Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

witam wszystkich i gorąco i słonecznie pozdrawiam!!!!! dawno tu u Was nie byłam :-))... ostatnie dni były dla nas bardzo ciężkie... całe dnie spędzałam z mama w szpitalu...ciężko było..wlaka o życie...przetaczanie krwi...i ciagła walka ze swoim ciełem... ale na szczęście wszystko sie dobrze skończyło i od wczoraj mama dochodzi do siebie w domku...wczoraj padłam ze zmeczenia tak że zasnęłam razem z nia w łózku...ale przez to wszystko jeszcze bardziej sie do siebie zbliżyłyśmy.... pozdrawiamy wszystkich chorych wracajacych do zdrowia :-)) *agapa-ślicznie wygladasz...aż miło popatrzec na Twój brzusio :-)... * a u mnie @ :-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darka- to musiało być straszne przeżycie, ale na szczęście z tego co piszesz jest coraz lepiej. Pozdrowienia dla Mamy, niech szybko odzyskuje siły i wraca do zdrowia. @ w takiej sytuacji to pryszcz- może to już ostatnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeej, co jest! Czyzby znudził wam się ten topik??? Za bardzo was polubiłam żeby teraz topik miał iść w zapomnienie. Jeszcze wiele dobrych wiadomości mam zamiar tu przeczytać i... napisać też!:-) Kamilla- apeluję do ciebie jako do założycielki- nie pozwól zginąć temu topikowi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik--ja jestem ;) buźka😘 kamilko--no włąsnie a gdzie ty sie zgubiąłś?? wracaj!!;) darka--🌻 bedzie dobzre ;) buziolki pzresyłąm ogromne😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Do Kamili7: Tak masz rację, ten drugi lekarz powiedział że najpierw antybiotyk a potem ewentualnie dopiero ta szczepionka. A ten pierwszy od razu dał mi szczepionkę. Więc wybieram opcję z antybiotykiem, wykupiłam go własnie i czas zacząć się leczyć (jeszcze tak dużo antybiotyków nie brałam na raz, teraz mam 32 tabletki). Zobaczymy czy pomogą, jeśli nie trzeba będzie próbowac jeszcze czegos innego. A dzidzi musi jeszcze troche poczekać :( Poza tym boję się że jak zajdę w ciąże to koniec z moją pracą :( co za życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asik, apel przyjęty :D Założycielka prosi o zgłoeszeni się wszystkich zaginionych Dziewczyn z tego topiku- piszcie, bo zginiemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Właśnie Dziewczyny, gdzie Wy się podziewacie??!! Ja jestem z Wami cały czas, nie pisze jak jestem na uczelni, no albo gdzieś indziej :D darka- {kwiat] 🌻 🌻 dla mamy Agapa- wow! jaki fajny ten twój brzusio. Niegdy nie przypuszczałam, że w 12 tc można mieć taki (tzn. już widoczny)brzuszek..... :D Kamilkaaaa26- mnie też denerwuje jak musze brać antybiotyki, ale jak trzeba to trzeba! Najważniejsze, że masz plan działania , aby pozbyć się tych wrednych bakteri i o to chodzi. Po kuracji weźmiesz szczepionke i będziesz mieć spokój. Mówił Ci lekarz ile musisz odeczekać po szczepionce aby starać się o dzidzi?? I nie martw się , bo przypuszczam, iż szczepionka zadziała, pytanie tylko czy bedziesz mieć gotową szczpionkę (taką kupioną w aptece)czy autoszczepionkę? A pracą może wcale nie będzie tak źle... U mnie dziś już śnieg nie pada, jest troszkę słońca, ale nadal dość zimno!!! CHCĘ WIOSNĘ!!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to jestem jakas dziwna. Wydaje mi sie, ze mialam juz owulacje, bo ok 30 bolal mnie brzuch i tempka wzrosla. Tempka wzrosla nie za duzo (1,5\') ale byla zmana czasu i urlop wizc miezylam o roznych porach. Dzisiaj mnie znowu boli brzych i tempka znowu skoczyla o 1,5\'. Bez sensu. Na okres trochę za wczesnie bo mam dzisiaj 21 dzien. Ciaza raczej tez nie, bo jeszcze staramy sie uwazac, no ale zawsze moze byc wpadka ;) Moze jestem poprostu przeziebiona. Ale by bylo gdyby jednak fasolka :) Trzeba by odrezerwowac wczasy, no ale przeciez nie smucialbym sie :) Kupilismy dzisiaj kamere video. Mielismy kupic, jak bede w ciazy, ale maz sie uparl, ze chce miec juz na wczasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ostatnio dopadły mnie wątpliwości czy dobrze postąpiliśmy, że sie już postaraliśmy i od razu się udało. od stycznia przestałam brac tabsy, a po slubie jesteśmy pół roku. jak Wasze połówki się zachowują, cieszą się, są bardziej czuli czy są przy Was. mój mąż jakoś nie uzewnętrznia tego, że się cieszy, jak dostałam mocnych skórczów to zamiast do mnie się przytulić poszedł oglądać tv.dodam, żę zwijałam się z bólu. wiem, że ma teraz dużo stresów, bo zmienia pracę, ale wydaje mi się, że skoro zdecydował się, zę chcemy to teraz powinien się ze mną cieszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa - super wyglądasz 🌻 Darka jeszcze raz dużo zdrówka Twojej Mamie, wiem co przezywasz, ale będzie dobrze. U nas wszystko wraca do normy, ale niepokuj ciągle jest, czy wszystko będzie dobrze z Tatą. Najważniejsze, że Twoja Mama w domu. Asik25, Kamila7 ja już jestem :) miałam duzo pracy...walczę o swoje stanowisko pracy, żeby nie zamkneli, bo wtedy nici ze starań. Kamilaaaa26 antybiutyk napewno pomoże, a dostałaś dawkę dużą, tylko, że czasu trzeba, żeby wyleczyć. 100krocia fajnie że macie kamerkę, ja mam w aparacie cyfr. i sa takie jaja jak oglądamy siebie. Zawsze kupa smiechu...A teraz zaczną się grile, wyjazdy to jak znalazł! K ala daj mu trochę czasu, faceci tacy są, że duszą wszystko w sobie. Założę się ze nie szło mu oglądanie TV. Oprócz pracy o którą walczę, zaczeliśmy znowu remont. Oczywiście wszystko robimy sami, wariactwo (bo zero życia prywatnego) ale jaka frajda :) A w zasadzie słońce świeci weekend się zaczyna i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypominam :) TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.........13.04..........TSH,Tf3, Tf4,anty-TPO, morfologia 100krocia......................24....Rybnik.......13.04.........TSH, T3,T4,ATPO emilee.........Emilia.......27....Tczew.........ok8-10.02.....? Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........17. 04.....ogólne, TSH darka.........daria..........29....Malbork...... 02.04........ogólne --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............7...........10.04 Moluś..........Joanna.....29....Koło.......STARANIE ZAWIESZONE julk_a..........Sylwia.....31....Szczecin..............2..............25-26.02 emilcia26......Emila......26....Elbląg..................2..............13.02-- G*O*S*I*K....Gosia......28......Olsztyn...............2.......... --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS kwiat4......Ania.....24.........Śląsk.........5.......wrzesień......?.......5 Folikk......Zuzia.....30.........Śląsk........10......2pażdziernik...?.....5 Mikołajka..Monika...26........Wa-wa.......8/9....pażdziernik....?.....3 Agapka.....Emilka....22........Płock.........9....21październik...?......3 J_A_N_A...Joanna....23....Zielona Góra....9......4listopad.......?.....6 k ala....Kalina.......26.....Gdańsk...........6.....19 listopad........?....2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, nareszcie jesteście Dziewczyny :D Karyn- jak przeczytałam o grilu to musiałam ślinę wycierać z klawiatury.... Mniammmmmm!!!!! Nie moge się doczekać! 100krocia-kamerka to fajna rzecz, wiem coś o tym ;), mamy np. pare wakacji zrejestrowanych w ten sposób . A jak pojawi się dzidzi na świecie to dopiero fajana i bardzo przydatna rzecz.Można po latach oglądać jak wyglądał taki mały baobas :D K ala - nie martw się, faceci to inny gatunek....myślą w zupełnie inaczej niż my! Może mąż potrzebuje troszkę czasu aby przyzwyczaić się do tej myśli, że będzie tatą, musi sobie to wszystko sam poukładać. Nam, kobieta jest łatwiej, bo nosimy dzidzie w sobie. 👄 Ja mam już wyniki badań, które ostatnio robiłam: HBs atygen -ujemny toxo -ujemny różyczka- dodatni cytomegalia- ujemny p. anty HCV -ujemny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOO! Też bym zjadła coś z grilla!!!! I dużo keczupu superostrego!!! I batonika nadziewanego czekoladowego!!!!!!!!!!!!!!!!! Kamilla7 a na badanie na toxo trzeba iść na czczo czy coś bo się nie znam, a w poniedziałek ide w końcu to badanie zrobić. Powinnam przed ciążą, ale jakoś się nie zebrałam...I jak to się robi? Po prostu pobierają krew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jana- na toxo nie trzeba być na czczo,to zwykłe pobranie krwi jak na morfologię i tyle. Miłego❤️ weekendu Wam życzę ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, od jakiegos czasu przygladam sie tej stronce i musze powiedzic ze bardzo mi sie spodobala.duzo pozytywnych fluidow.zaczelam czyatac od 1 strony kiedy AGAPA sataral sie o dzicie a traz przeczytalam ze jest juz w 12 tc to super gratulacje.przyznam sie ze bardzo zazdroszcze, ale tak pozytrywnie.tez bardzo, bardzo chcemy miec dzidzie.staramy sie od grudnia, myslicie ze musimy sie jeszcze uzbroic w cierpliwosc?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam zapytac jak mozna sie wpisac w ta tabelke starjacych sie.mam jakies dziwne przeczucie ze mi przyniesiecie szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Aleksandramiło Cie poznać 🌻skopiuj tabelkę i wpisz się ;) a ja dziś zamiast sobie pospac to co robie...slęcze na necie :P a obiecałam sobei ze odeśpie w sobote :P ale co mam zrobic jak sie przyzwyczaiłam do rannego wstawania ;) wczoraj zakupiłam superowe spodnie na ciążę(w używaku za 10 zł ) ale normalnie kalsa i pasują jak ulał ;) dzis jadę na zakupki do stolicy ;) chce sobie cosik na świta kupić ;) buziaki dla WAs dziewczyny🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie kobitki i pozdrwiam Was gorąco... oj coś słabo ostatnio piszemy.... * witam aleksandrę- śmiało wpisuj się do tabelki...tu są naprawde dobre fluidy..:-)))) * agapa- pochwal się co dziś kupiłaś...napewno bedziesz ślicznie wygladać w te Swięta z brzuszkiem :-))) * Kamilla- super że zrobiłaś sobie te wszystkie badania :-)...i z tego co piszesz to różyczke masz z głowy, ale chyba czeka Cię szczepienie na żółtaczke typu B.warto, polecam...i wiesz co mam takie same wyniki...choć na cytomegalię i tarczycę planuje w przyszłym tygodniu..UF i to bedzie już chyba komplet!!!...a na B miałam już II dawke szczepienia a III w sierpniu...ale to nie przeszkadza w planowniu dzidzi :-))))) a i myślę że warto też sprawdzić grupę krwi (Rh) by wylkuczyc konflikt:-))ale to pewnie juz zrobiłas :-)) * u mamy coraz lepiej -planujemy święta..i to zmusza ją do wstawania :-) a z powodu dietu mamy na stole w tym roku będa inne potrawy...my zawsze mamy wariackie święta :-)) i mąż i ja mamy tu dużą rodzinkę...wiec biegamy od jednych do drugich...ale mam nadzieje że jak będzie dzidzia :-)) to oni beda odwiedzać nas... i powiem wam że choroba bliskich dużo zmienia np.: podejście do Swiąt...i nie ważne już jest czy okna są umyte ale to by wstać, by móc coś zrobić samemu...by cieszyć się tym że jesteśmy razem i poprostu posiedzieć razem...porozmawiać ...pobyć ze soba...i jak nigdy, mama w tym roku jest wyjątkowo spokojna...zawsze wariowała by wszystko było wysprzątane, ugotowane, upieczone, by wszyscy byli i by wszystko było tak jak zaplanowała...a teraz pełen luz...wszyscy cieszymy sie że mama jest w domku i że wraca do zdrowia...planujemy w Swięta pojechać nan Morze... ostatnio mój gin. pożegnał mnie mówiąc: \"gratuluję zdrowia, ale pamietaj że nie jest nam ono dane raz na zawsze...że trzeba o nie dbać...\" tak więc WSZYSTKIM życzę DUŻO ZDROWIA I SPOKOJU.... *spadam robić obiadek-dziś nasze ulubione spahethi i lecę do mamy... papapapapapappapapapapapapapppapapapappppapapapapappapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darka--oj zakupki mi sie w miare udały;) ale kupiłam to po co sie nei wybieraąłm;P chiałam spodenki ciażowe a kupiłam bluzke i torebke :P ale po spodnie wybiore sie ejszcze w inny dzień ;) 😘dla ciebie😘 a wy gdzie się dziewczęta podziewcie??? co??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............7...........10.04 Moluś..........Joanna.....29....Koło.......STARANIE ZAWIESZONE julk_a..........Sylwia.....31....Szczecin..............2..............25-26.02 emilcia26......Emila......26....Elbląg..................2..............13.02-- G*O*S*I*K....Gosia......28......Olsztyn............... aleksandra.....alex......28.....londyn...............4.............10.04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej darka i agapa wlasnie wrocilam do domu.przyznam sie ze myslam czy mi ktos odpowiedzial.dzieki za powitanie.co do zakupow agapa to bedziesz miala dobra wymowke zeby sie jeszcze raz wybrac. hej darka,nie znam dokladnie historii, ale zrozumialam ze mialas chora mame.najwazniejsze ze jest juz w domu. poza tym to zazdroszcze wam swiat z rodzinka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.........13.04..........TSH,Tf3, Tf4,ATPO, morf. 100krocia......................24....Rybnik.......13.04.........TSH, T3,T4,ATPO emilee.........Emilia.......27....Tczew.........ok8-10.02.....? Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........17. 04.....ogólne, TSH darka.........daria..........29....Malbork...... 02.04........ogólne --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............7...........10.04 Moluś..........Joanna.....29....Koło.......STARANIE ZAWIESZONE julk_a..........Sylwia.....31....Szczecin..............2..............25-26.02 emilcia26......Emila......26....Elbląg..................2..............13.02-- G*O*S*I*K....Gosia......28......Olsztyn...............2.......... aleksandra.....alex......28.....londyn.................4.............10.04 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS kwiat4......Ania.....24.........Śląsk.........5.......wrzesień......?.......5 Folikk......Zuzia.....30.........Śląsk........10......2pażdziernik...?.....5 Mikołajka..Monika...26........Wa-wa.......8/9....pażdziernik....?.....3 Agapka.....Emilka....22........Płock.........9....21październik...?......3 J_A_N_A...Joanna....23....Zielona Góra....9......4listopad.......?.....6 k ala....Kalina.......26.....Gdańsk...........6.....19 listopad........?....2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agapak co tzn tc i lcs w tabelce, moze to glupie pytanie ale nie moge wymyslec? poza tym proponuje dodanie jeszcze jednej rubryczki w tabelce, ktora powie ile cyklow wam zajelo, az sie udalo zajsc w ciaze. to dla takich jak ja co jeszcze musza byc cierpliwe, co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB Kamilla7.......Dominika...23....Kraków.........13.04..........TSH,Tf3, Tf4,ATPO, morf. 100krocia......................24....Rybnik.......13.04.........TSH, T3,T4,ATPO emilee.........Emilia.......27....Tczew.........ok8-10.02.....? Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........17. 04.....ogólne, TSH darka.........daria..........29....Malbork...... 02.04........ogólne --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk..............7...........10.04 Moluś..........Joanna.....29....Koło.......STARANIE ZAWIESZONE julk_a..........Sylwia.....31....Szczecin..............2..............25-26.02 emilcia26......Emila......26....Elbląg..................2..............13.02-- G*O*S*I*K....Gosia......28......Olsztyn...............2.......... aleksandra.....alex......28.....londyn.................4.............10.04 --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć...LCS kwiat4......Ania.....24.........Śląsk.........5.......wrzesień......?.......5 Folikk......Zuzia.....30.........Śląsk........10......2pażdziernik...?.....5 Mikołajka..Monika...26........Wa-wa.......8/9....pażdziernik....?.....3 Agapka.....Emilka....22........Płock.........13....21październik lub 1 listopad...?......3 J_A_N_A...Joanna....23....Zielona Góra....9......4listopad.......?.....6 k ala....Kalina.......26.....Gdańsk...........6.....19 listopad........?....2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! 👄 Witaj Aleksandra78! Miło,że postanowiłaś z nami zostać. Domyślam sie jakie to czekanie jest dobijające, ale wydaje mi sie , ze musisz być cierpliwa- minęły Ci chyba 3-4 cykle, a statystycznie przeciętnje parze daję się 3 mc na zajście w ciąże.... także uszy do góry!Będzie dobrze!!!! Ja sobie okienka w domeczku wymyłam... tak już na Śięta ;) Rano byliśmy z mężem na zakupach po ubranka. Mężowi kupiliśmy spodenki kurteczkę, ja sobie też kupiłam spodenki i płaszczyk na wiosnę :D A w zeszłym tygodniu kupiłam sobie marynarkę na Święta :D :D :D, mam też do tego spódniczkę, więc jestem gotowa :D darka-to bardzo ważne co napisałaś o tym \"nie spieszeniu się \" i zwróceniu uwagi ku rzeczom naprawdę istotym czyli o czasie poswięconym rodzinie... Trzeba sie cieszyć sobą, nie tracić czasu na mało istotne sprawy. Co do moich badań, to grupę krwi jeszcze raz powtórzę, ale mamy z Mężem taką samą gr, więc nie ma problemu :D Cały czas myślę o tej szczepionce na żółtaczkę B... chyba ją zrobię. Musze się jeszce z gibem skonsultowac co i jak. Mam jeszce wynik z p.anty TG (taczyca) jest w normie. Agapa- jak to jest z Twoim terminem porodu? Chodzi o tą różnicę między wiekiem ciąży (data ostatniej miesiączki), a wiekiem zarodka (data ost @ + dwa tyg)?? Życzę Wam miłej ❤️ sobotki , i udanej niedzieli 👄 !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello;) witamw palmową niedzielę,ale sie wsyspalismy z dzidzią:) miło i przyjemnie i te słońce teraz ;) kamilko--według ostatniej @ termin mam an 21 październik,ale z usg wychodzi na 1 listopada poniewaz tak rozwija sie moja dzidzia ,usg wyliczyłao z dnia zapłodnienia:) a ze mialam nie regularne @ to by sie zgadzało ze zapłodnienie było póxniej:) ale każą liczyć od ostatniej@ wiec mam dwa suwaczki jden z jednym terminem a drugi z drugim:) alew środe mam wizyte u mojej pani doktor i wtedy sie zpytam jak mam liczyc i który termin jest realniejszy ;) ja uwaz ma ze ten na 1 listopada poniewaz dzidzia tak tez sie rozwija ;) buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* aleksandra- gdzie mieszkasz w L? ja długo mieszkałam w SW...a tam jest najlepszy szpital dla małych dzieciaczków...pozdrawiam :-))) * agapa- oj ja tez sobie dziś pospałam...to pewnie dlatego że u mnie pada:-(( ..nie martw sie tymi obliczeniami,dzidzia i tak przyjdzie na świat kiedy bedzie gotowa i kiedy bedzie chciała....nie pytajac nikogo o zdanie...a od tych obliczeń w normie sa odchylenia ok 2tyg....a pażdziernik to super miesiąc :-)))...ja też urodziłam się w pażdzierniku...a skorpion to wcale nie jest taki grożny i zły znak jak wszyscy uważają :-)) a myslicie juz o imieniu dla dzidzi??? * Kamilla- kiedy robiłas badanie na tarczycę:-))...chodzi mi o dzień cyklu...czy to ma znaczenie przy takim badaniu??? ...:-)).....POZDRAWIAM WSZYSTKICH BARDZO NIEDZIELNIE.....:-)).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×