Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

kpiotrowicz -> gratuluję zrzuconych kilogramów, zrzuć też moje nadprogramowe proszęęę, bo nie chcą sobie pójść :(!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia25
Witam was u nas tez nic z nowosci nie slychac tyle ze Paulinka tez gadula od rana do wieczora klepie jezykiem ale na szczescie mieszkam z mama wiec mam ja gdzie wyslac na chwilke he he.A Bartus rosnie jak na drozdzach ma juz 5 miesiecy jak ten czas szybko leci dopiero sie dowiadowalysmy o ciazy potem sie rodzily dzieciatka a tu juz 5mies Bartus ma.Wszystko na szczescie dobrze wyniki i kontrolne badania ok:)jeszcze nas czeka kardiolog za kilka dni,Bartus to taka miniaturka bo normalne 5 miesieczne dzieciatka(nie wczesniaki)sa raz wieksze od niego ale o przyjdzie na Bartka czas co ich podgoni:) Ja teraz jestem na wychowawczym do konca sierpnia a we wrzesniu urlopik i dokladnie 16 wrzesnia do pracy hmmm ciezko bedzie zaczac prace po tak dlugiej przerwie.Paulinka do przedszkola a Bartus ze mna do pracy tz do zlobka bo tam pracuje.Podrawiam acha Donn dziekuje za zdjecia dzieciatka jak zwykle sliczniutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn zdjęcia suuuper, ja tez postaram sie coś wysłać lada dzień Basia25 zazdroszcze Ci tego żłobka z małym, super sprawa, ja nie wiem jakie bedą dalsze losy moich dziewczynek, póki co Ksenia od września czeka \" ognisko\" na 4h dzinnie, a podań do złobka jeszcze nie przyjmuja :( U nas w miare, choć ostatnio zaniedbuje Ksenie :(:(:( nie mam czasu tylko dla niej bo mała daje w kośc, a ta jest na odwyku od cyca, dziś 5h juz wyła ale sie niedałam, nie wiem jak przeżyje kolejne dni buuu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pobardzo dlugiej niobecnosci Jestesmy juz we czworo :) GAbi urodzila sie 2 maja o 16:09 , z waga 4030g i 53 cm a obwod glowki 37 cm Urodzilam tym razem Sn Malutka jest kochana , niestety ma dysplazje i pieluchowalnie nie przynioslo efektow wiec mamy szynke zalozona , dzielna jest moja krolewna i w miare to znosi Maximilianek idzie we wrzesniu do przedszkola a w tej chwili spisuje sie swietnie w roli starszego brata Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja ostatnio tylko pakuje i pakuje i pakuje :D.. dzisiaj jedziemy już do nowego domu.. no i nie będe mieć netu.. przez jakiś czas.. buziaki dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia25
Donn domek juz masz skonczony caly??juz tam mieszkacie?? Ekinio czemu juz nie chcesz karmic Blanki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki dom, toć donn w willi zamieszkała!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati75 jeszcze raz gratuluje 😘 Donn :):):) to super że juz w nowym bedziecie mieszkać Basia25 Blanka waży juz pewnie z 10500g wiec sporo, zagląda za bluzkę, na rękach ciągle cyca szuka, szczypie i wgryza sie, do tego budzi sie w nocy 50 razy i ja ciągle chodze niedobita przez to, za to jak dostała butle wczoraj to 4h przespała raz i drugi wiec dla mnie rewelka :), no i w koncu mogę zjeść musli na śniadanie i jej nieobsypje, wypić winko czy piwko, i zostawić ją na wieczór i wyjśc na miasto ... w końcu;) miełego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn napisz jak Wam sie mieszka:) ale suuuper! moj Maz podjal decyzje o budowie domu (!!!!!!!), z jednej strony jestm przerazona (kasa!!!!!!!!!) ale z drugiej ta decyzje kiedys trzeba bylo podjac..... jakos to bedzie:) u mnie minus 5 kg (hurra) wczoraj kupilam sobie kiecke w ktorej wygladam baaardzo kobieco - wreszcie bez mega brzucha - swietnie sie czuje chociaz czasem burczy mi w brzuchu;) jeszcze 10 kg przede mna... W pn w nocy jedziemy nad morze, chyba bede miala dostep do netu to bede sie odzywala. Jesli ktoras tez bedzie nad morzem to odzywajcie sie i sie spotkamy:) Ekino jak skoncze dietke to chetnie umowie sie na winko z Toba:) Sciskam Was mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kpiotrowicz ja juz dziś zaczełam drinkować :D:D;D i w koncu jest sielsko anielsko he he, Blanka wstawała dziś 2x w nocy sukces jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joł lesencje :) Widze że u Was wiosna pełną parą :) Kati-gratulacje malenstwa! Donn-gratuluje domu :) mi się marzy chociaż przyzwoicie urządzone mieszkanie.. :) kto wie..może kiedyś :P Kpiotrowicz-----super kochana!!! gratulacje:) ja mam okolo 3 kilo do zrzucenia i musze zdeczka się ujedrnić :) dzis wyszlam w szortach i pozalowalam :) po pierwsze zmarzlam , po drugie musialam ogladac 45 minut w autobusie swe uda hehehe. Ekinio---moja droga chetnie bym sie do drinkowania przylącvzyła-wiesz ze jestem patologiczna :) Roxelka--- :) be_B--romantyszny kfiatek for ju ;) 🌻 moja emi gada juz troche, sika jeszcze w pieluche wiec jest daleko za waszymi dziecmi, ale co tam ;) chyba wyroslam z porownywania...no..troche :) buzka czesc i czolem wracam do pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia25
Dzien doberek ja mam pytanko ale z tego co tu widac z takich pustek to pewnie szybko odpowiedzi nie dostane he he.Ja karmie nadal piersia i jak teraz bym chciala Bartusiowi zrobic kaszke na mleku to mam ja zrobic na moim mleku odciagnietym czy na modyfikowanym?? I jakby ktoras miala ta ksiazke kucharska dziecieca jakie zupki i co kolejno wprowadzac to bylabym wdzieczna o przeslanie bo myslalam ze po Pauli bede to wszystko pamietala ale nic z tego,narazie robie zupki na cielecince lub kurczaczku do tego marchewka ale jakie warzywa jezcze stopniowo to nie wiem.czy kalafior,brokuly kiedy??Mialam taka ksiazke ale dalam ja jak Paula juz jadla wszystko na strych a teraz jej sie nie umie doszukac.Czekam na odpowiedzi i pozdrawiamy. A gdzie sie podziala nasza Plusia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka wieki Cię tu niebyło, super że jesteś, masz wspaniałe córeczki , ucałuj je od cioci, a na jakiś wypad niedługo sie umówimy, ściskam mocno całą czwóreczkę Basia25 ja mam tę książkę bo ostatnio Justa29 (tzn w styczniu;)) mi przysłała i znalazłam tę naszą ale jest zawirusiona i niewiem czy chcesz z niej kożystać jak by co prześle Rokselka super że możesz sie spotykać z Tati78, a Xavier to aniołek przy moejej Blance ściskamo mocno wszystkie mamuśki i wasze dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia25
Ekinio czyli jakbys mi ta ksiazke przeslala to to znaczy ze dostane jakiegos wirusa do kompa bo jak tak to nie wysylaj bo i tak juz mam ciezko z kompem bo nam sie co chwila psuje ale jak jest to bezpieczne to wyslij. Badanie kardiologiczne u Bartusia wyszlo dobze,p.dokto powiedziala mi ze kazde dziecko sie rodzi z jakas dziurka w sercu ktora sie ma z czasem zrosnac i to nalezy kontrolowac czy to sie zrasta ale ze nawet jak mala dziurka by zostala to podobno nic nie szkodzi na zdrowiu dzieciatka.U nas sie zmniejsza wiec jest dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Jutro pewnie braknie czasu wiec juz dzis zycze UDANEGO DNIA,DUZO NIESPODZIANEK,RADOSCI,LADNEJ POGODY I DUZO BUZIAKOW I USCISKOW OD NASZYCH SLONECZEK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stu234
Witam! Będzie mi miło, i proszę o poparcie i głosik na mój blog ( o porodzie i Prawach Rodzącej na sali porodowej ) http://bobbyy.pl/blog.php?id=195 Serdecznie dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia25
ja oddalam glosik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia25
PPPPPPPPPPPPPPUUUUUUUUUUUUSSSSTTTTTTTTTTKKKKKKKKKIIIIIIIIII PUSTKI :(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim szkrabom tym wiekszym i tym malutkim i wszystkich którzy czują w sobie ze zostało jeszcze coś w nas z dziecka życze wszystkiego co najlepsze , co kolorowe, słodkie miłe, ciepłe, przytulne, miękkie, radosne i słoneczne...wszystkiego dobrego z okazji dnia dziecka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja, i ja tez życzę wszystkiego naj! Niech rosną i odnoszą sukcesy na polach wszelakich :D buźki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od nas również wszystkiego najlepszego dla waszych skarbów, dużo słońca na codzień 😘 a u nas jakoś leci, ciężko było bo Blanka miała trzydniówkę, która trwałą 6 dni;), potem znów gorączka i ostra biegunka wiec biedna przesiedziałą pół dnia na nocniku ledwo przytomna, a teraz juz jest oki, jeśli to był rotawirus to reszta przeszła bez echa, chyba że coś innego bo lekarz powiedziałą że to teraz sie mutuje wiec tak naprawde to niewiem do końca co to było po tej trzydniówce, moja Ksenia za to anielica choć juz widziałam moment jak zaczyna chodzić po ścianach od tego ciągłego siedzenia w domu, tyle u nas buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje, u nas też duża różniaca między dziećmi, Roxelka trzymam kciuki oby maleńki zawsze był aniołkiem, a u nas wieje póki co i upałów niet, zimnoooooooooo brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspolczucia dla Blaneczki Brawa dla dzieciaczkow Roxelki i buziaki dla reszty dziewczyn U nas szyny nadal na nozkach u Gabrysi jeszcze pewnie ze 4 tyg . Jedno biodro juz naprawione ale drugie pozostawia wiele do zyczenia choc poprawa jest Mala grzeczniutka sypia slicznie chod raz w tygodniu mamy walke w nocy , wrazliwca baki mecza i popiskuje ale jak dziewczyny jak wspomne wrzaski Maxia to teraz to muzyka dla niewyspanych uszu ihih Maxi nadal kocha siostrzyczke i podobnie jak U Roxelko moje dzieciaki chodza na drzemke popoludniowa razem spac ,mam wtedy chwile dla siebie Maxik idzie 1 wrzesnia do przedszkola wiec ciesze sie rowniez polowa dnia tylko z Gabinia Chrzcimy w polowie lipca i mam nadzieje ze juz bez zelastwa ;) Pozdrawiam i ide bawic sie pociagami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) pustki straszne .... ale napisze co u nas:) na poczatkui tygodnia wrocilismy z wakacji - 3 tyg nad morzem okazaly sie zbawienne dla Gaby - tak nie miala nawet kataru. Za to od wjazdu do warszawy walczymy z kaszlem;) Ja mlodnieje w oczach - schudlam 10 kg, swietnie sie czuje, mam energii za dwoch;) Gabi pod koniec lipca zacznie chodzic do przedszkola co z jednej strony mnie cieszy, z drugiej troche martwi - wiadomo: jak sobie poradzi itp. Rozwiazuje tez dylematy zawodowe, mam rozne pomysly na to co robic tylko musze podjac decyzje... odezwijcie sie co slychac, K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kpiotrowicz no to z ciebie szczęsciara,,,wybyczyc sie nad morzem to super sprawa,,,do tego takie osiągnięcia,,,tylko gratulowac takie utraty wagi:) Alek terz nie długo zaczyna chodzic na rekonesans do przedszkola,,,żeby oswoić sie z miejscem i osobami:) przed wczoraj scielismy mu wlosy:) ciezko było ale sie udało:) wstawie na nk i na bobasach:) u nas wraz z włosami zmienilo sie dziecko,,,wczoraj robil siku tylko do nocnika,,,a do tej pory nie było siły zeby usiadł i zrobił,.,,,wogóle nie chciał,,,a tu na raz,,,cały dzien chodził w majteczkach i sam sciagał i siadał ,,,nawet sciaga sobie z góry chusteczki:) bo przecierz higiena to on ma na drugie:) No to czekam na wiesci z kraju...od całej reszty:) buziaki od alusia i ode mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotunia wielkie gratulacje dla Alusia, no a i w krótkich włoskach rewelacyjnie wygląda, pozdraiwamy waszą trójkę Kpiotrowicz 😘 a u nas oki, z Kseni zrobił sie aniołek, ja przestaje walczyć z jej niejedzeniem, odpuszczam sobie ;), ile to można latać za trzylatką z łyżką, za to drugi rośnie mi diabełek i pożeracz wszystkiego co najmiejsze na podłodze, ja do kuchni Blanka za mną, ile by niedostała tyle by jadła!!!, ale mama diete trzyma;) tym bardziej że mała waży juz 10550g wiec sporo jak na 10m, do tego zaczynam ja przestawiać na jedno spanie, choć dziś myślałam że wcale w dzień B niebedzie spała ale po 2h z płaczu zasneła, ja zaś mam możliwość powrotu do pracy tylko nie mam z kim dzieci zoatawić, B niedostała sie do żłóbka, Ksenia do przedszkola, wiec pewnie kolejny rok w domu spędze, no i w tym roku niestety siedzimy w domu bo na urlopik jakikolwiek brak kasy, może na jesieni jak się poprawi;) buziaczki dla waszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×