Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

channach--❤️ dzieki,dam rade,tak mysle..wiaa czyni cuda w oim przypadku...w tygodniu zaczynam robić wszystkie badania,potem wizyta kontrolna w maju i zobaczymy co dalej ściskam was mocno skarby😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapka-czytam twoje przezycia i nie moge wyjsc z podziwu jaka ty dzielna jestes...na prawde silna laska z Ciebie- i tak trzymaj!!!! ja czekam na pierwszy dzien @ i robie moje testy...moze cos konkretnego sie dowiem Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosik--musze byc silna,inaczej nie umiem...załamywanie nic nie da...co swoje pzresżłam,zostanie to we mie na zawsze,nawet jesli ebde miała gromadke dzieci kiedys,to i tak to maleństwo serce mi wypełnaić bedzie zawsze!!!!dam rade...nie wiem jak to bedzie ale bedzie dobzre... 😘 dla was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po świętach :) Dla zainteresowanych 18-28.IV - ŻÓŁTY TYDZEŃ :) Jak chcecie się zaszczepić to teraz będzie ciut taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asik2
Witajcie! Agapa- jesteś dzielną, silną kobietą. Cieszę się że jesteś już z nami. Za 3 m-ce będziemy ci kibicować w niedostaniu @. Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Agapko, strasznie się cieszę, że jesteś znów z nami! Podziwiam bardzo twoją postawę, bardzo chiałabym być tak silna jak ty! Te 3 miechy zlecą baaardzo szybko, zobaczysz! To bardzo ważne, że trafiłaś na lekarza znającego się na swoim fachu, do tego z ludzkim podejściem! Ja po Świętach obżarta jak nie wiem co... A teraz trzeba wrócić do obowiązków pisania pracy itp. :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jana- SERDECZNE GRATULACJE Z OKAZJI śLUBU I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA! :) :) :) Jak się czuje świeżo upieczona żonka? Napisz jak tam po uroczystości!!! P.S jeśli to możliwe prześlij jakąś fotkę z tego pieknego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah, właśnie, właśnie!!! Najlepsze życzenia dla Pani Młodej!!! Opisz nam jak było- na pewno cudownie:-) I fotkę, jak najbardziej też chcemy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wsyztskich po Świętach......wierzę że w kolejne bedziemy juz we trójkę :-)) o rany my dopiero wstalismy....musieliśmy odespać...a wczoraj świętowalismy zaręczyny znajomych...a w nocy wylądowalismy jeszcze w kinie na \"Plan doskonały\" całkiem ciekawy.... i tak Święta szybko minęły...oczywiscie lanie wodą tez było......i to tuz po północy...u teściów, skończyło się pod prysznicem i resztę wieczoru musiałam spedzić w szlafroku....było nas całkiem sporo przy stole a mój teściu wciąż mówi że oj za mało nas za mało :-)) i że jak my nie zabierzemy się za robotę to on to zrobi...oczywiscie ze swoja żoną...są jeszcze młodzi...i tez juz bardzo czekaja na wnuczka/ę :-))) JANA - GRATULACJE:-)))) życzę Wam dużo szcześcia i miłości.....i zrozumienia.... tak tak, fotke jak najbardziej chcemy:-))) agapko-trzymaj sie dzielnie...i pisz co u Ciebie.... pozdrowienia dla wszystkich:-)) dzis w domku więc pewnie jeszcze sie do Was odezwę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witajcie po świętach :) Agapko dobrze, że już jesteś w domu 🌻 J_A_N_A wszystkiego naj... na nowej drodze życia!!! (czekamy na opowieści) ❤️ Przed chwilą dostałam starter z perfumami z feromonami. Chyba działają, bo klienci tak się na mnie patrzyli, tacy mili , hihi ...tajna broń ... a zapachy cudowne...i bardzo trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeJ! Co jest? Dlaczego spadłyśmy tak daleko? Kamilla i inne kobiety, dlaczego się nie odzywacie? Przecież tak nam dobrze razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej !!!!!!!! Dziekuję wszystkim za życzenia!!!!!!!!! :) Wysłałam zdjęcia channach, karyn ,100kroci i darce. Poprosze o maila Asik25, Kamilli7 bo mam was w książce ale podpisane nie tak jak trzeba i nie wiem ktore sa wasze adresy , a nie chce wyslac zdjec przez pomyłke komu innemu. PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej!:) Asiku- jestem i pisze do Was :D Jana- podaję adres: dominika.wk@poczta.fm 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JANA- dziekuję za fotki. ślicznie razem wyglądacie :-)))Jana musisz wiecej jeśc bo taka drobinka z Ciebie :-)) i brzuszka wogóle nie widać :-)) a najpiekniejszy jest usmiech i szczęście wWaszych oczach:-)))powodzenia:-) Wasze fotki skłoniły mnie do wspomnień naszego ślubu.....oh, to był cudowny dzień...choć to było już 9 mcy temu...a mnie się wciąż wydaje tak niedawno...a czas tak szybko płynie...a my jesteśmy bardzo szczęśliwi...przed slubem długo mieszkaliśmy juz razem ale i tak teraz jest inaczej...jakos tak bardziej spokojnie.....i choć czasami są spięcia, bo oboje mamy mocne charaktery, no różnica wieku, to wiemy że poprostu musimy razem współpracować cokolwiek się nie dzieje :-)) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( a ja jeszcze nie mam zdjęcia od Jany.... darka-tak jak ty uwielbiam wspominać swój ślub i uwilabiam oglądć czyjeś śluby, zawsze mnie wzruszją! W sieprniu minie 2 rocznica naszego ślubu :D Prawdopodobnie 1.07 idziemy na ślub i weselicho mojej przyjacółki podstawówki-super!Nie moge się doczekać! Moja bliska kumpela urodziła 3 tyg temu córeczkę, ale się bidusia namęczyła. Od rana miała bóle, ale główka dziecka była wysoko i mała nie \"pchała się \" na świat. Po prawie całym dniu czekania (bólu i skurczy) lekarz zdecydował, że zrobi cesarkę. Przebijali jej pęcherz płodowy, wody płodowe były już mętne (żółte). Mała napiła się troszkę tych wód i miała zapalenie płuc. tak więc od razu była w inkubatorze (czy coś w tym stylu) i dostała 2 antybiotyki. Po ok tygodniu mojej kumpeli mieli zdjemować szwy, ale rana pękła, do tego dostało się zakażenie i musięli szyc jeszcze raz. Także po prawie 3 tyg wyszła na Świeta ze szpitala, a wczoraj mieli jej ściągąc szwy.... Koszmar! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilla- straszne, to co piszesz, nie chciałabym tego przechodzić, brrr!!! Ja też jeszcze nie dostałam zdjęcia od J_A_N_Y:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda, że istny koszmar.... Współcuję jej. Odwiedzałam ją w szpitalu. nawet widziłam córeczkę. Dość spora, bo ważyła ok 3500. Najgorsze to w szpitalu być 3 tyg- to przegięcie... Różnie to bywa z porodami. Sąsiadka rodziła ponad pół roku temu, poszło jej to bardzo szybko (bez znieczulenia...), ale to chyba dlatego, że córeczka pchała się na świat już od dłuższego czasu, dlatego mamusia miała już w 7 mc leki na podtrzymanie ciąży i musiała leżeć. Ale dziewczyny, nie martwmy się porodem, tego i tak nie da się za bardzo przewidzieć... Trzeba być dobrej myśli! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Kamilla i Asik :-)) to straszne co kobieta musi czasami przejść by cieszyć sie w domku swoim maleństwem.....miejmy nadzieje że u nas bedzie lepiej... co porabiacie? bo ja strasznie sie lenię po tych Świętach :-))...mój pojechał dziś w trasę z towarem i wróci póżno a ja nadrabiam zaległości domowe...u mamy juz dużo lepiej, właśnie samodzielnie wybrała się do fryzjera, a ja czekam na przyjaciółke, ma wpaść na babskie pogaduchy.... przesłałabym Wam teraz fotki Jany ale nie wiem czy powinnam, pewnie Jana wyśle je wam jeszcze dziś :-)) Kamilla- wyslij fotki ze Waszego ślubu:-)) chętnie poogladam też fotki reszty dziewczyn....to całkiem inaczej jak sobie kogos wyobrażasz i jak potem kogos zobaczysz :-)) miło jest Was poznawać:-)) mój mail: daria.d2@wp.pl :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam Wam napisac o tych badankach na toxo TOXO- u mnie IgG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie znów to samo...czy slowo toxo to jakiś tajemny szyfr??? badanka widział mój gin. i stwierdził że jest OK.że nie będę już musiała powtarzać w czasie ciąży...bo to znaczy że już jakiś kontakt z toxo był a chora teraz nie jestem. mówił że niebezpieczne jest gdy kobieta nie miała kontaktu z toxo przed ciążą to musi powtarzać wyniki w czasie trwania ciąży by to kontrolować....oj trochę to wszystko pomieszane...:-))mój śmieje się że zanim urodzi się baby to będziemy mogły doktorat pisać o zajściu w ciążę... (IgG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darka- :D :D :D ....znów spadłam z krzesła ze śmiechu jak przeczytałam post o toxo.... qurcze, chyba nie dowiem się jaki ten wynik Ci wyszedł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, czyli coś się dzieje gdy próbuję wpisac wyniki badania...... tym razem napisałam wynik na końcu i tekst poszedł w wynik nie... czyli trzeba inaczej... ilościowo- mniej niż 5 jakościowo- ujemny Kamilla napisz co Twój gin na Twoje wyniki :-) pozdrawaiam very wiosennie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kochane❤️ dziś troszkę lepeij sie czuje..chociaz jak mozna to nazwac lepiej,cały zcas próbuje sie czyms zajać i to chyba pomaga....w czerwcu bedziemy mieli remont wiec cas jakoś zleci,teraz bedziemy jeździć i wybierac co tzreba do roemontu i jkaoś poleci,bo jak by się iczym nie zajmowała to było by trudnijej a tak przynjamniej nie ma tyle czasu na myslenie zaczełam tez zbierac sie do robirnia badań na początek -toxoplazmoza -cytomegalia -hormony tarczycy w piatek ide do ogólnego po sierowanie na tarczyce wiec zacznuie sie troszkę dziac ..ale to dobzre przynajmneij zcas szybciej zleci kochane trzymam za ws kciuki jak naj mocniej❤️aby was szzcescie nie opuszczało i wszystko grało🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapka- zobaczysz, w czerwcu znowu odżyjesz, będziesz sie cieszyła starankami i wyczekiwaniem na 2 kreseczki. Wiem, to tylko słowa, tak naprawdę nie wiem co mogłabym napisać aby cię jakoś pocieszyć i podnieść na duchu. Ale jeszcze będzie dobrze i będziesz bardzo szczęśliwą mamusią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×