Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

ekinio - tak widać poprawę :-) leki tym razem chyba trafione (co specjalista to specjalista) ale buzia nadal wygląda na tyle brzydko, że nie wychodzę z Małym między ludzi, żeby nie słyszeć kolejny raz \"Ojej a co temu maluszkowi się w buzię stało\" :-S Wiem, że pytaja raczej z zyczliwości ale juz nie mam energi, żeby wszystkim tłumaczyć, o co chodzi. A jak u Kseni? Te paskudne poszczepienne objawy poszły sobie na dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) oliwia13 - fajnie, że leki pomagają 🌻 a co do polecania książek - nie wiem czy jestem kompetentna do polecania bo tak naprawdę mimo pracy w księgarni strasznie mało czytam - czasu brak - jak ludzie w księgarni pytają co polecam - to polecam starocie i takie sprawdzone rzeczy - ew. kłamię jak z nut bo niby się dokształcam czytając recenzje i opisy nowości - ale ludzie chcą pewności, że to fajne - a jak ja mam polecać np. lektury dla nastolatka (jeszcze chłopaka -hehe np. lubiącego historię, inteligentnego ponad miarę - cytat to był;), albo teściowej po 60, albo lubiącej Cohelo - nienawidzę Cohelo;). Czytam głównie polską fantastykę - jak ktoś się lubi pośmiać to polecam \"Wrota\" Mileny Wójtowicz (tyle, że to fantasy - jak kto lubi - ja lubię) - bez wahania polecam też Pratcheta - zbieram totego autora a \"Prawdą\" jestem zachwycona - Złodzieje czasu ma - to najnowszy- ale jeszcze nie przeczytałam. Ze starszych rzeczy to polecam zdecydowanie \"Cień wiatru\" - jeżeli ktoś nie czytał - genialne jak dla mnie . I nową książkę ostatniego noblisty - Pamuka \"Nazywam się czerwień\". Polecam też książki pani Joy Fielding - taka obyczajówka czasem bardziej dla kobiet, czasem psychologiczna, czasem wpada w kryminał - zależy na co się trafi - wszystko lubię:). Hehe i polecam Meg Cabot - takie kryminałki - śmieszne - to ta pani od Pamiętnika księżniczki - o dziwo pisze tez dla dorosłych - głównie romansidła -a le np. Zbrodnia w rozmiarze XL - gupie ale jak kto nie ma ochoty myśleć i musi odłożyć lekturę i lecieć wydzierać dziecku gwoździe ktore znalazło nie wiadomo gdzie, albo banana wpychanego do nosa - to w sam raz:)) Ech -a czy ja czytałam coś nie głupiego ostatnio - nie przypominam sobie - natomiast najnowszego Cobena odradzam - niby fajne ale można sobie darować - wleci wyleci i szkoda paru godzin. aaa i jeszcze książki dla mam młodych albo i nie czytam - i odradzam większość - np. \"Jak wychować dziecko i nie oszaleć\" oszalałam po przeczytaniu paru rozdziałów - beznadzieja. \"Szczęśliwe dzieciństwo dojrzałe rodzicielstwo\" też można sobie darować chyba że lubi się czytać, że inni mają gorzej :))) Natomiast zdecydowanie polecam wszystkie części Talki - dziecko dla początkujących, dla średnio zaawansowanych i dla profesjonalistów - to mój idol - czytam i kwicze ze śmiechu :))) - mam nadzieje, że coś się będzie dało z tego wybrać :))) Płaszczyk kupiłam - pewnie już pisałam bo też w tanim ciuchu - cudny - też bym taki chciała - maleńką budrysówke - tylko nie wiem czy nie będzie za duża bo rozmiar 92 (ale wygląda na mniejszy no i jak się upcha pod to sweter albo dwa;) Justa - hehe Bruno też wkąłda paluchy do buzi - strasznie głęboko - radochy nie okazuje ale pcha namiętnie - a już się obawiałam że tylko ja małego bulimika choduję :)))) Donn - hehe nie strasz - ja się strasznie z tej karty ciesze - najwyżej schowam do szuflady i tylko będe się napawać samym posiadaniem karty kredytowej - bez używania (ta wiem, że trzeba używać - bo jakiś tam obrót na niej musi być -a le głębszym zaznajamianiem się z regulaminem zajmę się jak już ją będę miała w portfelu;) Ech - idę spędzić wieczór z 3 sezonem \"gotowych na wszystko\" - Majka opiekunka niecnie mi dostarczyła całość na płytce i pewnie znowu parę dni nie będę istniała dla świata - Bruno śpi - trzeba korzystać:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Bylam dzisiaj znowu u lekarza z Dawciem... no i wyniku posiewu jescze nie ma bo jest jakas bakteria i rosnie caly czas jutro musze pojechac z nim do laboratorium i zrobic mu morfologie i crp.. i jak bedzie źle to antybiotyk znowu... nie wime jak on da sie ukluc jak on nawet stetoskopu nie znosi , i ryczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernataka130 ja wlłasnie kończe Talko dzieci dla srednio zaawansowanych...i tak jak ty czytam i kwicze jak bym jakiś amok wpadła:) dostałam obie cześci na świeta Bozonarodzeniowe:) i tyle czasu mam ze dopiero druga koncze:) w trakcie jeszcze jakieś pierduletki sie czytało a czasu u mnie też deficyt:) ale książka (i) naprawde ware polecenia:)Poprawiłas mi humor przypominając mi o Talko:) U nas wszystko jakoś tak bez wiekszych zmian, odczynu poszczepiennego u nas brak i mam nadzieje ze od wszystkich niuń sobie to świństwo polazło juz w czorty bo kto jak kto ale dzieciaczki nie potrzebują takich wrażeń. Pogoda u nas piekna, zaczyna sie jesień pieknie ale to dobre złego początki bo jak znam zycie to listopad dopadnie nas lada moment i wrócimy na ziemie:) no cóz takie życie ze mamy wiosne lato jesień i zimke:)Trzeba wykozystać wszystkie ciepłe dni do cna:)w zeszły weekend byliśmy całą rodzinką i rodzinką siostry mojego T. w Karpaczu (Karkonosze) ja tam byłam już przynajmniej 30 razy bo to gozinka drogi ode mnie ale mój mąż i jego siostra to ( Warszawka) i nie bywali na dolnym śląsku:) wiec mieli okazje:) widziałam jakie robi na nich wielkie wrażenie:) no cóż nie tylko centralna Polszcza ma sie czym pochwalić:) A w ta niedziele chcemy wybrać sie w góry stołowe do Kudowy zdrój...mój T. też nie widział tego cudeńka wiec pojedziemy na wycieczke krajoznawczą:) o ile bedzie tylko pogoda:) A może ktos sie pisze na wojaze z nami:)?? zapraszam serdecznie wycieczka zapowiada sie przednio:) Dobra ja lece ogladać drugą cześć filmu który mężuś wypozyczył...przerwe sobie zrobilismy na usypianie Alusia i szałerek teraz to można polezec i poogladać oddajac sie relaksowi ;) a fil fajny:) polecam: \'\'TO WŁASNIE MIŁOŚĆ\' ( plecam pierwsza połowe bo drugiej jeszcze nie widziałam, ale zapowiada sie nie źle) Buziaki łobuziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernataka130 ja wlłasnie kończe Talko dzieci dla srednio zaawansowanych...i tak jak ty czytam i kwicze jak bym jakiś amok wpadła:) dostałam obie cześci na świeta Bozonarodzeniowe:) i tyle czasu mam ze dopiero druga koncze:) w trakcie jeszcze jakieś pierduletki sie czytało a czasu u mnie też deficyt:) ale książka (i) naprawde ware polecenia:)Poprawiłas mi humor przypominając mi o Talko:) U nas wszystko jakoś tak bez wiekszych zmian, odczynu poszczepiennego u nas brak i mam nadzieje ze od wszystkich niuń sobie to świństwo polazło juz w czorty bo kto jak kto ale dzieciaczki nie potrzebują takich wrażeń. Pogoda u nas piekna, zaczyna sie jesień pieknie ale to dobre złego początki bo jak znam zycie to listopad dopadnie nas lada moment i wrócimy na ziemie:) no cóz takie życie ze mamy wiosne lato jesień i zimke:)Trzeba wykozystać wszystkie ciepłe dni do cna:)w zeszły weekend byliśmy całą rodzinką i rodzinką siostry mojego T. w Karpaczu (Karkonosze) ja tam byłam już przynajmniej 30 razy bo to gozinka drogi ode mnie ale mój mąż i jego siostra to ( Warszawka) i nie bywali na dolnym śląsku:) wiec mieli okazje:) widziałam jakie robi na nich wielkie wrażenie:) no cóż nie tylko centralna Polszcza ma sie czym pochwalić:) A w ta niedziele chcemy wybrać sie w góry stołowe do Kudowy zdrój...mój T. też nie widział tego cudeńka wiec pojedziemy na wycieczke krajoznawczą:) o ile bedzie tylko pogoda:) A może ktos sie pisze na wojaze z nami:)?? zapraszam serdecznie wycieczka zapowiada sie przednio:) Dobra ja lece ogladać drugą cześć filmu który mężuś wypozyczył...przerwe sobie zrobilismy na usypianie Alusia i szałerek teraz to można polezec i poogladać oddajac sie relaksowi ;) a fil fajny:) polecam: \'TO WŁASNIE MIŁOŚĆ\' ( plecam pierwsza połowe bo drugiej jeszcze nie widziałam, ale zapowiada sie nie źle) Buziaki łobuziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernataka130 ja wlłasnie kończe Talko dzieci dla srednio zaawansowanych...i tak jak ty czytam i kwicze jak bym jakiś amok wpadła:) dostałam obie cześci na świeta Bozonarodzeniowe:) i tyle czasu mam ze dopiero druga koncze:) w trakcie jeszcze jakieś pierduletki sie czytało a czasu u mnie też deficyt:) ale książka (i) naprawde ware polecenia:)Poprawiłas mi humor przypominając mi o Talko:) U nas wszystko jakoś tak bez wiekszych zmian, odczynu poszczepiennego u nas brak i mam nadzieje ze od wszystkich niuń sobie to świństwo polazło juz w czorty bo kto jak kto ale dzieciaczki nie potrzebują takich wrażeń. Pogoda u nas piekna, zaczyna sie jesień pieknie ale to dobre złego początki bo jak znam zycie to listopad dopadnie nas lada moment i wrócimy na ziemie:) no cóz takie życie ze mamy wiosne lato jesień i zimke:)Trzeba wykozystać wszystkie ciepłe dni do cna:)w zeszły weekend byliśmy całą rodzinką i rodzinką siostry mojego T. w Karpaczu (Karkonosze) ja tam byłam już przynajmniej 30 razy bo to gozinka drogi ode mnie ale mój mąż i jego siostra to ( Warszawka) i nie bywali na dolnym śląsku:) wiec mieli okazje:) widziałam jakie robi na nich wielkie wrażenie:) no cóż nie tylko centralna Polszcza ma sie czym pochwalić:) A w ta niedziele chcemy wybrać sie w góry stołowe do Kudowy zdrój...mój T. też nie widział tego cudeńka wiec pojedziemy na wycieczke krajoznawczą:) o ile bedzie tylko pogoda:) A może ktos sie pisze na wojaze z nami:)?? zapraszam serdecznie wycieczka zapowiada sie przednio:) Dobra ja lece ogladać drugą cześć filmu który mężuś wypozyczył...przerwe sobie zrobilismy na usypianie Alusia i szałerek teraz to można polezec i poogladać oddajac sie relaksowi ;) a fil fajny:) polecam: \'TO WŁASNIE MIŁOŚĆ\' ( plecam pierwsza połowe bo drugiej jeszcze nie widziałam, ale zapowiada sie nie źle) Buziaki łobuziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernataka130 ja wlłasnie kończe Talko dzieci dla srednio zaawansowanych...i tak jak ty czytam i kwicze jak bym jakiś amok wpadła:) dostałam obie cześci na świeta Bozonarodzeniowe:) i tyle czasu mam ze dopiero druga koncze:) w trakcie jeszcze jakieś pierduletki sie czytało a czasu u mnie też deficyt:) ale książka (i) naprawde ware polecenia:)Poprawiłas mi humor przypominając mi o Talko:) U nas wszystko jakoś tak bez wiekszych zmian, odczynu poszczepiennego u nas brak i mam nadzieje ze od wszystkich niuń sobie to świństwo polazło juz w czorty bo kto jak kto ale dzieciaczki nie potrzebują takich wrażeń. Pogoda u nas piekna, zaczyna sie jesień pieknie ale to dobre złego początki bo jak znam zycie to listopad dopadnie nas lada moment i wrócimy na ziemie:) no cóz takie życie ze mamy wiosne lato jesień i zimke:)Trzeba wykozystać wszystkie ciepłe dni do cna:)w zeszły weekend byliśmy całą rodzinką i rodzinką siostry mojego T. w Karpaczu (Karkonosze) ja tam byłam już przynajmniej 30 razy bo to gozinka drogi ode mnie ale mój mąż i jego siostra to ( Warszawka) i nie bywali na dolnym śląsku:) wiec mieli okazje:) widziałam jakie robi na nich wielkie wrażenie:) no cóż nie tylko centralna Polszcza ma sie czym pochwalić:) A w ta niedziele chcemy wybrać sie w góry stołowe do Kudowy zdrój...mój T. też nie widział tego cudeńka wiec pojedziemy na wycieczke krajoznawczą:) o ile bedzie tylko pogoda:) A może ktos sie pisze na wojaze z nami:)?? zapraszam serdecznie wycieczka zapowiada sie przednio:) Dobra ja lece ogladać drugą cześć filmu który mężuś wypozyczył...przerwe sobie zrobilismy na usypianie Alusia i szałerek teraz to można polezec i poogladać oddajac sie relaksowi ;) a fil fajny:) polecam: \\\'\\\'TO WŁASNIE MIŁOŚĆ\\\' ( plecam pierwsza połowe bo drugiej jeszcze nie widziałam, ale zapowiada sie nie źle) Buziaki łobuziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banka>> biedulek z tego twojego Dawidka ... mam nadzieje że to mu już wreszcie przejdzie ... i że wszystki e dzieciaczki szybko wyzdrowieją... jakiś wirus chyba panuje bo wszędzie wszyscy chorzy.. a dla Auruśki kupiłam kożuszek na allegro rozmiar 92 i dobry jest.. rękawy sie podwinie i spoko :) bernatka>> ja z toba nie moge... wpadłam w kompleksy ;).. chyba...:P.. to ja wogóle przecież nie znam tych książek o których piszesz... tylko Talke... nie no normalnie sobie na kartce spisze i do biblioteki sie udam :)..nie wiem coprawda kiedy je będe czytać... ale co tam.. kto chce piwa grzanego z soczkiem i cynamonem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bernatka .. wielkie dzięki za podsunięcie kilku pozycji... jutro lecę do biblioteki albo zaczynam nabywać na Allegro :-) \"Cień wiatru\" już mi w ręce wpadł ale jakoś nie mogłam się za niego zabrać. ekinio no to dobrze, że już dobrze :-) banka trzymajcie się cieplutko 🌻 kotunia ... ale Wam zazdroszczę tego wypadu... my po imprezie .... było świetnie.... ale poszliśmy po Malucha do mojej mamy rozpłakał się, bo się obudził no i się poczułam jak wyrodna matka, że dziecko targam po nocach :-S :-S:-S Się nie obyło niestety bez komentarzy mamy ....ech bardzo rzadko jej się to zdarza, właściwie nigdy.... ale i tak mi jakoś nieswojo :-S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Nie odzywałam się bo wylądowałam z Jasiem w szpitalu! Małego nie upilnowaliśmy i spadł z wysokości na głowę miał chwilowe omdlenie! Byliśmy dwa dni na obserwacji.Zrobili tomografię komputerową, ale na szczęście wszystko jest w porządku. Skończyło się na strachu i guzie na czole! echhhhhhhh, niestety nie da się uniknąć takich wypadków, stwierdzam teraz z osobistego doświadczenia!Chwila moment i wypadek gotowy! No nie da się cały czas chodzić za maluchem i non stop go asekurować! Chcę go wychować na samodzielnego chłopczyka, echhhhhh nie wiem co począć! spadam! a Kotunia >>>film który proponujesz boski widziałam kilka razy zawsze ryczę na nim!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....IMIĘ DZIECKA....M-C..KG/CM-UR.....KG/CM AKTUALNE..ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.Agata_27.........Szymon..13.......2900/51........11000 /80........8. 2.Annaa20 ........Wiktoria..13.......3150/51.......11950/79..........8 . 3.Gorcia_27.........Maciej..13.......2950/54........9630 /82.........8. 4.Kotunia.......Aleksander..13.......3050/54........1400 0/86........8. 5.Justa29...........Patryk..13........3470/54........110 00/78........8. 6.Donn...............Aurora..13........3190/56........92 00/74.......12. 7.Blondi-ania.........Jakub..13........3460/59......1350 0/88..........7. 8.Bernatka130......Bruno..13........2820/54........10000 /78.......9. 9.agnese34...........Lenka..13........3320/55......10500 /75.........4. 10.Agula30.......Martynka..13........3060/54.......10000 /...........8. 11.Aga2424..........Miłosz..13........3400/57.......1000 0/............8. 12.Jagna25...........Marta..13........3040/56.......1045 0/...........6. 13.Stokrotka_26 ..Wojtuś..13........3460/58 ......11300/80.........9. 14.Edusia……….........Nelly..13....... 3540/53........7000/71.......... 15.Viki_33............Laura..13........3260/56.......100 00/75........4. 16.Kika27............Natalia..13........3300/52........7 800/71........8. 17.BE_B..............Michaś..13.........4550/59......122 00/79........7. 18.banka26...........Dawid..13........3350/54 ......11100/88.........10. 19.Milka102.......Karolinka..13.......2950/54........700 0/73.........6. 20.Evvik..............Bartuś..13........3090/53 .......8950/71.........3. 21.Maggiem.......Marcelek..13........2260/50 ......10000/74-80.....8. 22.Basia_26.......Dominika..12........2750/52.......8700 /73.........5. 23.Diann.............Michaś..12........3350/57........80 00/70........... 24.Zuza29.........Pawełek..12........3440/55.......10700 /78.......12. 25.Roxelka.........Vanessa..12.......2730/48........8200 /82..........8 26.Doris...............Alicja..12........3460/57.......8 230/74..........9. 27.Katienka......Weronika..12.......3300/56.......10730/ 79.........8. 28.agula-kruszyna...Kasia..13.......2970/51........11 kg/ 80.........8. 29.Ali32.............Szymon..12.......3140/54.......900 0/74...........8. 30.Kati75.........Maximilian..12......4860/56.......1200 0/78........10. 31.Oliwia13............Piotr..12.......3270/59........78 00/72..........2. 32.Plusia.........Maximilian..12.......3475/53.......109 45/78.........3. 33.Kasia 30...........Jakub..12.......4820/58........11120/75........ .7. 34.Kpiotrowicz...Gabrysia..12.......4100/58........10500 /72........6. 35.Basia24.........Paulinka..12.......3400/56........100 00/75........3. 36.Moniap31.............Jaś..12.......3680/56........105 00/72........6. 37.ToYaB................Staś..12.......3400/55........10 650/76........8. 38.marsjanka....Agnieszka..12......3000/50.........9000/ 70 ........5. 39.padlinka............Emilka..12......3260/59.........8 350/71........7. 40.z daleka A.....Kacperek..12.......2940.............9600............ .6. 41.ekinio..............Ksenia..12.......3160/53.......10 300/76.......4. 42.Lonta..............Beatka..12......4150/58........115 00/............5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniap całuski dla Jasia😘😘😘 Banka26 szybkiego powrotu do zdrowia dla Dawidka😘😘😘 U nas po staremu,nic ciekawego. Czekam na odpowiedz z uczelni, czy przeniosa mnie na zaoczne.Paweł wraca 16 października i już sie doczekac nie mogę:) :) :) Wikusia coraz ładniej sama chodzi, więc jestem z niej dumna bardzoooo!!!! żyxczę miłego dzionka, pełnego słonka:)papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, choroba dotarła również do nas :-(. Michaś kaszle i smarka, mnie boli głowa, zatoki, katar, drapie w gardle, no i mąż i ojciec rodziny też smarka i narzeka na bóle gardła. :-( Ledwo żyję. Idę dziś z Michałkiem na 14:$0 do lekarza, ja w sumie odkąd mieszkamy w Wawie nie zdązyłam się zapisać do przychodni, więc piję Fervex, a na gardło Tantum Verde i Tymianek i Podbiał. Wielka prośba, jeśli któraś z Was zna jakieś lekarstwa niezawodne, zwłaszcza na gardło to proszę o cynka :-P, dziękówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Skrobne co u nas wieczorkiem, a teraz powiem Wam tylko że Maciek będzie miał młodszego braciszka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorcia gratuluje:) no to bramkarza i napastnika juz masz w swojej drużynie piłkarskiej:) do 2012 stworzymy najlepsza drużyne w kraju i za granicą:) jak super jeden bedzie uczył sie od drugiego i razem sie beda wychowywali:) bardzo sie ciesze,,, U nas te bez wiekszych zmian, Alek szaleje, wchodzi juz sam na sofe i fotel i tego boje sie najbardyiej bo robi to szybko, i czesto jak wyjdziemz z pokoju-... chwila moment a ten juz siedzi i sie cieszy... Poydrawiam gorco wsyzstkie mamusie i pryzpominam o pisaniu na forum bo jedna strona wzstarcza na kilka dni, a to jest zlz objaw lenistwa Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Wchodzę dziś czytam a tu same chorubska lub wypadki, ech te życie... Kpiotrowicz zazdroszczę wyjazdu, ja mimio że jeszcze niedawno byłam na urlopie to i tak już nie pamiętam jak to było :( Oliwka13 cieszę że u was z buzią lepiej, ja idę w czwartek z małym do dermatologa, to co podejrzewałam czyli liszajca chyba tym nie jest bo powoli zanika po posmarowaniu detromecyną. Bernatka130 ja wam idzie odciąganie napletka??? efekty jakiś jest? u nas powolutku ale zawsze coś. Co do książek, ja jestem zapalonym czytaczem, a przynajmniej tak było bo przy maluchu to się nie da za wiele czytać, lubię S.Kinga i ogólnie horrory :) Blanka mój wczoraj też rozbił głowę tzn. ma guza, bo biegł za psem krzycząc mu mu mu zanim zdążyłam go złapać upadł i trochę głową też uderzył. Biedactwo strasznie płakał, ale niestety czasami poznawanie świata bywa bolesne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorcia wielkie gratulacje 😘😘😘😘😘 rozumiem, że badanie USG wyszło dobrze Monia 😘 dla Jasia i dla Ciebie Kotunia 🌻 Banka jak badania Dawidka?? Be_B zdrówka dla waszej trójki a my po powrocie ze wsi wczoraj wieczorem padliśmy na pysk, Ksenia o dziwo bez miałczenia zasneła o 20, a my jak grzeczne nastolatki byliśmy w łóżeczku o 22.00, ja juz dawno niepracowałam fizycznie :P, normalnie rece mam do kolan prze te wykopki, i choćby dlatego niebardzo cieszy mnie mieszkanie na wsi, ale Ksenia miała radoche, no cóż do ostatniego ziemiaczka buszowała na przyczepie, fotki są na blogu, życze miłego dnia i idę gotować dla niuni obiadek, u nas dziś brokułkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam bo upalnych weekendzie! kupilismy siedzonko na rower i bylismy na rowerkach z cala rodzina ,mala byla zachwycona bernatka ma racje co do ksiazki Cien wiatru ,strasznie wciaga i taka hmm nie bede pisac gorcia to wspaniale miec drugiego chlopca jakby nie bylo zawsze to ekonomicznie :) ekinio no co ty ,fajnie sobie tak na jakis czas popracowac na wsi :).ja jak bylam w wakacje to tez sie naoralam haahhaha ,paznokcie zapuszczone ,stopy wiecznie brudne i to codzienne nie mycie tylko szorowanie!!!! UUUFFF,ale ma to tez swoje uroki moja nelcia tez przyziebiona ma katarek ,no i dzis cos pokasluje ,kupilam jej syropek zobaczymy czy zadziala cos,zreszta ja tez przyziebiona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciliśmy od lekarza. Michałek ma zaczerwienione gardło..tyle się dowiedzieliśmy :-P. Ma brać Mukolinę, Pyrosal, Clemastinum, syrop prawoślazowy i Euphorbium :-). To na tyle, lecę coś zjeść :-P Pytałam sąsiada czy u niego grzeją (u nas w nocy było 17,5 stopnia), a on na to, że nie wie, ale u jego córki w Warszawie napewno grzeją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi - GRATULUJEMY PIERWSZYCH Kroczków :) - pierwsze koty za płoty - teraz już pobieeeeeeeeeeeeeegnie hihi:) Moniap 🌻 - i to ogrooooooooooooooooooooooooooooooooomny dla Ciebie i jeszcze większy dla Jasia Banka - dużo zdrowia dla synka:) kpiotrowicz - jeeeeeeeeeeeeeeeeeej - pogryzę Cię z zazdrości za ten wyjazd - ja tez chcę! Stokrotka - no u nas odciąganie zakończone sukcesem - może jeszcze nie do końca wszystko poodklejane - ale ładniesię odciąga i przy sikaniu już nie robi się balonik - jeszcze co kilka dni tym atecortinem smaruje i codziennie po kąpieli próbuję odciągać, ale jak sie nie udaje bo np. mam za śliskie ręce od oliwki - to się nie załamuję - grunt, że nie jest już takie igiełkowate ujście i nie robi się balonik przy sikaniu:) Dzięki za pamięć Ech a u nas dziwowisko - moje dziecko prze uczulenie prawie dwu nocy nie przespało - tzn. ten najsilniejszy sen służył mu dobrze ale w fazach lżejszego budził sie i jękolił - w końcu okazało się, że piżamka go uczulała - wyprana w proszku tym co zawsze ale dodałam płynu do płukania - lenor sensitive - kurcze po co namalowali na tym dziecko - zawsze na to polecę - no i wysypka okropna i zmianki takie brązowawe atopowe - a że to piżamka to wyszło po tym jak dzisiejszej nocy dziecko ją z siebie dosłownie zdarło targając stopy - to pajac był - oderwał materiał ze stóp ii koło suwaków - swoją droga nieźle szyte skoro roczniak potrafi podrzeć . No i teraz zaliczamy zastanawiając się czy aby na pewno dobrze typowaliśmy :( mamy już 10 i 11 zeba - górna lewą 4 - albo piątkę - nie dobrze mi sie liczy takie drobne zęby;) - i dolna lewą dwójkę - śmiesznie wygląda :) Bruno nauczył się pokazywać wreszcie oko na sobie samym i oko i ucho na dowolnym zwierzaku na obrazku - dodatkowo - heh wyrodni rodzice zrobiliśmy mu kawał - znajomi u których byliśmy mieli osła bez oka i bruno nie umiał znaleźć - hehe - podła:)) jak isę męczył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....IMIĘ DZIECKA....M-C..KG/CM-UR.....KG/CM AKTUALNE..ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.Agata_27.........Szymon..13.......2900/51........11000 /80........8. 2.Annaa20 .......Wiktoria..13.......3150/51.......11950/79..........8 . 3.Gorcia_27.........Maciej..13.......2950/54........9630 /82.........8. 4.Kotunia.......Aleksander..13.......3050/54........1400 0/86........8. 5.Justa29...........Patryk..13........3470/54........110 00/78........8. 6.Donn...............Aurora..13........3190/56........92 00/74.......12. 7.Blondi-ania.........Jakub..13........3460/59......1350 0/88..........7. 8.Bernatka130......Bruno..13........2820/54........10000 /78.......9. 9.agnese34...........Lenka..13........3320/55......10500 /75.........4. 10.Agula30.......Martynka..13........3060/54.......10000 /...........8. 11.Aga2424..........Miłosz..13........3400/57.......1000 0/............8. 12.Jagna25...........Marta..13........3040/56.......1045 0/...........6. 13.Stokrotka_26 ..Wojtuś..13........3460/58 ......11300/80.........9. 14.Edusia……….........Nelly..13....... 3540/53........7000/71.......... 15.Viki_33............Laura..13........3260/56.......100 00/75........4. 16.Kika27............Natalia..13........3300/52........7 800/71........8. 17.BE_B..............Michaś..13.........4550/59......122 00/79........7. 18.banka26.........Dawid..13........3350/54 ......11100/88.........10. 19.Milka102.......Karolinka..13.......2950/54........700 0/73.........6. 20.Evvik..............Bartuś..13........3090/53 .......8950/71.........3. 21.Maggiem.......Marcelek..13........2260/50 ......10000/74-80.....8. 22.Basia_26.......Dominika..12........2750/52.......8700 /73.........5. 23.Diann.............Michaś..12........3350/57........80 00/70........... 24.Zuza29.........Pawełek..12........3440/55.......10700 /78.......12. 25.Roxelka.........Vanessa..12.......2730/48........8200 /82..........8 26.Doris...............Alicja..12........3460/57.......8 230/74..........9. 27.Katienka......Weronika..12.......3300/56.......10730/ 79.........8. 28.agula-kruszyna...Kasia..13.......2970/51........11 kg/ 80.........8. 29.Ali32.............Szymon..12.......3140/54.......900 0/74...........8. 30.Kati75.........Maximilian..12......4860/56.......1200 0/78........10. 31.Oliwia13............Piotr..12.......3270/59........78 00/72..........2. 32.Plusia.........Maximilian..12.......3475/53.......109 45/78.........3. 33.Kasia 30..........Jakub..12.......4820/58........11120/75........ .7. 34.Kpiotrowicz...Gabrysia..12.......4100/58........10500 /72........6. 35.Basia24.........Paulinka..12.......3400/56........100 00/75........3. 36.Moniap31.............Jaś..12.......3680/56........105 00/72........6. 37.ToYaB................Staś..12.......3400/55........10 650/76........8. 38.marsjanka....Agnieszka..12......3000/50.........9000/ 70 ........5. 39.padlinka............Emilka..12......3260/59.........8 350/71........7. 40.z daleka A.....Kacperek..12.......2940.............9600............ .6. 41.ekinio..............Ksenia..12.......3160/53.......10 300/76.......4. 42.Lonta..............Beatka..12......4150/58........115 00/............5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.....IMIĘ DZIECKA....M-C..KG/CM-UR.....KG/CM AKTUALNE..ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.Agata_27.........Szymon..13.......2900/51........11000 /80........8. 2.Annaa20 .......Wiktoria..13.......3150/51.......11950/79..........8 . 3.Gorcia_27.........Maciej..13.......2950/54........9630 /82.........8. 4.Kotunia.......Aleksander..13.......3050/54........1400 0/86........8. 5.Justa29...........Patryk..13........3470/54........110 00/78........9. 6.Donn...............Aurora..13........3190/56........92 00/74.......12. 7.Blondi-ania.........Jakub..13........3460/59......1350 0/88..........7. 8.Bernatka130......Bruno..13........2820/54........10000 /78.......9. 9.agnese34...........Lenka..13........3320/55......10500 /75.........4. 10.Agula30.......Martynka..13........3060/54.......10000 /...........8. 11.Aga2424..........Miłosz..13........3400/57.......1000 0/............8. 12.Jagna25...........Marta..13........3040/56.......1045 0/...........6. 13.Stokrotka_26 ..Wojtuś..13........3460/58 ......11300/80.........9. 14.Edusia……….........Nelly..13....... 3540/53........7000/71.......... 15.Viki_33............Laura..13........3260/56.......100 00/75........4. 16.Kika27............Natalia..13........3300/52........7 800/71........8. 17.BE_B..............Michaś..13.........4550/59......122 00/79........7. 18.banka26.........Dawid..13........3350/54 ......11100/88.........10. 19.Milka102.......Karolinka..13.......2950/54........700 0/73.........6. 20.Evvik..............Bartuś..13........3090/53 .......8950/71.........3. 21.Maggiem.......Marcelek..13........2260/50 ......10000/74-80.....8. 22.Basia_26.......Dominika..12........2750/52.......8700 /73.........5. 23.Diann.............Michaś..12........3350/57........80 00/70........... 24.Zuza29.........Pawełek..12........3440/55.......10700 /78.......12. 25.Roxelka.........Vanessa..12.......2730/48........8200 /82..........8 26.Doris...............Alicja..12........3460/57.......8 230/74..........9. 27.Katienka......Weronika..12.......3300/56.......10730/ 79.........8. 28.agula-kruszyna...Kasia..13.......2970/51........11 kg/ 80.........8. 29.Ali32.............Szymon..12.......3140/54.......900 0/74...........8. 30.Kati75.........Maximilian..12......4860/56.......1200 0/78........10. 31.Oliwia13............Piotr..12.......3270/59........78 00/72..........2. 32.Plusia.........Maximilian..12.......3475/53.......109 45/78.........3. 33.Kasia 30..........Jakub..12.......4820/58........11120/75........ .7. 34.Kpiotrowicz...Gabrysia..12.......4100/58........10500 /72........6. 35.Basia24.........Paulinka..12.......3400/56........100 00/75........3. 36.Moniap31.............Jaś..12.......3680/56........105 00/72........6. 37.ToYaB................Staś..12.......3400/55........10 650/76........8. 38.marsjanka....Agnieszka..12......3000/50.........9000/ 70 ........5. 39.padlinka............Emilka..12......3260/59.........8 350/71........7. 40.z daleka A.....Kacperek..12.......2940.............9600............ .6. 41.ekinio..............Ksenia..12.......3160/53.......10 300/76.......4. 42.Lonta..............Beatka..12......4150/58........115 00/............5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dluzszej nie obecnosci Gorcia super dwa chlopaki i maz to juz trijka:)no to jeszcze potem dziewczynka zeby Ci bylo razniej no nie?? U Nas kolejny 4 zabek tym razem na gorze .Smiesznie tak bo 3 na dole i 1 na gorze.Noce nadal nieprzespane i spi Paulinka w wozku:(bo lozeczko jest beee jak ja przekladam to spi gora do 23 ciej i sie budzi z placzem a w wozku do rana przy mniie obok lozka od czasu ama pochusia i jest dobrze.Nie wiem jak ja od tego oduczyc,Teraz tak jest bo zeby wychodza mysle ze jak zeby wyjda to bedzie spala normalnie Jestem w plecy kilka stron wiec nie bardzo wiem co u Was slychac ale naprawde nie mam kiedy poczytac i cos szkrobnac do Was bo pracuje od 9.30-17.30 po czym rano nie wlanczam kompa a wieczorem jak jestem w domu to spedzam czas z Paulinka a potem idziemy spac i tak to jest ale juz niedlugo bede miala na zmiany na rano tydzien i do konca. pozdrawiam i trzymajcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze wpisze zabek NICK.....IMIĘ DZIECKA....M-C..KG/CM-UR.....KG/CM AKTUALNE..ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.Agata_27.........Szymon..13.......2900/51........11000 /80........8. 2.Annaa20 .......Wiktoria..13.......3150/51.......11950/79..........8 . 3.Gorcia_27.........Maciej..13.......2950/54........9630 /82.........8. 4.Kotunia.......Aleksander..13.......3050/54........1400 0/86........8. 5.Justa29...........Patryk..13........3470/54........110 00/78........9. 6.Donn...............Aurora..13........3190/56........92 00/74.......12. 7.Blondi-ania.........Jakub..13........3460/59......1350 0/88..........7. 8.Bernatka130......Bruno..13........2820/54........10000 /78.......9. 9.agnese34...........Lenka..13........3320/55......10500 /75.........4. 10.Agula30.......Martynka..13........3060/54.......10000 /...........8. 11.Aga2424..........Miłosz..13........3400/57.......1000 0/............8. 12.Jagna25...........Marta..13........3040/56.......1045 0/...........6. 13.Stokrotka_26 ..Wojtuś..13........3460/58 ......11300/80.........9. 14.Edusia……….........Nelly..13....... 3540/53........7000/71.......... 15.Viki_33............Laura..13........3260/56.......100 00/75........4. 16.Kika27............Natalia..13........3300/52........7 800/71........8. 17.BE_B..............Michaś..13.........4550/59......122 00/79........7. 18.banka26.........Dawid..13........3350/54 ......11100/88.........10. 19.Milka102.......Karolinka..13.......2950/54........700 0/73.........6. 20.Evvik..............Bartuś..13........3090/53 .......8950/71.........3. 21.Maggiem.......Marcelek..13........2260/50 ......10000/74-80.....8. 22.Basia_26.......Dominika..12........2750/52.......8700 /73.........5. 23.Diann.............Michaś..12........3350/57........80 00/70........... 24.Zuza29.........Pawełek..12........3440/55.......10700 /78.......12. 25.Roxelka.........Vanessa..12.......2730/48........8200 /82..........8 26.Doris...............Alicja..12........3460/57.......8 230/74..........9. 27.Katienka......Weronika..12.......3300/56.......10730/ 79.........8. 28.agula-kruszyna...Kasia..13.......2970/51........11 kg/ 80.........8. 29.Ali32.............Szymon..12.......3140/54.......900 0/74...........8. 30.Kati75.........Maximilian..12......4860/56.......1200 0/78........10. 31.Oliwia13............Piotr..12.......3270/59........78 00/72..........2. 32.Plusia.........Maximilian..12.......3475/53.......109 45/78.........3. 33.Kasia 30..........Jakub..12.......4820/58........11120/75........ .7. 34.Kpiotrowicz...Gabrysia..12.......4100/58........10500 /72........6. 35.Basia24.........Paulinka..12.......3400/56........100 00/75........4. 36.Moniap31.............Jaś..12.......3680/56........105 00/72........6. 37.ToYaB................Staś..12.......3400/55........10 650/76........8. 38.marsjanka....Agnieszka..12......3000/50.........9000/ 70 ........5. 39.padlinka............Emilka..12......3260/59.........8 350/71........7. 40.z daleka A.....Kacperek..12.......2940.............9600............ .6. 41.ekinio..............Ksenia..12.......3160/53.......10 300/76.......4. 42.Lonta..............Beatka..12......4150/58........115 00/............5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi Maxio schudl. Urosl tylko pol cm. Wszystkim chorym malenstwom i ich zasmarkanym mamusiom szybkiego powrotu do zdrowia! Moniap, Ty to sie strachu najadlas!!! Gratulacje dla Emi, zaraz doczytam reszte... a oto tabelka: NICK.....IMIĘ DZIECKA....M-C..KG/CM-UR.....KG/CM AKTUALNE..ZĄBKI ******************************************************** **************************** 1.Agata_27.........Szymon..13.......2900/51........11000 /80........8. 2.Annaa20 .......Wiktoria..13.......3150/51.......11950/79..........8 . 3.Gorcia_27.........Maciej..13.......2950/54........9630 /82.........8. 4.Kotunia.......Aleksander..13.......3050/54........1400 0/86........8. 5.Justa29...........Patryk..13........3470/54........110 00/78........9. 6.Donn...............Aurora..13........3190/56........92 00/74.......12. 7.Blondi-ania.........Jakub..13........3460/59......1350 0/88..........7. 8.Bernatka130......Bruno..13........2820/54........10000 /78.......9. 9.agnese34...........Lenka..13........3320/55......10500 /75.........4. 10.Agula30.......Martynka..13........3060/54.......10000 /...........8. 11.Aga2424..........Miłosz..13........3400/57.......1000 0/............8. 12.Jagna25...........Marta..13........3040/56.......1045 0/...........6. 13.Stokrotka_26 ..Wojtuś..13........3460/58 ......11300/80.........9. 14.Edusia……….........Nelly..13....... 3540/53........7000/71.......... 15.Viki_33............Laura..13........3260/56.......100 00/75........4. 16.Kika27............Natalia..13........3300/52........7 800/71........8. 17.BE_B..............Michaś..13.........4550/59......122 00/79........7. 18.banka26.........Dawid..13........3350/54 ......11100/88.........10. 19.Milka102.......Karolinka..13.......2950/54........700 0/73.........6. 20.Evvik..............Bartuś..13........3090/53 .......8950/71.........3. 21.Maggiem.......Marcelek..13........2260/50 ......10000/74-80.....8. 22.Basia_26.......Dominika..12........2750/52.......8700 /73.........5. 23.Diann.............Michaś..12........3350/57........80 00/70........... 24.Zuza29.........Pawełek..12........3440/55.......10700 /78.......12. 25.Roxelka.........Vanessa..12.......2730/48........8200 /82..........8 26.Doris...............Alicja..12........3460/57.......8 230/74..........9. 27.Katienka......Weronika..12.......3300/56.......10730/ 79.........8. 28.agula-kruszyna...Kasia..13.......2970/51........11 kg/ 80.........8. 29.Ali32.............Szymon..12.......3140/54.......900 0/74...........8. 30.Kati75.........Maximilian..12......4860/56.......1200 0/78........10. 31.Oliwia13............Piotr..12.......3270/59........78 00/72..........2. 32.Plusia.........Maximilian..12.......3475/53.......10910/78,5.......4. 33.Kasia 30..........Jakub..12.......4820/58........11120/75........ .7. 34.Kpiotrowicz...Gabrysia..12.......4100/58........10500 /72........6. 35.Basia24.........Paulinka..12.......3400/56........100 00/75........4. 36.Moniap31.............Jaś..12.......3680/56........105 00/72........6. 37.ToYaB................Staś..12.......3400/55........10 650/76........8. 38.marsjanka....Agnieszka..12......3000/50.........9000/ 70 ........5. 39.padlinka............Emilka..12......3260/59.........8 350/71........7. 40.z daleka A.....Kacperek..12.......2940.............9600............ .6. 41.ekinio..............Ksenia..12.......3160/53.......10 300/76.......4. 42.Lonta..............Beatka..12......4150/58........115 00/............5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas choróbska dalszy ciąg. Dziś mija 14 dni od szczepienia a moja Lena zdążyła przebyć odrę poszczepiennną z goraczką i wysypką, potem 2 dni bez goraczki i znowu 2 z gorączką, a potem 3 dni było oki a dziś 39.5. Poszłam z biedulka do lekarza i okazało się, że teraz ma anginę. No i dostała po raz pierwszy antybiotyk. Tak mi jej szkoda, bo marudna i nie wie, co chce. Napewno to nie chce jeść, tylko pije bardzo dużo. Do tego wszystkiego dołączyły się chyba zęby, bo jeden jej już wyszedł a kolejne na dniach się pojawią. Wszystkim chorym dzieciaczkom życzę szybkiego powrotu do zdrowia i dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×