Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

pobudka... moj chlopak dzis spal od 21 do 6 :) jak bylam u lekarza to bylo 15 chlopakow 1 dziewczynka, wiec Donn wiesz za 20 lat musimy sie spotkac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki:) U nas zdrowotnych problemow ciag dalszy. Powoli sie jednak uodparniamy i przestaje nas to ruszać.... W pt wyruszylismy w odwiedziny do D rodzicow - mielismy zostac do niedzieli. Od tygodnia Gabrysia dziwnie sie zachowywala, miala coraz krotsze przerwy w jedzeniu, gorzej spala. Domyslalam sie ze to pewnie faza wzrostu i moj organizm nie produkuje jeszcze tyle mleka ile potrzebuje. Zgodnie z nakazami wszystkich madrych (z poradni laktacyjnej) przystawialam ja zawsze jak chciala. Mialo to pomoc. Wieczorami jednak bardzo krzyczala, myslalam ze wrocily kolki. U D rodzicow przeszla sama siebie - w nocy budzila sie co godzine, poltorej z krzykiem. Do tego doszedl stan podgoraczkowy, wodniste kupy, kaszelek, sapka. Wrocilismy do warszawy bo okazalo sie ze nasza pani doktor ma dyzor weekendowy. Najpierw z niedowierzaniem patrzyla na mnie jak mowilam ze wydaje mi sie ze gabrysia jest glodna. Sama jednak zobaczyla jak dziecko krzyczy po oproznieniu 2 piersi.... Wykluczyla bol brzucha i .... szybko kazala nam jechac po butelke i mleko w proszku! Do tego jesli do dzis nie przejda kupy i pogorszy sie sapka to znow wyladaujemy w szpitalu :( Niestety takich maluszkow nie da sie leczyc w domu. Czuje sie jednak duuuuzo silniejsza niz przy ostatnim pobycie w szpitalu bardzo mnie to juz wiec nie stresuje. Wrocilismy do domu, oproznila moje 2 cycki, wypila 50 ml Bebiko i dziecko zrobilo sie jak Aniolek. Jest pogona, ladnie spi - jak Gabrysia sprzed tygodnia! Bidulka nie miala kolek tylko byla glodna :( I gó...no prawda ze mlego na pewno sie wytworzy jak dziecko bedzie ssalo. Minal tydzien i sie nie wytwrzyl! Na razie wypila mieszanke tylko raz, w nocy dawalam jej cycka. Mam jednak awaryjna butelke w podgrzewaczu i najwyzej dam jej jak sie nie najje. Nie bede przeciez glodzic dziecka. A piersia bede karmic jak dlugo sie da, lepiej troche mleka matki niz w ogole :) Njwyzej bedzie w dzien butla, w nocy cycek, bo wtedy pokarm jest najbardziej wartosciowy. Dostalismy tez skierowanie do neurologa. Niestety moje wszystkie domowe diagnozy sie potwierdzaja. Mala ma oslabione miesni grzebietu i dlatego nie dzwiga tej glowki tak jak powinna. Czeka nas rehabilitacja. Dziewczyny przygladajcie sie swoim maluszkom, poczytalam troche listow w internecie od dziewczyn ktore tez maja problem w napieciem miesniowym. U niektorych dzieci lekarze nie zauwazali NIC do czasu az dziecko konczylo pol roku, a im pozniej rozpocznie sie leczenie tym wiesze sa konsekwencje na pozniej. Ciesze sie ze nasza lekarz jest naprawde specjalistka w swoim zawodzie. Trzymajcie sie cieplo,wyruszamy do lasu bo sliczna pogoda. Mam nadzieje ze nie wyladujemy dzis w spzitalu !!! Papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kpiotrowicz, duzo zdrowka dla Gabrysi! 🌼 Dzieki rowniez za zdjecia, strasznie Ci do twarzy w tym odcieniu zieleni :-) U nas w domu zakatarzylo juz wszystkich, najmniej zasmarkany jest Max, ale za to kicha najczesciej... Wyglada na to ze w ten weekend nie bede miala zadnych atrakcji, bo J juz teraz powiedzial, ze nastepny tydzien bedzie bardzo napiety i musi naladowac swoje baterie i sie przygotowac. Stad siedzimy w domu :-( Zeby nie ten wypad wczorajszy do sklepu to pewnie w ogole bym nic nie przezyla. Dzis mija 9 tyg. od narodzin Maxia a mi wrocilo krwawienie. O co chodzi tu w te klocki, bo ja juz myslalam, ze po wszystkim? A ani to do okresu ani do czego innego niepodobne....no ale kochanie sie znow odpada, kurcze co to za sabotaz ze strony mego ciala???? Milej niedzieli,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusia dobrze ze Max ma taka silną Mamę!!! Nesteś najdzielniejsza pod Słońcem! Dobrze ze jestescie cali i zdrowi w sensie fizycznym, z psychika tez sie niedlugo zagoi - mam nadzieje ze sex tak jak u mnie zadziala antydepresyjnie :) Kupilas te prezerwatywy? ;) Uciekam, jestem dzis wykonczona. Mala znow wypila jedna butle Bebiko i znow o tej samej porze.... dziwne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie odzywałam się masę czasu ale maluch pocghłania tyle energii, że nie mam ochoty czasami włączyć kompa. Dzisiaj jednak nadrobiłam zaległości w czytaniu i nareszcie wiem co u Was słychać. Kapitalne macie pomysły z prowadzeniem blogów internetowych i sama chciałabym sobie taki założyć. Mam tylko pytanie: czy każdy może tam sobie wyjść i poczytać co piszę? czy tylko Ci co dostaną namiar? Piotruś skończył 19.10. 2 miesiące i jest przeuroczy i jesteśmy w nim zakochani po uszy. Gaworzy, uśmiecha się, przepięknie trzyma główkę jak leży na brzuszku i uwielbia być noszony na \"samolot\" Zwiedza w ten sposób całe mieszkanie :-) Potrafi przewrócić się z brzuszka na plecy i w ogóle jest bardzo, bardzo ruchliwy. plusia dzielna kobieto, jesteś niesamowita. Buziaki dla wszystkich mam i dzieciaczków, szczególnie dla tych zakatarzonych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a plusia świetnie Ci z grzywką :-) donn wyglądasz rewelacyjnie! kati dziękuję za zdjęcia, elegancki facet z tego Twojego smyka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kpiotrowicz nie martw sie Ja tez bede chodzila z mala na rehabilitacje juz pierwsze cwiczenia mamy w czwartekNiby pani neurolog powiedziala ze mala ma napiecie a pani rehabilitantka nic u niej nie wykryla ale bedziemy chodzily na rehabilitacje zeby mala lepiej trzymala sie w tlowiu bo jest troszke wiotka tak pani powiedziala. Sorki ze tak malo pisze ale jakos nie ma czasu a teraz w weekend mam meza obok siebie bo przyjechal z delegacji. Spojcie dobrze Wasze maluszki wszystkie sa slodziutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!!! Zuziu jak ja Ci zazdroszczę ,że śpisz całą noc. Teraz to ja mam i tak luz , bo mały budzi się tak przeważnie raz w nocy. Kiedyś to co godzinę (jak karmiłam piersią) teraz dostanie flachę 120 ml i śpi. Nawet nie chce mu się odbić , to go kładę koło siebie.I spimy jak śledziki. Teraz jestem u swoich rodziców. Grzeczne moje dziecko dzisiaj, ale nie będę go chwalić bo zaraz będzie na odwrót. Tak jest zawsze jak ja tylko Go pochwalę zaraz robi się taki mały marudny. We wtorek jadę do chirurga dziec. na kontrolę . Mój synuś ma wodniaczka w lewym jąderku. Boję się , ale mówią że to bardzo często występuje u chłopców i znika. Mam nadzieje ,że zniknie. Słuchajcie na katar bardzo dobra jest woda morska w sprayu. Delikatnie prysnąć w nosek i jest nawilżone , ale to może być trochę szokujące dla maluszka , ale tylko moment i jest oki. Nazwa tej wody nazywa się na S dalej nie pamiętam. kupiłam też fajne kropwelki z pipetką. Wyobrażcie sobie ,że nie długo mojego syna w spacerówkę będę musiała włożyć . Dobrze że mam taką w miarę obudowaną. A dostałyscie juz okresik? Bo ja tak..bardzo mam obfity.Nigdy tak nie miaLam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusiu!!! Czytałam Twój poród, ale byłaś KOCHANA dzielna. Jestem pełna podziwu dla Ciebie ,że tak dużo znoisłaś. POWODZENIA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donn, Kpiotrowicz,Oliwia13,Zuzia29,Agata_27 🌼 🌼 🌼 Postanowilam sie wziac w garsc. I jak najszybciej zapomnniec. jak mi sie przypadkiem przypomni to trudno, ale nie bede juz rozgrzebywac tych porodowych ran, bo mi przez to tylko gorzej. Wroce do tematu, jesli bede musiala, ale mam zamiar skupic wreszcie na tym co przede mna a nie za mna. Malymi kroczkami, nic na sile. Chce znow byc to niepoprawna optymistka. Kpiotrowicz, kondomy udalo mi sie kupic, takie fajne z wypustkami, ze ponoc przyjemnosc dla dwojga, ale wrocilo mi wczoraj krwawienie :-( i znow musze odczekac... Agatka, co do tego wodniaczka. Moja doktorka podswietlala jaderka Maxia i w tym lewym tez woda, ale ona od razu skomentowala, ze to zaden problem, ze sie z czasem unormuje, no to sobie glowy tym nie zawracalam :-) Dobrej nocki wsyzstkim. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, jakis czas temu przedstawiłam sie Wam, ale pisałam tylko raz. Czytam codziennie to co piszecie i juz dawno zauważyłam, że nie moge bez tego żyć. Pewnie dlatego, że Wasze problemy w ciąży, czy aktualne sa mi bardzo bliskie. Plusiu, przeczytałam dzisiaj to, co napisałas o swoim porodzie. Mam nadzieję, że uda Ci sie szybko zapomnieć o cierpieniu. Ja źle wspominam pierwszy poród- cesarka i urodzenie synka w 30 tyg. z wagą 1380 a potem tydzień strachu czy będę chodzić. Dzis to juz tylko wspomnienia. Mój syn ma teraz 7 lat, a córcia zaraz skończy 3 miesiące. Jeśli pozwolicie, będę się do Was odzywać. Na razie życze dużo zdrowia Wam i Waszym maluszkom i zmykam, bo moja niunia właśnie się obudziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) Agnese34 >> jasne że pisz do as im nas więcej tym lepiej :) zuzka>> co za irokez hi hi hi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes34 🌼 Zuzia, fryzurka Pawelka swietna, na poczatku myslalam, ze moze to Ty fryzjerce pod nozyczki wpadlas ;-) Ale sie u mnie rozpadalo, a ja akurat mialam na dzis zaklepane pranie i teraz biegam pomiedzy domem a pralnia mokra jak kurczak.. Zaplanowalm tez mase innych rzeczy, tylko, zeby to zrobic to chyba sciagne Herkulesa na pomoc, bo mieszkanie przypomina stajnie Augiasza :-P Buzka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plusiu 🌻 ufff przeczytałam :( jeszcze raz 🌻 dzielna jesteś niemożebnie Ha a my 2 noc przespaliśmy ood 23 do 7:) Tylko, że mi to wcale na wyspanie nie pomaga - chodzę kołowat - może to po 3 miesiącach niewyspania jakiś szok dla organizmu?;) Powiedzcie mi ile wasze dzieci śpią w ciągu dnia. Bo ja się zastanawiam czyto normalne, że Bruno śi te 7-8 godzin w nocy potem nakarmiony zasypia na 3 godziny a potem regularnie po 1,5 godziny zabawy zasypia na pół godziny do godziny a na spacerku to......... tyle ile trwa spacer - 2-3 godziny. generalnie to non stop śpi - kiedy nie śp jest pogodny i sie uśmiecha gaworzy i bawis ię nie ma gorączki ani nic takiego - ale nie chce jeść - 120-140 z butelki to 40 minut mordęgi więc czasem nie mam serca w niego wmuszać. i śpi - mam się cieszy, że mam niekłopotliwe dziecko czy zgłaszać jutro lekarzowi że śpi za dużo? Głupia już z tego jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! Trzy strony przelecialam i nikt nie do kontaktu nie wzywa:-( Plusiu,zaraz poczytam jakas to bylas dzielna kobieta:-)wielki ty nasz wodzu,jestes jak guru,z najwiekszym doswiadczeniem. Slyszalam o jakis zdjeciach nas wszystkich,co z tym dalej?? Na spotkanie w Krakowie tez bym sie pisala bardzo chetnie:-)))) Ja powiem co u nas.Michas jest kochany,ma juz faldki na nogach i chyba poczworna szyje.Duzo klepie,szczegolnie jak sie porzadnie wyspi,wazy duzo,co odczuwaja moje rece,ale o dziwo zasypia sam bez noszenia.Na zatkany nosek nie pomaga woda morska,wygrzebuje kozicki patyczkiem do uszow zamoczym w tej wodzie,zeby niczego nie podraznic.W dzien ucina malutkie drzemki po ok.1 godz. Na dworze spi bez zarcia a nawet opieki do oporu:-) Najlepsze miny robi w kapieli:-) A u mnie?No coz,obwiniam sie ze to wszystko moja wina,ale mimo to swietnie sie bawie.Jest nawet pare plusow samotnosci:-)ostatnio szalalam na dyskotece z wieloma facetami,poczulam sie bardzo sexy widzac ich napalone wzroki:-) no coz jakos sie trzeba podbydowywac:-) boli mnie piers i jajnik i az sie boje isc do lekarza a no co czekam? az nasze szkraby skonczy 4 miechy i beda jadly pierwsze posilki!!! Sciskam wszystkie i pozdrawiam baaaardzo goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka28
Hej! Dziewczyny i maleństwa witam Was po dłużeszej przerwie. Wkońcu doczekałam się komputera w domciu więc już będę na nowo z Wami w kontakcie:-) Mam duże zaległości w czytaniu żeby być na bieżąco i chyba teraz nie za bardzo będę w temacie. Nadrobić to będzie trudno bo same wiecie jak jest z wolnym czasem.... Mój Kacperek właśnie śpi sobie u teściowej więc ja tu szybciutko wskoczyłam i patrze co słychać. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernatak...jasne ze dobrze ze spi....jak spi to rosni, jak nie placze to znaczy ze nic wiecj do szczescia mu nie potrzebam, moj maluh tez przesypia prawie cale dnie, ale juz od 16 to staram sie zeby do tej 20 nie spal, zeby dotrzymal do kapieli bez spania, potem w nocy moze lepiej spi :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek wszystkim. Coś tu dzisiaj pusto... wiem, że rzadko się odzywam ale czy ja również mogłabym dostać zdjęcia Wasze i Waszych pociech?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) wysłałam wam zdjęcia z wczorajszego spacerku z Doris i Kiką :) diann >> gdzie ty mieszkasz?? napisz do mnie na gg... agulka28>> fajnie że jesteś spowrotem.... jest szansa że dostaniemy w końcu od ciebie zdjęcia :P....????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kpiotrowicz>> jak tam malutka ??? czy ty rozyłałaś jakieś nowe zdjęcia bo mi nic nie doszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kpiotrowicz>> jak tam malutka ??? czy ty rozyłałaś jakieś nowe zdjęcia bo mi nic nie doszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×