Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

************************************************************************************************ NICK....IMIĘ DZIECKA....TYDZ/M-C ....KG,CM-UR.....KG,CM AKTUALNE ************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
************************************************************************************************ NICK....IMIĘ DZIECKA....TYDZ/M-C ....KG,CM-UR.....KG,CM AKTUALNE ************************************************************************************************ 1.agata_27....Szymon....14/3...........2900,51.......6150g/62cm 2.annaa20 3.gorcia_27....Maciej.......16/3 ......2950g,54cm....ok5000g/66 cm 4.Kotunia......Aleksander....13/3.......3050g,54cm...... 6300g/70cm 5.justa29......Patryk..........13/3......3470,54cm.....ok6000g/60cm 6.Donn..........Aurora.......3.miesiące.3190,56cm.....5700g/ok65cm 7.Blondi-ania 8.Bernatka130......Bruno.......13/3........2820, 54cm.....5660,61cm 9.Livmar 10.Justynka307......Igor.....10/2.....2800g,50cm.....5570g/ok.58cm 11.Agula30 12.Agata2424 13.Jagna25......Marta.....12/2........3040g,56cm.....5700/ 14.Stokrotka_26 15.edusia 16.Kika27......Natalia........11/2........3300,52cm........4800/60cm 17.BE_B.........Michaś.......12/2........4550g,59cm......7480g/64cm 18.Evvik.........Bartuś.......10/2.........3090, 53 cm......6260/58cm 19.Maggiem 20.Basia_26.....Dominika...13/3..........2750g,52cm......5000g/58cm 22.Diann.........Michaś.......14/3.........3350g,57cm.....6100g/65cm 22.zuza29.......Pawełek.... .9/2.........3440g,55cm.......5900g/61cm 23.Roxelka......Vanessa......9/2..........2730g,48cm......4720g/62cm 24.Doris.........Alicja.........10/3........3460g/57cm....ok5100/65cm 25.Katienka....Weronika.....11/3........3300/56cm......5540/65cm 26.agula-kruszyna...Kasia....10/3.......2970g,51cm.......5000g/62cm 27.ali32 28.Tati78 29.Kati75....MAXIMILIAN....7/1,5....4860g,56cm..........6080g,62cm 30.joanka 31.Oliwia13 32.Plusia....Maximilian.......11/2,5....3475g,53cm..........6540g/60cm 33.agulka28 34.Kasia 35.Kpiotrowicz 36.Basia23.....Paulinka......10/2.......3400g,56cm......5600g/63cm 37.ToYaB....Staś.....10/2........3400g,55cm.........ponad 6 kg/62cm 38.marsjanka 39.padlinka.......Emilka.........6..........3260g,59cm.............4700g 40.z daleka A.....Kacperek.....9...........2940g...................5180g 41.ekinio.........Ksenia.........6...........3160g,53cm............4400g 42.Lonta.........Beatka........8............4150g,58cm............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja sie pochwale bylismy na kontroli i malutki ma super reakcje i wazy 7.5kg moj klocuszek. Niestety mamy problem z glowka ciagnie Max ja na jedna strone a to dlatego ze tak jakos dziwnie w brzuchu mi lezal i musimy na terapie.Izaczynaja sie schody znalezc termin u fizjoterapeuty to cud. Co do karmienia to ja zamierzam dawac po troszeczku sok z marchwi i jablka jak Maxio skonczy 3 m.ce a potem pod koniec m-ca tarte. ************************************************************************************************ NICK....IMIĘ DZIECKA....TYDZ/M-C ....KG,CM-UR.....KG,CM AKTUALNE ************************************************************************************************ 1.agata_27....Szymon....14/3...........2900,51.......6150g/62cm 2.annaa20 3.gorcia_27....Maciej.......16/3 ......2950g,54cm....ok5000g/66 cm 4.Kotunia......Aleksander....13/3.......3050g,54cm...... 6300g/70cm 5.justa29......Patryk..........13/3......3470,54cm.....ok6000g/60cm 6.Donn..........Aurora.......3.miesiące.3190,56cm.....5700g/ok65cm 7.Blondi-ania 8.Bernatka130......Bruno.......13/3........2820, 54cm.....5660,61cm 9.Livmar 10.Justynka307......Igor.....10/2.....2800g,50cm.....5570g/ok.58cm 11.Agula30 12.Agata2424 13.Jagna25......Marta.....12/2........3040g,56cm.....5700/ 14.Stokrotka_26 15.edusia 16.Kika27......Natalia........11/2........3300,52cm........4800/60cm 17.BE_B.........Michaś.......12/2........4550g,59cm......7480g/64cm 18.Evvik.........Bartuś.......10/2.........3090, 53 cm......6260/58cm 19.Maggiem 20.Basia_26.....Dominika...13/3..........2750g,52cm......5000g/58cm 22.Diann.........Michaś.......14/3.........3350g,57cm.....6100g/65cm 22.zuza29.......Pawełek.... .9/2.........3440g,55cm.......5900g/61cm 23.Roxelka......Vanessa......9/2..........2730g,48cm......4720g/62cm 24.Doris.........Alicja.........10/3........3460g/57cm....ok5100/65cm 25.Katienka....Weronika.....11/3........3300/56cm......5540/65cm 26.agula-kruszyna...Kasia....10/3.......2970g,51cm.......5000g/62cm 27.ali32 28.Tati78 29.Kati75....MAXIMILIAN....11/2.5....4860g,56cm.........7500g/63cm 30.joanka 31.Oliwia13 32.Plusia....Maximilian.......11/2,5....3475g,53cm.........6540g/60cm 33.agulka28 34.Kasia 35.Kpiotrowicz 36.Basia23.....Paulinka......10/2.......3400g,56cm......5600g/63cm 37.ToYaB....Staś.....10/2........3400g,55cm.........ponad 6 kg/62cm 38.marsjanka 39.padlinka.......Emilka.........6..........3260g,59cm.............4700g 40.z daleka A.....Kacperek.....9...........2940g...................5180g 41.ekinio.........Ksenia.........6...........3160g,53cm............4400g 42.Lonta.........Beatka........8............4150g,58cm............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka 28
Mamuśki zdjęcia poszły jak kogoś pominęłam to dajcie znać. Maxiu gratulacje rozówj na piątkę! Kati75 dajesz Maxiowi podwójne pieluszki? Kacperek miał tak samo skęcał główkę bardziej na lewą stronę. Podczas usg bioderek lekarka powiedział, że to kwestia ułożenia w brzuszku i zalecia podwójne pieluszkowanie-pomogło. Główkę zaczął obracać na obie strony ale czy jest poprawa z bioderkiem zobaczymy w poniedziałek. Basia26 podaj Dominisi Panadol i zachowaj zimną krew, będzie dobrze:-) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia_26 spokojnie-pewno wystapiła u Dominisi reakcja poszczepienna-a Ty pewno juz zaaplikowałas czopek-bedzie dobrze-trzymajcie sie cieplutko zycze spokojnej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podałam jej panadol w syropie i już troszeńkę temperaturka zeszła do 37,9. Mam nadzieję że będzie dobrze. Dobrej nocki. Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka28, zdjątka nie doszły ;( Brak załącznika ;( Kupka ze śluzem może być reakcją alergiczną na coś - jak będą takie kolejne lepiej zgłoś lekarzowi. Mój Staś robił takie, a potem dostał wysypki na ciele i wtedy wyszło na jaw, że ma uczulenie. :( Ja pieluchuję synka podwójnie, profilaktycznie, bo tak kazał lekarz, choć z bioderkami wszystko OK. Poza tym jesteśmy na tetrze, pampersy zakładamy tylko na wyjście z domu, uznaliśmy, że dla chłopaczka będzie tak zdrowiej. Dziewczyny, czy któraś z Was karmi dziecko wyłącznie piersią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Justa, a jak często Twoje maleństwo je? Ja karmię do tej pory \"na żądanie\", ale muszę pomału myśleć o wprowadzaniu rygorów, bo wrócę do pracy od stycznia ;( Kiedy będziesz wprowadzać cokolwiek innego poza własnym mlekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Oliwia, ToYaB, Kotunia >> dzienki za zdjęcia .. dzieciaczki są super...Kotunia fajniutkie macie to wspólne zdjęcie... Agulka >> doszedł mail ale bez zdjęć... Basia>> pewnie Dominiczka ma temperature od tej szczepionki .. jak po panadolu spada to spoko.. moja maruda nareszcie usneła.. ide mleko ściągać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Basi - na gorączkę polecam APAP w syropie dla dzieci o smaku owocowym. Działa praktycznie natychmiast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka 28
Wysłałam jeszcze raz mam nadzieje, że w końcu jest oki. Ja karmie tylko piersią, a o butelce Kacperek nie chce słyszeć. Codziennie próbuje podać mu herbatkę ale lipa... Mamy z mężem plany na Andrzejki i Sylwestra ale wszystko zależy od maleństwa.jak tak tak dalej pójdzie to trzeba będzie zostać w domciu bo cycka nie zostawie. A Wy jakieś plany imprezowe macie? Kotunia, ToYaB dzięciątka śliczniuteńkie:-) Pogodnej nocki, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ToYaB u nas to jest roznie-a to dlatego ze mały nie chce smoczka i czasem jak bardzo płacze to \"cycor\"i zawsze cos pociumka:)albo jak spi dłuzej to po przebudzeniu mu daje -najczesciej najada sie w 5 minut-nawet wole przystawiac go czesciej a krocej a to z tego wzgledu ze mielismy problem z ulewaniem -ale zdarzaja sie tez prawie godzinne posiedzenia a z wprowadzaniem nowosci mysle ze poczekam jeszcze przynajmniej 2 m-ce uciekam bo płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn... temperatura po Panadolu spadła. Wanda1... ten Panadol to też syrop o smaku truskawkowym (małej smakował jak nie wiem :)) no i jak widać skuteczny :) Wykąpałam małą, dostała butlę (wypiła tylko 60 ml) i teraz słodko śpi. Mam nadzieję że w nocy temperatura nie wróci. Życzę wszystkim dobrej i spokojnej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati75, nie martw sie Skarbie tym fizjoterapeuta, wsyzstko z czasem sie zalatwi jak trzeba :-) Basia_26 to dobrze ze Dominisia ma sie juz duzo lepiej. ToYaB, ja jak Ty i Justa karmie tylko piersia, co 3 godz. a w nocy dzieciak spi, wiec przez 6 godz. przerwa... Dzis mi sie maly rozryczal u poloznej, chyba go za cieplo ubralam i sie gotowal, a zreszta ssie piers o wiele dluzej niz zazwyczaj i bardzo duzo ulewa- a nie ulewa prawie nigdy... Caly wieczor mu sie tak odbijalo i musialam zmienic bluzke, bo cala bylam mokrusienka... Co do krwawien, to klinika ma sie ze mna skontaktowac i powiedziec kiedy mam sie zglosic, bo moja polozna juz wyslala moje dane na temat moich problemow. Jej zdaniem cos nie tak :-( W pochwie wszystko pieknie zagojone, ale jak mi cisnela na macice, to jeknelam z bolu :-( Powiedziala,z e gdybym i tym razem w ciagu najblizszego czasu zaczela krwawic, to mam jechac od razu na izbe przyjec i tam dostane antybiotyki :-( :-( :-( Brzuch mnie znow boli, choc nie krwawie juz od wczoraj i naprawde nie wiem co jest grane. Moze twedy kiedy ja myslalam ze mialam zatrucie, to byl to stan zapalny w macicy? A licho wie, teraz juz nie zgadne... W kazdym razie 3 tyg. temu ledwie stalam na nogach i mialam potworne bole brzucha, goraczke itd... Potem sobie wymyslilam ze to pewnie grypa, ale jesli to nie grypa tylko jakas glupia infekcja w macicy, to sie zaczynam bac na powaznie.... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie humorek super :) 2 godziny spędzilysmy dzis na dworzu i jestem innym czlowiekiem (zrteszta Gabi tez weselsza;) ). A poza tym ... gorzej ze mna niz za czasow ciazy.... Dzis zorientowalam sie ze w sb placac karta w sklepie ... zosawilam ja przy kasie. Cale szczescie nikt nie zrobil z niej uzytku - uffff. Teraz musze tylko poczekac na nowa:) Zgubilam tez swoj dysk wymienny do komputera ze wszystkimi waznymi danymi z pracy - bomba! Ciekawe kiedy ja sie zgubie.... Buziaki:) Ps Kurcze duze te wasze dzieciaczki (bo moja to oczywiscie caly czas taka malenka;) ) skoro pojawil sie temat innych pokarmow niz mleko :) Przeciez to takie male pierdulki - ciekawe jak sobie poradza z jabluszkami:) Mam kamere to swoja lalke na pewno nagram :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka-Kacperek sliczniutki!!!!! Ja nie wiem ale mi sie wydaje ze troche jeszcze za wczesnie na jakies inne pokarmy.ja tam zamierzam karmic piersia dob 6 miesiecy,ciekawe czy mi sie uda :) Dzis maja przyjsc Nelly wyniki moczu ,ciekawe co i jak ,troche sie martwie tz nie troche tylko bardzo!!!! Ide´do meza bo dzis ma wolne i narzeka ze siedze przy kompie zamiast przy nim......nastepne dzieCko!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusia dopiero teraz przeczytalam...mam nadzieje,ze wszystko bedzie ok... a gdzie sa dziewczyny:diann?zuza?Doris?heee\"?podczytujecie ale nic nie skrobniecie???Agula 30 co u Ciebie?jak nerka?napisz cos....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Oj Plusiu trzymam kciuki, żeby to nie było nic niefajnego - mam nadzieję, że szybko się wyjaśni. Ha ja też cchciałąbym pooglądac wasze dzieciaczki - puszczyk@o2.pl. Mojego syna można oglądać na: http://www.chemia.uj.edu.pl/~wozniaki/galeria/ nawet niecałkiem nieaktualna jest ostatnia galeria - tak z października, a niebawem będą zdjęcia z chrztu:) Chrzest za nami - nawet było ok - wszystko trwało 22 minuty z zegarkiem w ręku - było tylko 4 dzieci. Ksiądz miał duży wzgląd na maluszki bo nie było organów i mówił ciszej i spokojnie - żadne dziecko się nie obudziło (prócz jednej dziewczynki, która nie spała w ogole - ale na oko miała 4-5 lat a może i więcej więc co się dziwić;) Co do rozszerzania diety - my jesteśmy na mleku modyfikowanym i pediatra zalecil po skończonym 4 miesiącu dawać np jabłuszko albo jarzynkę trochę soku - z tego urozmaicenia na razie to chyba ja się cieszę bardziej niż Bruno będzie - będzie miał krzesełko do karmienia (wiem że nie od razu z niego korzystać bedzie ale ja bedę miaał pretekst do kupienia tego krzesełka - dawno mi się podoba a bez nikłego chociaż pretekstu nie umiałabym osbie wytłumaczyć z jakiej racji je mam (że niby czynię racjonalne zakupy - aha;) no i będę dojadać po małym słoiczki - lubię dzieciowe jedzenie w słoiczkach - takie małe zboczenie;) Mam też zgryz - 1 grudnia wracam do pracy na całego a tydzień wczesniej będę chodzić na ok 3 g dziennie, żeby się zaaklimatyzować. Z jednej strony się ciesze - do ludzi pójdę w świat ale też się załamuję bo to praca w dziwnych godzinach w środku dnia prawie i co - dziecko z opiekunką i ojcem a jak mnie poznawać nie bedzie albo znielubi albo......oj tych albo jest mnóstwo. nie stać nas na to na razie, żebym nie pracowała ale ile to dla mnie nerwów już teraz - a co bedzie jak zacznę pracę?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minna
bernatko! śliczny synek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.zuzek.bobasy.pl dodalam fotki jak pawelek uwielbia ssac piastki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula-Kruszyna ,ty chyba nie masz co robic,tylko czytasz info w necie a na meila do Aniusi odpisalas?:-)zaraz sprawdze,a jak nie....miej sie na bacznosci starsza kolezanko:-) Zuzia,stronka nie dziala,popraw bo musze teo malego kolesia poogladac.Basiu 26,ucaluj Dominisie,do ktorego lekarza chodzisz?Ty rodzilas ja dzien wczesniej,ale na Rudzie chyba prawda? Mozemy sie umowilc na maly spacer:-) Plusiu,ja mysle,ze to nic powaznego,trzymaj sie i pamietaj,ze nasze macice tez sa z Toba:-)ale ja glupia jestem,szok dzis mialam pierwsze jazdy i super uczucie,krolowa szos.Fajnie,za rok bede mogla zabrac moja kruszyne gdzies do zoo,wcale narazie nie potrzebuje faceta,zrobilam sie chyba strasznie silna i niezalezna:-) Sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diann... tak, ja rodziłam w Rudzie Śląskiej, gdybym rodziła w Piekarach to pewnie spotkałybyśmy się w szpitalu :) My chodzimy do przychodni Lambda do dr Joanny Klama. Chętnie się wybierzemy z Wami na spacerek. Jak coś to pisz na gg 5775553, no i wyślij mi zdjęcie Twoje i Michasia :) Dominisia już dzisiaj ma się dobrze. Co prawda była marudna przez cały dzień ale na szczęście ani w nocy ani dzisiaj w ciągu dnia temperatura już nie wróciła. Pewnie to była tylko ta reakcja poszczepienna. Teraz już wykąpana, najedzona słodko śpi więc mam trochę czasu dla siebie. Pewnie się jednak obudzi jak tatuś wróci z pracy, mała cwaniara :) Dobrej i spokojnej nocki życzę Wam i Waszym maluchom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Gabi jest tak reglarnym dzieckiem ze moge nakrecac przy niej zegarki;) zaczelam notowac o ktorej godzinie spi, je i jest aktywna i okazuje sie ze codziennie robi to mniej wiecej o jednych porach :) Wychodzi wiec na to ze mam nawet pol godzinki na drzemke w ciagu dnia :) Teraz Gabi spi, w nocy zje o 1 i 4 i do 7 rano mam ja z glowy;) Wrocilismy ostatnio do zycia towarzyskiego - codziennie ktores z nas wychodzi i nadrabia zaleglosci;) dzis wiec ja mam dyzur w domu, darek pije piwo z kumplem;) uciekam chwile poprasowac i klade sie spac - dobrej nocki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor kochane dziewczyny 🌼 🌼 🌼 Sorki,z e tak pozno sie odzywam, probowalam wyslac sms-a ze szpitala, gdzie dzisiaj bylam, ale nie bylo tam polaczenia. Wrocilismy do domu przed trzema godz. a maluszek dal mamusi popalic i dopiero teraz spi. Ponad cztery godz. czekalam na izbie pzryjec, zeby przyjal nas doktor. Tu w Szwecji to norma!!! A jak wreszcie lekarka po nas przyszla i my zaczelismy pakowac nasze rzeczy (co zajelo nam pare minut) ta sie wkurzyla i nie czekajac na nas obrocila sie na piecie i se poszla! Powiedzialam J ze moze sobie na nas poczekac, skoro my czekalismy na nia pol dnia i wybulilismy 150zl! Na poczatku wiec rozmowa polegala na tym zeby stopic ten lod, ktory sie wytworzyl :-( Potem juz bylo ok. Gin mnie zbadala, po czym jeszcze wykonala USG i stwierdzila ze wszystko wyglada cacy i ona nie rozumie, dlaczego ja tak czesto krwawie i ze to pewnie okres, a nie krwawienie popologowe :-( Na izbe przyjec jechalam z goraczka, a na pytanie skad goraczka i bole brzucha powiedziala mi jedynie tyle, ze nie ma zadnej ginekologicznie znanej jej przyczyny. No i szukaj igly w stogu siana... Ale ejstem strasznie podniesiona na duchu, ze z macica wsyzstko super- to najlepsza wiadomosc dzisiejszego dnia :-) :-) :-) Zdaniem lekarki nie mam sie czym przejmowac, ze bylo wiecej tych krwawien, bo prawdopodobnie organizm samoistnie sie w ten sposob oczyszczal a ze krwawilam kilkarotnie to po to zeby wydalic resztki jakies tam zalegajace gdzies tam... Oby nie bylo juz wiecej tych krwawien, bo mnie to powoli dos zalu doprowadza! Edusia, a co z Twoja Nelunia? Jak wyniki? Agula-Kruszyna, poslowie ocipieli! Oni sa nienormalni,z eby takie wnioski wyciagac, na mozg im upadlo! Rozumiem, ze chca aby Polacy rodzili wiecej dzieci, ale po co zaraz kobiety zastraszac ze szkodliwe (a zadnych badan potwierdzajacych ich teorie nikt nigdy nie wykonal!!!!!!!!!) Ludzie w calej Europie beda z Polakow sie nabijac za ich zasciankowe myslenie, polska polityka to jakis kiepski zart :-( Nie warto sobie glowy zawracac. Bernatka130, Bruno jest sliczniutki, czekam juz na kolejne zdjecia ze chrztu :-) Kpiotrowicz ;-) Ja mam gwarantowanego Alzheimera. Przylapuje sie na tym ze zapominam codziennie o paru rzeczach. Zanim wybiore sie z malym z woskiem musze zniesc pare drobiazgow itp i zawsze ale to zawsze sie wracam, bo znow cos zapomnialam, nie mowiac juz o sytuacjach takich jak ta: stoje w sklepie, albo w aptece, place a potem odchodze od lady a moje towary zostaly przy kasie! Ja klepnieta zwyczajnie jestem :-P Ja tam zwalam na zmeczenie i hormony.... czas pokaze czy moj mozg poniosl jakies wieksze obrazenia w trakcie macierzynstwa ;-) Diann, swietnie, tak trzymac! Pamietaj tylko ze jak zdasz juz na prawko, to zeby siedziec jak najczesciej za kolkiem, ja tak nie zrobilam i teraz trzeba mnie chyba dzwigiem do samochodu wciagac po czym przykuc do kierownicy, tak sie boje i zarzekam :-P Niezaleznosc... ja kocham uczucie niezaleznosci, choc teraz czuje sie jak pies uwiazany na lancuchu, ale sobie ten lancuch sukcesywnie rozluzniam i wydluzam ;-) Sa sposoby :-) Noa le zmykam, sciskam Was wsyzstkie ile sil i goraco caluje. 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusia ciesze sie ze ginekologicznie wszystko ok ale moze zbadalby Cie ktos w szpitalu wielobranżowym? Moze to sprawa chirurgiczna? Jak bylam ze swoimi wrzodami (nie wiedzac ze to one) zbadalo mnie wielu specjalistow. Facet od usg mowil ze czasem po porodzie robi sie cos z cialkiem zoltym (zabij mnie ale nie wiem co) i ono powoduje bole i inne objawy.... Ja dzis od rana wyje. Darek poszedl wczoraj na spotkanie z kolega - sama go zreszta namawialam. Wrocil po killku piwkach, nie pijany ale na pewno wstawiony. Mam taki uraz z dziecinstwa ze jak widze go po alkoholu to zaczynam histeryzowac, nie wiem co sie ze mna dzieje. Nie wiem czy ktoras z Was to zrozumie - dla mnie najgorsza rzecza jaka mi moze zrobic facet to ... upic sie. Nie boje sie zdrady, klamstw itp, przy alkoholu to pestka :( Wracaja do mnie wtedy takie uczucia, ze w najgorszych chwilach mysle nawet o zyciu w pojedynke zeby tylko nie musiec do tych uczuc wracac :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×