak sumiennie podeszła do mojego dziecka, a nie zbyła, jak to się często zdarza. Więc będę miała przebadaną Karolinkę od stóp do głó, właściwie głowy jednej :). Bardzo się cieszę, bo Karolinka zaczęła lepiej jeść, wypiła wczoraj 180 kaszy, to jej rekord, a dziś rano 110 :) i jadła ziemniaczki z sosem i rosołek. Oby tak dalej. A dziś Maja ma egzamin do podstawowej szkoły muzycznej i okaże się, czy moje dziecko ma słuch i czy będzie chodziła do podstawówki muzycznej:) na razie trochę uczy się grać na skrzypcach, ale jak jej nie pójdzie dobrze, to chyb zrezygnujemy. Przepraszam, że tak haotycznie piszę, ale się spieszę. :) Miłego dnia mamusie. i jeszcze raz przypomina o sobie w sprawie zdjęć:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Inesko, wiesz też zaglądałam na ten wózeczek, zdecydowałam się na pliko x-lite, ale narazie nie da się go nigdzie kupić, kto wie może jeszcze zmienię decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecko zajęte zabawą to mam chwile :) agata>> no właśnie prowadzanie to ona uwielbia teraz już naszczęście nie trzeba jej trzymać za dwie rączki tylko za jedną to plecy tak niebolą :)... no i gratuluje nowej pracy... !!!! Basia 24>> a jak w pracy?? i jak Paulinka z babcią sie czuje Roxelka>> Vanessa jak księżniczka w tej sukience... a teściamy sie nieprzejuj.. no i wyściskaj Vanesse za to chodzenie... Auruśki pierwsze też trzy kroczki były :D Inseka >> fajny ten wózek a jak sie sprawuje??? z daleka>> zdjęcia super :D fajnie wyglądasz a snuś jak ;malowanie Basia26>> Dominiczka ślicznotka.. a gdzie macie taką wielką wode??? :D co do działek to szok normalnie jakiś i m bliżej krakowa tym ceny bardziej chore my mamy 50 arów to i las sobie posadze i sad i miejscce na grila ognisko będzie i plac zabaw i oczko wodne... he he no zobaczymy jak sie uda :D blondi>> to ty szybko naprwiaj ten aparat.. bo ja chce wiedzieć co wzbudziło zachwyt tylu facetów :D i może mnie to zmobilizuje do działania :D a i postanowiłam wszystko z szafy wyrzucić... bo... oglądam wczoraj jak sie nieubierać ... :D no i mówią tam babce że o takim stroi powinna zapomnieć... a mąż pyta ... widziałąś o czym ma zapomnieć???.. bo ta babka dokładnie tak samo jak ja była ubrana.. dzinsy koszulka i bluza.. załamałam sie... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorci 🌻 :-) Gratuluję z całego serca. :-) Cieszę się i zazdroszczę troszeńkę :-) milka dobrze, że trafiłaś na tak kompetentną lekarkę :-) No i super, że małej się apetyt poprawił. Trzymam kciuki za powodzenie Majki na egzaminach. 🌻 Co do zdjęć to ja postaram się uzupełnić nowe fotki na bobasach, na razie ciągle brak mi czasu. kati :-) aż przyjemnie się czyta o tym , jak Wam się wspaniale układa :-) ekinio jak Ksenia?? Lepiej? roxelka gratuluje trzech pierwszych kroków :-) donn postaram się wysłać zdjęcia naszego \"obejścia\". Tak w ogóle to mamy ładny kawałek sadu, niestety za płotem sąsiadka ma okropny syf na podwórku, moim marzeniem est betonowy płot na 2 metry obrośnięty bluszem i pnącymi różami, na razie niestety to za duzy wydatek. Piotruś kochany, pogodny, zasuwa na czterech jak pershing, jest bardzo silny i odważny :-) Nie myślałam, że tak można się w dziecku zakochać :-) K piotrowicz rozumiem doskonale, dlaczego nie chcesz wracać do pracy 🌻 agata super, że dostałaś pracę :-) W takim układzie wyjazd do pracy za granicę pewnie nieaktualny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annaa>> ja bym popatrzyła jeszcze za czyś lżejszym i z większymi kółkami.. Milka>> już sie poprawiam.. zdjęcia poszły... no i powiedzcie mi jeszcze co to za sosik do tych ziemniaczków to i ja ugotuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
donn ja cały czas też w dżinsach i bluzach, tak mi najwygodniej, ale faktycznie jak patrzę na takie zadbbane babki, super ubranę to się czuję zapuszczona jak podwórko mojej sąsiadki :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Roxelka Vaneska wyglada slicznie i jaka sprytna ona chyba druga po Aurorce zaczela chodzic prosze jakie dzielne dziewczynki Gorcia gratuluje ,jestescie odwazni ,musicie miec grzeczne dziecko hahaahhaha ,bo ja z moja Nelcia bym sie na drugie nie odwazyla ,poki co jestesmy z toba ,ciesze sie bardzo dla ciebie U nas tylko dwa zabki ,nela caly czas sie podnosi z pozycji raczkujacej ale o chodzeniu jej sie nie sni ,nawet nie wie jak stawiac nogi ,jesc tez za bardzo nie je ,caly czas u nas podstawa jest cyc i szczerze mam juz serdecznie dosyc tyle ze jak ja teraz oduczyc ,jak ona juz taka cwana,i za cholere nie wezmie butelki do ust mimo ze doi smoka ,ludzie tu lato idzie a ja bede chodzic z kiszacym sie mlekiem w staniku szok! Poza tym w nocy tez jest maruda i calej nie przesypia wiec Ekinio nie jestes sama !!!!! Evik duzo zdrowka dla ciebie i Bartusia ,mam tez synka Bartusia Plusia odpoczywaj w polsce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kobietki. Nie udało mi sie już wczoraj dokończyć moich wypocin a miałam Wam jeszcze podziękować za zdjecia. Mój mąż jest powoli zazdrosny, że ostartnio do mnie przychodzi więcej maili, niz do niego. Serdecznie dziękuje za zdjęcia: Maciusia, Vanessy, Patryka, Bartusia, Jaśka, Aurusi, Nelci i dziewczyn Padlinki. Muszę przyznać, ze nasze dzieciaczki są najpiękniejsze na świecie a do tego rosną tak szybko. donn- Twoja Aurusia to dzielna dziewczynka, sama chodzi. W sobotę wybraliśmy sie całą rodzinką na zlot miłośników militariów i fortyfikacji. Faceci przyglądali się wyczynom kierowców militarnych pojazdów i motorów, pokazom motocyklowych skoków, potem była inscenizacja bitwy, zwiedzanie bunkrów, ogladanie broni itp. Dla dzieci oczywiście atrakcje typu karuzele, dmuchane zjeżdżalnie, strzelnice i kramiki z zabawkami. Wróciliśmy do domu wieczorem i pierwsza rzecz, jaką zrobiliśmy to kąpiel. Każdy po kolei a na koniec wózek do prania. Kurz, kurz i jecze raz kurz. wszędzie było go pełno. No, ale dziecku bardzo się podobało (temu większemu oczywiście, bo małej to raczej bez róznicy). No a teraz niestety w domu trzeba siedzieć, bo koszmarna pogoda. Zimno i w dodatku co chwilę pada deszcz. Dziewczyny- wszystkim Wam życzę ciepełka, zdrówka i radości a dzieciaczkom przesyłam buziaczki od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×