Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamilla7

Planujące ciążę!

Polecane posty

hellooo, ale dzis piekny dzien...w sam raz-25 stopni...! Asia dzieki za zdjecia...wygladasz na wypoczeta wiec na pewno wyjazd sie udal...a moze cos jeszcze przywiozlas, oprocz dobrego humorku...;) starsznie sie ciesze ze wakacje sie zaczynaja wiec kazda bedzie sie mogla pochwalic jakimis pieknymi zdjeciami! Jana-a u Ciebie w koncu zaczelo byc widac brzuszek-najwyzsszy czas! ja dostaje lekkiego wybrzuszenia ale to raczej z przejedzenia...;) w nastepnym tygodniu ide farbowac wlosy-na braz...mam nadzieje ze jakos bede wygladac... daria w koncu jestes! a czemu mialas takie opoznienie z ta @?-az siedem dni?! mialam mala nadzieje ze wrocisz z dobrymi nowinami...ale co tam teraz wkacje-sam relaks-wiec na pewno sie uda! pamietaj ze nie od razu rzym zbudowali, a to byla twoja piersza proba-taka rozgrzewka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaa26
Asik25, Chanah, J_A_N_A dzięki piękne za fotki, są świetne, brzuszki cudowne. Ale widzę że ciąza wam służy, nawet zbędnych kilkogramów nie przybywa. Też tak bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta78
witam wszystkie dziewczynki:) alez tu dzis ruch!!!az milo:)szkoda tylko,ze ja wstaje jak wy sie powoli rozchodzicie no ale takie zycie:) Asik25,G*OS*I*K-jeszcze raz dzieki za foty,bardzo mi milo ujrzec wasze sliczne lica:) a reszte tez poprosze o te foty,o ktorych tu sie tyle mowi:)czekam na brzuszki ,na usg,i na wszystkie inne sliczne panny i nie tylko:)obiecuje od razu odeslac swoje bo tak bedzie fajniej do siebie pisac,wiedzac kto sie tam kryje za sterami a co do checi poznania plci dziecka to moja(jak bede w ciazy)jest ogromna!!!!!!!!!i nawet te 4 czy 5 miesiecy wydawalo mi sie za dlugo zeby zyc w niewiedzy i znalazlam tu w stanach takie specjalny zestaw co sie kupuje za 25$ i tam jest taki formularz,ktory sie wypelnia i specjalne miejsce na 3 oddzielne krople krwi,ktore sie upuszcza z palca,potem sie zabezpiecza i wysyla jednodniowym priorytetem do laboratorium,ktore to bada za kolejne 250$ i do 48 godzin.dostaje sie na maila odp. co tam w brzuszku siedzi i to na 99,9% A CO NAJLEPSZE-te badania mozna juz robic po 5 tyg.ciazy!!!! i choc jest dosc kosztowne to nikt mnie nie powstrzyma przed jego zrobieniem bo ja jestem z natury bardzo ciekawska i niecierpliwa istota:)napisalam wam to jako ciekawostke a jak ktos chce o tym poczytac szerzej to tu jest stronka http://www.pregnancystore.com/baby_gender_mentor.htm sciskam was wszystkie goraco i przesylam duzo slonca bo mam sie czy dzielic:) czekam na foty!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Greta, a gdzies ty takie cudko wynalzala?! u nas tego nie widzialalm-ale jak 22 nie powiedza mi plci to chyba tez zaczne poszukiwania tego urzadzenia..;) ale jestem dzis zmeczona-prawie jak codzien...moja ginekolozka powiedzioala, ze pierw musi zobaczyc moje wyniki krwi zeby mi cos zapisac na to zmeczenie...ja juz usypiam w robocie-a tu jeszcze 5 godzin!!! zeby tylko sie ocucic, to zaczynam przegladac oferty biur podrozy na wakacje-to mnie troche ozywia..:D trzymajcie sie laski,paaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta78
G*OS*I*K-ty z canady mozesz spokojnie wysylac,zamow sobie przez internet ten zestawik potem fedexem wysylasz i tyle:)za 48 godzin masz odpowiedz na maillu i mozesz zrobic niespodzianke swojemu milemu:)wejdz na ta stronke albo wpisz do googla BABY GENDER MENTOR i ci wyskoczy wszystko na ten temat:)koniecznie daj znac jesli sie na to zdecydujesz bo bardzo jestem ciekawa!!! trzymajcie sie wszystkie i wysylajcie foty!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem..... Ja po 1,5 godzinnej drzemce :) Jak się cieszę, bo dostałam w patek wolne ... ale w sobotę mam ostatnią, najgorsza część FCE, aż 5 godzin trwa! Chnnah-fanastyczna sesja z mężem!!! Oby Kubuś jednak został w brzuszku jak najdłużej! Jana- jaki śliczny brzuszek!!! Ja też chcę już taki.....;) Asiku- dziękuje za fotki, wyglądasz na baaardzo zadowoloną, mam nadzieję, ze to dlatego że tak naprawdę na tych zdjęcach nie jesteś sama...:) Jak znajde troszkę czasu to podeślę swoje fotki. 👄 buźka dl awszystkich!!!! p.s Mój właśnie szykuje się do ogladania meczu.... ach, Ci faceci ;) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
składam zażalenie nei dotałam fotek od chanach!!! uciekam an meczyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta78
J-A-N-A-jeszcze nic nie doszlo ale czekam z niecierpliwoscia:) dla pewnosci jeszcze raz podaje moj adres dla wszystkich ,ktore beda tak mile i podesla mi foteczke:) milego wieczoru dziewczynki i owocnych nocek:) juz sie nie moge doczekac az ja zaczne legalnie starac sie o pisklaczka,to bedzie cudowny czas w moim zyciu....mam nadzieje,ze rowniez owocny:) dobranoc wszystkim szykujacym sie do lozeczka a ja zmykam do pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta78
adresik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chanach--spoczko;) buziaki na dobranoc a od wczoraj postanowione...po tym @ zaczynam staranka...w sumie to dopiero drugi cykl minie.....ale w lipcu miniie 3 miesiace tyle ile kaza l lekarz.....a pierwszy cykl był długi wiec dlatego tak wyszło...trzymac kciuki za mnie w lipcu ;) buxka!!!!!! dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laski! Widzę że nie tylko ja mam problemiki z pocztą.... U nas dziś ładna pogoda i zaczynamy za chwilę grilowanko. Przyznam się Wam że spaliśmy dziś z mężem do 11!!!!!!!!!!!!!!!! Wstyd! Ale szczerze mówiąc ja mogłabym spać nawet do 7 wieczór :D pozdrawiam i uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilkaaaaa26
My też dzis wstaliśmy prze 11 :) Muszę sie z wami pożegnać na 2 tygodnie. Odezwe się jak wróce z urlopu. Ciekawe ile sie przez ten czas pozmienia, ile nowych fasolek będzie. A teraz zmykam się pakować bo się nie wyrobię. Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość greta78
witam wszystkie mile osobki z bardzo milego topicu!!!! J-A-N-A-dzieki za foty:),przeslicznie ci w tej ciazy,zazdroszcze bo mnie ciaza rozwali we wszystkie strony swiata :)))a ty sobie dalej szczuplutenka z doklejonym brzuszkiem:)))tak trzymaj i nie daj sie pokusom to po porodzie bedziesz od razu mamuska laseczka:))odeslalam swoje,mam nadzie,ze dojda channach-czaekam na te obiecane foty z niecierpliwoscia:) a cala reszte tez poprosze bo to jest bardzo fajne uczucie po kolei was tak wszystkie ogladac jak sie wylaniacie takie sliczne dziewczyny zza tych topicowych nickow:) milego dnia zycze wszystkim i ide zrobic kawusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj my też dziś pospaliśmy:-) ale jak się wraca do domku rano .....:-) poimprezowalismy troszkę wczoraj :-) Kamilkaa- :-) udanych wakacji:-)wracaj do nas zdrowa i szczęśliwa:-)nie mam twojego maila. jak wrocisz to się wymienimy fotkami:-) Kamila- :-)powodzenia na FC:-) cięzko ale to sie da przeżyć:-) wyśpij się dobrze przed, zjedz śniadanko i do dzieła:-)i pamietaj o czasie, bo 5 h to dużo ale to jest akurat tyle ile na napisanie tego wszystkiego potrzeba, dasz radę:-) GOSIK- a kiedy zobaczymy twój brzuszek?wyślij jakieś fotki:-)nie wiem co się stało że moja @ przesunęła się aż o 7 dni,sama byłam bardzo zdziwiona, emocje wzięły górę:-)a myślałam ze podejdę do staranek na luzie i nie będę o tym tyle myślała:-) Greta- :-) zaraz cos wyślę, czekam na re:-) pozdrawiam was wszystkie bardzo gorąco:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dzisiaj znowu w pracy, ale za to zaraz sobota i niedziela to znowu sobie pośpię:-) Greta- dziękuję za zdjęcia, śliczna z was para:-) Kamilkaaa mi nie przesłała zdjęć i chyba będę musiała trochę na nie poczekać... Miłego urlopu! Kamilla7- będziemy całą sootę trzymać kciuki! Na pewno dasz radę!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Agapka, widzę że też jesteś, czyli nie jestem tak całkiem sama:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hello wszystkim !? i juz poprawiam tabelke :) TABELA I PRZYGOTOWUJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO.....TERMIN @......ZB 100krocia......................24....Rybnik.......30.06.........TSH, T3,T4,ATPO Karyn.........Kasia..........25....Bielsk.........29-30. 06.....ogólne, TSH Agapka.....Emilka....22........Płock...........około 23,06.....tsh,cytologia,toxo,cytomegalia,rózyczka,grupa krwi,morfologia,antyfosfolipidy Moluś..........Joanna.....29....Koło.............?.................? Kamilkaaaa26.....Ania...26....małopolska.........22.06.........cytologia, tsh, hbs gosia80......gosia......26......różnie......różyczka,gr.krwi,cytologia Mila1970....Emilia......36......Gdańsk...?.............? greta78....karolina.....27destin(floryda)......ok.01.07.......jeszcze zadne --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA II STARAJĄCE SIĘ NICK.......... IMIĘ .....WIEK ....MIASTO...... CYKL STARAŃ ..TERMIN Rosa...........Bozena.....28....Rybnik................\"x\"...........10.07 Asik25........ Joanna.....26....DolnyŚląsk.............10...........27.06 darka..........daria.......29....Malbork.................0...........01.06 Niikola........Marzena...26.....południePL.............0.............. ?.. --------------------------------------------------------------------------------------- TABELA III PRZYSZŁE MAMUSIE Nick.........IMIĘ.....Wiek.......MIASTO....TC....Poród..........Płeć.LCS J_A_N_A...Joanna...23.....ZielonaGóra....19....3/4listopad......?.....6 G*O*S*I*K...Gosia....28........Olsztyn..........Styczen07................5 Miama.......Lidia......26......południePL....11.....styczeń07....?......2 Aleksandra.............28.......londyn.........?.......styczen 07?.......... Kamilla7...Dominika...23......Kraków.......3/4......Luty.07......?.....1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dlaczego ja jeszcze nie widzialam waszych zdjec ;( ;(;( ja tez chce zobaczyc plissssssssss... no darka tak sie czasmi dzieje - jednak mam nadzieje ze sie nie podalas i nie bedziesz miec chwili zwatpienia :) tak jak ja nie dawno!! asik25 niemam wpisanej liczby staran bo nie chce sie zalamywac bo tyle juz tego ;( hmmm i wole tego nie liczyc :( bo chyba bede tu weteranka ;) jak tak dalej pojdzie .. wszystkim wybierajacym sie w podroz -lub na wakacje zycze cudnej pogody ;)przede wszystkim slonecznej, wypoczynku leniuchowania ;) z brzuszkami do gory itp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć leniwy dzisiaj dzień. Przyszłam Was WSZYSTKIE pozdrowić i umykam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapka- piękne fotki:-) Rosa- hmm, to przykre że starasz się już długo. Mi też się strasznie dłuży i załamuje mnie liczba moich starań a to jeszcze nie koniec... choć mam ogromna nadzieję że tym razem @ nie przyjdzie a test pokaże 2 piękne krechy... Aha i sprawdź pocztę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- to już tak niedługo!:-) Ciekawe czy Kubuś już się szykuje do zmiany \"mieszkanka\" czy jeszcze troche sobie zostanie tam gdzie mu dobrze:-) Przynajmniej sobie truskawek poje:-) Cieszę się że znowu 2 dni wolnego przed nami. Powinnam byc chyba zawodowym leniuchem i śpiochem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Channah- może to piętka Kubusia, spróbuj posmyrać:-) Te wakacje rzeczywiscie będa dla was pracowite ale nie zamieniłabym ich na żadne inne:-) A za rok pojedziecie sobie we trójkę na plażę, mewki łapać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chanach--jeju ale zleciało niedawno pocz atek a etraz juz bedziesz konczyc...ale to dopiero poczatek Twojego szczęścia❤️ cudownie;) Asiku---my tez sie doczekamy zobaczysz;) buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×