Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Tati gratuluje corenki🌼 DZIEWCZYNY I NOWE WIESCI bedziemy miec nowego dzieciaczka za pare godzin:)Dostalam smsa od Plusi:leze w szpitalu.wody odeszly o 1.30 w nocy ale glowka ciagle lezy dopiero u wejscia kanalu rodnego.czekam na porzadne skurcze.boli krzyz a nie pozwalaja chodzic.pozdrawiam goraco wszystkich. Pisala jeszcze ze troche jej cisnienie w nocy skoczylo i ze wod bylo bardzo duzo i ze lekarz ma nadzieje ze skurcze same wroca bo u pierwiastek lepiej nie wywolywac ich sztucznie. Trzymamy za Ciebie Plusiu kciuki zeby wszystko szybko poszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj widze ze nikogo nie ma na forum a tu takie wiadomozci Wam niose.Plusia rodzi a Kati75 urodzila Maxa 17.08 o godz.23.19,waga 4860 i dl.56cm przez cesarke bo maly nie zszedl do kanalu rodnego I jeszcze tabelka:) Elmirka76...ok.Wadowic..........30........05.08....14kg........SYNEK Aga.B........KOLOBRZEG..........26........06.08.....5kg............. plusia.......Szwecja...............30........09.08...20kg........SYNEK karamijja..Lódz..................28........12.08.....1kg...............? kasia 30....Rybnik...............30.........12.08..... +11 kg.. ..SYNEK rekasus .....Poznan............27.......12.08..16kg...niespodzianka agulka28....Bielsko-Biala........28......14.08...12kg........SYNEK beatrice ....Warszawa...........29......14.08....4kg.......CÓRCIA Kruszyna....malopolska...........30.....15.08...+!!.......surprise kpiotrowicz....Warszawa.......23........17.08.....13,5kg..CÓRCIA ali32.......opolskie................32.....17-19.08...+5kg.......SYNEK zdaleka Anglia..............26.......19.08.......14kg.......SYN! karola24.....Legionowo..........24......19.08........?kg ...SYNEK! joanka.......Szczecin............25...... 20.08..........7kg.........? Basia23......Wyry................23.......20.08.......18kg.....corka agusia2.......USA.................30.......21.08..........??.........? ToYaB.......Białystok............28.......21(23).08...+12,5kg..SYNEK marsjanka*...ok. Katowic......27....... 24.08.........10kg.........? sierp.06.......podkarp............24......25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27.......26.08........18kg.. córka Lonta..........Rybnik ............21........26.08.......17kg.........? padlinka.......Warszawa........25........27.08.......5kg.....Córka maggiem...zachodniopom.......27.......28.08.....7kg..CÓRECZKA ekinio......Warszawa............28....... 29.08...11,5....córeczka Nasze DZIECI: *********************************************************************************** nick...........imie.....data ur.....tc.......waga......dl.....imie....porod *********************************************************************************** 1.agata_27..Agata..15.07.06....38......2900.....51.....Szymon.....SN 2.annaa20..Ania.....20.07.06.....39.....3150.....51....Wiktoria....CC 3.gorcia_27..Basia.....24.07.06....39...2950.....54....Maciej.......CC 4.Kotunia Agnieszka 25.07.06... 37...3050......54.....Aleksander..SN 5.justa29..Justyna...26.07.06....39....3470.......54.....Patryk....SN 6.Donn ....Kasia .....27.07.06 ...38.....3190........56....Aurora....CC 7.Blondi-ania.....Ania....28.07.06....?....3660...59......Michas?....CC 8.Bernatka130............28.07.06.....?.....2830....54......Bruno...CC 9.Livmar ...Marlena ...28.07.06.....40...3230....53.....Izabela.... SN 10.Justynka307........30.07.06....?....2800g....50....Igorek....... SN 11.Agula30……....31.07.06.....38......?.........?.........Martynka....SN 12.Agata2424.......1.08.06.....?.......3400.......57.....Milosz….... SN 13. Jagna25….Asia….1.08.06…..37…..3040……..56……Marta………… .SN 14. Stokrotka_26....03.08.06....?.....3460...58......Wojtus...... ..CC 15. edusia..Edyta..3.08.06…..39……..?......?........... Nelly………. .….? 16.Kika27................04.08.06...........3300...53......Natalia.......? 17. BE_B….Beata….5.08.06……39…….4,55kg……..59…….chłopiec....SN 18.Evvik...............07.08.06....38....3090.......53......Bartus......SN 19.Basia_26..........08.08.06.....39.....2750......52.....Dominika...SN 20.Diann..............9.08.06.....40.....3350g......?........synus....SN 21.zuza29.......opolszczyzna......?.....3400......?........Pawelek..CC 22.Roxelka.........12.08.06.......38........2730......48.....corcia....CC 23.Doris.............13.08.06.......40......3460......57cm..córka....SN 24.Katienka.........13.08.06......40......3300.......56.....córka...SN 25.Tati78...........17.08.06......41...7funtow12...52...Oliwka.....CC 26.Kati75...........17.08.06......?......4860.........56....Max.........CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati GRATULACJE ale się cieszę :-) plusia skarbie trzymam kciuki, zeby Max przyszedł na świat szybciutko i w miare bezboleśnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tati i Kati - GRATULUJE :)))) Plusia - wszystkie trzymamy za Ciebie kciuki :) Mam nadzieje ze zaraz bedzie po wszystkim :) Ja wrocilam wlasnie z ktg. Lekarz mnie zbadal, powiedzial ze szyjka niby sie nie skrocila ale jest juz zmieniona i jest male rozwarcie - brakuje tylko skorczow.Głowka tez juz oparta i czeka na wyjscie. Powiedzial ze jestem jak bomba zegarowa ;) mam nadzieje ze nie wybuchne gdzies w autobusie ;) tzrymajcie sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kati , tati gratulacje !!!!!!!!! plusia>> trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie Kati i Tati gratuluje dzieciaczków ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️ Plusiu trzymamy kciuki🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 dziekuje za zdjecia Doris masz śliczna córeczke🌼 kpiortowicz ciesze sie ze wszystko okpewnie koleją mamą bedziesz ty?🌼 Basiu jeszcze ja jestem tylko niezawsze sie odzywam no i widzę Oliwie13 🌼🌼🌼 ale nie ma Padlinki :-)🌼 nieprzemeczaj sie niuńka ja czuje sie dobrze i nic mi niejest szorowanie nie pomaga tak jak móiłyście :-P, i seksik też nie, a co do masowania brodawek - nie mam tyle siły a K. niechce go meczyć, zaraz ide biegać po schodach??? może to pomoże??? buziaczki dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekinio ale uwazaj na tych schodach Ja na 14 ide do szpitala na KTG sprawdzic czy wszystko dobrze z malenstwem:) potem Wam napisze co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATI - GRATULACJE !!!!!!!!!! ale olbrzyma urodziłaś ❤️ 🌻 🌻 🌻 TATA - równiez ogromne Gratulacje 🌻 ❤️ 🌻 PLUSIA - trzymam mocno kciuki za Ciebie i maluszka 🌻 🌻 Edusia - co do paznokci - ja obciełam wczoraj po raz pierwszy - obcinałam jak mały ssał tak gdzieś ok 10 min. po tym jak zaczał i już troszeczke przysypiał - spokojnie dał sobie obciąć u jednej rączki a po przełożeniu do drugiego cyca - i u drugiej - teraz leży bez niedrapek i ma piękne dłonie. Położna która do nas przychodziła, mówiła, żeby obciąć dopiero ok 3 tygodnia życia dziecka (ale nie powiedziała dlaczego akurat dopiero wtedy) no to tak zrobiliśmy. Mówiła też żeby nie obgryzać, że to stara szkoła i że to niehigieniczne - no to nie obgryzałam - zreszta nie wiedziałabym jak:) Obcinałam nożyczkami z okrągłymi końcówkami - jak je kupowałam myślałam, że sa tempe i popsute ale okazało się że takie mają być i nadają się do pazurków Bruna w sam raz - powodzenia w pozbywaniu sie pazokietków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam do Plusi ze wszystkie za nia trzymamy kciuki i zyczymy jej szybkiego porodu a ona napisala mi ze wlasnie zjadla obiad i nadal jest bez zmian:( Biedaczka tyle sie musi meczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tati, Kati gratuluje. Zycze szybkiego powrotu do sil. Doris tobie tez ogromne gratulacje, mala jest przesliczna. Plusia jestesmy z toba. Ja jutro sprzatam caly dom, zobaczymy. Na 25 jestem umowiona na wywolywanie a strasznie sie tego boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diann
Laski,wyslalam Wam Michasia a w zamian prosze o zdjecia Ali od Doris,bo mnie minelyscie:-( Kati,Tati i Plusia,wielka trojka sie rozwdaja,ale fajnie,powodzenia zycze:-) Ja karmie butelka,zwalczylam depresje i juz sie z tym pogodzilam,Maly sie najada i spi,dokarmiam glukoza,piersi mam masowac i sciagac by pozbyc sie resztki pokarmu,bede i tak dobra mama,prawda? Pozdrawiam,ide cos zjesc,bo caly rano nosilam go na rekach,bo juz tak polubil,ale jakos mu wynagradzac musze brak cyckow:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diann poslalam Ci link ze zdjeciami od Doris.Twoj Michas jest slodziutki dziekuje za zdjecie.Pewnie ze jestes swietna mamusia najlepsza pod sloncem:) i nie przejmuj sie tym ze nie mozesz karmic bo wiele mam karmi butla i sa najlepszymi mamuskami :) Caluski i usciski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusia trzymaj sie !!!! Kati gratuluje takiego duzego chlopczyka no no....super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Plusia kazala przekazac ze nadal bez zmian,ze podawali jej tlen bo puls slabl u dziecka i nadal czeka na skurcze,no i ma nadzieje ze dziecko w koncu ustawi sie w kanale tak jak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wsyztskie mamusie :) no i te ktore za chwile nimi beda :) jakos nie mialam czasu tutaj zagladnac, zreszta po cesarce ciezko bylo mi cokolwiek zrobic, wczoraj sciagnelam szwy i jest o niebo lepiej, poczytam potem zalegla lekture. Jestesmy z Pawelkiem od poniedzialku w domku, wsyztskie moje bole mi wynagradza. Moglabym lezec kolo niego i wpatrywac sie godzinami :) Mam jednak niemaly problem z pokarmem. Po cesarce pojawil sie ale strasznie malutko, teraz robi sie coraz wiecej, ale mam nierefolmowalne ;) brodawki. Do niczego sie nie nadaja :(, nic tylko pekaja, krew leci i boli. Od 2 dni tylko odciagam i nie przykladam malca do piersi :(. Dokarmiam go bebilonem, bo tak zalecil pediatra w szpitalu. Macie jakies sposoby na takie brodawki? Probuje przez kapturek, ale to niewiele pomaga. Chyba bede tylko odciagac i poic malego. Jak daje mu bebilon, to takze daje mu glukoze do picia. Najczesciej z nocy uda mi sie sciagnac ok80mil i potem z 2 razy w ciagu dnia po 40-50. Piersi mam niemale wiec nie wiem dlaczego tak cienko...ehhh no ale wole odciagnac i mu dac niz calkiem stracic..... Wczoraj bylismy na badaniu krwi na bilurbine. Przy wyjsciu ze szpitala mial 20, i kazali skolntrolowac. Ale juz jest lepiej ma tylko 16. Przez 2 dni przybral 100gr:) Sama cesarke wspominam ok. Jak mi go wyjeli i powiedzieli ze synek to nie wierzylam i pytam co?? co?? a oni no syn, a ja to juz po?? Ale to wszytsko trwalo pare minutek i Pawelek byl na swiecie:) Dostal 10pkt. Mial 3440 i 55 cm. Potem w stopce dam jego fotki to bedziecie mogly poogladac :)) Teraz lece go wykapac:) Chcialm jeszcze pochwalic sie mezem, ze chyba dorosl do ojcostwa ;). Jest bardzo opiekunczy i czasem mnie az zaskakuje. Buziaczki dla all, wpadne jeszcze niedlugo.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loralay
Hej dziewczyny!!! Do tej pory nie pisałam na tym forum, ale czytam was czasem! Termin porodu mam na 18 sierpnia, czyli dziś. Mam pytanie, jak to jest u was z seksem, abstynencja czy nie? A po terminie, kochac się czy dalej sie powstrzymywać, co o tym wszystkim sądzicie? POZDRAWIAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loralay co do seksiku to ja sie nie ograniczam:)to tylko ma podobno przyspieszyc porod ale nie skutkuje.I Ja za niedlugo tez bede po terminie i pewnie dalej bedziemy z mezem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diann
Justa zlotko,mam problemy z wyslaniem Ci zdjecia:-(ale bede probowac Zuzia,poczytaj wyzej,bo jest duzo o naszych cyckachi tak odciagasz duzo,bo ja tylko 40ml a Maly od pierwszych chwil byl na cycu.W koncu karmie butelka,tez bebilonem a piersi mimo,ze minelo 9dni nadal skrwawione,czasem trzeba powalczyc o pokarm,ponoc ma sie wytworzyc,nawet do miesiaca czasu,ale nie mialam serca go tak meczyc,kiedy widzialam,ze nadal jest glodny.Obojetnie co zdecydujesz dbaj o piersi,bo o stany zapalne latwo.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaabbbbbbbbbb
czy ktos wie co z Plusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATI - GRATULACJE !!!!!!!!!! ale olbrzyma urodziłaś ❤️ 🌻 🌻 🌻 TATA - równiez ogromne Gratulacje 🌻 ❤️ 🌻 PLUSIA - trzymam mocno kciuki za Ciebie i maluszka 🌻 🌻 Edusia - co do paznokci - ja obciełam wczoraj po raz pierwszy - obcinałam jak mały ssał tak gdzieś ok 10 min. po tym jak zaczał i już troszeczke przysypiał - spokojnie dał sobie obciąć u jednej rączki a po przełożeniu do drugiego cyca - i u drugiej - teraz leży bez niedrapek i ma piękne dłonie. Położna która do nas przychodziła, mówiła, żeby obciąć dopiero ok 3 tygodnia życia dziecka (ale nie powiedziała dlaczego akurat dopiero wtedy) no to tak zrobiliśmy. Mówiła też żeby nie obgryzać, że to stara szkoła i że to niehigieniczne - no to nie obgryzałam - zreszta nie wiedziałabym jak:) Obcinałam nożyczkami z okrągłymi końcówkami - jak je kupowałam myślałam, że sa tempe i popsute ale okazało się że takie mają być i nadają się do pazurków Bruna w sam raz - powodzenia w pozbywaniu sie pazokietków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia 29 - nam polozna mwoila, ze popekane brodawki wynikaja tylko i wylacznie z tego, ze dziecko je zle chwyta - na pewno wiec warto, zeby ktos Ci doradzil - jakas zyczliwa polozna albo ktos z poradni laktacyjnej. A popekane brodawki smaruj mascia Bepanthen - nie trzeba jej zmywac przed karmieniem. Powodzenia! Kurcze martwie sie o Plusie :( Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia2
Hej dziewczyny ja dzisiaj bol glowy pierwszy raz w ciazy ,i nieusttany bol nerwu kulszowego ,jejku jak ja juz chce urodzic . Ciekawe co z Plusia ,mam nadzieje ze juz po wszystkim. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bylam dzis na KTG o 14 i mala sie za malo ruszala i lekarz kazal mi przyjechac wieczorem i wlasnie wrocilam ze szpitala z badania KTG jest wszystko oki.Slyszalam tam jak jedna pani krzyczala bo rodzila straszne odglosy he he Jak sobie wspomne ze niedlugo mnie to czeka te meczarnie ale nastawiam sie pozytywnie ze bedzie dobrze. Plusia jakos sie nie odzywa wiecnie mam swiezych wiesci ale jak tylko cos napisze to dam Wam zaraz znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Od pierwszej w nocy mam skurcze, mniej lub bardziej bolesne i regularne, chwilowo sa co 5 min ale juz tak dzis w nocy bylo, a potem nagle byly co 20. Maz wlasnie szykuje sobie kanapki i za jakas godzine jedziemy do szpitala. Boli strasznie. Odezwe sie po powrocie,tylko nie wiem kiedy to bedzie. Pozdrowienia dla wszytkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu trzymamy kciuki :) Właśnie dostalam sms-a od Oliwii: o 4.30 odeszly jej wody, jest w szpitalu. Na razie szyjka ma 1,5 cm i 1 cm rozwarcia a skurcze nieregularne i malo bolesne. Jak nic sie nie ruszy o 12 maja podłączyć kroplówkę. Olga trzymaj sie dzielnie :) buziaki, Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc od Plusi nie mam narazie zadnych nowych wiesci oprocz tego ze w nocy juz pojawily sie skurcze i miala rozwarcie na 2 cm wiec przypuszczam ze juz tuli malenstwo. Reksus trzymaj sie dzielnie zycze szybkiego porodu Oliwia13 czemu nie czekasz na swoja kolejke he he :)tylko wyprzedzasz inne dziewczyny np.mnie Ja mam na jutro termin i nic a Ty mialas na 26.Trzymaj sie i badz dzielna. A u mnie ok zero oznak do porodu.Moje malenstwo to w dzien spi bo nic sie nie rusza a w nocy to buszuje.Wczoraj nie spalam do 2 w nocy bo brzuchem mi narywalo na wszystkie strony. Dziewczynki Ja zauwazylam ze coraz mniej Was tu pisze na forum chyba wszystkie w szpitalach Jak to z Wami jest????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×