Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

Donn to chyba dzis taki dzen - Gabrysia to samo! W ogole dzis jest jakas marudna i dziwna, mam nadzieje ze chorobsko ja nie bierze bo jutro chrzest. Przesle zdjecia mojego aniolka :) Ekino - a moze w jednym kosciele sie jutro spotkamy? :) Buziaki K. Ps. Ja na seks mam ochote ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Donn, Kpiotrowicz - u nas to samo mała była bardzo zajmująca i nic niepomagało co chwilka krzyk - niechce wiedziec co myślą sąsiedzi jak Ksenia krzyczy Kpiotrowicz - ja chrzest mam na Tarchominie, może w tej samej parafii? buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusia - ja nawet niemam ochoty próbować grrrrrrrrrrrrrrr pozdrawiam was dzielne kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekino my jedziemy do naszej rodzinnej parafii na Bemowo :) Kurcze ale dzis zimno sie zrobilo, mam nadzieje ze Mala nie przeziebi sie w sukieneczce. Zakladam jej pod nia polar - oby wystarczylo :) papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamom ktore dzisiaj chrzcza spokoju i powodzenia zycze U mnie cisza jak makiem zasial mezczyzni tego domu spia az mi dziwnie po wczorajszej dyskotece do 23 dzis taka cisza az za porzadki sie wzielam i troche ze soba do ladu doszlam Dzisiaj pierwszy imprezka mojego syncia imieniny babci zobaczymy jak sie spisze Apropos komunii w co ubieracie swoje pociechy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do komuni to jeszcze mamy czas :) ale ja mysle ze w ladny garniturek :) moj chlopak jakis nerusek od paru dni, prezy sie caly i sztywnieje jakby kolki wrocily, ale to chyba nie mozliwe, wyglada tak jakby byl strasznie zmeczony a nie umial spac, piastki zaciska jak tylko umie najbardziej, eh juz sama nie wiem co o tym myslec, je je je a nagle placz bez powodu, 10 sek i znow spokoj.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kati czym ty karmisz Maxa??Koniecznie chce jego fotki,musi miec juz fajne faldki,Michas jest dluzszy od niego o 9 cm i chudszy o jakis 1 kg!! Moi rodzice pojechali na gielde,brat w kosciele,Michas spi a ja nie mam ochoty isc z Malym na widzenie do jego Tatusia,brrrrrrrrrrrrrr. Ja mam problem z dziurkami od butelek,Michas lubi duze-3,ale krztusi sie czasami a przez mniejsze to kleik zakleja mu dziury:-( Juz bym chciala zeby mial 5 miesiecy i jadl juz normalne rzeczy,dostalam nawet taki zaje fajny stoleczek do niego :-)Moj Maly tez oglada tv:-) i czyta nasze forum:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia moja ma tak samo z tym jedzeniem. Lekarz mowila ze takie rzeczy moga byc u dizecka jak ma chore gardlo albo ucho - wtedy boli przy ssaniu i polykaniu mleka. Uszy bardzo latwo jest sprawdzic - trzba nacisnac lekko uszy tak jakby chcac je zatkac. Jesli dziecko zaczyna plakac to znaczy ze je boli. Ja jak moje dziecko tak reaguje, tzn ssie i nagle zaczyna plakac (a nie robi wtedy kupy;) ) to odstawiam ja od piersi i uznaje ze sie najadla. Gdzies taka rade wyczytalam i u mnie sie sprawdza. Chrzest mamy juz za soba. Gabrysia wygladala pieknie i tak samo piknie sie zachowywala. Pomimo tego ze dawno juz byla glodna spala grzecznie cala msze a jak ksiadz polewal jej glowke usmiechnela sie slodko:) Zaraz wysle Wam zdjecie :) Ksiadz zadbal o baaardzo kameralna impreze, nagrzali kaplice zeby dzieciaczki nie zmarzly, bylo bardzo bardzo sympatycznie :) Przezywalam bardziej chyba niz swoj slub :) Uciekam wstawic gore prania ;) Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kpiotrowicz>> z Gabrysi prawdziwa księżniczka :) cudnie wygląda... gdzie ty kupiłaś takie śliczne ubranko ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kpiotrowicz, ja tez chce zdjecie! A ja dzis caly dzien w Kopenhadze, bylismy rowniez w Tivoli i choc nie szalalam w wesolym miasteczku, to i tak swietnie spedzilam dzien. Wszystko bylo udekorowane w dynie, na Haloween, a dookola chodzily aktorki przebrane za wiedzmy i pierroty, super impreza :-) Dzieciaki szalaly z radosci, oczywiscie te starsze, bo te male chowaly sie za mamusie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienke dla Gabrysi kupilismy w Mothercare, kurteczke udalo sie dobrac jak do kompletu na bazarze a czpke w jakims sklepie z ubrankami dzieciecymi ;) Gdyby ktoras potrzebowala - moge odsprzedac, wszystko jest w stanie idealnym :) Sama juz sprawdzilam jak trudno jest dostac cos ladnego do chrztu.... Sukieneczka jest uniwersalna bo niby jest napisane ze na 9-12 miesiecy (moja gabrysia ma 7 tyg;) ) ale bedzie sie nadawala na dziewczynke w kazdym wieku, po prostu jej dlugosc bedzie rozna. Moja miala ja do samych bucikow ale chyba pomyslana jest tak zeby dla stojacej dziewczynki siegala za pampersa ;) Ubranko nadaje sie na chlodniejsze dni, bo sukieneczka jest szeroka i spokojnie wlozylam pod nia gruby polar ktorego zupelnie nie bylo widac. Dzis probowalismy lapac siuski gabrysi na badanie moczu (robimy jeszcze raz kontrole przed szczepieniem czy bakterie nie wrocily). Wszystko pieknie, mala wspolpracowala super bo zrobila siusiu do woreczka juz po 10 minutach ale niestety dostalo sie troszke kupy i juz z badania nici ;) Jutro powtorka ;) Buziaki:) Plusia juz wyslalam zdjecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuśki i maluszki :D plusia>> no to fajna imprezka :D kpiotrowicz>> ja bym chętnie odkupiła, ale wczoraj mój mąż stwierdził że Aurora jak urośnie i będzie chciała to sie ochrzci sama, więc do tego czasu to będzie za mała.... ale śliczna jest ta sukienka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiecie co z padlinką??? nie odzywa sie nie ma jej na gg nie odpisuje na smsy..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam padlinka chwilowo nie ma internetu, mamy sie spokać w nd to wam napisze co u niej tymczasem dla wszystkich buziaczki od padlinki Kpiotrowicz i Roxelak ja też poprosze o zdjęcia ekinio@wp.pl u nas tez juz po chrzcie - dziś mąż umnieści zdjęcia na blogu link jest na dole w stopce - ale zamiszcze tylko ze zdjęciami z chrzty odulnie troszeczke zestresowana byłam - no ale szybciutko mineło - mąż mi pomagał - to naprawde dobry człowiek - he ale czaem musze na niego ponarzekać dziś byłam na szczepieniu małą troszeczke marudziła - ale niebyło źle - i tylko przeciw żółtaczce bo 5w1 dr narazie odradziła bo Ksenia trasznie harczy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
************************************************************************************************ NICK....IMIĘ DZIECKA....TYDZ/M-C ....KG,CM-UR.....KG,CM AKTUALNE ************************************************************************************************ 1.agata_27....Szymon....14/3...........2900,51.......6150g/62cm 2.annaa20 3.gorcia_27....Maciej.......11/3........2950g,54cm....ok5000g/66 cm 4.Kotunia.......Aleksander...11/3.......3050g,54cm...... 5600g/65cm 5.justa29......Patryk..........11/3......3470,54cm.....ok6000g/60cm 6.Donn..........Aurora........11/3........3190,56cm.......5700g/62cm 7.Blondi-ania 8.Bernatka130 9.Livmar 10.Justynka307...Igor......10/2........2800g,50cm.....5570g/ok.58cm 11.Agula30 12.Agata2424 13. Jagna25 14. Stokrotka_26 15. edusia 16.Kika27 17. BE_B.........Michaś.......9/2..........4550g,59cm......6720g/61cm 18.Evvik 19.Maggiem 20.Basia_26.....Dominika....9/2..........2750g,52cm......4300g/56cm 22.Diann.........Michaś.......9/2..........3350g,57cm......5200g/65cm 22.zuza29.......Pawełek.... .9/2.........3440g,55cm.......5200g/60cm 23.Roxelka......Vanessa......8/2..........2730g,48cm......4515g/62cm 24.Doris 25Katienka 26.Agula-Kruszyna 27. ali32 28.Tati78 29.Kati75....MAXIMILIAN....7/1,5....4860g,56cm..........6080g,62cm 30.joanka 31.Oliwia13 32.Plusia....Maximilian.......7/1,5....3475g,53cm.......5815g/57,8cm 33.agulka28 34.Kasia 35.Kpiotrowicz 36. Basia23.....Paulinka......6/1.5.......3400g,56cm......4600g/62cm 37. ToYaB 38. marsjanka 39.padlinka.......Emilka.........6..........3260g,59cm............ 40.z daleka A.....Kacperek.....6...........2940g...................4500g 41.ekinio.........Ksenia.........6...........3160g,53cm............4400g 42.Lonta ps wage padlinki córeczki wpisze po nd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki.W piatek bylismy z niunka w szpitalu,spedzilismy 5 godzin w dwoch roznych szpitalach:(w koncu okazało sie ze Wiki ma zapalenie ucha!dobrze,ze w koncu udało im sie to wykryc bo juz mieli nas zostawic w szpitalu!do jutra jestesmy na antybiotykach,lekarstwach ochronnych i kropelkach do noska z pomoca których ma wyzdrowiec chore uszko. na spacerki na razie też nie mozemy chodzic!dobrze ze miśka juz nie gorączkuje!!!!bo była wtedy taka biedna:( ale juz wszytsko wraca do normy z czego wszyscy bardzooooo sie cieszymy. Ekino i Kpiotrowicz dziękuje za zdjęcia,wasze malerństwa wyglądają cudnie:) 🌼 ❤️ zycze udanego dnia,aha do tabelki dopisze sie po kolejnym szcepieniu,ktore miało byc jutro ale z powodu choroby nalezało je przesunąć.papapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah Aniu-Blondi co z Twoim szkrabem,czy wszystko już dobrze, wyszedł ze szpitala?????????????????Daj znać,buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diann djecia mojej kluseczki sa pod adresem www.kati75.bobasy.pl Z ta komunia to ja mam tak od poczatku za kazdym razem jak mysle o chrzcie mowie o komunii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa - ja mozna powiedziec jem wszystko poza gleboko smazonymi potrawami, kapusta, grzybami, czekolada, cytrusami i napojami gazowanymi. Ale od poczatku nie za bardzo moglam sie opanowac ;) Uwielbiam pomidory w kazdej postaci i jem ich ogromne ilosci :) Słuchajcie co robicie z dziecmi jak skoncza wam sie urlopy macierzynskie? Wracacie do pracy? Ja od stycznia mialam wrocic na pol etatu (2 i pol dnia/tyg) ale dzis moj maz zaproponowal ze on chce isc na wychowawczy. Stracilibysmy na tym troche finansowo ale Gabi mialaby dobra opieke. No i Darek jako pracownik mundurowy po urlopie moglby isc juz na wczesniejsza emeryture (po 15 latach pracy). Sama nie wiem co o tym myslec.... Pracuje blisko wiec darek moglby mi ja codziennie przywozic na karmienie do pracy, mamy tylko 20 min drogi. Poza tym wtedy bedzie mozna tez wprowadzac inne pokarmy. Ale teraz straaasznie zal mi sie zrobilo ze musialabym sie z nia rozstac (wiem wiem - tydzien temu krzyczalam ze chce wrocic do pracy;) ). Jak bedzie u Was? K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kpiotrowicz, w takiej sukieneczce to i na bal moze Twoja corunia isc! Slicza dziewczynka, zreszta i Xenia jest rownie przeslodka jak Gabrysia :-) Dzieki Ekinio za fotki. Kati75, patrze,ze ciagle publikujecie nowe zdjecia, a Wasz Max rosnie jak na drozdzach! Jest taki kochany, ze chcialoby sie ciagle do niego przytulac :-) Nie wiem jak reszta z nas, ale ja wcinam wsyzstko, moglabym troche przystopowac z czekolada, ale to u mnie pewnie przez te smutki... a ciastka, pralinki to taki mily i szybki sposob poprawienia sobie humoru... Najwyzej zrobie jedno okrazenie w parku wiecej... Strasznie dzis ponuro bylo za oknem i troche mi sie nie podoba ta aura, taka przygnebiajaca. Jutro znow do psychologa, kolejna godzina wyrzucania tego co lezy na sercu- ja naprawde mam nadzieje, ze to cos pomoze. Dzis chcialam przejsc do akcji i nawet zaczelam sie rozgladac za kondomami, ale nijak nie moge ich w domu znalezc, nie dziwota, bo o dziecko zaczelismy sie starac 1,5 roku temu... Jutro TRZEBA bedzie kupic nowe ;-) Mam nadzieje, ze ochota mi nie minie i sie nie rozmysle :-P Dobranoc dziatki 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusia mam nadzieje ze tak samo jak u mnie bedzie milo i przyjemnie a panika okaze sie niepotrzebna :) U mojej owłosionej główki zaczyna sie .... ciemieniucha (jestem chyba pierwsza jak na razie z tym problemem ;) ). Głowka wyglada jeszcze ladnie, pojawilo sie cos jakby lupiez, luszczy sie jej skora. Wczoraj nasmarowalam glowke oliwka na 2 godziny przed mysiem, pozniej wyczesalam (ale tak naprawde nie bylo co;) ) i dokladnie ja umyslismy delikatnym szamponem. Znacie jakies inne sposoby? Dobrze ze zauwazylam szybko ta luszczaca sie skore, bo zaraz pewnie zrobilaby sie skorupa. Bleee.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zuzka >>> jak mały??? spał ??? jak brzuszek??? plusiu>> czyli wszystko idzie ku dobremu :P kpiotrowicz>> ja też zauważyłam na główce taką schodzącą skóre ale smaruje np bepanthenem albo taką maścią robioną z wit A :) ale dzisiaj miałam noc !!! ... a raczej poranek... mała już od wczoraj była bardzo marudna.. nie chciała jeść tylko ryczała... no i jak sie obudziła dzisiaj o 6 rano to kak sie darła że ją słyszeli nie tylko w całym bloku ale pewnie ze 2 bloki dalej :)... uspokoiła sie dopiero jak dostała butle... przespała sie troche i teraz dziecko nie dopoznania prawdziwy aniołeczke :D... cieszy sie śmieje gada z misiami.... ide grzać butle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie noc przespana, zreszta jak kazda, najgorzej jest po karmieniu...no i pytalam mojego lekarza.....kolki niestety wracaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Ja z Paulinka bylam dzis u okulisty i wszystko jest dobrze,jutro idziemy do pana rehabilitanta i zobaczymy co nam powie na temat tego napiecia.A tak ogolnie u nas wszystko ok.Mala zdrowa tylko Ja mam angone ktora pomalu juz przechodzi. Kpiotrowicz Ja po kazdym kapaniu smaruje glowke malej oliwka(mocno)i wyczesuje i tego sie juz nie splukuje.Tak robie juz od samego poczatku.Wiec zacznij natluszczac glowke po kazdym kapaniu i zobaczysz poprawe:) Justa29 Ja tez karmie piersia i zjadam naprawde wszystko nawet kapuste i potrawy smazone,pije coca cole bo mi smakuje a malej nic nie ma. Roxelka kupkami sie nie przekmuj moja polozna powiedziala ze jak sie karmi piersia to kupki moga byc kilka dziennie lub jedna na tydzien.Ja sie nie przejmuje a moja mala robi jedna porzadna kupe raz na tydzien ale naprawde taka ze potem ja kapie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo Wczoraj bylismy na kolejnej kontroli sluchu i na komputrze wyszlo ze maly nie slyszy na jedno ucho dopiero po 20 min meczenia go wpadli na pomysl testu w komorze dzwiekowej i to dlatego ze je sie uparlam ze maly slyszy i koniec. Po tym tescie nigdy nie uwierze maszynom wyszlo ze Maxik slyszy i to bardzo dobrze. Jestem taka szczesliwa Niestety musial ta wizyte odreagowac i buczal caly dzien Czy Wasze dzieci jak slysza placz innych dzieci to zaczynaja plakac bo moj wrazliwiec tak robi wystarczy ze jakies dziecko chwile poplacze Max dolacza sie z repertuarem pelnym zalu nawet przez sen zdarzylo mu sie towarzyszyc innym placzkom Jesli chodzi o diete to ja nie rozszezam do konca trzeciego m-ca ze wzgledu na kolki. Jak z tym sie ureguluje to sprubojemy wszystkiego powolutku kpiotrowicz ja ta skorke codziennie wyczesywalam szczoteczka albo przed kapiela oliwka i szczoteczka lekarka nie kazala mi niczym smarowac bo to tylko tluszczyk z ktorego jak sie nie zadba moze powstac ciemieniucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×