Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

c.d.... ... za wczesnie na takie wnioski. Blondi-Ania, duzo zdrowka dla Kubusia!!! Kati75, juz nie pamietam, czy pisalam o tych deserkach. Daje swieze owoce i deserki owocowe NESTLE. Edusia, Kochana, jak Ci idzie? Jak minela dzisiejsza nocka? Ekinio, a Ty gdzie? Jak zdrowka meza? A Xenia? Doris? Diann? Gdzie sie podziewacie? Ja trzymammdalej kciuki za wyniki z egzaminow, to juz w przyszlym tyg! Kotunia powodzeniua w poszukiwaiach domu! Ja mam normalnie przespane nocki, jestem inna kobieta, inny czlowiek! W lustrze tez poprawa :-P no ale i atk daleko do idealu z przed ciazy...Max nie stoi, ale co raz czesciej pelza i raczkuje w moja strone a potem sie podnosi i jak na modlitwe kleka i wznosi rece do gory, po czym ciaga mnie za pizame czy spodnie... az mi sie serce kraje, wiec go nosze (tak po kilkadziescia razy dziennie)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość propozycja
NICK...IMIĘ DZIECKA....M-C.....KG/CM AKTUALNE......ZĄBKI ************************************************************************** 1.Agata_27....Szymon.......11.............98 00gr/75cm..5 2.Annaa20 ......Wiktoria....11.................9800g/? ...6 3.Gorcia_27....Maciej.......11........... 9200/82cm...4 4.Kotunia.....Aleksander....11...........10, 3kg/85cm...6 5.Justa29......Patryk........11..........10 ,200/76cm....5 6.Donn.........Aurora........11............ .9000/74cm...8 7.Blondi-ania...Jakub........11.........12 ,6 kg/88cm...7 8.Bernatka130......Bruno...11............ 9500/74cm...5 9.Aga2424......Miłosz.......11............. ....10kg/......8 10.Moniap31.....Jaś.........10...........105 0kg/72cm..2 11.Jagna25......Marta........10........... ..9700/.......5 12.Stokrotka_26 Wojtuś.....10.........1020/76 cm.. 4 13.Edusia……….Nelly..........10..............7000/71cm... 14.Kika27......Natalia.........0.......... ..7800/71cm..2 15.BE_B.......Michaś.......10.............9 130g/72cm...2 16.Evvik.........Bartuś......10...............8950/71cm..3 17.Maggiem...Marcelek.....10...........1000/74-80....6 18.Basia_26....Dominika....10...........82 00/75cm..2 19.Diann.........Michaś.....10............ ...8kg/70cm... 20.Zuza29.......Pawełek....10............81 00/74cm...7 21.Roxelka.....Vanessa..... 10........... 7300/80cm...5 22.Doris........Alicja.......10........... ...8230/74cm...4 23.Katienka...Weronika...10...........8620 g /72cm...4 24.Agula-kruszyna...Kasia....10.........9. 5kg/80cm..4 25.Ali32.........Szymon.........10...... ....6680/66cm... 26.Kati75...Maximilian.....10............1160 0g/76cm....8 27.Oliwia13.....Piotr........10............. .7800/72cm...2 28.Plusia....Maximilian.......10.........9 815g/74cm... 2 29.Kasia 30..Jakub.........10...........9820/...... ..4 30.Kpiotrowicz..Gabrysia..10............85 00/72cm...2 31.Basia24.....Paulinka.....10...........93 00g/75cm...2 32.ToYaB.........Staś........10......90 00 g/70cm...6 33.marsjanka..Agnieszka....10........9000 g/70cm...5 34.padlinka.........Emilka....10........ 8350/71cm....7 35.z daleka A.....Kacperek..10..............8830........... 4 36.ekinio.........Ksenia......10............ 9300g/75.......1 37.Lonta.........Beatka....10........... ..10kg........2 38.Milka102...Karolinka......10.........70 00g/73......6 39. banka26...Dawid......11............11 100/79......7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plusia>> ups... moge tylko powiedzieć że ostatnią wziełam...od Kati... tam musiał być już Maxiu odchudzony.... propozycjo>> no nie my tu na pomarańczowo niepiszemy....nik sie sie nieobrazi że wywaliłaś urodzeniowe kg naszych dzieciaczkóww... ja okroiłam tabelke i mnie nie zjedli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem....:) Co do tabelki to może być:) jak dla mnie:) Ale mam jeszcze jedna propozycje, zeby kazda z piszących mamuś zrobiła sobie w stopce jakieś konkretne dane, napszykład imie niuni i date porodu bo bedziemy wiedzieli czytając konkretnego posta w jakim dniu i miesuącu niunia sie urodziłaa, inie mówiąc juz o tym ze WIELKIMI krokami zbliżają sie pierwsze jubileusze:) czy rocznice jak kto woli, i tak bedziemy wiedzieli wcześniej o wszystkich , nie zawsze każdy pamieta czy skarb jest z lipca sierpnia czy września,,, na początku stopki duzo oo nas mówiły nam tu wszystkim zgromadzonym:) no i chyba o to chodzi, wiec może akcja stopka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kopiujcie tej ostatniej tabelki, bo tam ani wagi ur. nie ma ani Maxiowych kg. :-( Moja ostatnia jest naj naj najaktualniejsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Dziś idę na kotrolę z Wojtusiem, wysypka dalej się utrzymuje, zobaczymy co na nią powie lekarz Wojtuś zaczął mim zgrzytać ząbkami, trze górne o dolne sama nie wiem czemu a doprowadza mnie to do szału bo to zupełnie tak jakby ktoś gryzł wełnę albo pazurami jechał po szkolnej tablicy normalnie włosy mi dęba stają :):):):) Kati75 przepraszam za tabelkę, wizięłam ostatnią z brzegu myślałam że jak ostatnia to aktualna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej ale mam stron do nadrobienia-myslałm ze szybciorem cos odpisze a tu zonk-wszystko przez to ze przez burze nie miałam kilka dni internetu-jakas ogolna awaria u dostawców:( Patryk zasnał wiec zabieram sie za czytanie-moze zdąze zanim sie obudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotunia, ok. Testuje stopke. Od razu dorzucilam swoje tegoroczne zdjecia z kopenhaskiego ogrodu roz. Stokrotka, zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia! Justa, najwyzsza pora zebys tu zajrzala, tyle Cie nie bylo ;-) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, co do jubileuszy, to ja powoli juz szykuje sie do urodzin, i wczoraj zrobilam nazmówienie na party typu talezyki lubeczki zaproszenia balony czapeczki polecam stronke: www.ksenia.pl i Dawidek bedzie miał kubusiowe party..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, nie mam zwyczaju innych topików podczytywać bo nie mam czasu czesto nawet na nasz ale dzić przeszłam sie po kilku, i co,,,szok nie dość ze stron mają jakieś 300 mniej to nie które juz padły, normalnie nienormalne, nie wyobrażam sobie zeby tak o sobie przestac z wami rozmawiać choc co jakiś czas, chociaż przez moment zajrzec i dowiedzieć sie co u was, czy wszystko w pożądku,,,,przecież nie można sie przyjaźnic a po jakimś czasie sie poprostu nie odzywać, zerwać kontakt i cześć,,,,jak sie ciesze ze was mam i niech mi jakaś pojdzie na inne forum a nasze zostawi,,,,,normalnie ,,,, ah,,,,mmmmhhh,,,,, bedzie oj bedzie sie działo:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kotunia, ja tez sobie nie wyobrazam... Ma sie gorsze dni, ale tak calkiem zerwac kontakt??? Reperuje stopke bo sie link skubany nie otwieral, a chcialam zaprosic Was wszystkie na relaksujacy spacer po rozanym ogrodzie. Wezcie sobie rzoe na tapete w kompie, to sie Wam wiosennie zrobi ;-) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny !!! Myslalyscie o tym zeby napisac kilka cieplych słów o rok od nas mlodszym mamom??? Zaczyna sie lipiec, pamietacie jak bylysmy juz zestresowane rok temu??? A widziałam ze topik rodzacych w sierpniu 2007 istnieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko tak na krótko bo jestem w pracy jeszcze, wieczorem skubne więcej ekinio>> jak dobrze kojarze to wybieracie się do Łeby na wakacje. Na pewno bedziecie przejżdżać przez moje miasteczko. serdecznie zapraszamy na kawkę. napiszę Ci e-mailem nr tel do mnie to się zdzwonimy. pozdrawiam i całuski dla Kseni donn>> czy podjęłaś decyzję co do łóżeczka turystycznego?? bo chcemy kupić i zupełnie nie wiemy na jaki model się zdecydować Pozdrowionka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorcia>> właśnie dzisiaj mąż jedzie kupić ale co mu sie uda to nie wiem.... ale myślałam o takim http://www.czarodziej.pl/sklep/produkt/lozeczko_turystyczne_apollo.html albo o takim bo tanie jest http://www.czarodziej.pl/sklep/produkt/lozeczko_turystyczne_kojec_baby_dreams_simple.html widziałam ten fotelik coneco i wygląda super a czy on ma te atesty jakieś??? kupiłam Aurorze buty ... gucie...bardzo fajne....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi stopkami super pomysł odrazu widać kiedy misie urodzone :D a może wage i cm dodamy...?? a z tabelką to nie wiem jak uważacie że mają w niej wszyscy być nawet ci co niepiszą i nas olali to możemy zawsze do starej wrócić .. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o tabelke to mi jest \"wsio radno\" fajnie wyglada porównawczo-ale rownie dobrze mogłoby jej nie byc natomiast dane naszych dzieci w stopce -pomysł ok!!-wtedy nikt/nic sie nie zgubi etc ale piszcie piszcie co o tym sadzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narazie tylko test stopki, na nic więcej nie mam siły:( Chcę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysł z danymi w stopce, mogą być i urodzeniowe i te aktualne. Co wy na to? Ja tabeli i tak nie uzupełniam, bo się gubię w tym. basia 26 trzymaj się ciepło. Nic dziwnego, że takie stany dołowate Cię łapią, przeżyłaś ostatnio mocny wstrząs, z tego nie tak łatwo się pozbierać. Pisz jak najwięcej i nie rozmyślaj za dużo. Buziaki i uściski dla Ciebie i Dominiki :-) A dla męża pozdrowienia (żeby się nie czuł pominięty:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...IMIĘ DZIECKA....M-C.....KG/CM AKTUALNE......ZĄBKI ******************************************************** ****************** 1.Agata_27....Szymon.......11............9800gr/75cm...5 2.Annaa20 ......Wiktoria....11.................9800g/? ...6 3.Gorcia_27....Maciej.......11........... ...9200/82cm...4 4.Kotunia.....Aleksander....11............10,5kg/85cm...6 5.Justa29......Patryk........11............10200/76cm....5 6.Donn.........Aurora........11...............9000/74cm...8 7.Blondi-ania...Jakub........11............12,6 kg/88cm...7 8.Bernatka130......Bruno...11.............. 9500/74cm...5 9.Aga2424......Miłosz.......11...................10kg/......8 10.Moniap31.....Jaś.........10.............105 0kg/72cm..2 11.Jagna25......Marta........10................9700/.......5 12.Stokrotka_26 Wojtuś.....10.............1020/76 cm.. 4 13.Edusia……….Nelly..........10................7000/71cm... 14.Kika27......Natalia........10............. ..7800/71cm..2 15.BE_B.......Michaś.......10...............9130g/72cm...2 16.Evvik.........Bartuś......10...............8950/71cm...3 17.Maggiem...Marcelek.....10.............1000/74-80....6 18.Basia_26....Dominika....10...............8200/75cm...2 19.Diann.........Michaś.....10..................8kg/70cm... 20.Zuza29.......Pawełek....10..............8100/74cm...7 21.Roxelka.....Vanessa..... 10..............7300/80cm...5 22.Doris........Alicja.........10..............8230/74cm...4 23.Katienka...Weronika...10.............8620 g /72cm...4 24.Agula-kruszyna..Kasia...10.............9,5kg/80cm...4 25.Ali32.........Szymon......10................6680/66cm... 26.Kati75...Maximilian.....10............11600g/76cm....8 27.Oliwia13.....Piotr........10...............7800/72cm...2 28.Plusia....Maximilian......10.............9815g/74cm... 2 29.Kasia 30..Jakub.........10.................9820/...... ..4 30.Kpiotrowicz..Gabrysia..10...............85 00/72cm...2 31.Basia24.....Paulinka.....10..............93 00g/75cm...2 32.ToYaB.........Staś........10.............90 00 g/70cm...6 33.marsjanka..Agnieszka....10............9000 g/70cm...5 34.padlinka.........Emilka....10.............. 8350/71cm...7 35.z daleka A.....Kacperek..10................8830/....... 4 36.ekinio.........Ksenia........10................9300g/75...1 37.Lonta.........Beatka.......10..................10kg/......2 38.Milka102......Karolinka....10.................7000g/73...6 39. banka26.......Dawid.......11.............11100/79......7 Chyba aktualna tabelka z dodatkowymi okruszkami wagi Alusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja zmeczona i juz niemoge sie urlopu doczekać, mojemu meżowi dopiero dziś lekarz zdjagnozował zapalenie ucha środkowego i dostał antybiotyk, bo do tej poty to tylko ibupromem go lekarz leczył!!! od wczoraj ma siostrzeńca 7-latka to jest kochane dziecko tylko czasem sie obraża niewiedomo na oc, Ksenia też kochansza sie stała, tulińska, a przedewszystkim mamusi córeczka, to czasem niej mi sie podoba czasem bardziej, panna ma ostatnio zajęcie, bo nie mi przeszkadza klikać tylko Damiankowi , a on ją całuje tuli i pozwala na wszystko, Gorcia napisz gdzie ty mieszkasz? to moze na powrocie wstąpimy na kawusie to nasze szkraby sie poznają Kpiotorwicz kochana niemam pojecia co to moze być??? jak jutro mi sie uda to zadzwonie do siostry i zapytam, moze coś takiego miał któryś z jej chłopaków, i życze przespanej nocki Bernatka tustra w reserved są tragiczne, mają fajne ciuchy, ale jakwchodze coś przymierzyć to widze swoją pomarańczową skórkę na nogach i naczynka popękane, a i chyba z rzomiarówką mają coś nie tak!! bo kiedyś w XS sie mieściłam, a teraz M jest dla mnie dobra a S sie opina!!! dziwne bo waga ta co przed porodem, no i chiałam napisać że Twoja wizja sprzątania domu jest suuuuuper :D :D :D Co do tabelki to niech zostanie ta Donn bo tam widać jak nasze szkraby rosną, i przy okazji stopkę zmieniłam Moniap31 🌻 przytulam Cie mocno Benka my własnie chcieliśmy stone dla Ksen wykupić i orzez przypadek weszliśmy na te stone co dałaś linka Plusia 😘 jak ja ci zazdroszecz tych przespanych nocy, Ksenia czasem co godz sie budzi i to niejest fajne :( Edusia wybacz że sie nieodezwałam ale ostatnio padam, w pn napewno sie odezwe 😘 Dla wszystkich chorowitków zdrówka, Ksenia znów pokasłuje, Kotunia, Oliwia13, Basia 24, Basia_26, Blondi-ania, Stokrotka, Annaa20, Diann, Kati , Donn, Doris, Z dlaleka anglia, Justa29, Evvik, Padlinka, Be_B i inne dziewczyny wielkie buziaczki dla was i dla waszych pociech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Benka - jak tam zdrówko Dawidka? - Mam nadziej, że lepiej Stokrotka - heh - generalnie u przedszkolaków czesto zgrzytanie żebami może świadczyć o owsikach - tak powiedział pani doktor mojej szwagierce - ale to u przedszkolaka - u maluchów takich jak nasze to ja nie wiem co to może znaczyć - może miejsca na zęby śwędza i maluch próbuje jakos się \"drpać\"? Ekinio - zdrowia dla meża - mam nadzie, że twój TŻ dzielny - bo chory facet to większa katastrofa niż chore dziecko - marudzi za 4 - trzymam za Was kciuki:){kwiat] - dla Cieie Turystycznego łóżeczka kupno odłożyliśmy na później - na wakacje teściowa nam zabierze takie drewniane swoje - teściowie z całym majdanem zawsze na miesiąc wyjeżdżają do kilku pokojów w okolicach rabiki - my dołączymy do nich na jakies 2 tyg - tam całe bambetle będziemy mieć bo teściowa kursuje i tak na trasie Kraków - Raba - nie mamy gdzie wykorzystywać turyściaka - ech zjednej strony oszczędność a drugiej........ja tak chiałam mieć takie turystyczne :( Donn - te Baby dreams strasznie ładne Ech - ja uwielbiam swoje dziecko - ale są momenty, że niania na pełen etat albo jakaś inna forma możliwości cudzej opieki nad dzieckiem to by było suuuper - np. dziś - mogłabym sobie pójść na impeze z mężem a siedze przed kompem po 2 piwach bo zrobiliśmy czeski targ i na 2 godziny poszłam ja a potem zmieniłam męża i teraz bawi się on a ja za moment pewnie po2 piwach dostane kaca - izawsze kiedy musze wczesnie wyjść z imprezy to jest to fajna impreza - a jak moge siedzieć to często nie jest udana immmpreza - ostatnia udana to była z dziewczynami z forum a jak nam teściowa została z Brunkiem to 24 to siedziałm w ogródku piłam skisłe piwo i marzyłam żeby sobie pójść - ech - not o wypiłam swoje 2 piwa przydziałowe w swoje przydziałowe 2 godzin i siedze i myśle, że życie jest niesprawiedliwe bo losowaliśmy i druga zmiana wypadła M i on pewnie od rana będzi esiedziała tam piwko po 1zł. i świetna muzyka do tańczenia kupa strych znajomych i inne atrakcje - czasem tak strasnzie tęsknię za \"młodością\" - w sumie ciągle tęsknię - nie zal mi tylko jak leże z Brunkiem i wącham jak ślicznie pachnie takie dziecko a on mnie łapie za włosy i patrzy tymi niebieskimi śłepiami jakbym byla jego jedynym szczesciem i całym światem - ech Hehe - a co do jego niebieskich ślepiów - są bardziej widoczne bo obcieliśmy mu dziś tę jego fryzure na liderakapeli disco polo - teraz wygląd ajk (sory za porównanie) dziecko z litweskiego sierocińca bo okazało się, że moje dziecko nie lubi fryzjera - ale okazało się tak w połowie obcinania bo do połowy podobał mu się bajerancki fotel fryzjerski dla maluchów, któy wyglądał jak mały motor i panie mus ie podobały i dżwięk nożyczek - no aniołek - ale za długo siedzenia w jednym miejscu jak na moje dziecko w jednym miejscu i się poryczał posmarkał a to czego nie złapała fryzjerka łapałam ja już w domu - no normalnie masakra - jak TŻ zrobi zdjęcia to pokaże - heh - ja nie wiem czy lepsze disco polo czy mały hitler jugend pod prądem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Ostatnio tylko czytam a na pisanie brak czasu. Pogoda w Anglii mnie dobija. Ciagle leje i jest 15 stopni, gdzie te lato?:((( Maly chodzi caly czas w tych samych ciuchach a sliczne letnie kompleciki staja sie za male w szufladzie. Wydajemy kupe kasy za wynajecie domu, bo mi sie zachcialo domku z ogrodkiem a na trawce tylko krolik bryka:( My zagladamy przez szybe. Ojej co z moja kondycja?! Wlasnie musialam pobiec 3 raz do malego bo sie przebudzil i serce mi wali jakbym przebiegla kilometr. Dobra, to tyle marudzenia. Tak ogolnie to u nas super, maly jest kochany, rozrabia, krzyczy, wlazi wszedzie. Ostatnio zrobil sie pieszczoch straszny, nie moge go na minute zostawic, od taty ucieka i wyciaga rece zebym go wziela. Dziekuje za zdjecia, maluchy kochane i przesliczne. Podziwiam dziewczyny ktore potrafia dla kazdej osobno cos napisac, ja przepraszam ale sie gubie i wole pisac ogolnie do wszystkich. Mam pytanie co o tym sadzicie? Coreczka mojej znajomej skonczyla 9 miesiecy i jescze nie siedzi, jest bardzo spokojnym dzieckiem ale czy to nie powinno nie pokoic? pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek kochane:) Ja na sekundke,bo mam dzis mnostwo roboty. Dzis wieczorem wychodze na piwko z przyjaciólka,tak sie ciesze jak dziecko:)Ostatni raz z kolezankami bylam pod koniec stycznia i sie wtedy rozchorowałam i byla impreza do d... JUż żyje wieczorem! Co do tabelki to ja się dostosuję!Moja corcia za 3 tygodnie ma urodzinyyyy,robimy przyjecie na ok 25 osob,przygotowania trwaja,ustalam potrawy,wybieram dekoracje musze znalezc kamerzyste ktory uwieczni ten wyjatkowy dla nas dzien...i wszytsko jest dobrze,szkoda tylko ze moj ukochany,tatus Wikuni nie bedzie z nami w tym dniu:( aj koncze bo łzy ciekna mi po policzkach,udanego dzionka buziaki😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hee czesc dziwczyny... nadrabiam cczyt\\am... benka... a jednak to do mnie.. heee jestem banka..:) a co strony7 to super jest mozna, 2wwszystkie dekoracje skompletowac, ja dawidowi z kubusiem wszystko zamowilam... a dawis dalej kaszl;e, katar... juz oboje mamy dosyc, jeszcze za oknem taka okropna pogoda fuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sierpniowki macie jakies przepisiki na spagethi dla szkarbow, jesli tak to podajcie mi .Z gory dziekuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×