Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

jak jest u was z trzymaniem glowki przez wasze malenstwa jak macie na raczkach?? bo moj lekarz powiedzial ze juz mam nie podtrzymywac od tylu, ja sie jednak troche jeszcze boje i nie podtrzymuje tylko mam ta reke dalej od glowki w razie czego, bo czasem jeszcze mu leci, wogole zadko ja przekreca w lewo i prawo, tylko jak spi na brzuchu to trzyma do prawej reki a jak na plecach to do lewej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia29 ja tez jeszcze podrzymuje glowke malej bo sie boje ale na brzuszku trzyma juz glowke b dlugo a jak mam ja na rekach to troszke sie czasem chwieje jeszcze Donn dzieki za zdjecia super wygladacie mamuski(doris,kika i don) co do okresiku to jeszcze nie distalam a to juz 2 miesiace hmmmm,wybieram sie do gin bo jeszcze nie bylam,mam nadziejee wszystko bedzie ok buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki!!!!:) Piszę, na komputerze Donn, bo jak wiecie nie mam dostępu do netu:(((( musiałam przenieść kompa do drugiego pokoju, a tam nie ma nawet gniazdka do telefonu - więc nawet dostęp przez modem odpada:(((( Więc niestety nie mam czasu poczytać wszystkiego co u Was się dzieje - jak wrócę do siebie to muszę ponadrabiać zaległośći. U mnie wciąż remont trwa i trwa - tak jak podejrzewałam z dwóch tygodni zrobiły się dwa lub trzy miesiące:( ale nie jest źle przez to mam więcej czasu dla małej:) Chodzę sobie na spacerki, a co środę chodzimy do multibabykina - jeśli któraś z Krakowianek miałaby ochotę się wybrać to dajcie znać(do mnie tylko smsem teraz) - jakoś się będziemy rozpoznawać. Dobra konczę, pozdrawiam Was Wszystkie bardzo, bardzo serdecznie - ubieramy maluchy i idziemy z Donn na spacerek do parku:) Diann byłoby super gdybyś przyjechała do nas na spotkanie:) musimy wspólnie ustalić termin - ale dobrze byłoby w miarę szybko, bo niedługo zrobi się już strasznie zimno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie mamuski ze szkrabami, my jesteśmy juz po chrzcinach ...była piękna pogoda,,,jak w czerwcu,,,20 stopni,,,,uroczystość była piękna i szybka, przyjęcie też wyszło super, jesteśmy zadowoleni, a najbardziej to chyba Aluś,,,bo to była jego pierwsza w życiu uroczystoś, na której spisał sie na medal, był bardzo grzeczny, a impreze całą przespał:) wysłałam wam zdjęcia na których jesteśmy razem z chrzestnymi, przy okazji jest to najaktualniejsze moje zdjęcie i czekam na wasze ,,,z niecierpliwością ps. Doris, Kika , Donn wasze pociechy są przekochane, duże i śliczne,,,jesteśmy z Alkiem zachwyceni, i do tego pod wielkim wrażeniem:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko, tyle wspanialych nowych zdjec od Was dostalam, ze nie zlicze, za wsyzstkie dziekuje!!!!Myslalam,ze ubieram swojego Maxia za cieplo, ale jak popatrzalam na nasz Dominike, Aurorke, Ale i inne kruszynki to pomyslalam,ze Maxio jest opatulony w sam raz... Zrestza dzis sie bardzo ochlodzilo, tak nagle. Bernatka, 🌼 moj Maxio to kropka w kropke jak Bruno- jesli chodzi spanie. Ja tam sie ciesze :-D Diann, to ile Twoj Michas wazy, ze ma \"poczworna szyje\", he, he :-D Co do tanca z chlopakami, Diann... to ja wczoraj tez tanczylam z pewnym chlopakiem ;-) Maxio i ja podrygiwalismy w rytm dzieciecych dunskich piosenek, ktore sa po prostu swietne, sluchalabym je sama na okraglo :-D Agulka28- pozdrawiam goraco! Ucaluj Kacperka od nas wszystkich... Zuzia29, co do glowki, to ja w wiekszsci sytuacji juz nie podtrzymuje, tylko wtedy jak wiem, ze Max jest bardzo senny, albo zmeczony. W nocy podtrzymywalam zawsze. Doris, Kochana, dobrze ze dajesz znak zycia :-) Ale Ci coruchna urosla! Nie wiem czy mi sie wydawalo czy tak tez jest w rzeczywistosci, ale Alicja jest najwieksza ze wsyzstkich trzech dzieciaczkow na zdjeciu, co dostalam od Donn. Dzieki za zdiecia Aleksandra, Dominisi... Buzka dla wsyzstkich naszych slicznych maluszkow 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My właśnie po spacerku. Plusiu - moja Ala jest chyba najdłuższa, ale za to najchudsza - taka laseczka:) Ona od urodzenia była bardzo długa... Jak będę mieć już na stałę dostęp do netu to muszę poczytać przez co przechodziłaś jak chodzi o poród - ale słysząc komentarz Donn to przechodziłaś chyba jakiś jeden wielki koszmar:( Najważniejsze,że masz to już za Sobą i że wszystko się super skończyło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
************************************************************************************************ NICK....IMIĘ DZIECKA....TYDZ/M-C ....KG,CM-UR.....KG,CM AKTUALNE ************************************************************************************************ 1.agata_27....Szymon....14/3...........2900,51.......6150g/62cm 2.annaa20 3.gorcia_27....Maciej.......13/3........2950g,54cm....ok4760g/66 cm 4.Kotunia.......Aleksander...11/3.......3050g,54cm...... 5600g/65cm 5.justa29......Patryk..........11/3......3470,54cm.....ok6000g/60cm 6.Donn..........Aurora........12/3........3190,56cm.....5700g/ok64cm 7.Blondi-ania 8.Bernatka130......Bruno.......13/3......2820, 54cm.....5660,61cm 9.Livmar 10.Justynka307...Igor......10/2........2800g,50cm.....5570g/ok.58cm 11.Agula30 12.Agata2424 13. Jagna25 14. Stokrotka_26 15. edusia 16.Kika27......Natalia........11/2........3300,52cm........4800/60cm 17. BE_B.........Michaś.......9/2..........4550g,59cm......6720g/61cm 18.Evvik 19.Maggiem 20.Basia_26.....Dominika....9/2..........2750g,52cm......4300g/56cm 22.Diann.........Michaś.......9/2..........3350g,57cm......5200g/65cm 22.zuza29.......Pawełek.... .9/2.........3440g,55cm.......5900g/61cm 23.Roxelka......Vanessa......9/2..........2730g,48cm......4720g/62cm 24.Doris 25Katienka 26.agula-kruszyna...Kasia....10/3.......2970g,51cm.......5000g/62cm 27. ali32 28.Tati78 29.Kati75....MAXIMILIAN....7/1,5....4860g,56cm..........6080g,62cm 30.joanka 31.Oliwia13 32.Plusia....Maximilian.......7/1,5....3475g,53cm..........5990/58cm 33.agulka28 34.Kasia 35.Kpiotrowicz 36. Basia23.....Paulinka......6/1.5.......3400g,56cm......4600g/62cm 37. ToYaB 38. marsjanka 39.padlinka.......Emilka.........6..........3260g,59cm............ 40.z daleka A.....Kacperek.....6...........2940g...................4500g 41.ekinio.........Ksenia.........6...........3160g,53cm............4400g 42.Lonta Jesteśmy po szczepieniu a więc poważeni i pomierzeni - no to sie dopisałam:) Na szczepieniu przeżyłam szok ponieważ moje dziecko nie zapłakało w ogóle a wbicie igły potraktowało jak urozmaicenie dnia i uśmiechneło sie do pani położnej promiennie oraz opluło ja w ramach gugania. Hmmmm dziwne zjawisko:) Niestety jesteśmy też przwebadani - a własciwie stety że zbadani ale niestety bo mamy skierowanie do rehabilitantki i do ortopedy. na szczęście na wyrost i pzez gorliwość pediatry który skierowania daje jak mikołaj prezenty. Okazuje się że ona woli, żeby to rehabilitantka powiedział, że Bruno nie ma asymetrii (bo jej się wydaje, że nie ma ale niech fachowiec stwierdzi - to cytat był;)a ortopeda to nie iwem po co bo ma wynik IB i nie trzeba go ani pieluchowac - ale podobno ma mi pokazać jak go nosić i układać na brzuszku żeby nie psuć dobreg na razie odwodzenia nóżek. niby dobrze że fachowcy obejrzą ale nałzimy sie po przychodniach - mały sie umęczy ja sie martwię bo jak jest ok to po co specjaliści? Ech - zawsze chyba już będę marudzić - charakter mam taki podejrzewam;) a przeciez od przybytku głowa nie boli;) Dziekuje za zdjęcia, które dostałąm (niestety nie wiem czy dostałam bo mi cholerka coś sie z pocztą stało i mąż ma pogrzebac przy niej ale dopiero jak swoja prace zrobi więc pocztę pewnie jutro dopiero sprawdzę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie dziekuje bardzo za zdjęcia :) dzieciaczki urocze i jak szybko rosną :) w ND byłąm u Padlinki - kazała was wszystkie wyściskać, rewelacyjnie wygląda, Emilka jest taka słodziutka i ma takie ładne brązowe oczka w mamusie he he, a dotego grzeczniejsza od Kseni, jutro prześle wan zdjęcia, no i mam dobre wieści - już noiedługo Padlinka bedzie miała internet:) ja chwilowo zabiegana i zmęczona bo w nocy żaba śpi 6godz a w dzień co 1,5 do 2 godz chce jeść!!! i przez to nic niemoge zrobić - sama jestem sobie winna - bo jak zaczyna zanosić sie od płaczu to ją przystawiem do cyca żeby juz tylko niepłakała, no i mój kręgosłup grrrrrrrrrr zaczyna siadać okresiku jescze nie mam naszczeście he he Plusia :):):):):):):):) podziwiam Cie pozdraiwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekinio, 🌼 u mnie tez tak maly spal i zarl, jak to opisalas, ale wg mojej poloznej to etap przejsciowy, chodzi o to zeby zwiekszyc produkcje mleka, wiec wkrotce wsyzstko sie unormuje. Ja tak mialam przez mniej wiecj poltora tyg. ale tydzien temu sie skonczyl ten cyrk i Maxio znow je co 3 godz. w ciagu dnia :-) no i cycki swoje tez waza :-P Bernatka130, czyli ze Bruno sie spisal na piatke! Zycze zeby wszystkie nasze dzieci tak znosily podawanie szczepionek :-) Smiac mi sie z kolei chce, jak czytam o tej lekarce, co to dla pewnosci wysyla do specjalisty... Akurat od lekarza oczekuje zdecydowania i umiejetnosci stawiania diagnozy, a nie rozdawania \"zaproszen\" do innych \"wtajemniczonyc\" (lekarzy) :-P No ale zmykam, chlopaki juz spia, a ja tu grzedze... Buziaczkow moc. 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej - ja nie odzywam sie bo strasznie sie czuje zmeczona. Latamy z Gabrysia od lekarza do lekarza - ciagle cos nie tak. Stawiaja najgporsze diagnozy, zatraz okazuje sie ze na wyrost i znajduja cos kolejnego.... Do neurologa poszlismy prywatnie - panstwowo terminy sa dopiero na grudzien :( Lekarz powiedziala ze wg niej mala ma prawidlowe napiecie miesni a glowke przestala podnosic ze wzledu na niedobor witaminy D. Nie bralismy jej ze wzgledu na inne leki. Teraz juz zaczelismy i podobno wszystko ma wrocic do normy :) Wczoraj bylismy na sczzepieniu. Niestety Gabi zostala zaczszepiona tylko na zółtaczke ta bardzo bolesna szczepionka. Jeszcze nie slyszalam zeby tak piszczala :( Mamy sie zglosic na kolejne za 4 tyg o ile wszystko z jej zdrowkiem sie powyjasnia. Bo niestety mamy kolejny problem - sluz w kupie i czasami sladowe ilosci krwi. ten sluz mala ma w zasadzie od poczatku, mowili nam ze to na skutek lekow. A teraz lekow nie bierze i sluz jest nadal. Jutro dajemy kupe do badania, jesli (OBY!!) wszystko bedzie ok to odstawiamy produkty bialkowe bo bedzie to znaczylo ze to reakcja na pokarm... Dziewczyny czy ja mam za slaba silna wole skoro nie wyobrazam sobie ze mialabym nie jesc zadnych produktow pochodzenia krowiego???? Masla, smietany, sera, jogurtu, miesa.... NIC :( Chyba przejde wtedy calkiem na butelke.... Pediatra dala mi jakies leki na pobudzenie laktacji - dzis odbieram je z apteki, podobno sa super i po tygodniu pokarmu bedzie duzo. A ja sie wsciekam bo juz pogodzilam sie z tym ze karmie i piersia i butla i mam wrazenie ze znow mam walczyc ze swoim organizmem. Gabrysia juz tydzien naplakala sie z glodu, nie chce tego powtarzac :( K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn... dzięki za zdjęcia. Niezłe z Was laski. Też bym chciała mieć taką figurę po porodzie a jak na razie moja walka z kilogramami ciągle trwa i jakoś nie przynosi rezultatów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kpiotrowicz napisz jakie to sa leki na ta laktacje??Jak sie nazywaja bo Ja mam malo pokarmu i musze dokarmiacx mala a jak sa takie leki to moze tez bym je kupila . Basia_26 malutka sliczniutka Kotunia dzieki za zdjecia sa super A u Nas wszystko dobrze jutro idziemy na rehabilitacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, jakby malo bylo tych chorob, co wczesniej sie przyczepilo to jeszcze doszlo i to, o matko...Biedaczko 🌼 Musicie byc dzielne i jakos przez tekolejna serie badan i diagnoz (ciekawe czy prawdziwych) przebrnac. Mam nadzieje, ze ten sluz to nic powaznego, no ale najwazniejszez ze ktos sie tym problemem wreszcie zajmie. Co do witaminek to mi sie zdarza czasem zapomniec ale z reguly to Maxio dostaje 5 kropelek dziennie A+D, a z trzymaniem glowki idzie mu calkiem dobrze wiec i Gabrysi tez pewnie pomoze, jak te wit. D dostanie ;-) Ja mam zamiar udac sie dzis do tzw Baby café, gdzie chodza mamy z dziciaczkami i dostaja kawe za 10kr (5zl). Chodzi o to ze mamusie gadaja ze soba, a dzieciaczki razem sie bawia. Ide z ciekawosci, bo jak mi Max podrosnie to przeciez musze go wyprowadzic do ludzi, niech sie uczy bawic w grupie ;-) i tak mialam wyrzuty sumienia co do wczoraj, bo caly wieczor sam gurgolil do siebie i zabawek w lozeczku, a ja poczulam sie jakbym miala wyjsciowe :-P wiec nie zagladalam do niego... dopiero jak mu sie humorek psul, to latalam nad nim jak helikopter. A moze powinnam sie z nim bawic czesciej? No ale z drugiej strony to cale popoludnie bylismy razem a wieczorkiem pogadalam z nim 10 min. w lozeczku po karmieniu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia ja też nie wyobrażam sobie nie jedzenia mleka, jogurtów itd i pewnie gdyby Piotruś miał skazę pszeszłabym na butlę. basia fajnie, że poruszyłaś temat czestego jedzenia i od razu dzięki za odpowiedź plusia, piotru wczoraj jadl prawie co godzinę i zaczęłam się niepokoić. plusia chyba nie powinnaś mieć żadnych wyrzuów sumienia skoro Max potrafi zając sie sam sobą. W mojej mądrej książce wyczytałam, że częsta ingerencja, wtedy jak maluch sam sie czymś zajmie spowoduje w przyszłości, że dziecko nie bedzie potrafiło zorganizować sobie samo ani chwili zajecia. A w końcu dzieciom też należy się odpoczynek od ich mamuś. Piotruś od piątku ma zatkany nosek i powiększony węzęł chłonny z tyłu główki. Lekarz stwierdził, że to skutek infekcji i należy tylko obserwować, czy z uszkiem coś złego się nie dzieje, bo wtedy trzeba dziełać antybiotykami. Na razie podaję mu tylko zwiększoną dawkę witaminy C i używam soli fizjologicznej do noska. Wczoraj był numer, bo malutki zaczął pokasływać, my już załamani, ale wpadłam na pomysł i opięłam mu guziczek pod szyjką ........ i kaszel minął :-) To jak w tym kawale z wytrzaszczem oczu u dziecka, kiedy lekarz mówi, żeby pluzować warkoczyk ;-D Do tej pory nie wysłałam Wam żadnych zdjęć, dziś nadrobię zaległości i wyślę kilka fotek Piotrusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od czego zalezy ilosc podowanej wit d3?? moj maluch dostaje 2 krople, jak lezy to glowke umie trzymac i trzymac jak go biore na rece to troche nie jest jeszcze taka bardzo sztywna, wiec w razie czego mam reke z tylu jakby mu leciala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oliwka, ale sie usmialam z tym warkoczykiem :-D Dzieki za to co napisalas, poczulam sie dowartosciowana jako mamusia :-) Zuzia29, ja nie wiem od czego zalezy, ale tu w Szwecji kaza wszystkim maluszkom bez wyjatku przyjmowac po 5 kropelek dziennie owe A+D, wiec musi byc jakas norma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia chyba min od wielkosci ciemiaczka. Moja Gabi ma male i zeby wit D nie przyspieszyla jego zarosniecia ma brac 1 krople co 2 dzien.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Baaardzo dawno mnie nie bylo... niestety problemy z internetem... i straszne wymogi mojej corki. Na szczescie i jedno i drugie juz mineło, no skonczylam nadrabiac zaległości w czytaniu. Dostep do sieci juz mam a i mała w koncu zaczela sie sama soba zajmować i spi po 3 godziny, a nie 45min.... ufff. Na poczatku dziekuje wszystkim za zdjęcia, ktore regularnie dostawałam na pocztę. Troche tego było, po takim czasie nieotwierania skrzynki :). U nas wszystko w porzadeczku, mala rosnie jak na drozdzach. (wczraj po 12 tygodniach drugie szczepienie i okazalo sie ze ma juz 5700g heheh) Jedynym problemem jest jej strasznie sucha skóra...na co nie potrafie poradzic, jak to lekarka stwierdzila, taka jej uroda,,, kąpiemy ją w Oliatum i smaruje tylko parafiną, bo po oliwce sie łuszczy... Ciemieniucha juz jest na koncowym etapie wiec kolejny problem z głowy :). Ja wrocilam do zycia towarzyskiego, na wszystkie imprezy mała jeżdzi z rodzicami, bo przeciez piersi nikomu nie zostawie :) od 1 grudia wracam do pracy i juz wiem ze ciezko bedzie mi sie z moja królewna rozstac... ale takie czasy. No nic na razie to tyle, pozniej przesle Wam kilka aktualnych fotek pozdrawiam Wszystkie MAMUSIE A własnie wiecie juz cos o dłuzszym macierzynskim??? ponoc bedzie obowiazywało wstecz, czyli bedziemy miały dodatkowe 2 tygodnie wolnego do wybrania :> (taka przynajmniej jest ustawa uchwalona przez sejm, nic tylko czekac na jej ogłoszenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wpisuje sie do tabelki :) ************************************************************************************************ NICK....IMIĘ DZIECKA....TYDZ/M-C ....KG,CM-UR.....KG,CM AKTUALNE ************************************************************************************************ 1.agata_27....Szymon....14/3...........2900,51.......6150g/62cm 2.annaa20 3.gorcia_27....Maciej.......13/3........2950g,54cm....ok4760g/66 cm 4.Kotunia.......Aleksander...11/3.......3050g,54cm...... 5600g/65cm 5.justa29......Patryk..........11/3......3470,54cm.....ok6000g/60cm 6.Donn..........Aurora........12/3........3190,56cm.....5700g/ok64cm 7.Blondi-ania 8.Bernatka130......Bruno.......13/3......2820, 54cm.....5660,61cm 9.Livmar 10.Justynka307...Igor......10/2........2800g,50cm.....5570g/ok.58cm 11.Agula30 12.Agata2424 13. Jagna25......Marta.....12/2........3040g,56cm.....5700/ 14. Stokrotka_26 15. edusia 16.Kika27......Natalia........11/2........3300,52cm........4800/60cm 17. BE_B.........Michaś.......9/2..........4550g,59cm......6720g/61cm 18.Evvik 19.Maggiem 20.Basia_26.....Dominika....9/2..........2750g,52cm......4300g/56cm 22.Diann.........Michaś.......9/2..........3350g,57cm......5200g/65cm 22.zuza29.......Pawełek.... .9/2.........3440g,55cm.......5900g/61cm 23.Roxelka......Vanessa......9/2..........2730g,48cm......4720g/62cm 24.Doris 25Katienka 26.agula-kruszyna...Kasia....10/3.......2970g,51cm.......5000g/62cm 27. ali32 28.Tati78 29.Kati75....MAXIMILIAN....7/1,5....4860g,56cm..........6080g,62cm 30.joanka 31.Oliwia13 32.Plusia....Maximilian.......7/1,5....3475g,53cm..........5990/58cm 33.agulka28 34.Kasia 35.Kpiotrowicz 36. Basia23.....Paulinka......6/1.5.......3400g,56cm......4600g/62cm 37. ToYaB 38. marsjanka 39.padlinka.......Emilka.........6..........3260g,59cm............ 40.z daleka A.....Kacperek.....6...........2940g...................4500g 41.ekinio.........Ksenia.........6...........3160g,53cm............4400g 42.Lonta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuzia mój chłopak identycznie tak samo, główkę trzyma pięknie jak leży, ale w noszeniu go podtrzymuję bo mam wrażenie, ze jeszcze łepetynka mu leci. A dostaje 2 krople wit D dziennie. Piotruś właśnie siedzi w leżaczku, po raz pierwszy zawiesiłam mu zabawki i fascynacja pełna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja tez nie wiem od czego to zalezy moja mala dostaje 2 kropelki wit D . Zdazylo mi sie kiedys ze zapomnialam jej dac ale chyba sie nic nie stanie prawda?No a czasem tez zamiast 2 kropelek to na lyzeczke kropnia mi sie trzy bo to tak ciezko leci z te kropelki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
************************************************************************************************ NICK....IMIĘ DZIECKA....TYDZ/M-C ....KG,CM-UR.....KG,CM AKTUALNE ************************************************************************************************ 1.agata_27....Szymon....14/3...........2900,51.......6150g/62cm 2.annaa20 3.gorcia_27....Maciej.......13/3........2950g,54cm....ok4760g/66 cm 4.Kotunia.......Aleksander...13/3.......3050g,54cm...... 5600g/65cm 5.justa29......Patryk..........13/3......3470,54cm.....ok6000g/60cm 6.Donn..........Aurora........13/3........3190,56cm.....5700g/ok64cm 7.Blondi-ania 8.Bernatka130......Bruno.......13/3......2820, 54cm.....5660,61cm 9.Livmar 10.Justynka307...Igor......10/2........2800g,50cm.....5570g/ok.58cm 11.Agula30 12.Agata2424 13. Jagna25......Marta.....12/2........3040g,56cm.....5700/ 14. Stokrotka_26 15. edusia 16.Kika27......Natalia........11/2........3300,52cm........4800/60cm 17. BE_B.........Michaś.......9/2..........4550g,59cm......6720g/61cm 18.Evvik 19.Maggiem 20.Basia_26.....Dominika....9/2..........2750g,52cm......4300g/56cm 22.Diann.........Michaś.......9/2..........3350g,57cm......5200g/65cm 22.zuza29.......Pawełek.... .9/2.........3440g,55cm.......5900g/61cm 23.Roxelka......Vanessa......9/2..........2730g,48cm......4720g/62cm 24.Doris.........Alicja.........10/3........3460g/57cm....ok5100/65cm 25Katienka 26.agula-kruszyna...Kasia....10/3.......2970g,51cm.......5000g/62cm 27. ali32 28.Tati78 29.Kati75....MAXIMILIAN....7/1,5....4860g,56cm..........6080g,62cm 30.joanka 31.Oliwia13 32.Plusia....Maximilian.......7/1,5....3475g,53cm..........5990/58cm 33.agulka28 34.Kasia 35.Kpiotrowicz 36. Basia23.....Paulinka......6/1.5.......3400g,56cm......4600g/62cm 37. ToYaB 38. marsjanka 39.padlinka.......Emilka.........6..........3260g,59cm............ 40.z daleka A.....Kacperek.....6...........2940g...................4500g 41.ekinio.........Ksenia.........6...........3160g,53cm............4400g 42.Lonta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zmieniam dane w tabelce :-) ************************************************************************************************ NICK....IMIĘ DZIECKA....TYDZ/M-C ....KG,CM-UR.....KG,CM AKTUALNE ************************************************************************************************ 1.agata_27....Szymon....14/3...........2900,51.......6150g/62cm 2.annaa20 3.gorcia_27....Maciej.......13/3........2950g,54cm....ok4760g/66 cm 4.Kotunia.......Aleksander...13/3.......3050g,54cm...... 5600g/65cm 5.justa29......Patryk..........13/3......3470,54cm.....ok6000g/60cm 6.Donn..........Aurora........13/3........3190,56cm.....5700g/ok64cm 7.Blondi-ania 8.Bernatka130......Bruno.......13/3......2820, 54cm.....5660,61cm 9.Livmar 10.Justynka307...Igor......10/2........2800g,50cm.....5570g/ok.58cm 11.Agula30 12.Agata2424 13. Jagna25......Marta.....12/2........3040g,56cm.....5700/ 14. Stokrotka_26 15. edusia 16.Kika27......Natalia........11/2........3300,52cm........4800/60cm 17. BE_B.........Michaś.......9/2..........4550g,59cm......6720g/61cm 18.Evvik 19.Maggiem 20.Basia_26.....Dominika....9/2..........2750g,52cm......4300g/56cm 22.Diann.........Michaś.......9/2..........3350g,57cm......5200g/65cm 22.zuza29.......Pawełek.... .9/2.........3440g,55cm.......5900g/61cm 23.Roxelka......Vanessa......9/2..........2730g,48cm......4720g/62cm 24.Doris.........Alicja.........10/3........3460g/57cm....ok5100/65cm 25Katienka 26.agula-kruszyna...Kasia....10/3.......2970g,51cm.......5000g/62cm 27. ali32 28.Tati78 29.Kati75....MAXIMILIAN....7/1,5....4860g,56cm..........6080g,62cm 30.joanka 31.Oliwia13 32.Plusia....Maximilian.......9/2....3475g,53cm..........6000g/58cm 33.agulka28 34.Kasia 35.Kpiotrowicz 36. Basia23.....Paulinka......6/1.5.......3400g,56cm......4600g/62cm 37. ToYaB 38. marsjanka 39.padlinka.......Emilka.........6..........3260g,59cm............ 40.z daleka A.....Kacperek.....6...........2940g...................4500g 41.ekinio.........Ksenia.........6...........3160g,53cm............4400g 42.Lonta Chyba bede miala nowa kolezanke :-) W baby-café poznalam dziewczyne z Iranu, ktora ma przesliczna coreczke o pieknym imieniu Lilja :-) A Lilja zeby bylo zabawniej urodzila sie 5min. po Maxie w tym samym szpitalu :-D Bedziemy razem chodzic na spacery, nareszcie jakies towarzystwo w sasiedztwie :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej co do karmienia piersia to uwazam,ze jest mocno przereklamowane.Wiem,ze to mocne stwierdzenie,alejak widac kazda z nas mialam z tym problem,juz nie mowiac o niedojadaniu naszych dzieci.Kpiotrowicz,mysle,ze nie zrobisz zle jak przejdziesz na flache. Co do spotkania w Krakowie to fajnie by bylo,gdyby nas bylo duzo:-) A najlepiej na wiosne,bo zdam prawko i wezme wtedy Michasia z soba,na pierwsze,jak to sie na slasku mowi ZOLYTY,czyli na randke:-)bo tu tyle pieknych kobiet przeciez:-) Moj synek nie spi w domu wogole!!Tylko na dworze.Wczoraj lalo,wiec nie wychodzilismy i przez caly dzien oka nawet nie zmruzyl,no co za pieron:-) Z ta wit D tez sa jaja,wyglada,ze same powinnysmy dawac wedlug uznania,Michas dostaje 2 krople dziennie. Powiedzcie mi,na tym zdjeciu,gdzie jest Kika,Doris i Donn bodajze,ktora to Doris??Ta lukata?:-)))) Bo jakos tak mysle i mysle:-) buzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diann na zdjeciu \"grupowym\"w pokoju od lewej -Kika Donn Doris:) moj Patryk tez spi tylko na polu-a łozeczko to chyba złozymy niedługo,heh ja daje po 2 kropelki wit d3 ale od niedawna dopiero a dlatego po 2 ze Patryk ma duze ciemiaczko Plusia naszczescie porod pozostał tylko wspomnieniem-teraz masz przy sobie wspaniałego synka i to jest najwazniejsze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×