Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Jakies pustki tu dzisiaj na forum czyzby wszystkie sie nagle rozdwajaly:):)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nie rozdwajam - ale za to gotuje obiadek ;) I p....prze podlogi - Gabrysia i tak sie urodzi, a D. niech nie odzwyczaja sie od obowiazkow ;););) W koncu nie sa takie brudne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia2
Dziewczyny ja tez bardzo prosze o przeslanie zdjec od Doris agaus1@o2.pl U mnie jak bylo cicho tak jest nadal ,mala nawet nie mysli sie rodzic pewnie by tam na zawsze zostala z tego wynika ,zero boli zero skurczy ,nawet nie moge sobie wyobrazic jak te skorcze moga wygladac ,nie moge sie doczekac ,a z tym spaniem w nocy to rzeczywiscie cos jest dotad spalam jak rex a od 2 dni budze sie moze z 5 razy o 6 rano oczy otwarte . Dziewczyny czy ktoras z was ma moze tak jak ja :)mianowicie po prawej stronie brzucha gdzie mala ma plecki mam czasem taki regularny ruch jakby pulsowania ,to doslownie wyglada jakby mala oddychala co wiadomo ze jest nie mozliwoscia :) Nic nie zanudzam lece do parku na spacerek ,milego dzionka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia2 Ja juz wyslalam Ci link ze zdjeciami od Doris.A co do tych regularnych pulsowan to moze odczowsz czkawke jak ma dzieciatko bo mnie sie to zdarza prawie codziennie.Odczowam rytmiczne pulsowanie i to nawet widac jak brzuszek podskakuje a to mala ma czkawke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ,wyslijcie mi prosze link od doris edyta74-31@tlen.pl,z gory dzieki Och wspolczuje tym co jeszcze nie urodzily i musza tak czekac.....ale wiadomo ze czakanie sie oplaca wiec cierpliwosci!!! Moja malutka cos w nocy nie moze zasypiac ,budzi sie na jedzenie co 4 godz ale z 1,5 godz pozniej po jedzeniu nie moze sanac,za to ja spie na siedzaco!!!!Nie wiem co mam robic,wdzien spi bardzo dobrze Pozdrawiam i do uslyszenia,bo wiadomo coraz mniej czasu dla netu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! Doris >> Alunia śliczniutka :D my z córą od wczoraj same w domu bo mąż poszedł już do pracy... ale jakoś sobie radzimy..tylko czasu na nic nie mam... dzisiaj byliśmy robić badania.. jutro wyniki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorcia_27
Hej sierpnióweczki! Na początek ogromne gratulacje dla wszystkich szczęśliwych mam i ich pociech 👄👄👄👄👄👄!! Podczytuje Was nadal "regularnie" ale czasu jest naprawdę niewiele Kochany maluszek pochłania dużo czasu. Trzymam kciuki za wszystkie brzuchatki!! Ja tez bardzo prosze o przeslanie zdjec od Doris wesbar@wp.pl i inne też oczywiście. Dzisiaj u nas sesja zdjęciowa więc od jutra też bede już mogła wysysyłać fotki mojego Maciusia!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia2
Basiu dzieki za zdjecia :)jak u ciebie ,jakies objawy ?:) Doris przesliczna Alunia,duza dziewczynka. A co sie dzieje z Tati mam przeczucie ze urodzila nie ma jej juz u nas chwile ,chyba ze pominelam od niej wiesci ,miala przepowiadajace skurcze . Ja juz nie moge sie doczekac do poniedzialku jeszcze 3 dni a u mnie zupelnie nic sie nie dzieje . Wpadne pozniej ide poszukac czekolady :)juz zjadlam pol wafla .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia u mnie tak jak u Ciebie nic sie nie dzieje.Jutro ide na KTG do szpitala to mam nadzieje ze mi powiedza mniej wiecej kiedy urodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE DLA WSZYSTKICH NOWO UPIECZONYCH MAMUŚ,,, DORIS ALUNIA JEST TAK PODOBNA DO NASZEGO ALEKSANDRA JAKBY RODZEŃSTWEM BYLI:) U nas zycie toczy sie wokół szkraba, dzis bylismy na badaniu wzroku, bo po lampach trzeba skontrolować oczka ...wszystko gra jak nalezy oczka piekne i zdrowiusie:) co do karmienia to karmie i piersia i butelką, bebiko, rozmawiałam z połozną i z neonatologiem bo alus tez wieczorem pręży sie i widac ze brzuszek go boli, i wiem ze to na pewno nie sa kolki tylko nietolerancja na sztuczny pokarm, i to bez względu jaki to bedzie, to malutki organizm jeszcze nie za bardzo daje sobie z nim rade ,,,i jelitka nie pracują tak jak trzeba wiec jak sie dokarmia butelka to koniecznie trzeba dopajać, albo glukoza albo herbatka koperkową, ja podaje herbatke miedzy karmieniami i nie ma juz takich bóli widać ze lżej juz mu sie trawi, całymi dniami i nocami śpi, budzi sie co równe 4 godziny na karmienie, normalnie zegarek mozna regulować z jego jedzeniem:) co do witaminy d3 to połozna kazała mi od 3 tygodnia podawać po 2 kropelki, wiec juz podaje,,, zarejestrowałam już alusia na wizyte u ortopedy na kontyrole panewek biodrowych, wiec pod koniec sierpnia bedziemy wiedzieli jak tam sie układają bioderka, mam nadzieje ze wszystko bedzie oki:) bo nasze dzidziusie to sa piekne i zdrowe i nie mam mowy zeby było inaczej:) no i na dniach idziemy do kościułka zapisać naszego aniolka na chrzest,,, planujemy na 8 pazdziernika :):):) zycze miłego popołudnia ja ide poleżeć z moim synkiem bo po dzisiejszym długim spacerze i ja jestem troche zmęczona:) buziaki dla wszystkich mam i tych 2 w 1 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jestem z wrześnióweczek choć niedawno urodziłam. Mam pytanie, mój dzidziuś budzi się do karmienia co 4 - 5 godzin, w nocy też czyli wychodzi ok. 5 - 6 karmień w cągu doby. Karmię piersią ale lekarz powiedział, że to za rzadko i mam karmić częściej. Tylko, że ciężko bo śpi i nie umiem go wybudzić a na śpiąco nie chce jeść. Co ja mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wandzia witam u Nas:)pewnie Nasze mauski zaraz Ci cos poradza:)bo Ja jeszcze w dwupaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, pisze w sprawie zameldowanie noworodka, o ktorym pisalyscie chyba wczoraj. Nie w kazdym miejscie jest tak, ze dziecko jest meldowane automatycznie tam, gdzie matka. Wiele par ma rozne miejsca zameldowania i np. w Poznaniu meldujesz dziecko tak, gdzie chcesz i gdzie masz do tego prawo. A nikt nie moze zmusic matki by dziecko bylo zameldowane tak, gdzie ona a nie tak,. gdzi np. jego ojciec. Jesli urzednik/urzedniczka twierdzi, ze tak jest, to jest w bledzie. Sprawe te starannie sprawdzilam kilka tygodni temu. Opro czego to ja wciaz jeszcze nie urodzilam. Mam sie 25 zglosic na wywolanie porodu. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwia13, nie, nie mam zadnych wiesci od Kati. Przed chwila wrocilismy do domu, moze zaraz wysle do niej jakiegos smsa... Rekasus, Skarbie, czy to nie za wzczesnie na indukcje porodu? Zdaje sie ze do 42 tyg. przyjmuje sie ciaze za \"normalna\" i dopiero po pelnych 42 sie wywoluje? U mnie zaczyna sie wlasnie 42 tydz. ale sie nie martwie, tylko staram sie odprezyc i czekam na rozwoj wypadkow... Doris, Twoj Aniolek, to siodmy cud swiata!!!! Jak wsyzstkie inne nasze dzieciaczki! Alicja jest sliczna! 🌼 🌼 Musisz byc bardzo szczesliwa mamusia :-) Tati, powodzenia, rybko, bo zdaje sie ze wzielo Cie na dobre ;-) Wczoraj nie mialam prawie zadnych skurczy, dzis za to cala serie, ale te skurcze nie roznia sie ani natezeniem, ani dlugoscia od tych ktore mialam 2 miesiace temu, wiec nie przywiazuje do nich specjalnie wagi. Jedynie co mnie zaskakuje to ich czestotliwosc ;-) Zobaczymy jak to sie dalej wsyzstko potoczy.... Ekinio, Edusia, Donn, Basia23, Kotunia, Bernatka130, Kpiotrowicz, Padlinka, Agusia2 Gorcia i wsyzstkie dziewczynki przesylam gorace pozdrowienia i buziaczki!!!! 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorcia_27
>> Basia23 bardzo dziękuję za link ze zdjęciami Doris!! >> Doris córunia przepiekna!! Dużo buziaczków dla Was i dla wszystkich kochanych dziudziólków i ich mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorcia_27
>>Wanda1 Ja mojego szkraba nie wybudzam jezeli minęły 4-5 godz. pomiędzy karmieniami i też mi wychodzi ok. 5-6 karmien na dobę. Karmię piersią i nie juz nie dopajam (dopajałam glukozą bo mały był jeszcze trochę żółciutki). Uważam że maluszek sam wie ile potrzebuje jedzonka i jak jest głodny to daje o sobie znać. Ale takie jest moje zdanie. Spokojnej nocy dla mamuś i dzieciatek no i dla wszystkich "2w1".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! Bardzo proszę o przełanie zdjęć dzidziusia Doris.Niedostałam Justynko-ja kładę mjego Szymonka kilka razy w ciągu dnia na brzuszku. Polecam. Nie ma nic lepszego.Do picia wecej podawaj herbatki koperkowej niz glukozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusia... ale 25 sierpnia bede miala skonczone (bez 1 dnia) 42 tygodnie, lekarz koniecznie kazal sie w tym dniu zglosic na wywolanie porodu, oczywiscie jesli do tego czasu nie urodze. Powiedzial, ze mnie na pewno przyjma i beda od razu wywolywac porod by sie dziecko nie urodzilo po skonczonych 42 tygodniach, tylko najpozniej w tym ostatnim dniu. No ja wciaz mam nadzieje, ze moze cos sie jednak ruszy wczesniej. Buziaki i kolorowych snow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko, wyslalam juz do Ciebie linka ze zdjeciami Doris i jej coreczki. Kati75 nadal nie odpowiada, wiec pewnie jest wciaz w szpitalu. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rekasus, no to bede trzymac kciuki za nas obydwie ;-) Ja ide do poloznej 23-ego, a potem zobaczymy... no ale moze sie obejdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mam pytanie do mamuś albo do tych z Was, które się na tym znają. Otóż mam zamiar zarejestrować dziecko w USC. Ale nie orientuje się czy to coś kosztuje, a jeśli tak to ile. Bardzo proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do opład w usc to musialam zakupić znaczek za 5 zł pani urzedniczka sporzadziła ogromny akt urodzenia kazała wypełnic świsteczkek z danymi dzidziusia,,,imiona nzwisko itd i to wszystko kilka podpisów i dostałam 3 odpisy aktu urodzenia,,,,i to juz zupełnie wszystko,,,,15 minut załatwiania i gotowe, informuja tylko ze po kilku tygodniach w starostwie lub innym urzedzie jest do odebrania pesel który bedzie już potrzebny do wypełniania np. druków do nfz który dostanicie w przychodni rejonowej, jak bedziecie rejestrować dzidziunia, to tyle z moich doswiadczeń administracyjnych:) wydaje mi sie iz w całej naszej Polsce kochanej jest podobnie, ale zawsze trzeba brać poprawke bo to przeciez urząd:):):) a wiecie jak w urzedach naszych jest:):):);););) buziaki na dobra noc dla wszyskich aniołeczków😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxelka, 🌼 a mialam isc spac....Alez wiadomosci! Tati, gratuluje Oliwki! Mam nadzieje,ze pomimo komplikacji Tati czuje sie dobrze... 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Jutro pewnie uslyszymy wiesci od Kati. Jeszcze ja tylko zostalam :-( Wszystkie, ktore mialy termin na 9 i 10-ego wlasnie urodzily.... Sciskam i zycze slodkich snow malym i duzym spiochom :-) 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiele nas juz zostalo... :-D Elmirka76...ok.Wadowic..........30........05.08....14kg........SYNEK Aga.B........KOLOBRZEG..........26........06.08.....5kg............. plusia.......Szwecja...............30........09.08...20kg........SYNEK Kati75......Wieden...............30........10.08...+16kg........Synek karamijja..Lódz..................28........12.08.....1kg...............? kasia 30....Rybnik...............30.........12.08..... +11 kg.. ..SYNEK rekasus .....Poznan............27.......12.08..16kg...niespodzianka agulka28....Bielsko-Biala........28......14.08...12kg........SYNEK beatrice ....Warszawa...........29......14.08....4kg.......CÓRCIA Kruszyna....malopolska...........30.....15.08...+!!.......surprise kpiotrowicz....Warszawa.......23........17.08.....13,5kg..CÓRCIA ali32.......opolskie................32.....17-19.08...+5kg.......SYNEK zdaleka Anglia..............26.......19.08.......14kg.......SYN! karola24.....Legionowo..........24......19.08........?kg ...SYNEK! joanka.......Szczecin............25...... 20.08..........7kg.........? Basia23......Wyry................23.......20.08.......18kg.....corka agusia2.......USA.................30.......21.08..........??.........? ToYaB.......Białystok............28.......21(23).08...+12,5kg..SYNEK marsjanka*...ok. Katowic......27....... 24.08.........10kg.........? sierp.06.......podkarp............24......25.08........7kg...CÓRKA oliwia13.......pomorskie.........27.......26.08........18kg.. córka Lonta..........Rybnik ............21........26.08.......17kg.........? padlinka.......Warszawa........25........27.08.......5kg.....Córka maggiem...zachodniopom.......27.......28.08.....7kg..CÓRECZKA ekinio......Warszawa............28....... 29.08...11,5....córeczka Nasze DZIECI: *********************************************************************************** nick...........imie.....data ur.....tc.......waga......dl.....imie....porod *********************************************************************************** 1.agata_27..Agata..15.07.06....38......2900.....51.....Szymon.....SN 2.annaa20..Ania.....20.07.06.....39.....3150.....51....Wiktoria....CC 3.gorcia_27..Basia.....24.07.06....39...2950.....54....Maciej.......CC 4.Kotunia Agnieszka 25.07.06... 37...3050......54.....Aleksander..SN 5.justa29..Justyna...26.07.06....39....3470.......54.....Patryk....SN 6.Donn ....Kasia .....27.07.06 ...38.....3190........56....Aurora....CC 7.Blondi-ania.....Ania....28.07.06....?....3660...59......Michas?....CC 8.Bernatka130............28.07.06.....?.....2830....54......Bruno...CC 9.Livmar ...Marlena ...28.07.06.....40...3230....53.....Izabela.... SN 10.Justynka307........30.07.06....?....2800g....50....Igorek....... SN 11.Agula30……....31.07.06.....38......?.........?.........Martynka....SN 12.Agata2424.......1.08.06.....?.......3400.......57.....Milosz….... SN 13. Jagna25….Asia….1.08.06…..37…..3040……..56……Marta………… .SN 14. Stokrotka_26....03.08.06....?.....3460...58......Wojtus...... ..CC 15. edusia..Edyta..3.08.06…..39……..?......?........... Nelly………. .….? 16.Kika27................04.08.06...........3300...53......Natalia.......? 17. BE_B….Beata….5.08.06……39…….4,55kg……..59…….chłopiec....SN 18.Evvik...............07.08.06....38....3090.......53......Bartus......SN 19.Basia_26..........08.08.06.....39.....2750......52.....Dominika...SN 20.Diann..............9.08.06.....40.....3350g......?........synus....SN 21.zuza29.......opolszczyzna......?.....3400......?........Pawelek..CC 22.Roxelka.........12.08.06.......?.........2730......48.....corcia....CC 23.Doris.............13.08.06.......40......3460......57cm..córka....SN 24.Katienka.........13.08.06......40......3300.......56.....córka...SN 25.Tati78...........17.08.06......41...7funtow12...52...Oliwka.....CC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusia2
dziewczyny ja klade sie wlasnie spac ,dzisiaj przez pol dnia nie moglam chodzic tak uciska na nerwa kulszowego pocieszam sie ze choc to jest zwiastunem ,oprocz tego leiutko zaczyna mnie cos pobolewac ale to minimalnie ,wiec nadal czekam . A moje opuchniete nogi ledwo mnie nosza ,buzka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu dziekuje za zdjecia!!!! Doris jakie sliczne fotki.Alicja jest urocza! Plusia kochanie nie przejmuj sie ,masz jeszcze labe,mielismy my miec na ten sam dzien a moja^´Nellcia ma juz 2 tygodnie,cierpliwosci! Tati wielkie gratulacje!! Roxelka wyslij zdjecia malej jak mozesz! Acha i dziekuje za ksiazke mam pytanie obcinacie maluchom paznokcie czy je obgryzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×