Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miki25

RODZIMY w SIERPNIU 2006

Polecane posty

hej ;) sprawdzam stopkę plusia>> dziękuję, ale musimy kupić jakieś \"firmowe\" zeby wrazie awarii można było zareklamować. Druga dzidzia w grudniu, a Maciulo na pewno nie będzie chciał opuścić jeszcze swojego królestwa donn>> napisz co kupił Twój mąż - jakie łożeczko ?? ekinio>> mieszkam w Bytowie, także na pewno będziecie jadąc na Łębe przejeżdzali. (ostatnie 120 km z Warszawy do Łeby w najkrótszej linii to Chojnice, Bytów, Lębork, Łeba) no chyba że zdecydujcie się na jakąś inną trase, ale ta jest najkrótsza z W-wy. Także zapraszamy serdecznie. Podaje Ci nr gg 4447264 odezwij się to podam Ci nr na komórkę żebyśmy się dokładnie umówiły Pozdrawiamy i życzymy udanej soboty. maciek z tatą na spacerze a ja kończe serniczka bo na 15 idziemy do teściowej na imieniny Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o wreszcie mi sie udalo do Was napisac ale z czytaniem jestem w plecy bo nie nadrobilam wszystkiego bo az 7 stron ale Wy lecicie z tym pisaniem:)U Nas z nowosci tyle ze Paulinka pomalu zaczyna raczkowac jak narazie to do tylu jej tylko wychodzi jak chce do przodu to pada na brzuch ale wierze w nia ze juz niebawem zacznie raczkowac.Stoi juz pewnie przy wszystkim i drepta trzymajac sie np.lozeczka tapczanu itd.jak mnie widzi mowi mama a Jak meza to tata:)juz kojazy:)Na babcie baba a tak to z niej straszna gadula caly czas gada po swojemu i przezywa.Juz umie jak kotek robi jak piesek i jak autko,macha na dowidzenia,pokazuje jakie dobre i jaka jest duza:)brawo kosi kosi itd.Pewnie Wasze tez to potrafia. Co do chlebka to Paulinka zjada caly srodek z duzej kromki z maselkiem i czasem jeszcze skorke wymamla.Oczywiscie popijajac herbatka.i to jej starcza tak na ok3 godz.Fotelik mamy duzy ale jeszcze go nie zamontowalismy jeszcze wozimy w tym malym. Witam nowe mamuski u Nas. Mam pytanko co myslicie o zrobieniu roczku w restauracji??Bo Ja mam taka ciocie co powiedziala ze jak zrobie w restauracji to mi to zaplaci a U Nas kiepsko jak narazie z kasa wiec sie zastanawiam czy nie skozystac.Ale z 2 str czy nie lepiej w domu doradzcie mi prosze. Postaram sie czesciej tu zagladac. W pracy teraz bede laczone grupy ojej az 40 dzieci w jednej sali na 4 opoekunki makabra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia24 ja nie mysle szalec z roczkiem-fakt swietowac bedziemy-ale mysle ze kawa TORT sałatka etc wystarczy zalezy czy bedziesz miec duzo osob (u nas bedzie ok 10)wiec pomiescimy sie w domu-podobnie zreszta jak na chrzcinach ja bym wolała za kaske od cioci cos dziecku kupic ew zostawic na pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Ja tez bym wolala za ta kase co ciocia wyda w knajpie zrobic w domu za polowe ceny a reszte malej cos kupic.My bedziemy mieli 15 osob i to tylko najblizsza rodzina.Chrzciny byly w domu wiec roczek moze tez ale wiesz jak to jest jak w domu to siedza goscie do nocy a jak w knajpce to szybciej.Moze glupie to co napisalam ale tak u nas jest ze zawsze siedzimy do pozna Ja mala klade i siedzimy do polnocy.A Ja potem ledwo zyjaca i tego bym chciala chyba uniknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja tylko na chwilke o 20 wyruszamy do Polski najpierw na obrzeza mazur a potem zachodniopomorskie obiecuje jak dorwe sie do komputera gdzies u kogos to sie odezwe Pozdrawiam Was bardzo cieplo i sciskam mocniutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu24,ja jak juz wczesniej chyba wspominałam robie urodziniki Wiki na dosc duzą ilośc osób,a mianowice na 25.Ja mam duze mieszkanie wiec robie w domku.Tez myslałam o tym aby zrobic imprezke w lokalu ale sa to spore koszta!Wiec mysle ze lepiej jest robic imprezke w domku.Popros ciocie aby dołozyła ci pieniazki do uroczystosci domowej,skoro chciała zafundowac urodzinki w lokalu!Takie jest mojue zdanie:) Kati75,jak bedziesz w zachodnipomorskim to zapraszam do Szczecina:)Buziaki udanej podrózy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jutro Piotrusia chrzciny, umeczona jestem jek dziki osioł. Będzie 18 osób, robimy w domu, gotuje wynajęta pani. Kurcze, ciekawe jak się Piotrus jutro zachowa w kościele. Trzymajcie kciuki, bo trochę się przejmuję, że będzie się wydzierał, bo mu nudno będzie. Ekinio jak będziecie jechać przez Chojnice to możecie odbic do mnie, około 30 km. Serdecznie zapraszam. Bardzo bym się cieszyła :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Gorcia odezwe sie do Ciebie na GG 🌻 Oliwia13 dziekuje za zaproszenie, wszystko zależeć bedzie od pogody, narazie nic nieobiecuje 🌻 Bernatka :) o tych chorobach facetów to świeta prawda kiedyś była mowa o kremach z filterm dal dzieci, mam ziajkę dla jest do bani, trudno sie wchłąnia i konsystencja nieciekawa, moze wiecie jaką konsystencje ma krem chiko 50+, lub mustella?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!! No i zaczelo sie .... Wyjechalismy 100km od domu i pekl pasek klinowy w samochodzie wiec pozdrawiam ze slonecznego wiednia :( Piekny poczatek urlopu na szczesccie przyjechal po nas znajomy i nie zdazylo sie to w czechac bo bylby problem wiec nie ma tego zlego... Czekamy na mechanika czy uda mu sie w niedziele zalatwic pasek co tu graniczy z cudem niestety. Tak wiec wszystko wskazuje na to ze wyruszamy jutro wieczorem-Podejscie drugie hihi anna20 jak bedziemy w Barlinku to napewno sie skontaktuje i wpadniemy do szczecina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Pawelka rocze zjezdza moj mezus z angolow, wiec pewnie cos poswietujemy :)) a za 27 dni mam 10 lat po slubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAM do was sprawe. Czy któraś miała wózek ROAN?? Jesli tak to jak sie sparawdził??Ile dziecko pojeżdziło w gondoli?? Jak sprawdza sie spacerowka?? Niedługo na świat przyjdzie mój synek i własnie zakupiłam ten wózek ale nie jestem pewna czy to dobry wybór. Moze któraś odpowie Pozdrawiam sierpniówki i maluszki ja mam termin na sierpien 2007:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aniusia, niestety nie posiadałam roana, ale znajoma ma i jeśli chodzi o gondolę to bardzo długo z niej korzystała do 7 miesiąca życia dziecka, gdy było starsze podkładała mu podusię pod plecy żeby więcej świata widziało, niestety spacerową wersją jeździła bardzo krótko bo przerzuciła się na lekką parasolkę, osobiście uważam że dobrze zrobiłaś bo napewno całą zimę gondolą przejeździsz a to bardzo ważne, ja niestety kupiłam wózek z bardzo małą gondolą taką jak ma quinny i już w środku stycznia musiałam małego dać do spacerowej wersji, a miał zaledwie 4,5 miesiąca. Głowa do góry wybór napewno był dobry :) ps. masz termin w moje urodziny :), też miałam termin taki sam jak ty ale dzidziuś przyszedł na świat 03 sierpnia 2006 pozdrawiam i szczęśliwego rozwiązania Dziewczyny tabelka jak dla mnie może być, bo przecież datę, wagę i cm urodzeniowe większość nas ma w stopce. Wojtuś przemierza sam już cały pokój :), na dworze nie chce chodzić sam tylko za jedną rączkę. Zgrzytanie zębów jak zauważyłam chyba jest poprostu badaniem co to mu wyrosło u góry :), pasożytów raczej nie ma. Ogólnie jestem przemęczona a do urlopu jeszcze miesiąc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...IMIĘ DZIECKA....M-C.....KG/CM AKTUALNE......ZĄBKI ******************************************************** ****************** 1.Agata_27....Szymon.......11............9800gr/75cm...5 2.Annaa20 ......Wiktoria....11.................9800g/? ...6 3.Gorcia_27....Maciej.......11........... ...9200/82cm...4 4.Kotunia.....Aleksander....11............10,5kg/85cm... 6 5.Justa29......Patryk........11............10200/76cm... .5 6.Donn.........Aurora........11...............9000/74cm. ..8 7.Blondi-ania...Jakub........11............12,6 kg/88cm...7 8.Bernatka130......Bruno...11.............. 9500/74cm...5 9.Aga2424......Miłosz.......11...................10kg/.. ....8 10.Moniap31.....Jaś.........10.............105 0kg/72cm..2 11.Jagna25......Marta........10................9700/.... ...5 12.Stokrotka_26 Wojtuś.....10.............10200/80 cm.. 4 13.Edusia……….Nelly..........10........ ........7000/71cm... 14.Kika27......Natalia........10............. ..7800/71cm..2 15.BE_B.......Michaś.......10...............9130g/72cm.. .2 16.Evvik.........Bartuś......10...............8950/71cm. ..3 17.Maggiem...Marcelek.....10.............1000/74-80....6 18.Basia_26....Dominika....10...............8200/75cm...2 19.Diann.........Michaś.....10..................8kg/70cm ... 20.Zuza29.......Pawełek....10..............8100/74cm...7 21.Roxelka.....Vanessa..... 10..............7300/80cm...5 22.Doris........Alicja.........10..............8230/74cm ...4 23.Katienka...Weronika...10.............8620 g /72cm...4 24.Agula-kruszyna..Kasia...10.............9,5kg/80cm...4 25.Ali32.........Szymon......10................6680/66cm ... 26.Kati75...Maximilian.....10............11600g/76cm.... 8 27.Oliwia13.....Piotr........10...............7800/72cm. ..2 28.Plusia....Maximilian......10.............9815g/74cm.. . 2 29.Kasia 30..Jakub.........10.................9820/...... ..4 30.Kpiotrowicz..Gabrysia..10...............85 00/72cm...2 31.Basia24.....Paulinka.....10..............93 00g/75cm...2 32.ToYaB.........Staś........10.............90 00 g/70cm...6 33.marsjanka..Agnieszka....10............9000 g/70cm...5 34.padlinka.........Emilka....10.............. 8350/71cm...7 35.z daleka A.....Kacperek..10................8830/....... 4 36.ekinio.........Ksenia........10................9300g/ 75...1 37.Lonta.........Beatka.......10..................10kg/. .....2 38.Milka102......Karolinka....10.................7000g/7 3...6 39. banka26.......Dawid.......11.............11100/79......7 Akutalizacja tabelki po wizycie u pediatry. Na kontroli pani dr stwierdziła że Wojtuś jest już zdrowy, jeszcze musimy odczekać tydzień żeby mógł dostać drugą dawkę pneumokoków. Kupiłam kojec i zrobiłam najlepszą rzecz pod słońcem, Wojtuś chętnie się w nim bawi i chodzi, upada chyba specjalnie bo mu się to upadanie podoba :), polecam, wogóle to żałuję że nie kupiłam od samego początku jakiejś małej kołyski a potem kojca, bo odkąd mam kojec to nie chce spać w łóżeczku :) pewnie dlatego że ma więcej miejsca, a śpi bardzo nie spokojnie i obija o szczebelki a w kojcu nie dość że dużo miejsca to jeszcze się nie obija. http://www.allegro.pl/item210401189_nowy_kojec_berber_horn_105x105_3_kolory.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniusiek🖐️ ja tzn moja córcia miała Roana model Marita:) Z gondoli byłam bardzo bardzo zadowolona i z reką na sercu mogę polecić ją każdej przyszłej mamie!!!!!!!!!!!!!!Wikunia w gondoli jezdziła prawie do 8 miesiąca!!!!!Czyli od połowy lipca do marca!Gondola jest duża,mozna dokupic śpiworek na zimę,ktory tez jest obszerny!Co do wersji spaerowej to bylam mniej zadowolona,poniewaz jest ona cięzka i jak chielismy gdzies pojechac samochodem to trzeba bylo odkrecac siedzisko składac stelarz( w wersji z gondola tez rozkładało sie wozek na 2 czesci ale miska byla wtedy mała i jakos to nam nie przeszkadzało).Kiedy moj mąz wyjechał za granice i zostałam z tym wielkim wozkiem sama to postanowiłam go zmienic na lżejsza spacerówke(8,5kg) bo jest mi lzej, czy np wniesc go jak jade do mamy po schodach,czy szybciej i łatwiej sklada sie go i wrzuca do bagaznika:) Mam nadzieje ze moj dosc obszerny opis zadowolił cie:) :) :) Zycze Ci szybkiego porodu i zdrowka tobie i synkowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Anna 20 ranny ptaszek z ciebie :) a kawusię to już piłaś? Ja jestem w trakcie kawy z mleczkiem, siedzę i sprawdzam absencję. Jak zwykle w poniedziałek dużo roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja juz w pracy... i chora na dodatek zreszta jak wszycy w dopmu Dawid skutecznie roznosił zarazki..:) ale sam jescze kaszle jutro kontrole mamy . zobaczymy czy cos tam słychac czy nie.. buziaki.. na caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Jaka szkoda ze juz po weekendzie, choc mialam nielada przezycie. rano w sobote kolo 6 godziny usłyszałam wielki HUK i znalazlam moje dziecko na podlodze....... ryczałam i trzesłam sie jak nigdy dotad. A bylo to tak, w nocy Marta zaczeła płakac i nie chciała zasnac, wiec zabrałam ja do siebie do łózka, spała pomiedzy mna a mezem... rana obudziła sie, wstała przy szczeblach i nie wiem jakim cudem przeszla przez glowe mojego meża ..... no i spadła z łózka przez nocny stolik, na szczescie nic sie nie stalo, ale co przezylam to moje... :( A od wczoraj Martula postanowila sie juz puszczac mebli :) co prawda po 7 krokach pada... ale okazalo sie ze i to tez gfajna zabawa wiec wczoraj caly czas wstawała przy stoliku i upadala na pupe,... heheh przynajmniej mialam ja z głowy, bo zabawa trwala dluuuugo. Stokrotka26 --- ja mam ten sam kojec i tez jestem zadowolona, ale ma mała wytrzymuje w nim gora godzine :) aha masz moze do niego materacyk, bo ja podłozylam koc, gdzyz podloze jest twarde. Milego dnia, wracam do pracy, bo poczatek miesiaca i trzeba zdazyc naliczyc wyplaty pracownikom :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko ja juz na nogach od 5.30,bp Wiki wczoraj poszła wczesnie spac o 19,wiec i wczesnie wstałą:) A kuwusię już piłam,po 6 :) Banka dużo zdrówka dla Ciebie i synusia!!!!😘 Miłego dzionka,Diann a ty gdzie sie podziewasz???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Jagna25 współczuję przeżyć ale upadki się zdarzają i będą zdarzać, potem będzie plac zabaw i nie raz rozbite kolano czy głowa :) Do kojca kupiłam materac o tych samych rozmiarach, kosztował 25 zł na aukcji z kojcem, tylko że facet nie wystawiał go na aukcji osobnej tylko tej samej i nie wiem co jest ale zawiesili mu konto a bardzo dużo u niego osób kupiło ten kojec i komentarza wystawić się nie da :( Ja na nogach też od 5.30, najpierw ja lecę do łazienki, potem budzę męża i on w łazience, w między czasie robię śniadanie do pracy, potem ubieram małego, potem o 6.30 jadę do pracy a mąż zabiera dziecko i wiezie do babci. Nie znoszę tej codziennej porannej gonitwy :(, kawa dopiero po 7.00 w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotko wiem wiem ze upadki to calkiem normalna rzecz, ale ona poleciala na glowe i to z calkiem wysokiego lozka, tyle dobrze ze na dywan i nie udezyla glowa w kaloryfer :) A do do wstawania, to chyba zadna z nas nie lubi tej rutyny :> ja budze sie dziennie o 4.45 :) potem przygotowuje malej mleko, i sprzatam kuchnie, przygotowuje malej wszystkie potrzebne rzeczy na caly dzien i przygotowuje sie do pracy, na szczescie nie musze małej budzc, bo niania przychodzi o 6.30 :) i zabiera mala do siebie. No a do kojca musze dokupic materacyk, bo koc, ktory wlozylam sie nie sprawdza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Doberek:) Widze ze wszystkie pracusie juz dawno na swoich stanowiskach, ja od 3 ygodni jestem z Alusiem bo mąz przejoł obowiązki w slkepie,,,,jak była wyprzedaż był ogrom ludzi i T nie chcciał zebym sie przemeczała:) wiec ja całą reszte obowiązków które wiązą sie z prowadzeniem działalności robie z Alusiem, ale przynajmniej nie musze uzerac sie z ludźmi w sklepie:) jak jest spokojnie to lubie tam być, ale jak jest młyn to dziękuje,,,, podziwiam wszystkie mamy które chodza na rano do pracy i wszystko potrafią super zorganizować....naprawde to doceniam, i wielkie UZNANIE!!!!!!!!!!!!!! Rozamwiałam wczoraj z Milką na gg prosiła zebym wszystkie mamusie na forum pozdrowiła, niestety nie ma czasu zeby wpaść na forum, bo duzo obowiazków a z jej dziadkiem nie jest za dobrze bo znowu coś sie ze zdrówkiem stało i jak to jest nieszczęścia chodza parami,,,,wiec Pozdrawiam gorąco od Milki Mam pytanie czy wasze dzieci tez lubia bawic sie pieluszka tetrowa?? bo Aluś uwielbia nazucać sobie na głowe i tak siedzi i czeka aż zaczniemy go szukac,,, i wołamy gdzie jest Aluś:) on ma ubaw po pachy, a jak sam siedzi w ł€zeczku to sam ze soba sie bawi nazucająć i ściągając sobie pieluszke z głowy....czy wasze pociechy też tak robią?? Co do urodzi to my chcemy zrobic gdzieś na powietrzu bo mamy małe mieszkanie a jak przyjdą goście,,,,ok15 osób to moze byc za ciasno, wiec szukamy miejsca na party na powietrzu, zeby mieć z glowy:)robimy w niedziele 22 czyli 3 dni przed urodzinami i mam nadzieje ze bedzie ładna pogoda,,,,bo w domu to chcyba goscie na raty musieli by przychodzić...mamy takiego cukiernika który pryqwatnie robi torty,,,,nie dosyć ze są przepyszne to i przesliczne,,,,w krztałcie postaci z bajek: kubuś, myszka miki teletubuś,,,,lub ze zdjęcia które chcesz ,,,,naprzykład swojego maluszka,,,,zdjecia sa drukowane na taki wielki opłatek, barwinikami spożywczymi, wiec zdjecie mzna normalnie pokroić i zjeść....musimy zamówic szukam łanego zdjęcia Alusia a jak nic nie znajde takiego tortowego to pewnie jakaś postać bedzie sie do alusia z bajki usmiechac :) na torcie,,, dobra ja sie biore za obowiazki, ALUŚ ZARAZ SPAĆ PÓJDZIE :) wiec czym predzej sie za nie biore:) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamusie:) Kotunia dzięki za pamięć i przekazanie wiadomości:). Dziś jednak postanowiłam zrobić sobie labę i czas spania Loli wykorzystać na przyjemności a rozmowa z Wami jest na pierwszym miejscu :) Z moim dziadkiem nieciekawie, po udarze mózgu nie ma co się spodziewać rewelacji, ale ciężko przejść do porządku dziennego nad taką chorobą. Karolinka ma przetkany kanalik:) Dziś dostała jakiegoś katarku, mam nadzieję, że to tylko na zęby i szybko przejdzie. Odkąd Karola sama wstaje ciężko ją uspać wieczorem, zamiast spać wstaje i cieszy michę:). W sobotę jedziemy na urlop i postanowiłam, że po powrocie czas zrezygnować z cyca, trochę mnie już męczy takie karmienie, choć rzadko już ją przystawiam. A króreś mamusie jeszcze karmią piersią? Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki kochane! Musze sie pochwalic ze troche mi sie Nelcie udaje przetrzymywac tz je ostatni raz cyca o 22 a pozniej kweka jeszcze gdzies tak kolo 1 do 3 ,ale dzis np obudzila sie o 5.30 i dopiero jadla cyca ,wiec moze mi sie uda ......jestem twarda ,mala probuje oczywiscie tym swoim kwekaniem ale po chwili znow zasypia,moze w koncu zrezygnuje z poplakiwania i bedzie spac !Jestem twarda bo juz nie moge z bolu ,bola mnie strasznie sutki i nawet masc nie pomaga ,nie wiem dlaczego ,bola mnie tak jakbym zaczynala dopiero co karmic ,w dzien juz mala nie dostaje musze nadrobic czytanko bo nie wiem co slychac Nelcia uwielbia ostatnio ciuchy ,bawi sie nimi,zaklada sobie na ramie lub na glowe ,mozna sie usmiac z niej,i oczywiscie strasznie lubi sie wyglupiac ze swoim starszym braciszkiem pozdrawiam wszystkie i trzymajcie kciuki (odnosnie tego cyca) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorcia >> kupiliśmy baby design simple jak dla mnie super jest leciutkie i łatwo sie składa... na weekend sie na wieś do rodziców i teściów wybraliśmy... Aurora sie tak wylatała że szok... śmiejemy sie że trzeba ją tam wywieść na troche .. :D buziole dla wszystkich i lece nadrabiać czytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolexa ale wredna ta opiekunka, przy moim temperamencie to pewnie krew by się polała, ty i tak delikatnie do tego podeszłaś. Jeśli masz możliwość siedzenia z dzieckiem w domu to super, ja niestety takiej możliwości nie mam, ale za to babcia jest opiekunką więc wiem że Wojtusiowi włos z głowy nie spadnie. Jakiś spadek ciśnienia mam bo już druga kawa a ja dalej ziewam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) donn>> podeślij link z adresem do strony tego łóżeczka, chociaż i tak musztarda po obiedzie bo wczoraj zamówiliśmy CAPELLA -1 u nas też przygotowania do roczku trwają wieczorkiem powysyłam zdjęcia bo mąż ma mi zgrać na kompa zrobione w ostatni weekend buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja krotko napisze tylko co u nas-wciaz mam zaleglosci z doczytaniem co piszecie-a zawsze bylam w miare na biezaco:( Patryk od 2ch dni mial chrypke -zero temperatury nic a nic wiecej tylko ta chrypka-dzisiaj rano zaczał troche marudzic-i dobrze ze poszlam z nim do lekarki-gardło,krtan i to ostre zapalenie-antybiotyk,syrop rozkurczowy,zyrtec...-ale chyba nie jest z nim tak zle bo energia go rozpiera:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dzisiejszych zdjęciach zobaczycie Michałka i padlinkową Emilkę :-) zapraszamy do oglądania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w srode otwieram swoj maly biznesilk:) rolletic studio....trzymac kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×